تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 143 از 4751 اولاول ... 43931331391401411421431441451461471531932436431143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,421 به 1,430 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من دو سال پيش گرفتم اون وقتا حاليم نبود سرم كلاه رفت! تهران! همين شاتل! شما فردا زنگ بزن بگو مي خوام سرويس جديد بگيرم خودم نصب بلد باشم بايد هزينه بدم؟ ببين چي ميگه.
    کلاه سرت نرفته دوست من، هنوز هم همینطوره و از همه میگیرن.من به تازگی شاتل گرفتم. 15 تومن رو هم همون روز قرار داد ازم گرفتن. اصلا هم کاری ندارن که نصب بلدی یا نه. این هزینه رو به عنوان "راه اندازی" میگیرین.

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همه و تشکر ویژه از سیامک جان
    دوستان کم کم دارم به کمک سیامک جان آشنا میشم با شرایط و چیزای دیگه ولی بازم سوال
    از دوستان کسی هست eco512 داشته باشه یا کلن eco؟ می خوام بدونم سرعت دانلوداشون نوسان داره؟ با این محدودیت ترافیکا راحت به کاراشون میرسن؟
    بعد این که از دوستان کسی اصفهانی هست یه کارت به ما بده لذتشو ببریم؟(دو نقطه دی)
    ممنون
    دوست عزیز، من همینطوری رفتم گرفتم. کارت طلایی هم نداشتم. اما 10 تومن تخفیف رو بهم دادن. به همه 10 تومن تخفیف رو میدن. دوستمم هم دیروز رفت قرار داد بست، 10تومن بهش تخفیف داده بودن.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

من دوباره با این لینک ها مشکل دانلود دارم چکار کنم:

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoomany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ب- خودتون مودم را بصورت تلفنی نصب کنید در این حالت مبلغ 7000 تومن در اشتراک بعدیتون تخفیف میگیرید.

والسلام
    مهدی جون شما هم این تخفیف اشتراک بعدی رو گرفتی؟
    اونوقت این مبلغ برای اکو و آرت یکسانه؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

آقا من میام یک فایل رو از پی سی دانلود دانلود کنم با این ارور مواجه میشم در صورتی که با دایال آپ اصلا به این ارور بر نمیخورم مشکل از کجاست؟

اینم پیغامش که به من میده:

این فایل رو با حجم 115 بایت دانلود کنید لینک توشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کلا با هر چیزی که توی این سایت
    کد:
    باشه من مشکل دارم چکار کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aghaye h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا من میام یک فایل رو از پی سی دانلود دانلود کنم با این ارور مواجه میشم در صورتی که با دایال آپ اصلا به این ارور بر نمیخورم مشکل از کجاست؟

اینم پیغامش که به من میده:

این فایل رو با حجم 115 بایت دانلود کنید لینک توشه:

کد:
    کلا با هر چیزی که توی این سایت
    کد:
    باشه من مشکل دارم چکار کنم؟
    با دیال آپ هوشمند خود شاتل ببین می تونی؟(9092303001)

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ميشه يكي اين قانون سرويس هاي نامحدود شاتل رو توضيح بده كامل ؟!!!!
    Fair Use Policy

كاربر گرامي،
    اگر جزو مشتركين بدون محدوديت استفاده‌ي شركت شاتل هستيد، اين قانون به سرويس شما اعمال مي‌شود.

چرا
    Fair Use Policy؟
    هدف اين قانون، تامين اطمينان خاطر شما از دريافت سرويس پرسرعت و مطمئن در تمامي ساعات روز است. بي‌گمان اطلاع داريد كه خدمات دسترسي به اينترنت، به صورت Share يا به اشتراك‌‌گذاري شده به مشتريان ارايه مي‌شود. حال آن كه شركت شاتل از رويه‌ها و عرف معمول شركت‌هاي اينترنتي در كشورهاي پيشرفته تبعيت نمي‌كند و براي افزايش خوشنودي مشتريان، ضريب اشتراك گذاري را تا حد بسيار قابل توجهي كاهش داده است.
    در چنين شرايطي اگر گروهي از مشتريان، اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم يا استفاده از نرم‌افزارهاي Peer-to-Peer كنند، ممكن است مصرف بالاي پهناي باند منجر به كاهش پهناي باندي شود كه شما از آن استفاده مي‌كنيد. چه آن گاه، اين موضوع مي‌تواند در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرويس شما را نيز در پي داشته باشد.

آيا اين قانون من را نيز تحت تاثير قرار مي‌دهد؟
    اگر شما از نرم‌افزارهاي به اشتراك‌گذاري فايل استفاده نمي‌كنيد يا اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم نمي‌كنيد، اين قانون شما را هيچ گاه تحت تاثير قرار نخواهد داد. حال آن كه اگر از نرم‌افزارهاي يادشده استفاده مي‌كنيد، خواهش‌منديم با تغيير زمان استفاده از آن‌ها و انتقال آن به روزهاي تعطيل يا ساعتي غير از اوج مصرف (8 صبح تا 5 بعد از ظهر)، از سرويس خويش استفاده كنيد.

اگر مصرف من بالا باشد، چه رخ مي‌دهد؟
    اگر مصرف شما برخي از اوقات بالا باشد، از نظر شاتل مشكلي ندارد، مگر آن كه الگوي مصرف بالا به صورت يكنواخت تكرار شود.
    اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، كارشناسان فروش با شما تماس مي‌گيرند و پيشنهاد استفاده از سرويس اختصاصي را خواهند داد. چنانچه در اين شرايط، مشتري قانع به استفاده از سرويس اختصاصي نشود و روند مستمر مصرف تداوم يابد، اين موضوع ممكن است شاتل را براي حفظ حقوق چندين هزار كاربر ديگر، ناگزير از معلق يا مسدود كردن سرويس كند.
    از همكاري شما كاربر گرامي، صميمانه سپاس‌گزاريم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با دیال آپ هوشمند خود شاتل ببین می تونی؟(9092303001)
    کرج هستیم ها شماره همینه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه aghaye h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نه کرج اینه(9092323939)

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ميشه يكي اين قانون سرويس هاي نامحدود شاتل رو توضيح بده كامل ؟!!!!
    fair use policy

كاربر گرامي،
    اگر جزو مشتركين بدون محدوديت استفاده‌ي شركت شاتل هستيد، اين قانون به سرويس شما اعمال مي‌شود.

چرا
    fair use policy؟
    هدف اين قانون، تامين اطمينان خاطر شما از دريافت سرويس پرسرعت و مطمئن در تمامي ساعات روز است. بي‌گمان اطلاع داريد كه خدمات دسترسي به اينترنت، به صورت share يا به اشتراك‌‌گذاري شده به مشتريان ارايه مي‌شود. حال آن كه شركت شاتل از رويه‌ها و عرف معمول شركت‌هاي اينترنتي در كشورهاي پيشرفته تبعيت نمي‌كند و براي افزايش خوشنودي مشتريان، ضريب اشتراك گذاري را تا حد بسيار قابل توجهي كاهش داده است.
    در چنين شرايطي اگر گروهي از مشتريان، اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم يا استفاده از نرم‌افزارهاي peer-to-peer كنند، ممكن است مصرف بالاي پهناي باند منجر به كاهش پهناي باندي شود كه شما از آن استفاده مي‌كنيد. چه آن گاه، اين موضوع مي‌تواند در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرويس شما را نيز در پي داشته باشد.

آيا اين قانون من را نيز تحت تاثير قرار مي‌دهد؟
    اگر شما از نرم‌افزارهاي به اشتراك‌گذاري فايل استفاده نمي‌كنيد يا اقدام به دريافت فايل‌هاي پرحجم نمي‌كنيد، اين قانون شما را هيچ گاه تحت تاثير قرار نخواهد داد. حال آن كه اگر از نرم‌افزارهاي يادشده استفاده مي‌كنيد، خواهش‌منديم با تغيير زمان استفاده از آن‌ها و انتقال آن به روزهاي تعطيل يا ساعتي غير از اوج مصرف (8 صبح تا 5 بعد از ظهر)، از سرويس خويش استفاده كنيد.

اگر مصرف من بالا باشد، چه رخ مي‌دهد؟
    اگر مصرف شما برخي از اوقات بالا باشد، از نظر شاتل مشكلي ندارد، مگر آن كه الگوي مصرف بالا به صورت يكنواخت تكرار شود.
    اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، كارشناسان فروش با شما تماس مي‌گيرند و پيشنهاد استفاده از سرويس اختصاصي را خواهند داد. چنانچه در اين شرايط، مشتري قانع به استفاده از سرويس اختصاصي نشود و روند مستمر مصرف تداوم يابد، اين موضوع ممكن است شاتل را براي حفظ حقوق چندين هزار كاربر ديگر، ناگزير از معلق يا مسدود كردن سرويس كند.
    از همكاري شما كاربر گرامي، صميمانه سپاس‌گزاريم.
    همش كشكه!

اينو گذاشتن اگه 5 درصد هم رو كمتر مصرف كردن تورنت تأثير بذاره كلي سود مي كنن. بيشتر هم فكر كنم براي سرعت هاي 512 و 1 مگ كه نامحدود هستن باشه. من كه تورنت خيلي دانلود مي كنم مشكلي هم ندارم.

دوستان لطفاً يكي ديگه هم توي بحث هزينه ي نصب شركت كنه! من كه هنوز مطمئن هستم هزينه ي نصب اگه بخواي مي توني ندي.
    Last edited by siamak_mu; 09-12-2008 at 02:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 21 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 21 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •