تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد اين تاپيك و مطالب آن چيست؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي و فراتر از انتظار

24 30.00%
  • خوب و در حد انتظار

40 50.00%
  • متوسط

12 15.00%
  • بد

4 5.00%
صفحه 145 از 151 اولاول ... 4595135141142143144145146147148149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 1507

نام تاپيک: ▓ Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام آفیس 2010 به بالا یک نوع داده جدیدی که محاسباتی است اضافه کرده و می تونی هنگام تنظیم جدول ها نوع داده ات را از این نوع تعیین کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

گزینه BANK WEB DATABASE در اکسس 2013

سلامگزینه bank web database در اکسس 2010 وجود داشت اما در اکسس 2010 غیر فعال شده است ؟این گزینه رو چه جور استفاده کنم در اکسس 2013

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان ، میخواستم یه لیست بازشو تو در تو (مثل بعضی از سایت ها که ثبت نام میکنیم اول اسم استان رو انتخاب میکنیم بعد از اون اسم شهرستان های همان استان در قسمت بعدی میاد بعد از انتخاب شهرستان نام شهرهای همان شهرستان بصورت خودکار میاد) بسازم باید چکار کنم ؟ ممنون

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام

فایل Access ی در یکی از درایوهای Share شده ی سرور ( شبکه ) وجود داره که با پسورد باز میشه و محتویاتش رو میشه دید ولی نمیشه هیچ تغییری در اون به وجود آورد . همون فایل رو از اون درایو کپی می کنیم و به درایوهای اصلی خود ویندوز انتقال میدیم . میشه روش تغییرات دلخواه رو اعمال کرد .
    دلیلش رو لطف کنید .

قربان شما
    شاهین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

فایل Access ی در یکی از درایوهای Share شده ی سرور ( شبکه ) وجود داره که با پسورد باز میشه و محتویاتش رو میشه دید ولی نمیشه هیچ تغییری در اون به وجود آورد . همون فایل رو از اون درایو کپی می کنیم و به درایوهای اصلی خود ویندوز انتقال میدیم . میشه روش تغییرات دلخواه رو اعمال کرد .
    دلیلش رو لطف کنید .

قربان شما
    شاهین
    علیکم السلام
    درون تنظیمات امنیتی خود فایل و احیانا درایو مد نظر باید دنبال جواب باشید.
    روی فایل اکسس کلیک راست و properties رو بزنید بعد ببینید تیک read only فعال نباشد
    همچنین روی تب security کلیک کنید و مطمئن شوید برای یوزر نیم every one همه دسترسی ها allow باشند
    اگه نشد باز خبر بدین.
    موفق باشید

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    برای ریلیشن زدن ارتباط بین جداول در اکسس چطور میشه ارتباط چند به چند زد؟ فقط گزینه پیش فرض one to many داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکل حیاتی دارم و حسابی اعصاب منو خرد کرده... من برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی تو شرکت از اکسس 2010 استفاده کردم... که شامل یه table با چندتا فرم و جستجو و ... حالا این فایل اکسس رو که با پسوند accdb ذخیره شده رو باید ببرم تو تبلت مدیرعامل که نوت10 سامسونگه با سیستم عامل اندروید... تمامی برنامه هایی که آفیس رو تو اندروید باز میکنن رو نصب کردم ولی هیچ کدوم فایل رو باز نمیکنن... می خواستم با یه پسون دیگه ذخیرش کنم اونم نمیشه... اکسس 2007 هم بازش نمیکنه... اگه نتونم ببرمش تو تبلت اینگار هیچ کار نکردم... خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض کمک

سلام دوستان
    یه مشکل حیاتی دارم و حسابی اعصاب منو خرد کرده... من برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی تو شرکت از اکسس 2010 استفاده کردم... که شامل یه table با چندتا فرم و جستجو و ... حالا این فایل اکسس رو که با پسوند accdb ذخیره شده رو باید ببرم تو تبلت مدیرعامل که نوت10 سامسونگه با سیستم عامل اندروید... تمامی برنامه هایی که آفیس رو تو اندروید باز میکنن رو نصب کردم ولی هیچ کدوم فایل رو باز نمیکنن... می خواستم با یه پسون دیگه ذخیرش کنم اونم نمیشه... اکسس 2007 هم بازش نمیکنه... اگه نتونم ببرمش تو تبلت اینگار هیچ کار نکردم... خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    برای ریلیشن زدن ارتباط بین جداول در اکسس چطور میشه ارتباط چند به چند زد؟ فقط گزینه پیش فرض one to many داره.
    سلام باید یه جدول واسط بسازی شامل اون چند فیلدی که قراره بینشون ریلیشن زده بشه
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان عزیز و استادان گرامی خواهش میکنم کمک کنید .
    بنده یه برنامه کارتیست انبارداری نوشتم و برای سه تا کاربر یوز و پسورد جدا گذاشتم و یک پسورد هم برای ادمین گذاشتم تا بتونم در مواقع خاص وارد disign view بشم و تغییرات رو اعمال کنم . چند روز پیش متاسفانه فایل security mwd را پاک کردم والان وقتی میخوام وارد برنامه بشم یا یکی از tableها رو دباز دکنم با ارور you cant open table you must administer permissions یا برای تغییر سطح دسترسی وقتی از گزینه tools و optiion وارد security میشم پیغام you cant chang permissions for table the change permission for this object you must have administer permission for it
    حالا کلی هم اطلاعات انبار داخل اون هست و متاسفانه چند روزه محل کارم بشدت فشار میاره که مشکلو حل کنم اما نمیشه . تورو خدا دکمک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •