تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 140 از 140

نام تاپيک: Kane & Lynch 2: Dog Days - نسخه Console

داره خودمونی میشه bakan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شماها بازیو دست بالا گرفتین.به نظرمن بازی کاملا متوسطی است که واقعا داستانش هم قابل بحث نیست دوتا آدم که به خاطر یه اشتباه باید از دست آدم و عالم فرار کنن.گیم اسپات هم به این بازی 6 داده.فقط نکته مثبتش به نظرم سبک نو بود که ارائه داد که یه جورایی خوب بود
    دوست عزیز شما درست میگی که گیم اسپات نمره پایید داد به این بازی ولی بازی یه چیزه سلیقه ای هست مثلا من هم از اون مرحله که تو خیابون لخت میدویید بد فحش میدادن به هم واقعا حال میکردم خدایی آخرش بود ولی یکی هم هست که از این بازی اصلا خوشش نمیاد یکی هم هست که کم خوشش میاد نمیشه گفت که یه بازی کلا چرته اصلا بازیش نکنید

2. این کاربر از bakan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

دوست عزیز شما درست میگی که گیم اسپات نمره پایید داد به این بازی ولی بازی یه چیزه سلیقه ای هست مثلا من هم از اون مرحله که تو خیابون لخت میدویید بد فحش میدادن به هم واقعا حال میکردم خدایی آخرش بود ولی یکی هم هست که از این بازی اصلا خوشش نمیاد یکی هم هست که کم خوشش میاد نمیشه گفت که یه بازی کلا چرته اصلا بازیش نکنید
    من نگفتم بازی چرته کلا نوآوری هایی داشت ولی واقعیت این است که وقتی بازی هایی مثل cod و mafia و ..... غیره است سطح توقع ما هم بالا میره و باعث میشه به این بازیا در سطح متوسط نگاه کنیم نسبت به cod و ....بازم هرکسی با یه چیزی حال می کنه.

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

این بازی چه ربطی به cod داره که با اون مقایسش میکنی؟: دی
    من نوع روایت خلاقانه داستانشون رو مثال زدم وگرنه سبک این کجا سبک اون کجا: دی

البته به نظر من بدک نبود ولی نه در اون حدی که پدرام و حسین گفتند
    عجبا واسه اینکه از بازی لذت بردیم به 100نفر باس جواب پس بدیم: دی
    حسودیتون میشه ؟: دی خوب من حتما یه چیزایی تو بازی دیدم که به نظرم جالب میومدن جذبش شدم شما ندیدی: دی

بعدم چندتا ادیتور به هر دلیلی بیان به بازی نمره پایین بدن واس من اهمیتی نداره ناسلامتی خودمون عمریه گیمریم
    بازی رو میشد فقط برای سرگرمی روش حساب باز کرد
    مگه باید به کار دیگه ای هم بیاد؟: دی مثلا هیلو رو بازی میکنیم که ریاضیاتمون قوی شه: دی

اون مرحله که تو خیابون لخت میدویید بد فحش میدادن به هم واقعا حال میکردم خدایی آخرش بود
    ایول
    بالاخره یه نفر تو این فروم پیداش شد جرات کنه بگه از این مرحله خوشش اومده: دی
    تو اون پست نقدیمم هم گفتم که این مرحله تو تاریخ گیم به یاد ماندنی میشه: دی

5. 2 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

ببین حسین من خودم با گیم پلی بازی و هوش مصنوعی افتضاحش خیلی مشکل دارم وگرنه طراحی محیط و بعضی از مراحل واقعا خوب بود مخصوصا همون که لختشون میکنن اما گیم پلی فوق العاده خشک و مسخره ای داشت به نظرم هوش مصنوعی هم که فاجعه بود اگر این 2 مورد مخصوصا هوش مصنوعی رو قبول نداری من دیگه با تو بحثی ندارم : دی

7. 2 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

حالا شما هرچقدر هم می خواین از بازی تعریف کنید ولی سعی نکنید نظرتونو تحمیل کنید.

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

اگر این 2 مورد مخصوصا هوش مصنوعی رو قبول نداری من دیگه با تو بحثی ندارم : دی
    ما از اولشم با هم بحثی نداشتیم : دی

من کی گفتم بازی ایراد نداشت؟ بازی پر از ایرادات واضحه...اما کلیت بازی باعث شد از اونا صرف نظر کنم و باعث نشن از بازی لذت ببرم... صداگذاری عالی و اکشن سریع و پر زد و خورد بازی و بخصوص تاثیر شخصیت لینچ و داستان منو مجذوب کرد.
    از ایرادات میگذرم و بهشون اشاره نمیکنم چون میدونم وسعه IO در همین حده...بیچاره ها پول ندارن که آنریل بخرن! مجبورن با همین انجین قدیمیه glacier که فقط مدام بهینه سازی میشه ایده های نابشون رو ارائه بدن...
    کیه که در بی بدیل بودن این استودیو شک داشته باشه؟
    این استودیو یه بازی بد تو عمرش نساخته!
    4 هیتمن ناب
    فریدام فایترز فوق العاده
    مینی نینجای بامزه
    این استودیو نظیر نداره، اگر پول داشت مطمئنن این دو بازی اخیرش این ایرادات فاحش رو نداشتن...

بعد هم اینکه فقط من که خوشم نیومده، Official Xbox Magazine به بازی داده 9 از 10 یا سایت GameTrailers امتیاز 8.1 داده. Computer and Video Games هم 8.5 داده. پس میبینی که یه عده از ادیتورها هم با بازی حال کردن و مثل من پیچش مو رو دیدن: دی

+

هنوز رو هواست چون کارگردان نداره فقط علاوه بر بروس ویلیس جمی فاکس(جالبه معلوم نیست سر چه حسابی یه سیاهو میخوان بذارن جای لینچ سفید: دی) هم برای فیلم در نظر گرفته شده.
    فیلمنامه رو Kyle Ward مینویسه. همین بابا داره رو فیلمنامه هیتمن دو هم کار میکنه.
    اگه فیلم کنسل نشه قراره 2011 اکران بشه.

این تبلیغ فیلمه در زمان برگزاری مراسم کن سر ورودی هتل مجستیک
    Last edited by Sam Fisher 11; 25-11-2010 at 22:45. دليل: عکس آخر شیلتر بید اصلاحید

10. این کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

من تازه اين تاپيك رو ديدم و سوالي كه حامد جان پرسيد

در جوابش به همين جوابي كه حسين جان دادن بسنده ميكنم

حسودیتون میشه ؟: دی خوب من حتما یه چیزایی تو بازی دیدم که به نظرم جالب میومدن جذبش شدم شما ندیدی: دی

بعدم چندتا ادیتور به هر دلیلی بیان به بازی نمره پایین بدن واس من اهمیتی نداره ناسلامتی خودمون عمریه گیمریم
    كلا انجامش از بازي هاي مثل SC:C و RF:G و ... بيشتر چسبيد بهم
    و در عالم Gaming همين چسبش مهمه نه hype
    Last edited by pedram_sad; 25-11-2010 at 22:56.

12. 2 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

والا ایشون که عمریه گیمر هستند...(البه ما اینجا در مورد بازی بحث میکنیم و اون طور که میبینم بازی کاملا سلیقه ای هستش
    پس دوستانی که مایل به خرید بازی یا هوادارش هستند ما هیچ بی احترامی به نظرشون نداریم)
    والا به نظر من بازی افتضاحتر از قسمت اول بود...
    من توی نقدی که خوندم از رفیقمون نوشته بودن بهترین بازی دو نفره تا به حال..احتمالا هممون Army of two رو بازی کردیم
    این بازی می تونه از اون حیث یا تمامی احیاث از این بازی برتر باشه.
    -هوش مصنوعی بد..مخصوصا این رفیقمون....
    --گیم پلی بازی معلوم چی بود...من با یک شاتگان نتونستم اموراتی از ملت رو بکشم
    طوری که با یک کلت یا کمترش همشون نفله میشدند.
    --کلا کجای گیم پلی رو بگم اخه جای خوبی نداره..
    به هر حال همان طور که گفتم سلیقه بازی کردن این بازی گروه های مختلف رو میطلبه...

14. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه narsis22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اقا من توبازی kane.and lynch2 توی اکسترکت کردن بازی تو قسمت پارت 35 ارور میده.کسی میتونه کمکی کنه اگه داره اپلود کنه کل پارتها 78 پارت هست.یا سایتی معرفی کنه

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من این بازی رو تا آخرش رفتم بازی جالبی هست .. داستان خیلی خوبی داره ...
    اما در حد انتظار یک گیمر امروزی نیست ....

نمره من از 10 :

داستان : 8
    گیم پلی : 4
    هوش مصنوعی : 4
    گرافیک : 6
    صداگذاری : 6

----------
    در نهایت این بازی ایرادات بخصوص خودش رو داره که نمیشه بگی ایراد بلکه این نوع طراحی بازی بود ....

مثلا : سبک نمایش بازی که انگار یه دوربین موبایل هست ....

-----------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •