تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 23 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 221

نام تاپيک: XL2370 اومد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

والا سام سرویس هم خودشو گیر اورده
    البته یه چیزی بگم، اینها هم فکر سود خودشونن
    الان این مدل رو تو بازار نمیریزن که مدلهای دیگه شون به فروش بره
    نه آقاي آلفاي عزيز
    ربطي نداره
    قيمت اين مانيتور بالاست و رقيبي براي مدل هاي ديگه نيست

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

اخه خداییش منطقی نیست که از فروردین به این ور هی امروز فردا میکنند
    من که 2250 رو انتخاب کردم

حالا شام شرویش بره سر مردم رو شیره به ماله

الاف که نیستم
    والسلام

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه آقاي آلفاي عزيز
    ربطي نداره
    قيمت اين مانيتور بالاست و رقيبي براي مدل هاي ديگه نيست
    اتفاقا ربطش همینه
    صبح با نمایندگی فروش مانیتورای سام که صحبت میکردم دقیقا اونا هم حرف منو میزدن
    چیزی که جالبه اینه میگه میخوان موجودی فعلی انبارها از مدلهای فعلی به زیر 50% برسه بعد یه سری مدلهای جدید من جمله 2370 رو روونه بازار کنن

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این مدل لعنتی نیومد....
    آلفا من آخر هفتهp23700میگیرم خلاص!
    اصلا من مانیتوری به نام xl2370 نمیشناسم وسلام!
    مگه من الافم!
    اگر هنوز مدل p23700 نخریدی دست نگه دار یه راهنماییت بکنم برادر تجربه شخصی هست من این مانیتور رو دارم الان وقت ندارم تا شب بهت میگم جریان چیه پس دست نگه داره یه مشکلی داره که اگر گرفتی بدبخت میشی باید مواظب باشی فعلا ما رفتیم برمیگردم

5. این کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اگر هنوز مدل p23700 نخریدی دست نگه دار یه راهنماییت بکنم برادر تجربه شخصی هست من این مانیتور رو دارم الان وقت ندارم تا شب بهت میگم جریان چیه پس دست نگه داره یه مشکلی داره که اگر گرفتی بدبخت میشی باید مواظب باشی فعلا ما رفتیم برمیگردم

آقا جريان چيه؟
    در مرد كيفيت پنلش؟؟ يا در مورد ايكه با يكي از انواع گرافيكا كار نميكنه؟؟ آقا جريان چچيههه؟؟؟ به ما هم بگو... وگرنه آلفا الان مياد ميكشتمون.. لول..آلفا جان شوخي ميكنمااا- چشممون ترسيده ديگه

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا جريان چيه؟
    در مرد كيفيت پنلش؟؟ يا در مورد ايكه با يكي از انواع گرافيكا كار نميكنه؟؟ آقا جريان چچيههه؟؟؟ به ما هم بگو... وگرنه آلفا الان مياد ميكشتمون.. لول..آلفا جان شوخي ميكنمااا- چشممون ترسيده ديگه
    درباره ایراد نداشتن مانیتور که واسه هیچ مدلی نمیشه تضمین کیفیت داد
    بحث من سر 2370 هست و بس
    حالا بزار این بنده خدا هم بیاد بگه ایراد مانیتورش چیه
    Last edited by alpha007; 23-06-2010 at 10:23.

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

بی خیال این مانیتور بشین دیگه مگه قراره دیگه LED دیگه تولید نشه .
    این فروم شده محل بحث بی محتوا درباره این مانیتور بسه دیگه .

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب الانم زنگ زدم بازار رفقا گفتن هفته بعد xl2370 میاد تو بازار!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما 2 روز پیش تو این تاپیک چیز دیگه ای درباره 23700 گفتی که:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا اگه مشکل داره مشکلش چیه؟

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما 2 روز پیش تو این تاپیک چیز دیگه ای درباره 23700 گفتی که:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا اگه مشکل داره مشکلش چیه؟
    درود
    خب برادر من در پستهای قبلی نگفتم اصلا نخره فقط میخوام یه راهنمایی بزرگی بکنم که اذییت نشه دوستانی که میخوان این مانیتور رو بخرن خب میرم سر اصل مطلب
    رفیق ما یه ال سی دی 23700 خرید قبل از عید به قول ما چون تازه اومده بود سری اول بود مانیتور مشکلی که داشت وارد setup مادربورد نمیشد اصلا اجازه وارد شدن به ستاپ رو نمیداد و مشکل بزرگتر رو ویندوز xp هم بالا نمیاد ولی رو ویندوز 7 بالا میومد این رفیق ما مانیتور رو رو سیستم من هم امتحان کرد ولی باز همون آش و همون کاسه بالاخره رو چند تا از سیستمها امتحان کردیم نشد lcd رو بعد از 24 ساعت به مغازه ای که خریدیم بردیم ولی پس نگرفتن گفتن باید ببری نمایندگی بردیم نمایندگی نمایندگی هم گفتن تست میکنیم اگر مشکلی داشت برات عوضش میکنیم خلاصه بعد از 10 روز یه مانیتور دیگه به قول خودشون دادن اینم همون مشکل نمایندگی کثیف سامسونگ زیر بار نمیرفت میگفت مجبور نیستی ویندوز xp کار کنی با ویندوز 7 کار کنید میگفتیم بابا رو ستاپ مادر بورد هم که بالا نمیاد اونو چی میگید با کمال پروئی میگفتن یه مانیتور کارکرده 14 بخر بذار کنار این در مواقع ضروری خلاصه بعد از دعوا و شکایت از سام سرویس بعد از باز 2 هفته یه مانیتور دیگه دادن و خدا رو شکر این یکی دیگه مشکلی نداشت بعد فهمیدیم سری قبلی این مانیتور مشکلات عدیده داشته که برطرفش کردن ولی خداییش کیفیتش عالیه در حد led ما هم یک دل نه 100 دل عاشق این مدل شدم ما هم رفتیم یکیشو خریدیم ولی روی تجربه من به فروشنده گفتم همینجا بازش میکنم مشکلی داشت باید برام عوضش کنید فروشنده هم قبول کرد وقتی باز کردیم امتحان کردیم دیدیم اینم مشکل دارهوفروشنده بنده خدا یکی دیگشو باز کرد این یکی مشکلی نداشت و تا الان هم دارم حالشو میبرم و نکته پایانی
    خواستی بخری با فروشنده قید کن همونجا مشکلی داشت پای خودشون و اینم قید کنید سری جدید این مدل رو بهت بدن خبرها حاکی از ان هست که در سری جدید این مشکل رو سامسونگ برطرف کرده و این خبر هم شایعه شده که دیگه p23700 دیگه سامسونگ نمیزنه راست و دروغش پای خودشون

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

خب الانم زنگ زدم بازار رفقا گفتن هفته بعد xl2370 میاد تو بازار!
    خب برادر 1 هفته صبر کن ارزششو داره ولی اگر خدائی نکرده مثل سری اول p23700 گند نزنه بعد از 4 ماه بخوان اون مشکل رو برطرف کنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •