تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 314 اولاول ... 4595135141142143144145146147148149155195245 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من الان حدود40 روزه 6080 خریدم.از طریق نرم افزار مدیریت باتری لپتاپ که نگاه می کنم تو این مدت حدود11 درصد ظرفیت باتری به صورت wear level(همون مستهلک)در اومده.درصورتی که من استفاده خیلی زیادی ازش نکردم و اکثر مواقع به برق متصل بوده و باتری هم به صورت فول شارژ تو خود لپتاپه یعنی تو این مدت شاید7،6 بار بیش تر باتری رو شارژ نکرده باشم.چیزی که هست اینه که وقتی باتری به صورت فول شارژ رو لپ تاپ هست و بیش از 1 روز لپتاپ خاموش باشه و استفاده نکنم شارژ باتری به زیر 95 درصد میرسه و حدود2،3 درصدم به درصد استهلاک باتری اضافه میشه.اگه اینطوری بخواد پیش بره که به سال نکشیده باتری کل ظرفیت خودشو از دست میده. کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ممکنه ایراد از باتری باشه؟فکر کنم بهتر باشه این دفعه که ظرفیت باتری به 40 درصد رسید درش بیارمو یه جای مناسب نگهش دارم و فقط در مواقع ضروری استفاده کنم.نظر دوستان چیه؟

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

shrink تو نصف کردن درابو محدودیت داره و نمی تونید درایو رو به تکه ها مختلف تبدیل کنید...
    نرم افزار برای پارتیشن خبلی زباد اما مهم ابن که چقدر می تونین باهاش درست کار کنین...
    سعی کنین Date Guidance برنامه مورد نظر دقیق بخونین بعد تصمیم به این کار بگیرین در غیر این صورت ممکن کل هارد دچار مشکل بشه....
    Bitlocker در نسخه home و ultimate فرقی نمی کنه و دلیل ارتقای ویندوز نمی تونه فقط این باشه....
    ببینید دوست عزیزدر بسیاری از feature ها تفاوت دارن...
    نیاز به گفتن همه تفاوت ها نیست...
    فقط این رو بگم که پشتیبانی و امکانات گسترده در شبکه و بک آپ و پردازش بسیار بهتر بخشی از اون هست....
    پس حتما وبندوز رو ارتقا بدین....
    میگم ویندوز رو ارتقا بخوام بدم همون موقع میشه پارتیشن بندی کرد دیگه ؟
    اون موقع که دیگه مشکلی پیش نمیاد براش ؟
    میگم حیف نیست ویندوز اورجینال رو عوض کنم؟! یعنی ارزش داره Ultimate بریزم؟
    برای c فکنم 50 گیگ بزارم کافیه دیگه ؟
    تمام درایورها توی SwSetup هست دیگه ؟با ویندوز عوض کردن چیا رو نمیشه برگردوند ؟
    ویندوز رو آپدیت کردم دیگه فینگر پرینت دیگه کار نمیکنه ، نصب هم نمیشه چه کنم ؟
    Last edited by mohsenking; 26-07-2011 at 06:56.

اگه نباشه جاش خالی می مونه K.N.I.G.H.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کارت گرافیک 6090 بهتره یا Dell XPS L502-H ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

کارت گرافیک 6090 بهتره یا Dell XPS L502-H ؟
    گرافیک 6090 قویتره دوست من
    میتونی اینجا خودت ببینی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گرافیک 6090 :AMD Radeon HD 6770M
    گرافیک NVIDIA GeForce GT 540Mell XPS L502

5. 2 کاربر از alichalki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

الان پارتیشن بندی کردم ولی C حدود 560 گیگه میخوام کمترش کنم برنامه EASEUS Partition Master رو نصب کردم ولی هاردمو نمیشناسه ! ولی فلشمو میشناسه ! چه کنم ؟
    Last edited by mohsenking; 26-07-2011 at 13:55.

داره خودمونی میشه concordx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان .
    راستی یه سوالی.عزیز این فینگر پرینت که موقع کارکردن باهاش فقط برا سایتهای اجتماعی هست آره؟
    میشه مثلا برا وارد شدن به یه فولدر خاص از اون استفاده کرد یا مثلا رمز یه فایل یا فولدری خاص.
    جواب بدین ممنون میشم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من الان حدود40 روزه 6080 خریدم.از طریق نرم افزار مدیریت باتری لپتاپ که نگاه می کنم تو این مدت حدود11 درصد ظرفیت باتری به صورت wear level(همون مستهلک)در اومده.درصورتی که من استفاده خیلی زیادی ازش نکردم و اکثر مواقع به برق متصل بوده و باتری هم به صورت فول شارژ تو خود لپتاپه یعنی تو این مدت شاید7،6 بار بیش تر باتری رو شارژ نکرده باشم.چیزی که هست اینه که وقتی باتری به صورت فول شارژ رو لپ تاپ هست و بیش از 1 روز لپتاپ خاموش باشه و استفاده نکنم شارژ باتری به زیر 95 درصد میرسه و حدود2،3 درصدم به درصد استهلاک باتری اضافه میشه.اگه اینطوری بخواد پیش بره که به سال نکشیده باتری کل ظرفیت خودشو از دست میده. کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ممکنه ایراد از باتری باشه؟فکر کنم بهتر باشه این دفعه که ظرفیت باتری به 40 درصد رسید درش بیارمو یه جای مناسب نگهش دارم و فقط در مواقع ضروری استفاده کنم.نظر دوستان چیه؟
    ببینید دوست عزیز باتری ها از سلول های انرژی ساخته می شن...
    و بیشتر اون ها هم به صورت 6 cell هستند که چیزی در حدود 6000 میلی وات ساعت توانایی ذخیره انرژی الکتریکی رو دارن زمانی که تولید می شن....
    با توجه به این که باتری ها دارای سنسور خاصی برای ارتباط با نرم افزار های مختلف مربوطه هستند و قابلیت programable دارن زمانی که تولید می شن ممکن هست به دلایل خاصی بین 8 تا 12 سلول برنامه ریزی بشن...
    به عبارت دیگه ممکن هست برای یک باتری 6 سلول برنامه و نرم افزار باتری 12 سلولی در نظر گرفته بشه....
    اما در حقیقت فقط 6 سلول اون وجود حقیقی داره و ممکن هست در battery report ظرفیت اون حتی تا 8800 میلی وات ساعت هم گزارش بشه که کاملا غیر واقعی هست...
    به دلیل همین عدم شناسایی دقیق سلول و ظرفیت باتری ممکن هست که wear level بالایی توسط برخی نرم افزار ها گزارش بشه که کاملا fake و غیر واقعی هست...
    پس به هیچ وجه نگران وضعیت باتری نباشین و هرگز از دستگاه جداش نکنین...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

الان پارتیشن بندی کردم ولی C حدود 560 گیگه میخوام کمترش کنم برنامه EASEUS Partition Master رو نصب کردم ولی هاردمو نمیشناسه ! ولی فلشمو میشناسه ! چه کنم ؟
    نه می تونین موقعی که دارین ویندوز جدید نصب می کنین پارتیشن رو هم انجام بدین....
    البته بستگی به این داره که چه نرم افزارهایی می خواین نصب کنین اما 50 گیگ مناسب هست....
    بله همه درایورها و اپلیکیشن ها تو swsetup هست و بعد از نصب وبندوز تمام برنامه ها رو می تونین برگردونین با نصب محتویات sw......
    نه ارتباطی به آپدیت نداره...
    تو swsetup فولدر finger رو نصب کنید و بعد برنامه hp simple pass رو اجرا کنین...
    ببینید دوست عزیز چک کنین ببینین فرمت کل هارد Dynamic نباشه ....
    اگر باشه هارد برای هیچ برنامه ای حتی منوی کلاسیک نصب ویندوز قابل شناسایی نیست وباید به basic تبدیل بشه ....
    چک کنین بهم بگین....

10. 2 کاربر از emofaboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دیگه دارم میرم 6090 بگیرم.فقط برای اطمینان خاطر به نظر شما xps l502 بهتر نیست؟
    6090 BLUETOOTH3 داره؟ eSATA داره؟
    با درایور سه بعدی میشه فیلم سه بعدی دید؟
    مانیتورش توانایی پخش تصاویر full hd داره؟ ضعیف نیست؟
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دیگه دارم میرم 6090 بگیرم.فقط برای اطمینان خاطر به نظر شما xps l502 بهتر نیست؟
    6090 BLUETOOTH3 داره؟ eSATA داره؟
    با درایور سه بعدی میشه فیلم سه بعدی دید؟
    مانیتورش توانایی پخش تصاویر full hd داره؟ ضعیف نیست؟
    با تشکر
    ببین نمی خوام توضیح زیادی بدم به طرفداران Dell هم برنخوره اما Xps جلوی Pavilion 6090 یه آشغاله....همه چیزش از دیزاین بی نهایت مزخرف تا امکانات بیخودی که داره....
    بله Bluetooth 3 داره...
    نه باید screen ساپورت کنه....
    مانیتور HD هست و در پخش تصاویر بسیار عالی هست و مشکلی با کیفیت های مختلف نداره....
    Last edited by emofaboy; 26-07-2011 at 21:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •