تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 18 اولاول ... 4101112131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 171

نام تاپيک: W960 یا N 95 8gb

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

دوستان خصوصا کربرای فعالمون یه سر برن این تایپیک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چشــــــم تموم شد !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من به عنوان یک نویسنده ی کاملا بی طرف حرفهای حمید رو منطقی تر میدونم

شاد باشید و با هم دعوا هم نکنید
    با هم دوس باشین...باشه؟افرین پسرای خوب

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

منم الان می خواستم یه پست بدم در ادامه...
    ولی چون گفتن بسه منم میگم چشم.میبینید چقدر حرف گوش کنم منیاد بگیرید
    خودمونیم هنوز نتونستم بین این 2 تا یکیش رو انتخواب کنمواسه خنده(البته واقعیته ها)گفتم.فحشم ندینا.
    Last edited by saman65; 08-02-2008 at 06:26.

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا اصلا این قدر طرفداری یک گوشی رو کردن که نه سودی برای آدم داره و نه ضرری(البته چرا برای اعصاب خیلی ضرر و پول الکی تو جیب مخابرات ریختنه - چون هر روز مدل جدید میاد یا شرکت مقابل گوشی بهتری می ده) .
    در ضمن احتمال قوی صاحب شرکت هم که بابای آدم نیست یا شما سهامدارش که نیستین . پس اینقدر کل کل نکین و تو سر این گوشی های بدبخت نزنید .

بــــــــــــــــــــــــ ـــــی طــــــــــــــــــــــــ ــــرفـــــــــــــــــــ ـــــــــــــ|

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

soshiance جان خسته نباشی!امیدوارم حداقل در مراحل دیگه ی زندگیت تصمیمات بهتری بگیری!!!پس gps و سنسورها و چیپ گرافیکی و دوربین و 2 اسپیکر استریو و ال سی دی بزرگتر و با کیفیت 16 میلیون رنگ که مطمئنم از نزدیک ال سی دی ان 95 8 گیگ رو ندیدی و ..... رو اصلا نباید در نظر گرفت و چون شما از سونی اریکسون خوشتون میاد پس باید دبلیو 960 خرید؟؟؟؟البته ناگفته نماند ایفون رو نباید با این اشغالها (ان95 8 گیگ و دبل 960)مقایسه کرد چون ایفون از زمان خودش جلوتره!!

سلام! اولا حمید جان احترام خودتونو نگه دارید!متاسفانه شما سونی اریکی ها چند چیز رو درک نمیکنید!!یکی اینکه چرا سونی اریکسون حتی برای رضای خدا و پیغمبر هم که شده یه دونه گوشی با ال سی دی 16 میلیون رنگ مانند سامسونگ و نوکیا نداده بیرون!که این دلیلش بر میگرده به عدم توانایی تولید یک باتری مناسب !!دوما اگر دوربین 5 مگا پیکسلی و بزرگی ال سی دی براتون مهم نیست بدون رودربایستی میگم که به درک!!!چون کسی که 650 پول میده همه چیز میخواد از گیم گرفته تا سرعت و امکانات سوپر مولتی مدیای مناسب!چندما اینکه مثل اینکه نمیدونید وقت هم برای ادم چیز خوبیه!!!نوکیا ان 95 8 گیگابایت به جرئت میشه گفت سریع ترین گوشی سیمبین هست!چون از 98 مگابایت rom استفاده ی مفید میکنه و سی پی یوی dual 332 mh ARM11 داره!!بماند امکانات گرافیکی فوق العاده مانند n gage و 3d accelerator!!نوکیا ان 95 8 گیگ دارای سنسور شتاب سنج accelerometor مانند اپل ایفون هست!ان 95 8 گیگ دارای 2 اسپیکر استریوی کاملا برتر در کیفیت هست!!حالا اگه دبل 960 شما صداش بلنده اون مشکل سونی اریکسونه چون سیاست جدید نوکیا فقط کیفیته!هزارما اینکه اگه دبلیو 960 از سخت افزار و ال سی دی ان95 8 گیگ استفاده میکرد من همین جا به قران قسم میخورم که باتری بیشتر از یک روز شارژ دوام نمی اورد!در مورد تاچ اسکرین که دیگه تکنولوژی انچنان خاصی نیست(مگر مثل ایفون مولتی تاچ باشه!!)چندین بار گفتم که سیمبین مورد استفاده ی نوکیا رابط گرافیکیه تاچ اسکرین رو نداره و uiq هم در انحصار سونی اریکه!!نوکیا قول ارائه ی تاچ اسکرین رو بر روی همین سیمبین سری 60 داده که اگه عملی کنه به جرئت میگم تنها برتری سونی اریکسون در مقابل نوکیا هم از بین میره و میمونه نوکیا و سامسونگ!همچنین نوکیا ان810 و 7710 دارای صفحه ی تاچ اسکرین هستند!پس نوکیا از این لحاظ هم کم نداره فقط سیمبین مورد استفاده اش کم داره!در رقابت 5 مگاپیکسلیها کا850 سونی اریکسون هم یا سوم بود یا چهارم اینو همه حتی خود شخص شما هم در باطنتون میدونید ولی به رو نمیارید!
    بحث با سونی اریکی ها دیگه کلیشه ای و تکراری شده و خود سونی اریکی ها دیگه فقط برای جبران مافات دارن میجنگن در حالی که هیچ فایده ای نداره و باید منتظر محصولات سونی اریک در سال 2008 بمونند که احتمالا سونی اریک هم بیکار نمیشینه و یک گوشی مولتی مدیای قوی حتما ارائه میده !!اگه اینکار رو نکنه راحت میگم که برنامه ریزان شرکت سونی اریکسون عقل ندارن!!الجی هم وضعیتش مثل سونی اریک بود!ساسان جان دیگه بحث رو با سونی اریکی ها ادامه نده!خود شما هم دبلیو 950 رو که عین دبل 960 هست دارید و میدونید چه اشغالیه پس به قول همین اقا حمید برای قلبتون خوب نیست زیادی درگیر بشین!!دی:
    در مورد مسایل جزیی مانند gps و خروجی تی وی ان 95 8 گیگ هم صحبت نکردم تا این پست به مذاق سونی اریکی ها خوش بیاد!!!دی:

سلام اول اینکه من تعصبی به سونی ندارم (معلوم کی تعصب داره) اگر داشتم هیچ وقط n95 -n73-7610... نمیخریدم من همیشه به کارایی گوشی نگاه میکنم نه شرکت تولید کننده.
    در مورد GPS لطفا کسی بحث نکنه در مورد چیزی که دارین و استفاده میکنین خواهشن بحث کنید .وiphon و p1 هم GPS داره ولی چه فایده که تو ایران نمیشه استفاده کرد میخوای پز gps و بدی با گوشی بعدشم بگی تا 100 سال اینده کار نمیکنه ها فقط gps داره .چه قابلیت مهمی.
    در مورد پخش صدا از اسپیکر همه میدونن w950 و w960 کیفیت عالی دارن حالا شاید n95 8گیگ صداش بلند تر باشه و شما با گوشی میخوای دیسکو راه بندازی این مسئله دیگه ای هست و الان دیگه کسی از این جواد بازی ها در نمیاره.
    در مورد 16 ملیون رنگ لازم بگم که از نظر کیفیت تو LCD فرق خاصی نداره( مهم اینه که صفحه گوشی تو نور خورشید خوب دیده بشه که هر 2 خوب دیده میشه) فقط خوره باطری هست حالا چرا سونی تولید نمیکنه چون 1- باطری بیشتری مصرف میکنه و در نتیجه باطری بهتری باید تولید شه که مثل n95 گندش در نیاد و در اخر قیمت نجومی پیدا مکنه که میشه n95 هشت گیگ .چون LCD 16 میلیون رنگ قیمت بیشتری داره .و باطری که بتونه خوب جواب بده هم نیز همین طور .واین سیاست سونی هست که قیمت الکی بالا نبره که حاصلش n95 معمولی بشه520 تومن n95 هشت گیگ بشه 670 فکر نمیکنم 8 گیگ مموری 150 هزار تومان بیارزه یا برای شرکت اینقدر تموم شده باشه بیشتر این هزینه ها برای درست کردن گنداشه.
    در مورد پخش mp3 ومالتی مدیا نمیدونستیم شما با سایت gsmarena همکاری دارین و شما تایین میکنید اخه سایت معروف و معتبر جهانی gsmarena اعلام کرده رتبه اول و تو پخش موسیقی به w960 و دوم به iphon و سوم به w910 میده.اینم از این.
    در مورد rom هم باید بگم که w960 از RAM volume: 128 Mb, استفاده میکنه .من هرجوری میخونم به نظرم 128 بیشتر از 98 تا هست حالا شما پیدا کن پرتقال فروش را.
    در ضمن Flash memory volume: 256 Mb
    در مورد وقط و cpu هم حالا شما گوشی نیاز دارین که زیر 1 ثانیه براتون منو باز کنه میتونید سفارش بدین یه cpu 2 هسته ای رو گوشیتون ببندن چون این گوشی ها بدرد شما نمیخورن 1 ثانیه ای پنجره باز میکنن میبندن که زمان زیادی به نظر میرسه
    The handset is on par with S60 smartphones, entering or exiting items takes about 1-2 seconds
    و اینکه نمیدونستم با سرعت cpu هم میشه پز داد و مهم کارکردش نیست.
    USB. Files are transferred onto the W960i via USB-connection with 2.0 Full Speed version (12 Mbps) supported
    متن بالا رو بخون تا سرعت دستت بیاد در ضمن 700 مگ اهنگ رو میتونید در 1 دقیقه و خورده ای تو گوشی بریزین.
    در ضمن قیمت w960 الان 570 هزار تومان هست و n95 هشت گیگ 670 هزار .در مورد قیمتم لطفا به روز باش بعد قیمت بده.
    قابلیت مهم n95 :شما میتونید عکس های خانوادگی و شخصیتون و همراه با بقیه عکس های معمولیتون یک جا با هم به یه شخص غریبه یا دوستاتون نشون بدین.و موقع پخش موسیقی به زنگ هاتون هم گو بدین شاید زنگ جدیدی پیدا کردین

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

بعد از 2 روز مورد نظر جوابم رو بهت میدم!که البته اون روز که جواب میدم شاید طولانی ترین و خطرناکترین و اخرین پستی باشه که اینجا میدم!فقط یادت باشه تا اون موقع حتما غلطهای املاییت رو درست کنی که بدرجوری توی پستی که دادی گاف دادی!!!از ما گفتن!ساسان و علی جان شما جوابهاتون بهشون بدید تا من 2 روز دیگه حالشو بگیرم بدجور!!!!

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

جون من همین الان بگو. تو میتــــــــــــــــــــــ ـونی جواب بدی!!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بعد از 2 روز مورد نظر جوابم رو بهت میدم!که البته اون روز که جواب میدم شاید طولانی ترین و خطرناکترین و اخرین پستی باشه که اینجا میدم!فقط یادت باشه تا اون موقع حتما غلطهای املاییت رو درست کنی که بدرجوری توی پستی که دادی گاف دادی!!!از ما گفتن!ساسان و علی جان شما جوابهاتون بهشون بدید تا من 2 روز دیگه حالشو بگیرم بدجور!!!!
    وقتی از نظر اطلاعات کم میاری نگو:گوشت بو میده

با شناختی که مدتهاست از پستهات دارم...اگه جوابی داشتی همون لحظه میدادی...احتمالا 2 روز میخواهی روش فکر کنی تا چه جوری باید جمع و جورش کنی
    اشکالی نداره هر چقدر بخواهی وقت داری....اگه جواب رسیدی بگو در غیر اینصورت کمبود دانسته هات رو با دانسته های دوستانت سعی نکن جبران کنی
    ادم یاد قشون کشی های قدیم می یوفته...رفته دوستهاش رو بیاره!!!
    =====
    در ضمن این دوستمون کمترین بی احترامی به کسی نکرد فقط هر چی میدونست ریخت رو داریه.....منتها شما اینقدر بی ادب هستی که در جواب یک پست علمی حرف از "حالشو بگیرم بدجور"میزنی
    احتمالا بچه میدون شوش اونطرفها هستی
    Last edited by big_khan0064; 08-02-2008 at 21:49.

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

وقتی از نظر اطلاعات کم میاری نگو:گوشت بو میده

با شناختی که مدتهاست از پستهات دارم...اگه جوابی داشتی همون لحظه میدادی...احتمالا 2 روز میخواهی روش فکر کنی تا چه جوری باید جمع و جورش کنی
    اشکالی نداره هر چقدر بخواهی وقت داری....اگه جواب رسیدی بگو در غیر اینصورت کمبود دانسته هات رو با دانسته های دوستانت سعی نکن جبران کنی
    ادم یاد قشون کشی های قدیم می یوفته...رفته دوستهاش رو بیاره!!!
    =====
    در ضمن این دوستمون کمترین بی احترامی به کسی نکرد فقط هر چی میدونست ریخت رو داریه.....منتها شما اینقدر بی ادب هستی که در جواب یک پست علمی حرف از "حالشو بگیرم بدجور"میزنی
    احتمالا بچه میدون شوش اونطرفها هستی
    البته دوست خوب اینکه امین گفته 2 روز دیگه جواب رو میدم اینه که تا 2 روز نمی خواد توی این دعوا ها شرکت کنه و یه تاپیک هم در این مورد زده و نشان کمبود دانسته ها نیست

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

البته دوست خوب اینکه امین گفته 2 روز دیگه جواب رو میدم اینه که تا 2 روز نمی خواد توی این دعوا ها شرکت کنه و یه تاپیک هم در این مورد زده و نشان کمبود دانسته ها نیست
    عذر میخوام این دومین پست غیر علمی من هست...
    مرسی دوست عزیزم...سعی میکنم مثل شما فکر کنم..البته حق بده اینجوری فکر کردن با توجه به اینکه ایشون خودشون کارش دعوا راه انداختنه...کمی سخته...سعی میکنیییم!!!
    راستی دبلیو 960 به 540 هم رسیده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •