تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 284 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

داره خودمونی میشه Youssoph's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی از سری 7 براون استفاده کرده؟ راحتی پوست چجورییه؟ من پوستم خیلی حساسه.
    الان یه پاناسونیک مدل es7026 دارم که رو صورت رو خوب میزنه ولی رو گردن و زیر چونه رو خیلی اذیت میکنه. میخواستم براون سری 7 بگیرم ولی دیدم فرق اساسی و ساختاری با پاناسونیک من نداره غیر از سیستم لرزاننده. حالا ممنون میشم اگه کسی استفاده کرده تجربه اش رو بگه. اینم مدل es7026

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    پوزش از اینکه من نوشته شما را دیر دیدم.
    متاسفانه من ریش تراش پاناسونیک دارم پیشنهاد میکنم که اصلا سراغ این مارک نروید .
    اصلا ریش را از ته نمیزند چه هرروز استفاده کنید چه هفته ای یکبار فرقی نمیکند .اصلاح با آن هیچ احساس خوشایندی ندارد و آنقدر مجبورید آنرا روی صورتتان بکشید تا پوستتان ضخم شود . موهای زیر چانه را اصلا اصلاح نمیکند . رنگ نقرهای سری شبکه آن زود از بین میرود و ظاهر آن را هم نازیبا جلوه میدهد بخصوص در مدلهایی که پایه شستشو دارد . در کل هیچ حسنی ندارد که آنرا بخرید اصلا اصلاح نکنید بهتراست تا با پانوسونیک اصلاح کنید و خرید آن پول دور ریختن است که متاسفانه من دور ریختم . تا وقتی فیلپس و براون هست پاناسونیک هیچ هرفی برای گفتن نداردحتی مدلهای ارزان فیلیپس خیلی بهتر از آن است.
    با احترام
    حاجی اونقدرا هم که میگی بد نیست خداییش!!!
    فقط در مورد زیر چانه با شما موافقم که زخم میکند اما روی صورت را بسیار عالی و از ته میزنه من 7 ساله دارم و فویل و تیغه را عوض نکرده ام!!!! و هنوز هم صورت را بسیار خوب میزنه در حالی که از روز اول زیر چانه و گردن را خوب نمیزد از نظر ظاهر هم مثل روز اولشه بره من ولی خوب به خاطر همین عیب من میخوام عوض کنم.
    دوستان اگر کسی از سری 7 براون استفاده کرده لطفاً Review بگذاره. ممنون.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    قبل از خرید ریش تراش اول ببینید ریشتون از چه نوعی هست .
    اگر موهای ریشتون سوزنی هست و مستقیم و کاملا سیخ هست (عمود بر سطح پوست) , خیلی راحت تر با ریش تراش زده میشه و تقریبا همه انواع ریش تراشها مناسبه براتون
    اگر ریشتون مُجَعّد هست و وقتی در میاد بصورتِ خوابیده هست یعنی چسبیده به پوست , ریش تراش توری دار بگیرید . سر گِردها اصلا مناسب نیست برای شما .

اگر موهای ریشتون خیلیهاش زیر پوستی هست یعنی اونقدر خواب داره که وفتی رشد میکنه میره زیر پوستتون , قبل از ربش تراشیدن باید با یک کیسه ی زبر متوسط و کمی صابون که خیلی اسیدی نباشه و آب گرم , پوست صورتتون رو بسابید تا سر موها از زیر پوست خارج بشه و اگر خیلی فرو رفته در پوست باید با نوکِ یک سوزن که الکل یا ادکلانی باشه سرِ مو رو از زیر پوست بیرون بیارین تا بشه با ماشین اون رو زد .
    اگر خوابِ موهایِ ریشتون در چند جهت هست , موقعِ اصلاح هی دست بکشین تا بفهمین خوابش از کدوم طرفه .
    کشیدنِ پوستِ صورت به سمتِ مخالفِ خوابِ ریش هم باعثِ سیخ شدن موها و راحت اصلاح شدنش میشه .

اگر صورتتون جوش میزنه باید قبل از اصلاح صورتتون رو خوب با آب ولرم و صابون بشورین و با دستمال کاغذی خشک کنید (حوله پر از باکتری هست مخصوصا که اگر چند روزی ازش استفاده کرده باشین )
    ماشین رو هم ضد عفونی کنین با الکل یا ادکلان یا دبتول .
    بعد از اصلاح هم دستِ کثبف به صورتتون نزنین .
    اگر بلافاصله میخواین بخوابین , بالشتون هم پر از باکتری هست , روش کلنکس پهن کنین .
    بعد از حدودِ دو ماه یا بیشتر دیگه صورتتون مصونیت پیدا میکنه و جوش نمیزنه اما باز هم ضد عفونی ماشبن و شستن صورت خیلی مفیده .

میبینین ریش زدن چقدر بدبختی و بساط و دنگ و فنگ داره ؟
    ریش بذارین از همه ی این مشکلات راحت میشین

4. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

براون کلن با زیر گردم و جاهای منحنی مشکل دارد.
    البته بستگی به سکل صورت هم دارد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی از سری 7 براون استفاده کرده؟ راحتی پوست چجورییه؟ من پوستم خیلی حساسه.
    الان یه پاناسونیک مدل es7026 دارم که رو صورت رو خوب میزنه ولی رو گردن و زیر چونه رو خیلی اذیت میکنه. میخواستم براون سری 7 بگیرم ولی دیدم فرق اساسی و ساختاری با پاناسونیک من نداره غیر از سیستم لرزاننده. حالا ممنون میشم اگه کسی استفاده کرده تجربه اش رو بگه. اینم مدل es7026

من براون سری7 با شاورز دارم عالیه قبلاً یه فیلیپس داشتم که هرروز نمیشد ریشتو بزنی ولی با این هر روز هم بزنی مشکلی نداره البته قیمتش یه کم بالاست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من می خاستم بپرسم دفه اول شارژ ریشتراش فیلیپس چند ساعت باید تو شارژ بزارم
    و هر دفه باطری خالی شد شارژ کنم اخه باتری طرز کارش نمیدونم و اینکه تمیز کردن این ریشتراش با چه محلولیه و اینکه بعد اصلاح خشک از افترشیو الکی باید استفاده کرد یا کرم مخصوصی داره و با این مدل ماشین اصلاح خشک خوبه یا تر با جل و این مدل من خوب هس یا نه هنوز وقت نکردم اسفاده کنم و هر چند روز ریش بلند بشه میزنه
    مرسی اگه ب این سوالا جواب بدید مرسیییییییییی

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من براون سری7 با شاورز دارم عالیه قبلاً یه فیلیپس داشتم که هرروز نمیشد ریشتو بزنی ولی با این هر روز هم بزنی مشکلی نداره البته قیمتش یه کم بالاست
    شاورز چیه؟ منظورتون همون سیستم تمیز کننده است یا چیز دیگه ای؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آقا فوژن چیه؟

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

میبینین ریش زدن چقدر بدبختی و بساط و دنگ و فنگ داره ؟
    ریش بذارین از همه ی این مشکلات راحت میشین
    واقعا ! ولی مگه این جنس ضعیف میزاره ! از مادر آدم تا دوست دخترت به ریشت گیر میدن !
    من جدا نمیدونم نخوام همش ریش بزنم کیو ببینم ؟ بابا اصلا مگه انسان های اولیه ژیلت داشتن ؟

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

ژیلت فیوژن Gillette Fusion

دارای 5 تیغ در دو نوع ساده و ویبراتور که با باطری کار میکنه
    ساده رو خودت رو صورتت میکشی ولی ویبراتور یه جور نوازشگرانه موها رو از صورتت بر میداره.
    سال پیش سادش حدود فکر کنم 11 تومن بود ویبراتور 17 تومن البته اگه با ست میخریدی یه بسته تیغ بعلاوه افترشیو فکر کنم 27 تومن بود.

12. این کاربر از omid.pari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •