تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 21 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 208

نام تاپيک: کلوپ ا C6 ا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    باطری قابل قبوله ، بستگی داره به نوع استفاده ای می کنی!
    با جی پی اسش که حال میکنم، چون شتاب سنج داره وقتی تو ماشینی سرعت و مسافت پیموده شده رو میگه
    و همین طور نقشه رو به خوبی نشون میده، شهر ما نقشه کاملش رو نداره اما فاصله مانده به هر میدون و دور برگردون رو برات میگه
    بدون اینکه هزینه ای کم کنه!

اما سوالی که من دارم اینه که، وقتی منو های سمت راست رو میزنم چون کشویی هستش، صفحه ی فلزی کشوی بالایی به پایینی می خوره و یه صدای تق تق میده! برای شما هم اینطوره؟

2. این کاربر از matinshangool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    اما سوالی که من دارم اینه که، وقتی منو های سمت راست رو میزنم چون کشویی هستش، صفحه ی فلزی کشوی بالایی به پایینی می خوره و یه صدای تق تق میده! برای شما هم اینطوره؟
    متین جان سلام
    دستت درد نکنه بالاخره یکی حال داشت جواب ما را بدهد من چون خیلی از نرم افزارها استفاده می کنم زود باتری تمام می کنم بخاطر همین دوست دارم یک باتری با ظرفیت بیشتر گیر بیاورم
    راستی شهرت چیست که نقشه ندارد از بچه های تاپیک smartcomGPS در همین فروم کمک بگیر تا نقشه بهت بدهند
    من با اینکه دایم کشویی را باز میکنم ولی چنین مشکلی ندارم احتمالاً یک آدم وارد با دم باریک مخصوص و کم کردن فاصله ریلها می تواند مشکلت را حل کند
    مرسی

4. این کاربر از Mitridat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال محمد نامدار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    می خواستم بپرسم چطوری میشه این ویبره که هنگام کار ایجاد میشه را برداشت
    چون از یک طرف هم میگن ویبره ضرر داره برای گوشی
    خودم فهمیدم حالا اگر کسی می خواهد بهش بگم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

متین جان سلام
    دستت درد نکنه بالاخره یکی حال داشت جواب ما را بدهد من چون خیلی از نرم افزارها استفاده می کنم زود باتری تمام می کنم بخاطر همین دوست دارم یک باتری با ظرفیت بیشتر گیر بیاورم
    راستی شهرت چیست که نقشه ندارد از بچه های تاپیک smartcomGPS در همین فروم کمک بگیر تا نقشه بهت بدهند
    من با اینکه دایم کشویی را باز میکنم ولی چنین مشکلی ندارم احتمالاً یک آدم وارد با دم باریک مخصوص و کم کردن فاصله ریلها می تواند مشکلت را حل کند
    مرسی
    گنبد کاووس استان گلستان، فقط یه جاده اصلی رو نشون میده و هیچ جزئیات دیگه ای نداره!
    منم زیاد با گوشی ور میرم به دو روز نمی کشه که باطری تموم میکنه!

یه سوال دیگه! وقتی اس ام اس میاد صفحه روشن نمیشه؟

ولی برام سوال شده که چرا نوکیا امکاناتی که تو گوشی های 50 تومنی میذاره تو این مدل های بالا نیست!
    یه 1680 کلاسیک دارم که وقتی اس ام اس میاد تو صفحه اسم فرستنده رو می نویسه ولی در سی 6 فقط می نویسه نیو مسیج، اگه برای طرف عکس هم گذاشته باشی عکسش رو نشون میده
    یا برای ارسال اس ام اس در 1680 وقتی می خوای شماره انتخاب کنی چند تا گزینه داره: 10 نفر اخری که براشون اس ام اس دادی، انتخاب از لیست تماس ها و انتخاب از دفترچه
    اما تو این مدلهای بالا فقطط انتخاب از دفترچه است!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[QUOTE=matinshangool;6042375]گنبد کاووس استان گلستان، فقط یه جاده اصلی رو نشون میده و هیچ جزئیات دیگه ای نداره!
    ولی برام سوال شده که چرا نوکیا امکاناتی که تو گوشی های 50 تومنی میذاره تو این مدل های بالا نیست!
    سلام
    طراحان با توجه به قیمت تمام شده موبایل برای نوکیا و ظرفیتهای سخت افزاری، طراحی می کنند و و قتی کلی هزینه صرف امکانات گران و کار کشنده از سی پی یو یا رم یا ... می کنند دیگر جایی برای امکانات کوچک نمی ماند!
    راستی نقشه گنبد را سرچ کردم کلی بود ولی من دانلود از تک موب دات نت با آدرس زیر را پیشنهاد می کنم کالیبره کردن نقشه ها کا ر مشکلیست که البته با سرچ در اینترنت آن را هم میتوانی انجام دهی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از Mitridat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

[QUOTE=Mitridat;6046668]
    سلام
    طراحان با توجه به قیمت تمام شده موبایل برای نوکیا و ظرفیتهای سخت افزاری، طراحی می کنند و و قتی کلی هزینه صرف امکانات گران و کار کشنده از سی پی یو یا رم یا ... می کنند دیگر جایی برای امکانات کوچک نمی ماند!
    راستی نقشه گنبد را سرچ کردم کلی بود ولی من دانلود از تک موب دات نت با آدرس زیر را پیشنهاد می کنم کالیبره کردن نقشه ها کا ر مشکلیست که البته با سرچ در اینترنت آن را هم میتوانی انجام دهی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ادم وقتی به چیزی عادت میکنه اولش دل کندن براش سخت میشه!
    نقشه هست مهم همون کالیبره کردنه حالا ببینم چی میشه!
    قبلا موتورلا داشتم همه کار می کردم باهاش! حتی خودم فلش می کردم
    اما با نوکیا زیاد نمیشه از بحاظ سیستمی ور رفت!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[QUOTE=matinshangool;6047354][QUOTE=Mitridat;6046668]

نقشه هست مهم همون کالیبره کردنه حالا ببینم چی میشه!
    قبلا موتورلا داشتم همه کار می کردم باهاش! حتی خودم فلش می کردم
    سلام
    اول بگم من قبل از سی شش موتورولا وی 3 آی داشتم! ولی نوکیا خیلی بهتر است چون بچه های اهل آن خیلی وارد ترند و نوکیا خیلی نرم افزار و راهنمایی در اینترنت دارد.
    برای کالیبراسیون یک فایل پی دی اف با عنوان [GPS[1 آموزش کالیبره کردن نقشهGPS از گروه نرم افزاری سها را دانلود کن!
    برای همه سی شش دارها هم دو پیشنهاد:
    بازیهای resco bubbles 1.3 و chessboard 1.1 را از میهن دانلود نصب کنید کیف کنید!

11. این کاربر از Mitridat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام گوشی لمسی اچ تی سی دزایر رو پیشنهاد میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من میخوام این گوشی رو بخرم کسی میدونه بهترین گارانتی نوکیا چیه که مطمعن باشم اصله.

پروفشنال محمد نامدار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض مکان یابی

سلام
    اول اینکه یک برنامه خوب برای مکان یابی مخصوص c6 می خواستم
    دوم اینکه یک برنامه توی خود گوشی به نام location هست که فکر کنم برای مکان یابی و ...
    هست ولی کاراییش را بلد نیستم اگر کسی بلده
    من را هم راهنمایی کنه
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •