تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 14 از 221 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

lahij_web جان این معجونی که می خوری طرز تهیش چطوریاس ؟
    چند وعده در روز میخوری ؟

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط moslem.b
    lahij_web جان این معجونی که می خوری طرز تهیش چطوریاس ؟
    چند وعده در روز میخوری ؟
    سلام مسلم جان . قبلا چند باري معرفي كرده بودم داداش .

نقل قول نوشته شده توسط lahij_web
    محلوليه كه خودم ابداعش كردم! ! ! و پروتئين و كربوهيدرات كافي رو براي يه وعده به بدنت ميرسونه و خودم هم ميخورم البته فقط بعد از تمرين . شما چون ميخواي وزنت بالا بره ميتوني 3 بار هم بخوري . 2 بارشو حتما سعي كن بخوري . يكي ساعت 10 صبح يعني بين صبحانه و نهار و يكي بلافاصله بعد تمرين كه پروتئين لازم رو برا بازسازي در اختيار بدن بزاره .
    محلول :
    1 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + 1 عدد موز + 1 قاشق نشاسته + 1 قاشق پودر جوانه گندم + 1 فنجان ماست + 2 عدد خرما داخل مخلوط كن : ويييييييييييييييييييييييي يييييژ ... بعد بخور حالشو ببر .
    پس چي شد ؟ 2 يا 3 بار .
    1 - ساعت 10 صبح ( ميان وعده صبحانه و نهار )
    2- تا 40 دقيقه بعد از تمرين
    3 - قبل از خواب
    براي بعد تمرين هم محلول رو ميل كن .

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

تنکیو مستر

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

با سلام خدمت دوست خوبم lahij_web جان

من الان حدود2 ماه ازكراتين استفاده مي كنم ولي حالامي خوام دوتا مكمل ديگرم كه اولي درواقع يك نو ماده است كه شنيدم خوب باكراتين تركيب مي شه به همراه كراتين مصرف كنم تاشاهدرشدبيشتري باشم مي خوام ببينم به نظر شما اين كاردرسته ؟

كراتين و اين دوتاكه مي خوام به برنامم اضافه كنم((ليپوئيک اسيد و گلوتامين)) ....به نظرشماچطوره؟!

ممنون مي شم راهنماييم كني

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehrshad-msv
    با سلام خدمت دوست خوبم lahij_web جان

من الان حدود2 ماه ازكراتين استفاده مي كنم ولي حالامي خوام دوتا مكمل ديگرم كه اولي درواقع يك نو ماده است كه شنيدم خوب باكراتين تركيب مي شه به همراه كراتين مصرف كنم تاشاهدرشدبيشتري باشم مي خوام ببينم به نظر شما اين كاردرسته ؟

كراتين و اين دوتاكه مي خوام به برنامم اضافه كنم((ليپوئيک اسيد و گلوتامين)) ....به نظرشماچطوره؟!

ممنون مي شم راهنماييم كني
    سلام دوست خوبم .گلوتامين فوق العاده ست . تاثيراتش رو به عينه ميتوني ببيني . يه اسيد آمينه غير ضروري كه نقش اساسي تو افزايش قدرت و تسريع روند ريكاوري ايفا ميكنه . در كنار كراتين يه حجم عالي به بدن ميده . و قدرت فوق العاده .
    در باره اولي هم اگه منظورت همون آلفا ليپويك اسيد باشه من نشنيدم زياد توصيه بشه . يعني ضرورتي نداره . ولي كلا تو بالا بردن سطح انرژي و كمك به جذب مواد غذايي و پروتئيني ميكنه .
    ليپوئيك اسيد يك آنتي اكسيدان محلول در آب و چربيه و به پروتئين ها باند شده و به صورت آزاد در بدن انسان يافت نميشه .
    عملكرد :
    آلفا ليپوئيك اسيد (ALA) يك فرم آنتي اكسيدان در بدنه ، واكنش هاي اكسيژني (راديكال هاي هيدروكسيل ، اسيد هيپوكلروس ، ------ نيتريت) رو خنثي مي كنه . به عنوان يك شالاتور ، مي تونه فلزات رو در جريان خون به دام بندازه و از ضايعات سلولي پيش گيري كنه.
    ليپوئيك اسيد وارد سلول هاي عصبي شده و از ضايعات اكسيداتيو وابسته به گلوكز جلوگيري مي كنه.
    گلوتاتيون احياء شده كه يك آنتي اكسيدان سلولي قويه ، مي تواند به وسيله ALA دوباره سازي بشه.
    ALA در افزايش توليد انرژي نقش داره .
    دوز مصرفش : ميزان 1200-600 ميلي گرم . البته ممكنه كم يا زياد ترش روي پكيجش باشه . ولي براي مصرفش يه سري به پزشك بزن . چون خودم نديدم كسي تا حالا مصرف كنه .
    ممكنه بگي كي بهت سفارش كرده و هدفت چيه از مصرفش ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

Edited !!!

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط lahij_web
    سلام دوست خوبم .گلوتامين فوق العاده ست . تاثيراتش رو به عينه ميتوني ببيني . يه اسيد آمينه غير ضروري كه نقش اساسي تو افزايش قدرت و تسريع روند ريكاوري ايفا ميكنه . در كنار كراتين يه حجم عالي به بدن ميده . و قدرت فوق العاده .
    در باره اولي هم اگه منظورت همون آلفا ليپويك اسيد باشه من نشنيدم زياد توصيه بشه . يعني ضرورتي نداره . ولي كلا تو بالا بردن سطح انرژي و كمك به جذب مواد غذايي و پروتئيني ميكنه .
    ليپوئيك اسيد يك آنتي اكسيدان محلول در آب و چربيه و به پروتئين ها باند شده و به صورت آزاد در بدن انسان يافت نميشه .
    عملكرد :
    آلفا ليپوئيك اسيد (ALA) يك فرم آنتي اكسيدان در بدنه ، واكنش هاي اكسيژني (راديكال هاي هيدروكسيل ، اسيد هيپوكلروس ، ------ نيتريت) رو خنثي مي كنه . به عنوان يك شالاتور ، مي تونه فلزات رو در جريان خون به دام بندازه و از ضايعات سلولي پيش گيري كنه.
    ليپوئيك اسيد وارد سلول هاي عصبي شده و از ضايعات اكسيداتيو وابسته به گلوكز جلوگيري مي كنه.
    گلوتاتيون احياء شده كه يك آنتي اكسيدان سلولي قويه ، مي تواند به وسيله ALA دوباره سازي بشه.
    ALA در افزايش توليد انرژي نقش داره .
    دوز مصرفش : ميزان 1200-600 ميلي گرم . البته ممكنه كم يا زياد ترش روي پكيجش باشه . ولي براي مصرفش يه سري به پزشك بزن . چون خودم نديدم كسي تا حالا مصرف كنه .
    ممكنه بگي كي بهت سفارش كرده و هدفت چيه از مصرفش ؟

سلام دوست خوبم.خيلي ممنون ازتوضيحات كامل.فقط يه مسئله اينجامي مونه كه اين مقدارمصرفش توهمين حدوده ديگه...نه؟!
    يه ذره بالاپايين بشه اشكالي داره؟

والا چندوقت پيش بايكي ازدوستام كه چندباري تو مسابقات استاني مقاماي خوبي اورده صحبت مي كردم پرسيدم كه ازچه مكملايي استفاده مي كني ايناروگفت(ديگه راست ودروغشو نمي دونم!)...وگفت كه اين اسيد باعث مي شه جذب كراتين توسط بدن بهتر بشه وزودتر حجم بياري. ماهم كه خوره حجم به خاطرهمين هدفم ازمصرفش به خاطر اضافه كردن حجمه...همين.

پزشكم كه بي خيال من الان 4-5ساله دكتر نمي رم!(خداروشكر)

بازم مرسي

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehrshad-msv
    سلام دوست خوبم.خيلي ممنون ازتوضيحات كامل.فقط يه مسئله اينجامي مونه كه اين مقدارمصرفش توهمين حدوده ديگه...نه؟!
    يه ذره بالاپايين بشه اشكالي داره؟

والا چندوقت پيش بايكي ازدوستام كه چندباري تو مسابقات استاني مقاماي خوبي اورده صحبت مي كردم پرسيدم كه ازچه مكملايي استفاده مي كني ايناروگفت(ديگه راست ودروغشو نمي دونم!)...وگفت كه اين اسيد باعث مي شه جذب كراتين توسط بدن بهتر بشه وزودتر حجم بياري. ماهم كه خوره حجم به خاطرهمين هدفم ازمصرفش به خاطر اضافه كردن حجمه...همين.

پزشكم كه بي خيال من الان 4-5ساله دكتر نمي رم!(خداروشكر)

بازم مرسي
    ببين داداش . اگه فقط هدفت اينه كه جذب كراتين بالا بره اينو بهت پيشنهاد كنم كه تحقيقاتم ثابتش كرده :
    ن 2 حبه قند تو آبي كه كراتين رو توش ريختي ميتوني جذبش رو تا 100 % افزايش بدي ! البته با يه آب ميوه قندي هم همين كار صورت ميگيره . مثل آب انگور . و نيازي احساس نميشه براي آلفا ليپوئيك . من شنيدم اين ماده براي درمان بيمارهاي ديابت استفاده ميشه . به هر حال به نظرم نيازي نيس . حالا صلاح مملكت خويش ؟ خسروان دانند !
    تازه اگه جذبش جهت حجمه من كه گفتم گلوتامين ميتركوندت ! جفتش مكمل همديگه هم حساب ميشه . زياد به گفته ها اهميت نده داداش . دليل نميشه يه چيز جديد ديدي سريع رو خودت آزمايش كني .
    موفق باشي .

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

lahij_web جان این محلولی رو که گفته بودی من درست کردم حالا دوتا سوال دارم
    1- این حجم محلول فقط برا یه وعدست یا همین رو دو سه قسمت کنم و بخورم
    2-اگه من بخوام دو وعده بخورم چه زمانی رو پیشنهاد می کنی آخه من 8 صبح تا 4بعد از ظهر کلاسم
    بعدش 5 میرم باشگاه

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط moslem.b
    lahij_web جان این محلولی رو که گفته بودی من درست کردم حالا دوتا سوال دارم
    1- این حجم محلول فقط برا یه وعدست یا همین رو دو سه قسمت کنم و بخورم
    2-اگه من بخوام دو وعده بخورم چه زمانی رو پیشنهاد می کنی آخه من 8 صبح تا 4بعد از ظهر کلاسم
    بعدش 5 میرم باشگاه
    ببين داداش حجم اين محلول براي 1 وعده ست . اگه مواد رو تقريبي هموني كه گفتم درست كني بايد 2 يا 5/2 ليوان بشه كه حدود 30 تا 40 گرم پروتئين كامل به بدنت ميرسونه .
    حالا كه 8 صبح تا 4 بعد از ظهر كلاسي بهتره اينطوري بخوري كه تاثيرش هم حفظ شه :
    1 وعده تا 40 دقيقه بعد از تمرين ... 1 وعده هم قبل از خواب ...
    من خودم كه تو پادگانم اينطوري ميخورم چون صبح تا 3 عصر نميتونم .
    قربون تو. يا علي .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •