تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 96 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 953

نام تاپيک: { سخت افزار } سوالات و اشکال های سخت افزاری ، نرم افزاری لپ تاپ های اپل

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

داش امید تست رو کامل انجام دادم
    جواب این بود: no trouble found
    نمیدونم این مورد میتونه اهمیت داشته باشه یا نه : تو مدت تست اصلن اون صدا نیومد
    با اجازتون یه عکس هم از دل و روده ی مک بوک دیدم که دقیقن این صدا از قسمت dvd rom میاد
    ببین مشکلی نیست!

یه سرچی تو نت زدم! مثل اینکه تو مدل های جدید طبیعیه!

در مورد این عکس هم باید خدمتتون عرض کنم !که این عکس مربوط به مک بوک پرو های سال 2007 ه! جای قطعات عوض شده!

الان این جوریه :

اگر دقت کنید ، باتری در جلو قرار داره! بر عکس همه لپ تاب ها و مک بوک های سری قبل!

2. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام به آقا اميد
    مك بوك پرو جديد چه فرقي با مك بوك پرو فعلي خواهد كرد؟
    چون يكي از دوستان مي خواد بخره ولي من بهش گفتم صبر كنه جديدش بياد ولي وقتي شما گفتيد سري T با corei5 فرقي نمي كنه مردد شدم لطفا راهنمايي كنيد؟
    ببینید ، سری جدید به احتمال زیاد و با استناد به شواهد موجود از پردازندهای Core i7 ، Core i5 ، Core i3 به ترتیب در مک بوک پرو های 13" و15" و17 " و گرافیک به احتمال 100% انویدیا و از سری 120M GT و یا ...! استفاده می کنند!

اما از دو چیپست گرافیک ، خبری نخواهد بود!

یک نکته رو بگم که مک بوک و مک بوک پرو هیچ وقت نمی تونند از چیپ ست های Ati استفاده کنند!

دیگه الان ، فروردین 89 ه!

به نظر من ، صبر کنید بهتره!

اما اگر می خواهید بگیرید ! بهتره که عجله کنید ! چون واردات مک بوک و مک بوک پرو از الان متوقف شده!

سلام به آقا اميد

راستي يه چيزي راجع به مستر كارت فيزيكي در بخش iphone گفته بوديد فرقش با مجازي چيه؟
    چه جوري و از كجا ميشه تهيه كرد؟

مستر کارت مجازی ، همانطوریکه از اسمش مشخصه ، مجازیه یعنی وجود خارجی نداره! فقط یک شماره کارت و رمز ه!! که به ایمیلتون فرستاده میشه! برای همین هزینه ی صدور کارت نداره! ولی کلاهبرداری توش زیاده!

مستر کارت فیزیکی ، یعنی به نام شما کارت صادر میشه ! (مثل کارت های شتاب خودمون!) در سه مدل ه ، طلایی ، نقره ای و برنز ه! البته مدل های دانشجویی ، دانش آموزی و مستر کارت هدیه هم داره! که بدرد نمی خوره!

این مطلب در مورد کارت های ویزا ، امریکن اکسپرس و... هم صادقه!

یه سرچی تو نت بزنید ، اول مقایسه کنید ! بعد انتخاب !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

من با برنامه‌ای که گفتین هم امتحان کردم ولی‌ پاک نمی‌کنه اون فلدر رو و مینویسه windows can't read this file

مشکله من هم با سفید شدن ایکون‌ها هنوز حل نشده و نمیدونم چرا اینجوری می‌شه.عکسهایی که از قدیم داشتم اینجوری نمیشن ولی‌ عکس‌های جدیدی که می‌ریزم توش بعد یک بار خاموش روشن کردن دیگه تو مک باز نمیشن حتا open with رو هم که میزنم و با هر برنامه ای که تست می‌کنم مینویسه item is used by mac os x and can't be opened

در صورتی‌ که وقتی‌ همون عکسو با quick look باز می‌کنم نشون میده عکسو و معلوم می‌شه که عکس من آسیب ندیده ولی‌ انگار که پسوند عکس عوض شده باشه به نظر میاد. ولی‌ آخه من پسوندی رو عوض نکردم و همونjpg هستش چون حتا ویدئو‌ها و موزیک‌های من هم به این سر نوشت دچار میشن البته اینم بگم همون عکس یا فایل موسیقی که در مک درست نشون نمیده در ویندوز درست نشون میده و سالمه پس معلوم می‌شه فرمت هم تغییر نکرده
    و همین الان اتفاق دیگری افتاد.چند وقت پیش که یک دفعه پوشه‌ای از آهنگای من پاک شده که در جریان هستین و بعدا توسط برنامه در ویندوز بر گردوندمش ولی‌ فایل اصلی‌ که آسیب دیده بود هیچ وقت پاک نشد و این وسعت ۵۰ گیگابایت هم از فضای هارد اکسترنالم از بین رفت.همین الان کلیات محتویات یکی‌ دیگه از پوشه‌های من که توش نزدیک به ۲۰ گیگ ویدئو بود هم کلا ناپدید شد.و نمیدونم چی‌ کار کنم دوباره برم تو ویندوز ریکاوری کنم؟؟؟
    دوست عزیز شما یک راه بیشتر ندارید ،

مک رو Clean Install کنید!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام دوستان
    LCD لبتابم اون گوشش شکسته.

با تشکر
    کدوم گوشه ؟؟؟

یه عکسی ، چیزی بزار ؟

میخواستم یک تعمیرگاه خوب توی شیراز معرفی کنید که بتونه یک جلد خوب روش سوار کنه
    فکر کنم باید تشریف بیارین تهران!

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین مشکلی نیست!

یه سرچی تو نت زدم! مثل اینکه تو مدل های جدید طبیعیه!

در مورد این عکس هم باید خدمتتون عرض کنم !که این عکس مربوط به مک بوک پرو های سال 2007 ه! جای قطعات عوض شده!

الان این جوریه :

اگر دقت کنید ، باتری در جلو قرار داره! بر عکس همه لپ تاب ها و مک بوک های سری قبل!
    و اینکه در مورد محل قرارگیری قطعات مثلن هارد یا دی وی دی رام یا ترک پد تو مدل های جدید هم میشه بیشتر بگین؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

۱ - برای آشنایی بیشتر با روند نصب مک ، این کار رو انجام دادم ورژن ۱۰.۶ نصب بود دوباره همون ورژن رو نصب کردم اما با کمال تعجب بعد از حدود یک ساعت نصب هیچ تغییری اتفاق نیافتاد یعنی دوباره دسکتاپم دقیقن با همون شکل و برنامه های قبلی اومد بالا. من متوجه نمیشم چرا مثل ویندوز اول یکبار os پاک نمیشه و دوباره از اول نصب بشه ؟ ( انگار نه انگار که من کاری انجام دادم)
    ۲ - الان میخام دو تا پارتیشن به هاردم اضافه کنم چه طور این کار رو انجام بدم؟
    هاردم هم در حال حاضر دارای ۳۲ گیگ برای ویندوز ، ۴۶۵ گیگ برای مک
    Last edited by amirarsalaan; 20-03-2010 at 12:48.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

امید عزیز ممنون خیالم راحت شد، فقط یه سوال دیگه مدل لپ تاپ من و شما مثل همه آیا برای شما هم همچین صدایی میده؟
    خب ، من اگر گوشم رو بچسپونم به مک بوک پرو و یا در جای خیلی ساکت قرار بگیرم! یک صدای ضعیفی شنیده میشه!

ولی زیاد برام مهم نیست!

و اینکه در مورد محل قرارگیری قطعات مثلن هارد یا دی وی دی رام یا ترک پد تو مدل های جدید هم میشه بیشتر بگین؟
    اینو ببین :

9. 2 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

۱ - برای آشنایی بیشتر با روند نصب مک ، این کار رو انجام دادم ورژن ۱۰.۶ نصب بود دوباره همون ورژن رو نصب کردم اما با کمال تعجب بعد از حدود یک ساعت نصب هیچ تغییری اتفاق نیافتاد یعنی دوباره دسکتاپم دقیقن با همون شکل و برنامه های قبلی اومد بالا. من متوجه نمیشم چرا مثل ویندوز اول یکبار os پاک نمیشه و دوباره از اول نصب بشه ؟ ( انگار نه انگار که من کاری انجام دادم)
    دی وی دی مک رو بزار ، ری استارت کن ، صدای بنگ رو که شنیدی کلید C رو نگه دار تا موقعی که صفحه ی انتخاب زبان بیاد!

بقیش رو هم که دیگه خودتتون استادید !

۲ - الان میخام دو تا پارتیشن به هاردم اضافه کنم چه طور این کار رو انجام بدم؟
    هاردم هم در حال حاضر دارای ۳۲ گیگ برای ویندوز ، ۴۶۵ گیگ برای مک
    اگر با بوت کمپ ویندوز ریختید بهتره این کار رو نکنید ! چون دیگه نمی تونید ویندوز تون رو به راحتی پاک کنید!

ولی در هر صورت می تونید با Disk Utility این کار رو انجام بدید !

11. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid.tipic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام.آقا یه کمکی‌ به من بکنید من دیگه دارم دیوانه میشم اول سالی‌

بازم فایل‌های من پرید.من نمیدونم چرا اینجوری می‌شه؟؟؟آقا امید به نظر شما چرا اینجوری می‌شه؟

این بلا فقط سر هارد اکسترنالم میاد.به غیر از پاک کردن مک چاره‌ای ندارم؟؟آخه اصلا چرا باید اینجوری بشه؟؟
    Last edited by vahid.tipic; 21-03-2010 at 23:46.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من ویندوزی که با بوت کمپ ساخته بودم رو با همین برنامه حذف کردم چون میخواهم مقدار فضایی که به ویندوز اختصاص داده بودم ( ۳۲ گیگ ) را بیشتر کنم اما همونطور که در تصویر می بینید :

پس از پاک کردن پارتیشن ویندوز ، اون ۳۲ گیگ رو بوت کمپ کلن دیگه فراموش کرده و الان از ۴۶۵ گیگ استفاده می کنه برای ساخت مجدد پارتیشن ویندوز.
    چه طوری می تونم برگردونمش به همون ۵۰۰ گیگ ؟؟؟؟
    Last edited by amirarsalaan; 22-03-2010 at 12:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •