تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 4428 اولاول ... 410111213141516171824641145141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

داره خودمونی میشه amin_damer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

از دوستان کسی مشکل دیسکانکت نداره؟ این یکی دو روز برا من نمیشه ساعتی دو سه بار دیسکانکت نشه دوباره از اول چراغ ثابت شه !

با چیز پی ان دی سی ها دو سه برابر میشن مشکل چیه !
    کس هست مودمش اصلاً تو شبانه روز یه بارم دی سی نشه ؟
    عجب مکافاتی !

man 128 daram moshkele gati aslan nadarm vali soratesh shaba khele motagyere bazi shaba 110 mizane bazi shab 20!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این پارس آنلاین تازگیا خیلی افتضاح شده !!
    1 هفتست که سرعت دانلود من چه روز چه شب از 20 بالاتر نمیاد .( قبلا روزا 140 بود شبا بین 30 تا 50)
    دیگه چیزی به پایان قرار دادم نمونده ، isp این سری عوض میکنم
    دیشبم تمام شب فقط تونستم 300 mb دانلود کنم
    سرعت من هم مثل این دوستمون خیلی اومده پایین از 16 بالاتر نمیره قبلا 130 140 بود. کسی دلیلش رو نمیدونه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

از ما که بدک نیست فقط پینگ بالاست.

داره خودمونی میشه pmd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    پشت میزم

پيش فرض

از ما که بدک نیست فقط پینگ بالاست.
    سرویستون لطفا؟

دوستانی هم که تو این چند روز مشکل سرعت داشتن، توی اخبار اعلام کرد که مشکل از کابل دریایی اینترنت بین الملل بوده که قطع شده و چون یکی از بزرگترین درگاه های اینترنتی کشور بوده باعث افت سرعت اینترنت در کشور شده. تو اخبار سرچ کنین می بینین حتما.
    احتمال زیاد همین باعث پایین اومدن سرعت هاتون شده.

در آغاز فعالیت ziz0u0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    بلوچستان

پيش فرض

سلام
    شرکت پارس انلاین سرویس 64 نامحدود داره؟
    ممنون

داره خودمونی میشه pidram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام دوستان
    اینجا شیرازی داریم؟ میخام شاتل را کنسلش کنم پارس انلاین بگیرم . میخام ببینم وضعیتش خدماتش تو شیراز به چه صورت هست؟

داره خودمونی میشه samangolriz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    توی اینترنت

پيش فرض علت پایین بودن سرعت دوستان

سرعت من هم مثل این دوستمون خیلی اومده پایین از 16 بالاتر نمیره قبلا 130 140 بود. کسی دلیلش رو نمیدونه؟
    man 128 daram moshkele gati aslan nadarm vali soratesh shaba khele motagyere bazi shaba 110 mizane bazi shab 20!!!!
    این پارس آنلاین تازگیا خیلی افتضاح شده !!
    1 هفتست که سرعت دانلود من چه روز چه شب از 20 بالاتر نمیاد .( قبلا روزا 140 بود شبا بین 30 تا 50)
    دیگه چیزی به پایان قرار دادم نمونده ، isp این سری عوض میکنم
    دیشبم تمام شب فقط تونستم 300 mb دانلود کنم
    امروز گند بود. پشتیبانی هم که طبق معمول من رو پیچوند !

الان که من با 14 دانلود میکنم
    نا امید کنندست...
    يادش بخير. قبلا با 100 تا دانلود ميکرديم ولي حالا زير 30 امده روزانش هم خوب نيست. ولي شبانه معلومه خودشون محدود کردن.
    چند روزه که پارس شبانش رو محدود کرده. روزا هم سرعتش خيلي کم شده. دوستان مراکز ديگه اگه هستند بررسي کنند ببينيم مشکل از کجاست. (مرکز رجايي)

با سلام و احترام به همه دوستان

می خواستم به دوستانی که از پارس آنلاین یا از هر شرکت فخیمه دیگه ای که اشتراک 128 kb گرفتن (
    و به جای اینکه سرعتشون 10 یا 12 باشه که روی این سرعت با شرکت قرار داد بستن و نه سرعت بیشتر) گاهی از اینکه سرعتشون به 20 یا 30 میرسه (آخی الهی بمیرم !!! ) یه جوری حرف میزنن و شکایت میکنند که ....یعنی چی!!!!! این چه وضعیه !!!!!!! قبلنا سرعتمون 130 کیلوبایت بود و از این حرفا...........؟؟؟

یادآوری کنم که دوست عزیز
    :43: شما که رفتین 15 هزار تومن پول دادین سرعت 128kb خریدین که دیگه نباید انتظار داشته باشید همیشه و حتی شب که ترافیک به خاطر رایگان بودن......... بالا میره شما هنوز هم بیش از آنچه پول دادی آش میل بفرمایی و به اندازه من که 402000 تومن پول دادم سرعت داشته باشی !!!!!!!!!! (با کمال احترام :43 .

توجه کنید که سرعت شما در هر زمان بسته به میزان مشترکین اون منطقه و اشتراکی که گرفتین و اینکه در اون زمان که شما کانکتین چند نفر دیگه همزمان با شما در حال استفاده از اینترنت مرکز شما هستن بستگی داره . پس دوست عزیز هر isp که تشریف ببرین همین آشو همین کاسس.

واقعا بعضی وقتا آدم یه حرفایی میشنوه که شاخ در میاره !!!!!!!!.

آخه سرعت اینترنت و پهنای باند که بینهایت نیست که حالا هر چند نفر که آنلاین باشن بازم توقع سرعت بیش از اونی که پولشو دادین داشته باشین (مخصوصا شبا ) بلکه اگه یه زمانی با سرعت 200 کیلو بایت دانلود میکنی در حالی که 15 هزار تومن پول دادی...... باید حالشو ببری و دعا کنی به جون اون آدمی که اجازه داده شما به جای سرعت 11 کیلو بایت که حقه شماست ( که البته من فکر میکنم 2 مگابایت و بیشتر از اینا حقه شما دوستان عزیز است:43: ) داری 147 کیلوبایت دانلود میکنی .

( یادم میاد چند وقت پیش که یکی از دوستان پرسید چقدر پول دادی وقتی گفتم 402000 هزار تومن . همه گفتن woow چقدر زیاد !!!!!!!!)

چون من میدونستم که همیشه سرعت بالا نمیمونه و من چون به سرعت بالا احتیاج دارم و چون زیتون کارمندی هم مشترکینش زیادن پس باید یه سرویس بالا بگیرم .

امیدوارم این نوشته باعث شده باشه که دوستان با دید منطقی به مسئله سرعت اینترنتشون نگاه کنند.

و در پایان آرزو میکنم با بیشتر شدن رقابت بین isp ها روزی برسه که ما هم مثل هند و دوبی و افغانستان و پاکستان و عراق و امارات دارای سرعت 2 مگابایت بدون محدودیت بشیم .( آمین یا رب العالمین ).

دوستانی که اطلاع ندارن یه سرچ بکنن ببینن دوستان ما در افغانستان با چه سرعت های نجومی ( البته واسه ما ایرانیا ) دارن از شرکتهای آلمانی و .... با چه قیمتهای پایینی اشتراک میگیرن و به اینترنت وصل میشن .

ایشالا همیشه سرعتتون 200 باشه . ( بترکه چشم حسود )

با تشکر از اینکه وقت گذاشتین این پست منو خوندین .

سامان

8. 3 کاربر از samangolriz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali6803's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ابادان

پيش فرض

سلام ...اقایون........

من میخوام بیام پارس انلاین.....شنیدم پینگش بالاست...

چون رسیورم اکانت cccam میخوره نباید پینگ زیاد باشه.....اما شنیدم پارس انلاین یکم وضع پینگش خرابه کسی از دوستان cccam داره که چک کنه؟

اما خدایی عجب سرعتی داره...دوستم 128 داره روزا بین 140 تا 180 سرعت دانلودشه!!!!!!!!!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

سرعتش خوبه ولی همونطور که گفتی پینگش بالاس.

پروفشنال هشت بهشت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

امشب سه ساعت سرویس من قطع بود / اصفهان .ردانی پور

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •