تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 15 اولاول ... 4101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 149

نام تاپيک: بررسی لپ تاپ های لمسی یا Tablet PC ها

داره خودمونی میشه raahi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام راهی جون

مربوط به انتی ویروسه اگه حالت عادی cpu usage بالا داری باید انتی ویروست رو عوض کنی من پیشنهاد میکنم از microsoft security استفاده کنی
    من از ESET SMART Security استفاده می کنم. از همون اول همینو نصب کرده بودم. هیچ مشکلی نداشت. الان چند روزیه که اینطوری شده. نمی دونم برنامه ای نصب کردم؟ چی شده؟ البته یه برنامه نصب کردم بعد از اون اینطوری شد ولی پاکش کردم و خوب نشد. همیشه هم اینطوری نیست. بعضی مواقع ناگهانی قاطی می کنه. یعنی ممکنه سخت افزاری باشه؟
    آخرین راهی که به نظرم میرسه اینه که یکبار از اول ریکاوری کنم و به حالت اولیه کارخونه دربیارم . اگر دوباره اینطوری شد دیگه باید ببرم گارانتی.
    نظر شما چیه؟

داره خودمونی میشه miticomon_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من از ESET SMART Security استفاده می کنم. از همون اول همینو نصب کرده بودم. هیچ مشکلی نداشت. الان چند روزیه که اینطوری شده. نمی دونم برنامه ای نصب کردم؟ چی شده؟ البته یه برنامه نصب کردم بعد از اون اینطوری شد ولی پاکش کردم و خوب نشد. همیشه هم اینطوری نیست. بعضی مواقع ناگهانی قاطی می کنه. یعنی ممکنه سخت افزاری باشه؟
    آخرین راهی که به نظرم میرسه اینه که یکبار از اول ریکاوری کنم و به حالت اولیه کارخونه دربیارم . اگر دوباره اینطوری شد دیگه باید ببرم گارانتی.
    نظر شما چیه؟
    گفتم که از آنتی ویروسته nod32 همین جوره بخصوص smart security
    وقتی میخواد اپدیت کنه و اینترنت وصل نیست پدر کامپیوتر رو در میاره
    من میگم آنتی ویروست رو عوض کن
    مختاری هر کاری میخوای بکنی

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

گفتم که از آنتی ویروسته nod32 همین جوره بخصوص smart security
    وقتی میخواد اپدیت کنه و اینترنت وصل نیست پدر کامپیوتر رو در میاره
    من میگم آنتی ویروست رو عوض کن
    مختاری هر کاری میخوای بکنی
    البته شما که می گی وقتی می خواد آپدیت بکنه و به اینترنت وصل نیست پدر کامپیوتر رو درمیاره، پس چرا وقتی هم که به اینترنت وصله باز هم اینطوری میشه؟
    چرا تو این 2 ماهه اخیر هیچ مشکلی نداشته؟

باشه ، به توصیه شما عمل می کنم و چک می کنم ببینم آیا گیر از آنتی ویروسه یا نه؟ شما خودت از چه آنتی ویروس و فایروالی استفاده می کنی؟

راستی یه مشکل دیگه هم پیدا کردم.
    می خواستم ریکاوری کنم رفتم تو recovery manager بعد system recovery را زدم ولی با کمال تعجب این پیغام رو داد : your coputer doent have a recovery partition بعدش هم گفت اگه قبلا یه recovery media تهیه کردی واردش کن و yes بزن. من هم چون قبلا 5 تا DVD از ریکاوری ساخته بودم yes زدم ولی کامپیتور رستارت کرد و دوباره اومد بالا و هیچ اتفاقی نیفتاد. جای دیگه ای هم گفته بود می تونی موقع بالا اومدن ویندوز esc بزنی چند تا گزینه میاد اگه f11بزنی رکاوری شروع می شه . من هم اینکارو کردم و f11رو زدم اما هیچ اتفاقی نیفتاد و دوباره ویندوز بالا اومد.
    چرا ؟
    Last edited by raahi; 10-12-2010 at 14:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

از تبلتهای دل هم تو ایران موجود هست؟

داره خودمونی میشه reallovegach's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

سلام بچه ها
    کسی فیلمی چیزی از hp 2090ee داره بذاره من دانلود کنم ببینم ؟ ممنون میشم بذارین
    لپ تاپی بهتر از این هست تو بازار ؟ منظورم اینه که تاچ باشه
    Last edited by reallovegach; 17-12-2010 at 20:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه moslem-visual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

یکی از دوستان از سری قبلی تبلت های اچ پی داشت که با تمام اون اذیت هاش بازم راضی بود. توی بازار مدلهای با صفحه خازنی کمتر پیدا میشه - از طرفی هر کدوم مشکل خاص خودشون رو دارن. در مقایسه با بپ تاپ من بشخصه 100% این مدلی که دوستان معرفی کردن رو به هر کانفیگی از لپ تاپ عادی ترجیح میدم... اتفاقا فکر میکردم اندازه 12 اینچ کوچیک باشه، اما وقتی از نزدیک کار کردم متوجه شدم چقدر آدم باهاش احساس راحتی میکنی نسبت به یه لپ تاپ 15 اینچی سنگین!

خودم هر وقت بخوام بخرم همین مدلی که ذکر شد رو تهیه میکنم، اما حول و هوش 800 تومن هم یه مدل ایسوس هستش که هر چند معایبی داره اما شاید کار بعضی ها رو راه بندازه...

مدل Asus T101MT

بهترین چیزش وزنشه که 1.3 کیلوگرمه!

بررسی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قیمت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از moslem-visual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستانی که HP tm2 2090 خریدند.
    یه سوال جدی برای من پیش اومده.

حداکثر تایمی که باتری بهتون داده چند ساعته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه s4lish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In my computer

پيش فرض

دوستااااااااان بعد از ماه ها صبر و انتظار و انتظار و انظار اخر این تبلت ها راهی بازار شدن ولی اینقدر که مختلف و ویژگی و معایب و اینا دارن من کلا گیج و منگ شدم.....

اول می خواستم گالکسی تب بگیرم

اما بعدش که تحقیق کردم فهمیدم تبلت اسوس ای پی 121 با پردازنده و قوی و سیستم عامل ویندوز 7 یه چیز دیگست...جدا که عالیه..

اما باز هم تحقیق کردم و فهمیدم این تبلت یه معایبی داره مانند ساپورت نکردن خوب ویندوز روی این تبلت و گرم شدن اون به دلیل سخت افزار قوی و صفحه نمایش ضعیفش(در مورد حسگر لمسی)....همینطور عمر باتریش هم بنظر زیاد نرسه.
    پس باز هم تحقیق و تحقیق کردم که چشم به تبلت زیبا و خوب موتورولا زوم افتاد که سیستم عامل جدید آندوید هم داره..

اما من تا حالا با سیستم عامل آندروید کار نکردم..می خواستم بدونم معایبش چیه..مخصوصا تو صفحات اینترنت...سایت های فارسی رو ساپورت می کنه یا نه!؟؟.....برنامه هاش چطوری؟/ و اینکه چه فرمت های تصویری رو ساپورت می کنه؟؟

حالا از همه اینا گذشته باز هم که نگا می کنم تبلت های جدیده دیگه ای تو راهن...
    مثل :

آپد 2

برای اینکه نمی دونم آیپد 2 اصلا چه شکلیه عکسی ازش نداشتم همین عکسه هم کفاف می کنه

یا گالکسیه 2...

اونم بیخیال عکسش....فرقی با نمونه یکش نداره فقط صفحش بزرگتره و سیستم عاملش جدیدتر می شه بنظرم....

حالا جدا من نمی دونممممممممممممممممم چکااااااااار کنم....واقعا تو بد شرایطی گیرکردم.....نظر شما چیه دوستان؟؟

10. این کاربر از s4lish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه s4lish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In my computer

پيش فرض

فقط یه سوال دیگه هم داشتم در مورد این تبلت موتورولا..

کسی می دونه که این تبلتٍ EDGE ساپورت می کنه یا نه فقط 3G 4G ساپورت می کنه؟؟..

تو این کشور عزیزمان ایران با این سطح تکنولوژی انتظاری بیشتر از این سوال نداشته باشید فهلا
    Last edited by s4lish; 09-01-2011 at 20:41.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستانی که HP tm2 2090 خریدند.
    یه سوال جدی برای من پیش اومده.

حداکثر تایمی که باتری بهتون داده چند ساعته؟
    من 1030 دارم تا 9 ساعت تونستم باهاش کار کنم
    ولی 2090 فکر کنم کمی کمتر نگه داره
    شاید نهایت 7 ساعت و نیم
    ولی واسه کار عادی من مثل برنامه نویسی به همراه گوش دادن موزیک با هدفون تا 6 ساعت جواب میده
    روی حداکثر گرافیک + روشنایی بالا و کاکرد بالا تا 3.5 بیشتر جواب نمیده
    در ضمن دو تا کارت گرافیک دارند که در حالت باطری کارت گرافیک اینتل با مصرف باطری کم فعال میشه که میونی دستی هم عوض کنی
    من در کل کاملاً از 1030 راضی هستم
    اگه بخواهیم 1030 و 2090 رو مقایسه کنیم
    در حال حاضر 200 هزار تومان اختلافشون هست ولی 2090، سی پی یو قوی تر ولی با مصرف بیشتر، گرافیک با مصرف کمتر، سبکتر و دی وی دی رایتر اکسترنال داره
    2090 از نظر قدرت گرافیکی فرقی با 1030 نداره ولی 7 وات مصرفش کمتر هست ولی در عوض سی پی یو اش 20% قویتر ولی 25 وات مصرف بالاتر داره که در کل میشه گفت 2090 در عوض 25 وات مصرف بیشتر، 20% سی پی یوش اش قویتره
    به طور تقریبی میشه گفت 1030، 25% طول عمر باطری بیشتر و 2090، 20% قدرت پردازش بیشتر
    ولی در کل چیز خوبی هستند هر دو
    بسبار خنک هستند (دمای سی پی یو معمولاً 20 درجه)، کار با صفحه لمسی اش راحت هست، کیبور و پد نرم و خوبی دارند
    Last edited by bestirani2; 11-01-2011 at 15:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •