تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 61 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 604

نام تاپيک: « معرفي و بحث فايروالها »

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

آره راست میگی سودا جان ... شرمنده که متوجه نشدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mephisto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    f**ked up town

داره خودمونی میشه vivasoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض گذري بر out post firewall pro در مقابل kerio

گذري بر out post firewall pro در مقابل kerio

طبق گفته متخصصين اين دوتا از بهترين فايروالهاي شخصي موجود هستند
    ولي كدام براي شما مناسب تره ؟

يك روز با كريو :

خوب شروع به نصب برنامه ميكنيم در ابتدا از شما ميپرسه كه ميخواهيد به صورت حرفه اي نصب بشه يا تنظيمات رو اتوماتيك انجام بده طبق عادت ديرينه ما ايرانيا خوب معلومه اتوماتيك
    در آخر هم يك ريستارت از كامپيوتر ميگيره...
    حالا براي كنجكاوي روي ايكون برنامه كليك ميكنيم به به چقدر زشته همه جا پر از كلمات
    تي سي پي اينجور حرفاست كه زياد ازشون سر در نمياري منوهاي در هم و بر هم كه از يجا شوتت ميكنه يه جاي ديگه راه برگشتي ام نداري احساس ميكني ينفر با لهجه روسي داره بات
    انگليسي حرف ميزنه ولي منظورشو نمي فهمي به خودت ميگي حتما من بلد نيستم درست
    تنظيمش كنم ...خوب حالا بذار باش كانكت بشم..در ابتدا ميگه يكي ميخواد با اين شماره كانكت
    بشه خوب مشكلي نيست باشه...ايكون ياهو رو ميزنيم بعد مرورگرو باز مي كنيم هيچي ازت
    نمي پرسه مستقيم ميره داخلشون ...ميري تو سايت ياهو ميل ميخواي يه فايل براي دوستت
    اتچ كنيو بفرستي بعد از چند درصد بدون هيچ پيغامي ميپره بيرون و سايت ياهو همون جا خشكش ميزنه (تنظيمات پيش فرض نميذاره اين كارو بكنيد )حالي ام نيست دونبال تنظيمات
    بگرديم ...بي خيال ...احساس ميكنيم يكم انجين برنامه سنگينه و كمي هم سرعت اينترنتو ميگيره(نميدونم رو سيستم من اينجوري بود)...حالا به وبگردي مي پردازيم .ميريم تو چند تا سايت كرك درست و حسابي از اوناي كه تا برنامه تروجانشونو نكنن تو سيستمت بي خيال نميشن خوب بدك نيست خبري از پيغاماشون نيست ولي بازم انتي ويروس نود عزيز اخطار ميده
    يك تروجان داره ميره تو كش اينترنتت جلوشو گرفتم (بيت و كاسپر ام ميگن ولي نورتون بيچاره تو
    اين سايتا هيچي نميگه انگار نا انگار)(لزوم استفاده از فايروال و آنتي ويروس با هم )
    در كل يك كتاب آموزشي براي كار كردن با كريو لازمه (احساس ميكني هيچي از اينترنت نميدوني)... ولي ميگن براي كاربراي خيلي حرفه اي خوبه (اين مغاير با شخصي بودن اين برنامه اس يعني همون نسخه personal) ...حالا برنامه رو پاك ميكنيم و دوباره نصب ميكنيم
    ايندفه گزينه حرفه اي رو انتخاب مي كنيم اتفاق خيلي خاصي نميفته همون روال قبلي رو
    طي ميكنيم در كل تنظيمات پيش فرض زياد مارو تحويل نميگيرن و كار خودشونو ميكنن(يعني
    اين برنامه خيلي عادت نداره از ما سوال كنه چكار كنه خودش ميره جلو)(بازم تنظيمات پيش فرض)
    يك كلام بايد خودت دستي هم چيزو تنظيم كني و از برنامه استفاده كني اينم زياد ساده نيست

يروز ديگه با اوت پوست ( پاسگاه مرزي )

شروع ميكنيم به نصب برنامه در ابتدا مثل كريو برنامه ميگه ميتوني مد اتوماتيك يا مد دستي رو
    اتنخاب كنيد براي يبارم شده تنبلي ايرانيمون كنار ميذاريم و مد دستي رو انتخاب مي كنيم
    (البته براي كريو ام در آخر اين كارو كرديم)...برنامه شروع ميكنه به چك كردن شبكه و برنامه ها
    بعد يه صفحه باز ميشه كه ايكون برنامه هاي كه به اينترنت وصل ميشنو نشونت ميده اين ايكونا
    انتخابو برات راحت ميكنن(با خودت ميگي چه عجب يچيز تصويري ام ديديم)سريع تيك ميزني و
    رد ميشي بعد از چند تا سوال برنامه سريع نصب ميشه و اجازه ريستارت ازت ميگيره....
    حالا بازم براي كنجكاوي روي ايكون برنامه كليك ميكنيم اي بدك نيست يه اينتر فيس ساده
    با گزينه هاي ابشاري لااقل تو ذوق نميزنه (انگار از برنامه هاي خود ويندوز اكس پيه)
    حالا مي خوايم كانكت بشيم برنامه سريع پيغام ميده اوكي بازم مشكلي نيست
    روي ايكون ياهو و مرورگر كليك مي كنيم اوت پوست پيغام ميده (چه عجب)اين برنامه به
    گزينه هاي كه شما در نصب تيك زديد احترام ميزاره ولي به اوناي كه خودش يكم شك داره
    گير ميده ...نوع اخطاراي برنامه خيلي عالي يه صفحه فورا باز ميشه ميگه ياهو داره كانكت
    ميشه در اين صفحه گزينه هاي مختلف و كار آمدي وجود داره قسمت اصلي شامل سه قسمت
    كه ميگه 1- بذار وصل شه 2- نذار وصل شه 3 - درست كردن قانون
    تو قسمت 3 صفحه جديد باز ميشه كه كلي گزينه داره براي اينكه شما تصميم بگيريد
    اوت پوست با اين برنامه چه جوري برخورد كنه(خيلي كار آمد و احساس ميكني مارو هم در تصميم گيري شريك كرده )...چند تا گزينه ام بصورت فرعي در پايين داره كه ميگه حالا بذار يدفعه
    برنامه وصل بشه بينم چي ميشه(مخصوص ايرانياي عزيز )...
    بعد از تاييد كردن برنامه ها براي بار اول ديگه اوت مزاحمتون نميشه
    تو اين قسمت اوت مچ يك ديتا بيس از گاستو گرفت كه من قبلا پاكش كرده بودم ولي هنوز
    مي خواست وصل بشه (كريو اين كارو نكرد)...خوب حالا دوباره ميريم تو ياهو ميل ببينيم
    چه خبره خوب جالبه اين برنامه راحت گذاشت من فايلامو اتچ كنم و مشكلي بوجود نيومد
    تو سايتاي مشكوك ام مثل كريو همه پنجره هاي نصب خود كارو بست د ولي بازم تروجان توسط نود دستگير شد (سري بزنيد به سايت crackdb.org و يفايل بگيريد)
    از نظر انجين برنامه اوت سبك تر از كريو كار ميكنه و من باش افت سرعت تو اينترنت پيدا نكردم
    (بر خلاف كريو ) اين برنامه كاملا رسالت شخصي بودنشو حفظ كرده يعني يكي از مشخصاتش
    برترش استفاده اسانه ...برخلاف كريو وقتي داري با برنامه اوت كارميكني ميفهمي كاملا قابل فتحه و همه چيزبه طور نسبي سر جاشه (گذشته از قدرت و كارامدي برنامه كه بچه ها در صفحاي قبلي هر كدوم كمي از كارايي اونو گفتن)اگه به منوي اصلي نگاه كنيد ميبينيد
    گزينه ها با ايكونها و شكلبندي خوب خيلي قابل فهم تر از كريو(خودتون امتحان كنيد)
    اينكه احساس كنيد يه فاير والي داريد كه خيلي قويه و شما هم راحت ميتونيد تنظيمش
    كنيد خيلي مهمه

در آخر من اوت پوست ( پاسگاه مرزي ) رو به كريو ترجيح ميدم و به كاربراي نيمه ماهر تا ماهرام
    پيشنهاد ميكنم ازش استفاده كنن چون براشون مناسبتره
    (اميد وارم طبع وبلاگي من زياد اذيتتون نكرده باشه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimaoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوست عزيز عالي بود...لطفا مقايسه اي هم با zonealarm نمائید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Soshiant's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

دلیل اینکه کریو از تو سوالی نمیپرسه اینه که موقع نسب اون گزینه ساده انتخواب کردی باید گزینه پیشرفترو انتخواب میکردی
    به نظر من کریو خیلی کمتر سرعت کامپیوتر و اینترنتو کم میکنه و سوالاتش ساده تره
    ولی چیزی که برای من عجیبه این هست که چطوری میشه کریو کاری کرد که همراه ویندوز بالا نیاد
    توی خودش تنظیمی ندیدم که اگر کسی میدونه بگه لطف کرده ولی موضوع مهم تر اینه که این برنامه خودشو توی هیچ جا که باعث بشه بتونه همراه ویندوز بالا بیاد ثبت نکرده پس چجوری همراه ویندوز اجرا میشه :shock:
    نه توی msconfig و نه به وسیله هیچ کدوم از برنامه هایی که استارتاپ کنترل میکنند چیزی که مربوط به کریو باشه پیدا نکردم :cry:
    اگر اینطوری هست شاید همراه ویندوز من کلی برنامه جاسوسی میاد بالا و من خبر ندارم :shock:

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خدمت دوست عزيزم كه اين مقايسه رو انجام داده اند يك نكته رو فقط عرض كنم:

كاملا مشخصه كه شما از اول كه شروع به نصب اين دو فايروال قدرتمند كرده ايد با پيش زمينه قبلي كه به outpost اعتقاد داشته ايد جلو رفتيد.
    يعني از لحن كلامتان مشخصه كه قصدتان از ابتدا مقايسه عادلانه و منصفانه نبوده بلكه به قصد خراب كردن وجهه كريو وارد عمل شده ايد.
    من از outpost هيچ بدي و اشكالي نمي گيرم چون اگه اول نباشه دوم هست. اما در مورد كريو اصلا درست قضاوت نكرده ايد. چون گويا شما چون با كار كردن با اين فايروال آشنا نبوده ايد نتوانسته ايد از قدرت اين فايروال به خوبي مطلع شويد. اتفاقا يكي از نكاتي كه خيلي ها به آن اشاره مي كنند همين مورد است كه كريو خيلي سؤال مي كنه. چند تا از بچه ها با سؤال كردن ها كريو مشكل داشتند. در حالي كه شما مي گي اصلا سؤال نمي پرسه و هر كار مي خواد مي كنه. من كه از كريو استفاده مي كنم و كوچكترين حركات سيستمم رو زير نظر داره و هيچ مشكلي هم نداشته ام.
    جالب اينجاست كه يك كرك رو كه دانلود كرده بودم نمي تونستم اجرا كنم و كريو جلوش رو مي گرفت. بعد كه كريو رو غيرفعال كردم اون كرك اجرا شد. در حالي كه آنتي ويروس كاسپرسكي همون موقع روي سيستمم نصب بود اما كريو نمي گذاشت اون كرك اجرا بشه كه گويا تروجان بوده.
    البته صحبت در مورد كريو زياده اما اينقدر اين فايروال قدرتمند و گسترده است كه با اين چند خط نمي توان قدرت واقعي آن را توصيف كرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimaoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

مهدي عزيز به جاي محكوم نمودن دوستمان بهتر است شما هم به مقايسه موردي فاير والها بپردازي....مثلا kerio با zonealarm.... من این خواهش را از شما چند وقت قبل نمودم....

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نيما جان سلام
    من كه محكوم نكردم. فقط گفتم كه اينقدر يكطرفه به قاضي نرن
    چون اصلا در مورد كريو اين مسايلي كه اين دوستمون مطرح كردند صادق نيست.

پروفشنال borzou_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    پشت هیچستا نم

پيش فرض

بچه ها خواهشا هرکس میدونه چطوری میشه کریو راغیرفعال کرد تا با ویندوز بالا نیاد مرقوم بفرماید
    این سئوال چند نفر از دوستان دیگر هم بود
    ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Soshiant's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    روی شونه راستت

پيش فرض

چطو تا کسی از یک نرم افزار بد میگه همه این قدر زود جواب میدن من که گلوم پاره شد از بس این سوالو پرسیدم هیچکس جوابمو نمیده
    اقا مهدی شما که جواب همرو میدی جواب منم بده دیگه :cry:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •