تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1479 از 1546 اولاول ... 47997913791429146914751476147714781479148014811482148314891529 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,781 به 14,790 از 15451

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

مشکل شب های شاتل خیلی وخیم تر از بقیه هست رادار ابرآروان نشون میده که کلا همراه اول نسبتا بدون مشکل هست تو این ساعات و افرانت و مبین نت مشکل دار میشن اما خیلی دیرتر (شاتل از ۸:۳۰ ولی اونا از حول و حوش ساعت ۱۰) و خیلی وضعیت بهتر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

این برادکام که این همه میگن به نظرم تعریف الکیه... همین تندا 301 با چیپ برادکام، منو بیچاره کرد.
    نه من خودم ترندچیپ داشتم رفتم رو برادکام ۴ مگ کشش خطم رفت بالا
    البته مسلما خط اگه خیلی داغون باشه اول باید به فکر تعویض سیم کشی و ... بود.
    تندا هم برند متفرقه حساب میشه
    گفتم مارک مهم نیست منظورم از بین مارکای شناخته شده بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_asol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من یک مودم قدیمی 2740 d-link دارم (۶-۷ ساله دارم ازش استفاده میکنم)، چیپست اش Broadcom BCM63281 ، نویز خطم زیاده، چند وقته به فکر اینم یک مودم بهتر تا ۱.۵ تا ۲ تومن بگیرم، به نظرت تاثیری داره؟ یا اینکه فرقی با مودم قدیمی نداره.

چیپست مودم شما تک هسته ۳۲۰ مگاهرتز هستش یه مدل خیلی اقتصادی برادکامه. احتمال داره با ارتقا دادنش وضعیت بهتر بشه.
    البته به جز چیپست طراحی و کیفیت بورد مودم هم خیلی موثره.
    باید بگردی ببینی چی گیر میاری با چیپست رده بالاتر
    من ۸۹۷۰ تی پی لینک ورژن ۳ دارم راضی هستم. البته فکر نکنم نو پیدا شه این مدل
    Last edited by alireza_asol; 14-11-2021 at 01:06.

5. این کاربر از alireza_asol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

نه من خودم ترندچیپ داشتم رفتم رو برادکام ۴ مگ کشش خطم رفت بالا
    البته مسلما خط اگه خیلی داغون باشه اول باید به فکر تعویض سیم کشی و ... بود.
    تندا هم برند متفرقه حساب میشه
    گفتم مارک مهم نیست منظورم از بین مارکای شناخته شده بود.
    والا من با همین ۳۰۱ کلی مشکل داشتم
    tp linkمدل ۸۱۵۱ که ارزونترینه، ۱۶ مگ‌ میداد، تندا ۱۴ هم استیبل نبود.
    بعد ها یه تی‌پی ۹۹۶۰ گرفتم که vdsl هم هست، این مدل هم نگم بهتر،باز در حد همون ۸۱۵۱ هست. دلینگ ۲۷۴۰ هم داشتم اونم مشابه تندا بود... ایسوس n10 هم در یک کلام افتضاح بود. خلاصه بعد این همه تست، به این نتیجه رسیدم TP-Linkبهترین‌ برند‌هست! شوخی!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام
    من مودم زایکسل و ای پی استاتیک دارم مشکل اینه که وقتی ای پی استاتیکمو میزنم تو مرورگر صفحه تنظیمات مودم میاد و من به لحاظ امنیتی نمیخام فعال باشه میخام فقط از طریق 192.168.0.1 بشه رفت تو مودم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

وایییییی خدا واییی خدا پاره شدم امروز اینقد که خندیدم چقد من گوه شانسم
    ساعت ۵ و نیم صبح از خواب ناناس وسط کار پریدم اومدم یخچال آب بخورم
    یهو دیدم دوم بوم دوممم صدا داره میاد رفتم جلو پنجره ی پسر بجه میخورد با سیوشرت قشنگ بالای لوله گاز سیم تلفن رو قیچی کرد
    داشت با اجر میکوبید به این بست تلفن هارو خیلی شیک مجلسی ۵ تا سیم تلفن هر کدوم به اندازه ۱۸ متر اینا دزدید برد

تازه سیم کشی کرده بود مخابرات واقعا یاد این میم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من مودم زایکسل و ای پی استاتیک دارم مشکل اینه که وقتی ای پی استاتیکمو میزنم تو مرورگر صفحه تنظیمات مودم میاد و من به لحاظ امنیتی نمیخام فعال باشه میخام فقط از طریق 192.168.0.1 بشه رفت تو مودم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.
    IP ات رو یک شبکه خارجی (اینترنتی غیر از اینترنت مودم ات) هم تست کردی؟
    مودم/روترها دو تا IP دارن که میشه بهشون دسترسی داشت، یکی local IP و یکی هم Public IP، وقتی شما IP استاتیک تون (همون Public IP شما) رو میزنید و صفحه تنظمیات روتر تون رو میاره، یه خاطر اینکه IP ای که شما درخواست تون رو ارسال کردید با IP ای که توی مودمتون به WAN اختصاص داده شده یکی هست، برای همین مودم اجازه دسترسی میده و مشکلی نداره.
    شما الان با یک Public IP دیگه ای (مثلا روی اینترنت موبایل) IP استاتیک تون بزنید، مودم اجازه دسترسی نمیده، اگر با اینترنت موبایل زدید و باز هم صفحه تنظیمات مودم رو آورد، باید برید تو مودتون دنبال تنظیمات Remote Access یا Remote Management بگردید و غیر فعال اش کنید.

11. 3 کاربر از A-L PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

وایییییی خدا واییی خدا پاره شدم امروز اینقد که خندیدم چقد من گوه شانسم
    ساعت ۵ و نیم صبح از خواب ناناس وسط کار پریدم اومدم یخچال آب بخورم
    یهو دیدم دوم بوم دوممم صدا داره میاد رفتم جلو پنجره ی پسر بجه میخورد با سیوشرت قشنگ بالای لوله گاز سیم تلفن رو قیچی کرد
    داشت با اجر میکوبید به این بست تلفن هارو خیلی شیک مجلسی ۵ تا سیم تلفن هر کدوم به اندازه ۱۸ متر اینا دزدید برد

تازه سیم کشی کرده بود مخابرات واقعا یاد این میم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینسری اومد سیم بکشه بگو ببر بالاتر ارتفاع رو که کسی نتونه بکنه.. اگر هم دیدی کسی داره میکنه داد بزن بگیییرش بگیرش )))))

13. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اینسری اومد سیم بکشه بگو ببر بالاتر ارتفاع رو که کسی نتونه بکنه.. اگر هم دیدی کسی داره میکنه داد بزن بگیییرش بگیرش )))))
    حالا زنگ زدم ۱۱۰
    میگم همچین داستانیه داره میکوبه اسایشمونو گرفته سیمم داره میدزده گفت باشه مرسی شبتون بخیر

صبح زنگ زده میگه پاشو بیا برا شناسایشون منم تو دلم گفتم گمشید همتون

15. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

IP ات رو یک شبکه خارجی (اینترنتی غیر از اینترنت مودم ات) هم تست کردی؟
    مودم/روترها دو تا IP دارن که میشه بهشون دسترسی داشت، یکی local IP و یکی هم Public IP، وقتی شما IP استاتیک تون (همون Public IP شما) رو میزنید و صفحه تنظمیات روتر تون رو میاره، یه خاطر اینکه IP ای که شما درخواست تون رو ارسال کردید با IP ای که توی مودمتون به WAN اختصاص داده شده یکی هست، برای همین مودم اجازه دسترسی میده و مشکلی نداره.
    شما الان با یک Public IP دیگه ای (مثلا روی اینترنت موبایل) IP استاتیک تون بزنید، مودم اجازه دسترسی نمیده، اگر با اینترنت موبایل زدید و باز هم صفحه تنظیمات مودم رو آورد، باید برید تو مودتون دنبال تنظیمات Remote Access یا Remote Management بگردید و غیر فعال اش کنید.
    سلام بله تست کردم اگر اپراتور فرق کنه نه نمیاره ولی اگر سرویس دهنده یکی باشه میاره چون خونه داییم شاتل دارن از اون جا زدم دیدم اومد الان چطور میتونم کاری کنم که یا زدن ای پی استاتیک حتی با اینترنت خودم هم نیاد ؟ تو مودم من همچین گزینه هایی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •