تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 19 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 188

نام تاپيک: تاپيك ويژه برنامه براي افزايش سرعت internet(dial up

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

نميدونم چرا زود تر اين مشكل رو ريشه كن نمي كنن؟؟؟
    بابا ما اگه Dsl داشته باشيم ها ... خيلي كارها از ايراني ها بر مياد
    پيامبر اكرم (ص) در خطاب به سلمان فارسي :
    " اگر علم از ستاره ي ثريا آويخته بود مردمي از قوم تو بدان مي رسيدند"

پس حالا باور كرديد؟

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

راستش صفحه ي اول رو خوندم .دوستان اون برنامه ي اينترنت توربو هيچ تاثيري نداره.من اونو خيلي وقت پيش نصب كرده بودم و چيز خاصي واسه گفتن نداشت.همه چيز برميگرده به پهناي باند ما ايرانياي بدبخت.تا وقتي كه يه فكر درست و حسابي به حال اينترنتمون نكنن بايد بد بختي بكشيم.اين سرعت لعنتي خيلي رو مخم را ميره.فقط ميتونيد پهناي باندتون رو با اين برنامه ها بهينه كنيد همين.آقاي مستر گفته بود كه پينگ ميكنه و فلانو بهمان.دوست عزيز اين آموزش رو من حدود سه سال پيش تو يه دونه از اين سيدياي هك بيخود ديدم.همه چيز الكيه.وقتي شما بيش از 5 كيلوبايت پهناي باند نداشته باشين هر كاري كه كنيد تو بهترين حالت همون 5 كيلوبايته.اين نظر منه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه layenz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سلام

نقل قول نوشته شده توسط Vampire Viper
    خوب یک برنامه که همه شما به اون نیاز دارید برنامه : tuneup utility 2006
    این برنامه از سرعت ویندوز و اینترنت و ... این رو زیاد میکنه تا برگردوندن فیل ها و پاک کردن رجستری و تغییر بوت اسکین و... البته اینچیزاش به اینجا مربوط نیست ولی قابلیت های افزایش سرعتش واقعا حرف نداره حتما دانلود کنید
    روش دانلود:
    برین سایت download.com و اسم برنامه رو تایپ کنین سپس دانلودش کنید جالب اینکه همه این امکانات در 12 مگابایت ناقابل جمع آوری شده
    سلام ميشه بگي چه جوري ميشه از اين برنامه واسه زياد كردن سرعت ويندوز واينترنت استفاده كرد من اين برنامه را الان نصب كردم ولي بلد نيستم چه جوري سرعت را زياد ميكنه؟

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط layenz
    سلام ميشه بگي چه جوري ميشه از اين برنامه واسه زياد كردن سرعت ويندوز واينترنت استفاده كرد من اين برنامه را الان نصب كردم ولي بلد نيستم چه جوري سرعت را زياد ميكنه؟

با سلا دوست عزيز اوال يري به بخش optimize imrp[rve بعد در قست tune up sysrem op... وارد شين بعد هم قسنت اينترنت اپتومايز مشخصه كيليك كنيد تا تنظيمات اعمال شه اگه مشكلي بود در خدمت هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خیلی باحالی

اگه نباشه جاش خالی می مونه layenz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض سلام

نقل قول نوشته شده توسط akmfad1
    با سلا دوست عزيز اوال يري به بخش optimize imrp[rve بعد در قست tune up sysrem op... وارد شين بعد هم قسنت اينترنت اپتومايز مشخصه كيليك كنيد تا تنظيمات اعمال شه اگه مشكلي بود در خدمت هستم
    سلام ممنون عزيز كه راهنمايي كردي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

داره خودمونی میشه Moje RengeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

من این کارو کردم تاحدی موءثر بو شما هم میتونید امتحان کنید

در ويندوز XP در حالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت
    محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد تنها قادريد از 20 درصد از پهناي باند اتصالتان به اينترنت
    بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد:

1- Run را از منوي Start اجرا كنيد.
    2- در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
    3- منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود.
    4- در بخش Local Computer Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را
    گسترش دهيد (اين كار را با كليك بر روي علامت + كار آن انجام دهيد)
    5- در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد.
    6- حال در اين ليست QoS Packet Scheduler را انتخاب كنيد.
    7- به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد.
    8- بر روي Limit reservable bandwith كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد.
    9- پس از اينكه پنجره Limit reservable bandwith Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable
    bandwith گزينه Enabled را انتخاب كنيد .
    10- مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش
    در مي آيد.
    11- به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
    12- حال به Connection ي كه بوسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكه Properties كليك كنيد.
    13- به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه QoS Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود)
    14- اين پنجره را OK كنيد.
    15- كامپيوتر خود را Restart كنيد.

Banned Kolubive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Dangerzoneِ

پيش فرض

Moje RengeR عزیز خیلی ممنون .

قابله ذکره که آقای علیرضا هم چنین مطلبی رو در عکس هایی که در امضاش هست توضیح داده (عکس دوم ) ولی یه اشتباه فاحش توش نمایان است که شما باعث شدین که بهش پی ببرم ! البته خود شما هم این اشتباه رو در مقدمه دارید !!!!

نقل قول نوشته شده توسط Moje RengeR
    يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد تنها قادريد از 20 درصد از پهناي باند اتصالتان به اينترنت بهره ببريد.

جناب علیرضا شما در عکس دومی که گذاشتی کاملا مشخصه که میزان محدودیت باند رو از 20 درصد به 100 درصدتغییر داده اید !

یعنی ویندوز به صورت پیشفرض 20 درصد از پهنای باند رو محدود می کنه و ما از 80 درصد دیگه استفاده می کنیم حالا شما اومدی 100 پهنای باند رو محدود کردی !
    Bandwith Limit
    ولی باز هم با این تفاصیل نمی دونم چرا با اینکه وقتی 100% باند رو محدود می کنیم , باز هم تغییر سرعت محسوسی دیده نمی شه !!

به هر حال جناب علیرضا شما که با قاطعیت تمام این مطلب رو در صفحات گذشته ذکر کردید بهتره که دقت بیشتری بکنید !

صفر نه بايد 100 درصدش كني
    ويندوز XP بطور پيشفرض فقط از 20% پهناي باند استفاده مي كنه شما الان اين 20 رو به 100 تغيير دادي ....فكر مي كني چي بشه؟
    اشتباه محض

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 پیغام خطا

با تشکر از همه دوستان
    هنگامی که در Run عبارت gpedit.msc را اجرا میکنم صفحه ای باز میشود (Group Policy)با این مذموم:

Snap-in creating failed

Snap-in creating failed, It may not install properly
    Name: Group Policy editor
    CLSID: {8FC0B734-A0E1-11D1-A7D3-0000F87571E3}
    چی چی هست ؟ چطور درستش کنم؟

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •