تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا به پیشگویی اعتقاد دارید؟

راي دهنده
139. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

59 42.45%
  • خیر

80 57.55%
صفحه 14 از 28 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 276

نام تاپيک: پیشگویی، علم یا خرافات؟ (بررسی بزرگترین پیشگویی های تاریخ انسان و زمین)

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مي بينم كه اينجا جو خيلي عليه پيش گويي هستش....و خيلي ها مخالفش هستن....

منم مثل شما به پيشگويي اعتقاد نداشتم....

اما همونطور كه تو پستاي قبليم گفتم با يه فالگيري آشنا شدم كه اتفاقات جالبي از زندگي منو پيش بيني كرد.

همين الان كه دارم با شما صحبت ميكنم ، اتفاقي رو كه حدودا يكسال و نيم پيش براي من پيش بيني كرده بود در جريان اتفاقه....

جالب اينه كه اين شخص حتي زمان اين اتفاق ( يعني نيمه دوم سال 89 ) رو براي من پيش بيني كرده بود ، كه كاملا درسته !!!
    حکایت اون مریدیه که با مرادش که وقتی رسیدند به رودخانه مرید حسب گفته مرادش بسم الله گفت و از رودخانه بسلامت گذشت و وقتی رسید به اونطرف دید حاج آقا نمیاد گفت پس چرا رد نمیشید من بسم الله گفتم و رد شدم حاج آقا گفت آخه اعتقادی که تو داری من ندارم.

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

پیشگویی سرخپوستان هوپی
    درباره پایان جهان

پیشگویی ستاره ی آبی یا کاچینا آبی
    پر سفید از قبیله ی خرس
    نشاته اول : به ما درباره آمدن مردان سفیدپوستی گفته شده است که مانند پاهانا هستند اما همچون پاهانا زندگی نمی کنند. مردانی که سرزمینی را که برای آنها نبوده را می گیرند و دشمنانشان را با تندر نابود می کنند.
    نشانه دوم : سرزمین های ما چرخ های گردان پر سر و صدایی را خواهند دید.
    نشانه سوم : تعداد زیادی جانور عجیب شبیه بوفالو اما با شاخ های بلند بزرگ، زمین را مورد تاخت و تاز قرار می دهند.
    نشانه چهارم : روی زمین مارهایی آهنی کشیده می شود. (خطوط راه آهن)
    نشانه پنجم : درختان خواهند مرد. (در برخی نواحی، باران های اسیدی خسارات سنگینی به درختان وارد کرده اند، اما این می تواند دلالت داشته باشد به باران های جنگل های استوایی)
    نشانه ششم : انسان خانه ای در آسمان خواهد ساخت.
    نشانه هفتم : زمین با یک تار عنکبوت بزرگ متقاطع پیوند می خورد. (خطوط برق و تلفن) یا (اینترنت).
    نشانه هشتم : نواحی سرد، گرم و نواحی گرم، سرد خواهند شد.
    نشانه نهم : خشکی هایی به زیر آب رفته و زمین هایی از اقیانوس سردر خواهند آورد.
    نشانه دهم : زمین با رودخانه هایی سنگی که تصاویری را در خورشید ایجاد می کنند، پوشیده می شود.
    نشانه یازدهم : شما خواهید شنید که دریا سیاه شده و بسیاری موجودات زنده به خاطر آن می میرند. (نشت نفت به درون آبهای خلیج مکزیک). (حالا بگو فلان چیز و به فلان چیز دیگه تعبیر کردی که میشد 500 تا برداشت دیگه ازش کرد).

ستاره آبی کاچینا ظهور خواهد کرد.
    Last edited by shabe.saket; 20-12-2010 at 21:49.

3. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

حکایت اون مریدیه که با مرادش که وقتی رسیدند به رودخانه مرید حسب گفته مرادش بسم الله گفت و از رودخانه بسلامت گذشت و وقتی رسید به اونطرف دید حاج آقا نمیاد گفت پس چرا رد نمیشید من بسم الله گفتم و رد شدم حاج آقا گفت آخه اعتقادی که تو داری من ندارم.
    اين حرف شما در مورد من اصلا صدق نميكنه ، چون من به پيش گويي اعتقاد نداشتم.....

من خودم گفتم كه به هيچ وجه به پيشگويي اعتقا نداشتم و زماني كه اون شخص پيش گويي ها رو برام كرد، من تو دلم ميخنديدم و ميگفتم كه داره چرت و پرت تحوليم ميده....

اما مرور زمان، پيشگويي هاي اون شخص رو روشن تر كرد برام...

من فقط روايت گر تجربه ام بودم و با توجه به چيزي كه به چشم ديدم ، اين ادعا رو ميكنم كه قدرت پيشگويي وجود داره....
    Last edited by outpost; 20-12-2010 at 14:03.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

دیگه کم کم این کتاب من داره تموم میشه و من اکثر پیشگویی های مهم رو گزاشتم. به جز پیشگویی هایی که در مورد پایان دنیاست که در پایین میزارم.

باغ جهان، نزدیک شهر جدید، در جاده ی کوهستانهای مقدس!
    این باغ گرفته می شود و مجبور می شود تا ار آبی که از سولفور سمی شده بنوشد.

Mubus بزودی می میرد و سپس انهدامی مرگبار از مردم و حیوانات دیده می شود.
    ناگهان کینه آشکار خواهد شد. صد کینه در دست.
    تشنگی و گرسنگی در هنگامی که ستاره دنباله دار می گذرد.

دست او عافبت به Alus خون آلود می رسد،
    او قادر نخواهد بود که از طریق دریا از خود محافظت کند،
    در بین دو رودخانه او از فرد نظامی می ترسد.
    مرد سیاه و عصبانی کاری میکند که او از کارش پشیمان گردد.

شخص اول لندن، از طریق قدرت آمریکا، جزیره اسکاتلند را با چیزی سرد تهدید می کند.(با تفسیر نوشته شده است).
    Rpi Reb دچار چنان ضد مسیح مرگباری میشود که همه آنها دچار دردسر خواهد کرد.

هنگامی که خورشید در بیست درجه از Tauras (برج ثور) است!
    زلزله ای وجود خواهد داشت!
    شهر یا تئاتر بزرگ پر از مردم خرد خواهد شد.
    تاریکی و مشکلات و دردسر در هوا، در آسمان و زمین!

6. این کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

بعد از بدبختی بزرگ انسان حتی بدبختی بزرگتری نزدیک می شود،
    این زمان است، که موتور بزرگ قرون دوباره نو می شود،
    در آسمان آتشی دیده خواهد شد که دنباله ای از جرقه ها را به دنبال خود می کشد.

خون! اجساد انسان، دنباله ای از آب سرخ رنگ بر روی زمین می باشد.

دنیا دارد به نقطه نهایی خود (آخر الزمان) نزدیک میشود.
    زحل بار دیگر در برگشتش تاخیر کرده است. آن امپراطوری به سوی ملتی سیاه تغییر می کند.

جنگ وحشت آفرین در غرب دارد تدارک دیده میشود،
    سال بعد بیماری مسری بدنبال خود خواهد داشت:
    این بیماری آنقدر وحشت آفرین است که نه جوان، نه پیر و نه حیوان، هیچ یک را زنده نمی گذارد.
    خون، آتش، عطارد، مریخ، مشتری در فرانسه.

پایان.

8. 2 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

بعد از بدبختی بزرگ انسان حتی بدبختی بزرگتری نزدیک می شود،
    این زمان است، که موتور بزرگ قرون دوباره نو می شود،
    در آسمان آتشی دیده خواهد شد که دنباله ای از جرقه ها را به دنبال خود می کشد.

خون! اجساد انسان، دنباله ای از آب سرخ رنگ بر روی زمین می باشد.

دنیا دارد به نقطه نهایی خود (آخر الزمان) نزدیک میشود.
    زحل بار دیگر در برگشتش تاخیر کرده است. آن امپراطوری به سوی ملتی سیاه تغییر می کند.

جنگ وحشت آفرین در غرب دارد تدارک دیده میشود،
    سال بعد بیماری مسری بدنبال خود خواهد داشت:
    این بیماری آنقدر وحشت آفرین است که نه جوان، نه پیر و نه حیوان، هیچ یک را زنده نمی گذارد.
    خون، آتش، عطارد، مریخ، مشتری در فرانسه.

پایان.
    حرفاش اصلا منطق توش نیست .... مثلا یعنی چی زحل دیر کرد !!!؟؟؟

10. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

نمیدونم یعنی چی.
    الان که نیگاه میکنم میبینم در بعضی رباعیات دیگه هم به زحل اشاره شده.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

در اکثر پیشگویی های ملتهای مختلف باستانی، که من دارم بررسی شون میکنم توی اکثرشون به گذر از دوره ی 4 به 5 زمین تاکید شده.
    اکثر پیشگویی ها به سیل ها و تسونامی های عظیمی اشاره میشه.
    در قریب به یقین پیشگویی ملتها و تمدن های مختلف به ظهور ستاره دنباله دار تاکید زیادی میشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

ذخیره جهانی تمام گونه های بذر غذایی، در نروژ (نزدیکی قطب شمال) آغاز شد.

این مخزن بین المللی، تمامی گونه های غذایی را در مقابل اتفاقات طبیعی که ممکن است چهره زمین را به یکباره عوض کند بیمه خواهد کرد.

مخزن جهانی بذر سوالبارد (Svalbard Global Seed Vault ) در ۲۶ فوریه ۲۰۰۸ بطور رسمی افتتاح شد و اولین محموله خود را با دریافت ۱۰۰ میلیون بذر از ۱۰۰ کشور آغاز نمود.
    در این مخزن که به مخزن بذر دومزدی “doomsday” seed vault نامیده شده است ماه مارس ۲۰۱۰ کلکسیونی از ۵۰۰ هزار گونه بذر غذایی گرد آوری خواهد شد که در کره زمین بی نظیر است. این مخزن یک سیاست بیمه شده جهانی برای تضمین بقا انواع مختلفی از محصولات غذایی در مقابل تهدیدات مانند بیماری ، آفات ، خشکسالی و سایر بلایای طبیعی و گرم شدن کره زمین محسوب می شود.

مخزن جهانی بذر سوالبارد کلکسیون منحصر به فردی از گونه های مواد غذایی را از قبیل بادمجان ، کاهو ، جو ، سیب زمینی ، ذرت ، برنج ، گندم ، سورگوم و لوبیای چشم بلبلی محافظت می کند.
    در کنار حفظ گونه های بذر در مقابل بلاهای طبیعی می توان این حفاظت را در مقابل خطاها و آسیب های انسانی در یک منطقه در امر کشاورزی نیز گسترش داد تا از منقرض شدن نسل یک گونه غذایی توسط اینگونه خطاها در مقیاس جهانی جلوگیری بعمل آورد.
    این مخزن در جزیره دورافتاده در مجمع الجزایر سوالبارد نروژ در ۱۰۰ کیلومتری از قطب شمال قرار گرفته است، مخزن جهانی بذرها درانتهای یک تونلی یخی در عمق ۴۱۰ فوتی حفر شده است.. حتی اگر برق منابع محلی از کار بیفتد، شرایط دمای زیر صفر درجه (فارنهایت) طبیعی این مخزن یخی، سرمای کافی برای بقاء بعضی از بذرها نظیر گندم تا۱۷۰۰ سال و سورگوم تا ۲۰۰۰۰ سال موثر است.?حتی در بدترین سناریوها گرم شدن کره زمین برای ۲۰۰ سال یخ بطور طبیعی در اطراف این مخزن خواهیم داشت. تسهیلات ایمنی نظیر درب های فلزی سنگین با قفل های جداگانه، سطوح مختلفی از امنیت برای ترخیص کالا از این مخزن نیز فراهم شده است.

ساخت و ساز مخزن جهانی بذر سوالبارد در ماه جولای ۲۰۰۶ آغاز و در سپتامبر ۲۰۰۷ تکمیل و اولین محموله بذر در فوریه ۲۰۰۸ تحویل شد.
    مکان دور افتاده ، شرایط سخت و نیاز به مهندسی منحصر به فرد همه چالش هایی برای سازندگان بود. نزدیک به چهار ماه در سال ، این منطقه کاملا تاریک است.

پروژه ساخت مخزن جهانی بذر سوالبارد با هزینه ای معادل ۸/۴ میلیون دلار به مدت یک سال و نیم انجام پذیرفت. شب های طولانی مدت زمستانی شرایط نگهداری بذر ها را در دمای ۴/۰- فراهم نموده است.
    سیستم تهویه مخزن جهانی بذر سوالبارد بنام Doomsday (روز قیامت) با یک کندانسور ۱۰ کیلواتی برای نگهداری بذر ها د ر زیر صفر کار می کند. دمای این مخزن توسط یک انتقال دهنده الکترونیکی با سیستم ماهواره ای کنترل می شود. اطلاعات مربوطه به مدیران بانک ژن نوردیک در لانیگیربین (Nordic Gene Bank in Longyearbyen) منتقل و مدیریت می شوند. اگر برق این مخزن قطع شود دمای طبیعی زیر زمینی بذر ها را در دمای زیر صفر حفاظت می کند.

فرای تسهیلات ایمن سطح بالا برای حفاظت و نگهداری از بذرهای جهانی، این مخزن توسط موقعیت آن حفاظت می گردد. سوالبارد مجمع الجزایری است که در ۶۰۰ مایلی از سر زمین اصلی نروژ قرار دارد.
    سوالبارد یا اسوالبارد و یا سفالبار (به نروژی: Svalbard) (به معنای کرانه سرما) مجمع‌الجزایری است واقع در اقیانوس منجمد شمالی در شمال قاره اروپا. مجمع‌الجزایر سوالبارد از سال ۱۹۲۰ متعلق به نروژ هستند.

بزرگترین شهر نزدیک به مخزن بذر جهانی سوالبارد شهر لانیگیربین (Longyearbyen)، شمالی ترین شهر جهان با ۱۸۰۰ سکنه است. شمالی ترین نقطه فرودگاهی جهان با پروازهای برنامه ریزی شده که برای ارسال بذرهای جهانی نیز مناسب است.
    در سوالبارد زمستان ها میانگین دمای هوا ۱۲ درجه زیر صفر است و آفتاب به مدت دو ماه به صورت کامل ناپدید می‌شود.
    یک آژانس هنری نروژی بنام Artist Dyveke Sanne and KORO، سقف های ورودی این مجموعه را از جنس فولاد همراه با منشور و آینه های متعدد طراحی نموده است تا برای منعکس کردن نور قطبی در تابستان به درون ساختمان استفاده نماید. در طول ماه های زمستان تاریک نیزیک شبکه کابل فیبر نوری ۲۰۰ تایی نورسفید مایل به سبز فیروزه ای که یادآور شفق شمالی است را به درون مخزن هدایت می کند.
    سناریوی مخاذن ذخیره بذرهای جهانی سوالبارد یک ابتکار و نوآوری جهانی است برای حفاظت از بذرها درمقابل تهدیدهای طبیعی و غیر طبیعی جهانی بدون نیازبه راه اندازی مجدد کشاورزی جهان پس از دست دادن فاجعه آمیز احتمالی آن.
    این مخاذن قادر به ذخیره بیش از ۴ و نیم میلیون گونه (۲ میلیارد بذر) می باشد و با خیال راحت برای صدها اگر نه هزاران سال می باشد.

منبع:
    Last edited by shabe.saket; 06-01-2011 at 01:30.

14. 5 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

سرخپوستان پیش بینی کرده بودند که در پایان دوره چهارم و ورورد به دوره پنجم زمین، سیل های بسیار بزرگی خواهد آمد و بسیاری از خشکی ها به زیر آب خواهد رفت.
    این اتفاق داره شروع میشه.

سیل عظیم استرالیا 7 ژوئن 2011

سیل عظیم برزیل (امروز 13 ژوئن 2011)

16. این کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •