تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 197 اولاول ... 4595135141142143144145146147148149155195 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 1963

نام تاپيک: در بوته ي نقد كاربران

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نويد جان اينهايي كه گفتي نقد نبو د . نسيه بود . . . . . .

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

والا از اون جایی که مامانم گفته از انجمن موسیقی اون ور تر نرم،آشناییم با این مژگان خانم محدود میشه به درخواست هاش! که اون ها هم جای انتقاد زیادی نداره! چون معمولا" راحت پیدا میشه! (همین جا یه تشکر کنم ازت!)

ولی خب از اون جایی که بعضی وقتا مامانم میره بیرون،من هم یواشکی یه سری به متفرقه می زنم! مژگان جان،با اینکه همکار فیلمه،تو مشاعره هم فعاله،یه چیز جالب هم هست: من هر وقت میام افراد آنلاین رو نیگاه می کنم،این عسل بانو توشون هست! دختر تو کار و زندگی نداری؟ ول کن این پیسی رو!

ضمنا" به دنبال اون یواشکیه! سرهایی هم به انجمن های مقالات و زبان و فیلم زده ام،مطالبت رو خوندم،خیلی باحال ترجمه می کنیا! کلاس مخصوص داره؟ آخه تخصصین بعضیاشون؟

دوستان عزیز،شماها چرا انقد به این سبیلای شهرام ناظری بدبخت گیر میدین؟ ها؟ به این خشگلی ! اصلا" از ترس همین سبیلا بود که شوالیه رو دو دستی تقدیمش کردن دیگه! (شوخی!)

من یه انتقاد تپل هم دارم از شما همکارا (مژگان جان،تو نمایندشون،باید جواب بدی)

شماها چرا وقتی همکار میشین انقد لحنتون سرد و خشک میشه؟ چرا انقدر خودتون می گیرین؟ بابا،اینجا محیط صمیمیمه،یه ذره خاکی باشین،من فقط تو این انجمن متفرقه دیدم دو سه تا از همکارا یه ذره لحنشون مثل دوران قبل از همکاریشون شده،وگرنه تا حالا تو انجمن های دیگه ندیدم...واقعا" چرا؟ به خاطر پرستیژ کاریتونه؟ خیلی میرین بالا؟ باید با کاربرای عادی فرق کنین؟

این قسمت آخر رو ازش برداشت بد نکنین،دوستانه پرسیدم! واقعا" چرا؟

ولی خب کلا" تو این چند وقت من هیچی از این مژگان جان ندیدم،همش خوبی بوده...
    سلاک
    خوبی کوروش جان؟
    چه طوری با زحمت ها ما

اول ممنون از لطفت و اینکه اومدی نظر دادی

درباره اینکه همیشه تو انجمن هستم
    به این علته که من برای ترجمه از دیکشنری های رایانه استفاده می کنم،آیکون کانکت هم دمه دسته...تا یه کم خسته می شم میام انجمن یا در واقع میام نت..

درباره سوال اخر هم....والا نمی دونم..اما یه چیزی را مطمئنم که نه کسی خودشو می گیره و نه خودشو بالاتر از بقیه می دونه....
    بعد هم خوب هرچیزی جایی داره وقتی بناست تذکر بدی باید لحنی رسم داشته باشی..که البته از دید من(یعنی من به این خاطر لحن رسمی دارم)که ممکنه دوستانی که اشنا نباشند..لحنی که کمی شوخی داشته باشه را حمل بر مسخرگی..بدونند.. شاید برخی جدی نگیرندوووو ..کلا برای دوری از هرگونه سو تفاهم به نظرم لحن رسمی بهتره.

سلام
    با توجه به اینکه رشته من ادبیات انگلیسی است یه بار سعی کردم یه متن را برای گذاشتن تو انجمن ترجمه کنم که خیلی بیشتر از اونکه فکر کنید وقتمو گرفت ... حالا هر جای انجمن فیلم برید ترجمه های ایشونو می بینید که بدون هیچ توقعی انجام میدن و کسی که اینکاره باشه می دونه که اینکار چقدر وقتگیره و پرزحمته. مهم تر از اینها مطالب خوبی هم برای ترجمه انتخاب می کنن که من همیشه دنبال می کنم .
    ممنون

سلام
    ممنون به خاطر توجهی که به انجمن دارید و اینکه زحمت کشیدی و اومدی نظرت را گفتی
    همه هدف و درواقع لذت من اینکه وقتی خودم از خوندن مطلبی لذت می برم و به اطلاعاتم اضافه می شه
    اونو با بقیه به قول خودمون زبانی هاshare کنم.
    واقعا لذت بالایی بهم دست می ده.
    و امیدوارم که مطالبم به این دو هدف دست پیدا کرده باشه:افزودن اطلاعات،باعث لذت بردن شدن(این عبارت اخر خدا بود ها)

دوستان ازبس گفتيد ترجمه من خيلي كنجكاو شدم مي شه يه نمونش و بذاريد ببينيم چي هستش اصلا؟
    سلام
    مطالب برخی تاپیکها در انجمن فیلم هست که بنده خودم ترجمه کردم و در پست اول تاپیک هم ذکر کردم
    مثل "20 فیلم گمراه کننده" یا"100 جمله معروف سینمایی"."پاپاراتزی"ووو

با سلام
    1 عسل بانو از صبور ترین افراد این سایته .
    2 اطلاعات خوبی داره ولی دیر جواب میده به پیامها
    3 خیلی مشخص و واضح حرفشو میزنه که از این بابت باید بهش احسنت گفت
    مهمترین ویژگیش اینه که مثبترگراست اینو از توی پستاشممیشه فهمید.
    درکل خیلی خانومه
    سلام
    شما را توی تاپیک عرفان زیارت کردم

متشکرم قدم رنجه فرمودید.
    و سپاسگذارم از نظر لطفتون

اری متاسفانه عادت بدی دارم که به خاطرش هم بسیار شرمنده ام و اون اینه که پی ام هارو دیر جواب می دم....

الان هم از همه کسانی که پی ام هاشونو دیر جواب دادم عذر خواهی می کنم.
    مخصوصا اون دوتا دوست عزیزی که
    برای ایجاد تاپیک و دیدن سایتشون به من لطف داشتن
    خیلی شرمنده ام به خدا

به نظره خودم وقتی حرفت را مستقیم و رک و راست بگی از هرگونه سوتفاهم جلوگیری می کنی و تکلیف طرف مقابل هم مشخصه...

ضمن اینکه وقتی به حرفت ایمان داری چرا نبایستی بگیش؟یا هی بخواهی توی پتو بپیچونیش؟

درباره نکته اخر هم دقیقا همینگونه است.

تا شقایق هست،زندگی باید کرد.

یا
    گر خدای من همان است که من می دانم
    سنگ را در بغل شیشه نگه می دارد.

بابا اين مژگان رو كلي ميشه مورد نقد قرارش داد ، شما چرا هي تفره ميريد !؟ ...

مثلا اين دلش ميخواد پسر باشه ، چرا ؟ ... چون عين پسرا حرف ميزنه ... اما از داشتن چنين نعمتي محرومه ...

عاشق اين همشهري ما شده تا بيچارش نكنه ول نميكنه ... چيكار داري جووون مردمو ...

آواتارهاي گودزيلايي استفاده ميكنه كه اصلا بويي از عواطف دخترانه نبردن ...

يه موقع اي كه جووون تر بيد دست بزن هم داشت كه خدا رو شكر آروم تر شده ...

ديگه جوون براتون بگه همين ...

اينا انتقاد بيد من گفتم !؟ ...

سلام
    روکن جان خوبی؟

بابا این جمله اولت را که خوندم گفتم اش پدارم را بی خیال،این روکمن میخواد حلوا درست کنه

درباره اینکه دلم بخواد پسر باشم کاملا رد اتهام می شه....چون از زن بودن خودم خیلی راضیم و به قدرتش هم کاملا ایمان دارم

همشهریتون هم که مرادمه ...با اون صدا..با اون تصنیف ها..به به به غرق لذت شدم

واسه اوتار هم..اره خوب.....علاج واقعه قبل از وقوع هست(به علاوه اسمایلی زبون)

نه بابا هنوز دست بزن دارم..اتیش زیر خاکستر..ضمن اینکه من از روز ازل پیر بودم

ممنون به خاطر اینکه نظراتتو گفتی

بذار بیایی......(اواوم ..اوم اوم اهنک خوب بد زشت)

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

سلام
    منم عسلی رو تو تا پیک محسنمون! دیدم

همین که طرفدار محسن هست بیانگر
    شعور و درک و فهم و عقل و احساس و ...! بالایه اونه!

در ضمن همشهری هم هست!

موفق باشی پیره زن!

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

1

.
    سلام بر يگانه بانوي فروم ،

غرض از مزاحمت بيشتر عرض سلام و ادب و تحيت بود و ابلاغ درودي و سرودي.

همچنين مغتنم شمردن فرصت براي تجديد دوستي‌ها و تقديم احترامات فائقه .

اي بانوي فانوس به دست انجمن. اي هميشه آنلاين. اي مدافع سرسخت حقوق مظلومان عالم!
    اي شفتالو. اي فعال سابق و همكار لاحق. اي آنكه با فينيش شدن رفقا، خيز برداشتي براي مديريت انجمن معظم فيلم!
    دوستت داريم
    (به چشم خواهري بابا)

و اما يك نقد بسيار جدي:

واقعاً سبيل‌هاي آقا شهرام چه جذابيتي براي يك خانم مي‌تونه داشته باشه؟

يادمه در صندلي داغ انگليسي گفتي كه علاقمندي همسر آينده‌ات بدن عضلاني عليرضا حيدري و چهره جناب شهرام ناظري را داشته باشد. احتمالاً همسر آينده‌ات چنين چيزي است. آيا اين را مي‌پسندي؟

خوب ... همه اينا شوخي بود.

غرض همان طور كه عرض شد عرض سلامي بيش نبود.

موفق و مويد و سربلند و پيروز و بهروز و مستدام و كامياب و خوشبخت و روبه‌راه باشي.

غم‌هايت بر باد و دلت شاد باد.

ارادتمند

آخر فروم باز Nikolas_95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام

به قول یکی از دوستان نمی دونم چرا کسایی رو میارن که احتیاجی به نقد ندارن،موید این حرف هم پستهایه این مدت بود،هیچ انتقاد جدی وارد نشد مگر نظراتی شخصی در مورد عکس آواتار و امضا
    البته من هم تعویض عکس آواتار که چند هفته یه بار انجام میشد برام جالب بود اما خب ، بعد از این عکس دیگه تغییری انجام ندادن که اصلا نمیشه به این مورد ایرادی گرفت چون امری هست کاملا شخصی و سلیقه ای

در مورد کارهاشون هم که کاملا واضح هست که یکی از فعالترین کاربران هستن و اینکه فروم از مطالب مفیدشون بهره میبره
    مخصوصا انجمن فیلم که این انجمن رو یک نفره دارن میچرخونن

مطالبی که ترجمه میکنن واقعا عالی هستن و با این مطالب،انجمن رو بین سایتها و فرومهای مشابه متمایز میکنند
    (که متاسفانه بعضی وقتها می بینیم بدونه ذکر منبع، مطالبی که ترجمه کردن را در جاهایه دیگه استفاده میکنند)

امیدوارم که همیشه در هر کاری موفق و پیروز باشید

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

ادامه ...
    دوباره سلام

یکی از آرزوهای من در دنیای مجازی داشتن یکی مثل ایشون در انجمن بازی هست. چون کمتر کاربری در انجمن ما خبر و پریویو ترجمه میکنه . حالا هی من بهشون میگم زشته زشته ... اینقدر کپی کاری نکنین (از سایتهای ایرانی) ، خبر ترجمه میکنم تا یکم سر ذوق بیان یکم به خودشون بیان ولی افسوس ... البته چندتایی کاربر هستن که تو کار ترجمه هستن و کارشون هم خیلی خوبه( ( همینجا ازشون تشکر میکنم)( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )(اگر اسم کسی از قلم افتاده ببخشه)(چقدر پرانتز بهتره همه رو در یک پرانتز بزرگ بذارم) )ولی خب همین ها هم زیاد فعال نیستن ... و خب حق هم دارن، کار ساده ای نیست و حوصله می خواد اونم در قبال هیچ نفع مادیی!
    اینو گفتم تا به این نکته اشاره کنم که انجمن فیلم خیلی خوشبخته که چنین کاربری داره !

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    منم عسلی رو تو تا پیک محسنمون! دیدم

همین که طرفدار محسن هست بیانگر
    شعور و درک و فهم و عقل و احساس و ...! بالایه اونه!

در ضمن همشهری هم هست!

موفق باشی پیره زن!
    سلام
    دوست و همشهری عزیز
    ممنون از اینکه زحمت کشیدی امدی و نظرتون را گفتید.

.
    سلام بر يگانه بانوي فروم ،

غرض از مزاحمت بيشتر عرض سلام و ادب و تحيت بود و ابلاغ درودي و سرودي.

همچنين مغتنم شمردن فرصت براي تجديد دوستي‌ها و تقديم احترامات فائقه .

اي بانوي فانوس به دست انجمن. اي هميشه آنلاين. اي مدافع سرسخت حقوق مظلومان عالم!
    اي شفتالو. اي فعال سابق و همكار لاحق. اي آنكه با فينيش شدن رفقا، خيز برداشتي براي مديريت انجمن معظم فيلم!
    دوستت داريم
    (به چشم خواهري بابا)

و اما يك نقد بسيار جدي:

واقعاً سبيل‌هاي آقا شهرام چه جذابيتي براي يك خانم مي‌تونه داشته باشه؟

يادمه در صندلي داغ انگليسي گفتي كه علاقمندي همسر آينده‌ات بدن عضلاني عليرضا حيدري و چهره جناب شهرام ناظري را داشته باشد. احتمالاً همسر آينده‌ات چنين چيزي است. آيا اين را مي‌پسندي؟

خوب ... همه اينا شوخي بود.

غرض همان طور كه عرض شد عرض سلامي بيش نبود.

موفق و مويد و سربلند و پيروز و بهروز و مستدام و كامياب و خوشبخت و روبه‌راه باشي.

غم‌هايت بر باد و دلت شاد باد.

ارادتمند
    سلام
    خوبی امیر جان
    بسیار ممنون از توجهت و باز هم از لطفت

درباره مدیر شدن که اصلا فکرش به ذهنم هم خطور نمی کنه..چون مدیر شدن این حقیره...مساویست با نبودن یکی از بهترینها و مفیدترین ها فروم...که این غیبت چند روزه اش در حیطه فعالیتش کاملا مشهوده..و این مطلب اصلا برای من قابل تصور نیست

ضمن اینکه بار امانتی به دوشم می افته که بسیار سنگینه....

درباره با شهرام ناظری هم به قول خودمون زبانی ها
    It's a matter of taste...

عکس هم خوشبختانه باز نشده برای من..البته خوشبختانه برای خودت هم چون ممکن بود به جنگ دعوتت کنم.. آن هم از نوع بلوندی(کلینت ایستوود در خوب بد زشت) البته با استفاده از صلاح بسیار موثر ناخن و ملاقه

باز هم سپاسگذارم از توجه و لطفت

روزهای آفتابی و شبهای مهتابی داشته باشی

سلام

به قول یکی از دوستان نمی دونم چرا کسایی رو میارن که احتیاجی به نقد ندارن،موید این حرف هم پستهایه این مدت بود،هیچ انتقاد جدی وارد نشد مگر نظراتی شخصی در مورد عکس آواتار و امضا
    البته من هم تعویض عکس آواتار که چند هفته یه بار انجام میشد برام جالب بود اما خب ، بعد از این عکس دیگه تغییری انجام ندادن که اصلا نمیشه به این مورد ایرادی گرفت چون امری هست کاملا شخصی و سلیقه ای

در مورد کارهاشون هم که کاملا واضح هست که یکی از فعالترین کاربران هستن و اینکه فروم از مطالب مفیدشون بهره میبره
    مخصوصا انجمن فیلم که این انجمن رو یک نفره دارن میچرخونن

مطالبی که ترجمه میکنن واقعا عالی هستن و با این مطالب،انجمن رو بین سایتها و فرومهای مشابه متمایز میکنند
    (که متاسفانه بعضی وقتها می بینیم بدونه ذکر منبع، مطالبی که ترجمه کردن را در جاهایه دیگه استفاده میکنند)

امیدوارم که همیشه در هر کاری موفق و پیروز باشید
    سلام
    ممنون نیکلاس جان
    هم به خاطر توجه و فعالیتت در انجمن
    هم به خاطر لطف و اظهار نظرت

واقعا خوشحالم که مطالبم مورد توجه شوما و دیگر دوستان قرار گرفته
    خستگی همه ترجمه،سرچ مطلب و سرچ لینک و عکس از بین رفت

من هم امیدوارم شما همیشه سربلند وسرافزار باشی

ادامه ...
    دوباره سلام

یکی از آرزوهای من در دنیای مجازی داشتن یکی مثل ایشون در انجمن بازی هست. چون کمتر کاربری در انجمن ما خبر و پریویو ترجمه میکنه . حالا هی من بهشون میگم زشته زشته ... اینقدر کپی کاری نکنین (از سایتهای ایرانی) ، خبر ترجمه میکنم تا یکم سر ذوق بیان یکم به خودشون بیان ولی افسوس ... البته چندتایی کاربر هستن که تو کار ترجمه هستن و کارشون هم خیلی خوبه( ( همینجا ازشون تشکر میکنم)( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )(اگر اسم کسی از قلم افتاده ببخشه)(چقدر پرانتز بهتره همه رو در یک پرانتز بزرگ بذارم) )ولی خب همین ها هم زیاد فعال نیستن ... و خب حق هم دارن، کار ساده ای نیست و حوصله می خواد اونم در قبال هیچ نفع مادیی!
    اینو گفتم تا به این نکته اشاره کنم که انجمن فیلم خیلی خوشبخته که چنین کاربری داره !
    سلام
    ی بابا حسین جان
    من که مرده شدم از خجالت:43::43::43:

واقعا لطف داری....ممنونم

آخر فروم باز bidastar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    2,695

پيش فرض

سلام
    من با این که از شما قدیمی تر هستم اما هنوز مشخصات شما رو نمیدونم
    فقط میدونم اصفهانی هستید و اسمتون مژده هست و حدودا" 26 ســـــالتونه
    مــــمــــــنون میــــــشـــــم بیــــــــــشتـــــــر از خـــــــودت و کـــــــارت و .... بگـــــی
    البته اگه ممکنه
    آخه این تاپیک واسه ی آشنایی بیشتر، با کاربران پی سی ورلد هم هست
    {شاید هم قبلا" گفتی اما من ندیدم}
    ممنون

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

یک انتقاد یافتم بالاخره ...
    چرا به تاپیک صندلی داغ سر نمیزنی؟ (البته خودمم جدیدا سر میزنم)
    مگه تو همکار فیلم نیستی؟ خب باید صندلی داغ رو با اونی که از شبکه 2 پخش میشه مقایسه کنی و بعد مشکلاتشو بگی...

یکی نیست بگه ، گه ملت بیکارن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام
    من با این که از شما قدیمی تر هستم اما هنوز مشخصات شما رو نمیدونم
    فقط میدونم اصفهانی هستید و اسمتون مژده هست و حدودا" 26 ســـــالتونه
    مــــمــــــنون میــــــشـــــم بیــــــــــشتـــــــر از خـــــــودت و کـــــــارت و .... بگـــــی
    البته اگه ممکنه
    آخه این تاپیک واسه ی آشنایی بیشتر، با کاربران پی سی ورلد هم هست
    {شاید هم قبلا" گفتی اما من ندیدم}
    ممنون
    سلام
    البته چند ماه پیش مهمون صندلی داغ بودم و مشخصاتم هست

اسمم مژگان

سن 26
    تحصیلات
    لیسانس ادبیات انگیلیسی
    شغل مترجم

یک انتقاد یافتم بالاخره ...
    چرا به تاپیک صندلی داغ سر نمیزنی؟ (البته خودمم جدیدا سر میزنم)
    مگه تو همکار فیلم نیستی؟ خب باید صندلی داغ رو با اونی که از شبکه 2 پخش میشه مقایسه کنی و بعد مشکلاتشو بگی...

یکی نیست بگه ، گه ملت بیکارن؟
    سلام
    والا سر زدن که میام سر بزنم
    همه جواب و سال هارو هم می خونم
    (می دونی که من به همه جا سر می کشم)

والا اون صندلی داغ را نمی بینم..چون اصلا وقت به من نمی رسه تی وی ببینم

واسه همین ماقیسه ای هم نمی مونه

فقط حس می کنم سوالاتی که بعضا یا اغلب در صندلی داغ مطرح می شه..به تقلید از عبارت ژورنالیستی مطبوعات زرد

زرد هستند....

مرسی از توجهت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •