تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 674 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

آخر فروم باز Traceur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دانلود تیزر تریلر بازی با لینک مستقیم

دانلود با فرمت flv و حجم 11 مگ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این تریلر رو دیدم ویک سوال برام پیش اومد که آقا واقعا MOVEMENT بازیکنان داخل بازی هم مثل همین تریلر مسی هست؟؟؟

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

سلام حسین جان یه سوال داشتم اونم اینکه فرکانس ترانسفر بازی MANUALY شده یا همون HIGH ؟؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه UP-SNAKE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    IRAN , tehran

پيش فرض

حسين جان به نظر من از 2008 به اينور فقط گرافيکش بهتر شده و همه چيش هی بد تر شده ، جالبه کاش بوديد و فينال مسابقات امسال pes2010 رو ميديد که ما هيچی نديديم که بشه بهش گفت فوتبال اين تاکتيک ها هم خيلی خيلی کم تأثير داره اگه defensive line رو 0 هم بکنيد بازم دفاع ها ميان وسط زمين ، اميدوارم امسال درست بشه ، نميگم مثل فيفا خيلی خوب بشه ولی اميدی بهش نيست بازم سال پيش از اين حرفا بيشتر ميزدن

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

امید وارم امسال شاهد چنین صحنه هایی نباشیم....

4. 2 کاربر از smallfrank بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

سلام بچه ها

خیلی خیلی خیلی دل واسه اینجا و شما تنگ شده بود...
    اومدم یه سرکی بزنم دیدم PES2011 هم کلید خورده ، انشا ا.. از بعد کنکور من هم میام به بحثتون اضافه میشم البته خیلی دلم میخواست از اول باشم ولی مگه درس میزاره
    دلم واسه همتون بخصوص دوستای غزیزم حسین و بغیه خیلی تنگ شده
    امیدوارم امسالم بتونم اولین کسی باشم که بازی رو انجام میدم ولی ایندفعه مطمئن باشید با کیفیته خیلی بالا خواهد بود و اینکه منتظر من بعاز کنکور باشید...
    تا اون موقع خداحافظ...........

زنده باد KONAMI & PES

6. 2 کاربر از bahador2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

PES 2011 برای انتشار در پاییز رسما تایید شد
    مسوولان کمپانی کونامی ضمن تایید خبر ساخت و توسعه‌ی Pro Evolution Soccer 2011 تاکید کردند بازی‌کننده‌ها شاهد یکی از بهترین قسمت‌های این مجموعه بازی‌ها خواهند بود.
    طبق اطلاعات منتشر شده PES 2011 در پاییز سال جاری میلادی برای پلت‌فرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس360، پلی‌استیشن3، پلی‌استیشن2 و نینتندو Wii منتشر خواهد شد.
    از جمله پیشرفت‌های قسمت جدید می‌توان به هوش مصنوعی مدافعان و انیمیشن‌های بازیکنان اشاره کرد. اما بدون شک یکی از بزرگترین پیشرفت‌های قسمت جدید اضافه شدن بازی آنلاین به بخش بسیار محبوب مسترلیگ از این مجموعه بازی‌ها خواهد بود.
    همچنین در PES 2011 لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا (جام یوفا) بهمراه جام باشگاه‌های آمریکای جنوبی (لیبرتادورس) حضور خواهد داشت.
    جان مورفی، از اعضای ارشد تیم تولید در خصوص این بازی اذعان داشت: "نوبت تحول PES رسیده بود و PES 2011 نماینده‌ی جاه‌طلبانه‌ترین تغییرات در این مجموعه بازی‌هاست."
    برطبق اطلاعات منتشر شده تصویر لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا بر روی جلد این بازی قرار خواهد گرفت.
    در ادامه می‌توانید نخستین تصاویر منتشر شده از PES 2011 را مشاهده کنید.

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از titanium_zarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من وقتي جويستيك بغل شوك رو كه باهاش حركت ميكنم رو ميزنم و چراغ آنالوگ رو روشن يا خاموش ميزارم همش تكل و شوت و پاس ميده و لي دريبل نميزنه چكار كنم؟

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

سلام
    من وقتي جويستيك بغل شوك رو كه باهاش حركت ميكنم رو ميزنم و چراغ آنالوگ رو روشن يا خاموش ميزارم همش تكل و شوت و پاس ميده و لي دريبل نميزنه چكار كنم؟
    دوست من تاپيك رو اشتباه اومدين ....
    فكر كنم شما 2010 رو ميگيد ...

آخر فروم باز hoha881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این که فقط مسی رو نشون داده.
    خدا کنه واسه داوریشم یک کاری بکنن.مخصوصا تکل از پشت هاش.

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

امیدوارم این تاپیک مثل بقیه تاپیک های فیفا و PES به جدل بین طرفدارای این دو تبدیل نشه.
    ______
    اگه از ناتال هم پشتیبانی کنه عالیه.

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

بچه ها شماها چقدر ساکتین یعنی هیچ نظری درباره اخبار اخیر ندارین ؟ این اخبار مهمترین تغییراتی رو که قراره توی نسخه بعد اعمال کنن رو لیست کرده بعد از این بقیه خبرها جزئی هستن .
    اگه یک سر به سایتهای خارجی بزنید میبینید که گیمرها اونجا چقدر دارن در مورد این اخبار بحث میکنن از دیروز که این اخبار منتشر شد تا الان یکی از تاپیکهای مربوط به این اخبار چیزی حدود 70 صفحه ورق خورده . آدم اصلا نمیرسه تمام بحثها رو بخونه بعد اینجا همه ساکتن .
    یعنی هیچ نظری در مورد بندهای مختلف این اخبار ندارین ؟ مثلا انتقال فریبها و حرکات روی آنالوگ براتون مهم نیست ؟ و مهتر اینکه میشه حرکات رو روی جهتهای مختلف طراحی کرد و یا نظری در مورد آزادی عمل در حرکات ندارید ؟ و یا در مورد طراحی سیستم خستگی برای بازیکنان ؟
    در مورد تیزر نظری ندارید این تیزر in game هستش و هر چی میبینید توی بازی وجود داره بنظرتون چمن سه بعدی نیست و یا اینکه چین چروک بیشتر در لباس مسی در زمان حرکتش نمیبینید ؟

این تریلر رو دیدم ویک سوال برام پیش اومد که آقا واقعا MOVEMENT بازیکنان داخل بازی هم مثل همین تریلر مسی هست؟؟؟

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

سلام حسین جان یه سوال داشتم اونم اینکه فرکانس ترانسفر بازی MANUALY شده یا همون HIGH ؟؟
    ممنون
    بله بالا گفتم که این تیزر رندر شده نیست .
    حسين جان به نظر من از 2008 به اينور فقط گرافيکش بهتر شده و همه چيش هی بد تر شده ، جالبه کاش بوديد و فينال مسابقات امسال pes2010 رو ميديد که ما هيچی نديديم که بشه بهش گفت فوتبال اين تاکتيک ها هم خيلی خيلی کم تأثير داره اگه defensive line رو 0 هم بکنيد بازم دفاع ها ميان وسط زمين ، اميدوارم امسال درست بشه ، نميگم مثل فيفا خيلی خوب بشه ولی اميدی بهش نيست بازم سال پيش از اين حرفا بيشتر ميزدن
    سلام پوریا عزیز خوبی شما ؟
    بدتر نشده هر نسخه داره بهتر میشه . دقیقا میشه بگید کدوم بخشها بدتر شده البته اینو قبول دارم قسمتهایی مثل داوری بدتر شد اما در مجموع هر نسخه کامل تر و بهتر شده دقیقا بگید کدوم بخشها رو میگید ؟
    اون defensive line مربوط میشه به دفاع خطی و سوییپر ربطی به این نداره که مدافعین بیان وسط زمین . پوریا جان اون که میگی یک چیز دیگست . من کاملا روی نظر خودم محکم هستم که هر نسخه نکست نسبت به نسخه قبلش بهتر شده اگه شما نظر دیگه ای دارید با مثال بگید من در خدمت شما هستم .
    Last edited by 4039; 05-05-2010 at 19:04.

14. 5 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •