تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 15 اولاول ... 4101112131415 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 142

نام تاپيک: تعرفه جدید اینترنت پرسرعت اعلام شد .

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

پس از اتفاقات فراوان، چندی پیش جزییات تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی (نامحدود) اعلام شد. اما در این میان مهم‌ترین فاکتور این طرح، یعنی حجم ترافیک مصرف منصفانه نامشخص بود. شهرسخت‌افزار برای اولین بار اطلاعاتی از حجم مصرف منصفانه به دست آورده است که در ادامه از آن مطلع خواهید شد.

بنا بر اطلاعات بدست آمده از یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت، میزان حجم مصرف منصفانه در سرعت‌های مختلف، طبق تصویر زیر است:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد حجم‌های ارائه شده، توجه به چند نکته الزامی است:

- بنا بر مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، در طرح اینترنت غیرحجمی، ترافیک داخلی باید حداقل دو برابر ترافیک خارجی در نظر گرفته شود. بنابراین حجمی که به عنوان «میزان استفاده منصفانه» در تصویر بالا ذکر شده است، کل ترافیک داخلی و خارجی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال در سرعت 16Mb/s با هزینه ماهانه 80 هزار تومان، کاربران حداکثر مجاز به استفاده از 240 گیگابایت ترافیک هستند که این شامل 160 گیگابایت ترافیک داخلی و 80 گیگابایت ترافیک خارجی است. برای سایر حجم‌ها نیز همین ضریب 2 برای ترافیک داخلی برقرار است.

- با اتمام ترافیک، کاربر دو راهکار در پیش رو دارد. نخست اینکه با کف سرعت (128 کیلوبیت بر ثانیه) به استفاده از اینترنت ادامه دهد یا در روش دوم، با خرید حجم اضافه، با همان سرعت طرح خود (مثلا 16Mb/s) به وبگردی و دانلود بپردازد. اگرچه قیمت ترافیک اضافه 2000 تومان برای هر گیگابایت ذکر شده است اما انتظار می‌رود این قیمت برای حجم‌های بالا، شامل تخفیف شود و قیمت کمتری به خود بگیرد. ضمن اینکه هر شرکت می‌تواند جهت رقابت، ترافیک ارزان‌تری به مشترکین خود ارائه دهد.

- تعیین حجم مصرف منصفانه فاکتوری است که کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات، آن را در اختیار شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت گذاشته است تا با ایجاد فضای رقابتی، سرویس ارزان‌تر و مناسب‌تری به کاربران ارائه شود. جزییات فوق نیز تنها برای یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت است که در اختیار شهرسخت‌افزار قرار گرفته است. بنابراین سایر شرکت‌ها ممکن است مقادیر متفاوتی را برای مصرف منصفانه مشترکین خود در نظر بگیرند.

اما در پایان باید از شما کاربران پرسید که با توجه به قیمت‌ و حجم‌‌های اعلام‌شده برای مصرف منصفانه، آیا تعرفه‌های جدید اینترنت برای شما مناسب است؟ آیا نسبت به سرویس فعلی خود، بهبودی مشاهده می‌کنید یا اینکه پس از اجرایی شدن این طرح در 10 آذرماه، هزینه‌های اینترنت شما افزایش خواهد یافت؟
    والا زیاد بدم نیست به نظر من که خوبه ولی بستگی به عوامل مختلفی داره ولی سرعت adsl زیاد هم نمی ارزه وقتی که پایینه و از 16 مگ تجاوز نمیکنه حالا این کجاست شبیه های وبه ؟!!

2. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

از قدیم و بعد از انقلاب ایران کشوری شد خالی از سرگرمی و تفریح برای مردم.بعده چندین دهه الان فقط یه سینما داریم و یه کنسرت.که کنسرتشم با هزار بدبختی اجرا میشه و همه مجبورن عینه مجسمه بشینن رو صندلی.

در سالهای اخیر با قوی شدن قشر مترجم کشور بازاره فیلم و سریال خارجی گرم شد و مردم بدبخت یه سرگرمی پیدا کردن که چیزی که در دنیا نمایش داده میشه رو ببینند و لذت ببرن.
    تو این مملکت چون کیفیت وجود نداره و نمیتونن رقابت کنن اول رقیب رو میترکونن بعد جایگزین تحمیلی براش رو میکنن.
    مثلا ویز رو بستند که مردم دال دری وری استفاده کنند
    برداشتن دره تاینی و یه سری سایت دیگه رو بستند که سایتای خودشون مثل نماوا و فیلیمو و این دری وریا کاربر جذب کنند.کسایی که تجربه دیدن از این سایتا رو دارن میدونن که هم سانسور تصویری دارن هم سانسور دیالوگی.عینه صداسیما بدردنخور و دری وری.
    ولی چیزی که ریخته سایت دانلود.تاینی بسته بعدی.بعدی بسته بشه بعدیش.و.........
    حالا میخوان ترافیک مردم رو اینطوری نابود کنند که دیگه دانلود برای کسی صرف نکنه و ملت برن عضو سایتای اشغال خودشون بشن چون الان با اکثره شرکت ها دیدنه این سایت ها ترافیک کم نمیکنه.

اقای روحانی رایی که اوردی فقط و فقط بخاطره تلگرام بود ولی وزیری انتخاب کردی که داره دونه دونه منافذ نفس کشیدن اینترنت رو میبنده و قدم اخرشم بستنه تلگرامه که قطعا میبنده.خوب گول خوردیم

4. 13 کاربر از 2_ahmadzadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه crazyrobot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

افتضاح، به هیچ دردی نمیخوره، تو ترافیک پائین هر گیگ برات 2 تومن میفته و در ترافیک های بالاتر در بهترین حالت 1 تومن.(داخلی حساب نمیشه چون باید به هیچ عنوان حساب نشه و مجانی باشه)
    وزیر طبق معمول اضافه تناول کردن.

6. 3 کاربر از crazyrobot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پس از اتفاقات فراوان، چندی پیش جزییات تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی (نامحدود) اعلام شد. اما در این میان مهم‌ترین فاکتور این طرح، یعنی حجم ترافیک مصرف منصفانه نامشخص بود. شهرسخت‌افزار برای اولین بار اطلاعاتی از حجم مصرف منصفانه به دست آورده است که در ادامه از آن مطلع خواهید شد.

بنا بر اطلاعات بدست آمده از یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت، میزان حجم مصرف منصفانه در سرعت‌های مختلف، طبق تصویر زیر است:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد حجم‌های ارائه شده، توجه به چند نکته الزامی است:

- بنا بر مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، در طرح اینترنت غیرحجمی، ترافیک داخلی باید حداقل دو برابر ترافیک خارجی در نظر گرفته شود. بنابراین حجمی که به عنوان «میزان استفاده منصفانه» در تصویر بالا ذکر شده است، کل ترافیک داخلی و خارجی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال در سرعت 16Mb/s با هزینه ماهانه 80 هزار تومان، کاربران حداکثر مجاز به استفاده از 240 گیگابایت ترافیک هستند که این شامل 160 گیگابایت ترافیک داخلی و 80 گیگابایت ترافیک خارجی است. برای سایر حجم‌ها نیز همین ضریب 2 برای ترافیک داخلی برقرار است.

- با اتمام ترافیک، کاربر دو راهکار در پیش رو دارد. نخست اینکه با کف سرعت (128 کیلوبیت بر ثانیه) به استفاده از اینترنت ادامه دهد یا در روش دوم، با خرید حجم اضافه، با همان سرعت طرح خود (مثلا 16Mb/s) به وبگردی و دانلود بپردازد. اگرچه قیمت ترافیک اضافه 2000 تومان برای هر گیگابایت ذکر شده است اما انتظار می‌رود این قیمت برای حجم‌های بالا، شامل تخفیف شود و قیمت کمتری به خود بگیرد. ضمن اینکه هر شرکت می‌تواند جهت رقابت، ترافیک ارزان‌تری به مشترکین خود ارائه دهد.

- تعیین حجم مصرف منصفانه فاکتوری است که کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات، آن را در اختیار شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت گذاشته است تا با ایجاد فضای رقابتی، سرویس ارزان‌تر و مناسب‌تری به کاربران ارائه شود. جزییات فوق نیز تنها برای یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت است که در اختیار شهرسخت‌افزار قرار گرفته است. بنابراین سایر شرکت‌ها ممکن است مقادیر متفاوتی را برای مصرف منصفانه مشترکین خود در نظر بگیرند.

اما در پایان باید از شما کاربران پرسید که با توجه به قیمت‌ و حجم‌‌های اعلام‌شده برای مصرف منصفانه، آیا تعرفه‌های جدید اینترنت برای شما مناسب است؟ آیا نسبت به سرویس فعلی خود، بهبودی مشاهده می‌کنید یا اینکه پس از اجرایی شدن این طرح در 10 آذرماه، هزینه‌های اینترنت شما افزایش خواهد یافت؟
    این اگه باشه عالیه من الان آرت 6 شاتل رو با سرعت 400 کیلوبایت دارم 100 تومان تو ماه می دم این فوق العاده است. فقط میشه بگین این رو کجا زده.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

های وب سایت ماه شش گیگ دارم بعد واسه هرماهشم فشفشه ۷۰ گیگ می خرم و رو۴ مگ هستم

الان من ک ترافیک خارجیم فقط ماهانه۷۰ گیگه و فقطم سرور خارجیه هزینه هام بالاتر می‌ره ک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

های وب سایت ماه شش گیگ دارم بعد واسه هرماهشم فشفشه ۷۰ گیگ می خرم و رو۴ مگ هستم

الان من ک ترافیک خارجیم فقط ماهانه۷۰ گیگه و فقطم سرور خارجیه هزینه هام بالاتر می‌ره ک
    اگه مصرفت دانلود فیلم و سریاله لینکها رو انتقال بده به شاتل لند تا ترافیک داخلی حساب بشه اگه شاتل لند نبود که من خودم از شاکیان این طرح بودم.

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه مصرفت دانلود فیلم و سریاله لینکها رو انتقال بده به شاتل لند تا ترافیک داخلی حساب بشه اگه شاتل لند نبود که من خودم از شاکیان این طرح بودم.

مصرفم اصلا دانلود نیست و فقط و فقط تلگرام و اینستاگرام و توییتر ک خانوادگی ۷۰ گیگ میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اگر به این صورت اجرا بشه این طرح برای ما که توی انحصار مخابرات گیر کردیم و یک سرویس درست و درمون نداریم نسبتا مناسبه ولی بقیه دوستانی که از شرکت های خصوصی طرح های بهتر با شبانه میگیرند احتمالا ضرر کنند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

الان به سایت همه شرکت های ارایه دهنده نت سر زدم این توش نبود. یکی بگه این مال کدوم شرکته؟

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

حذف ..........
    Last edited by George Shelly; 25-11-2017 at 21:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •