تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 29 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 287

نام تاپيک: لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) | فصل 94-1393

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

این حسین ماهینی با 28 سال سن مگه نمیگفتن دانشجو کارشناسیه و معافیت تحصیلی داره .چطور شد یههو کارش درست شد ومشکلی نداره ؟
    دهنوي و ماهيني منعي براي بازي نداشتند

عضو هيات رييسه سازمان ليگ گفت که قاسم دهنوي و حسين ماهيني، بازيکنان ذوب آهن و پرسپوليس منعي براي انجام بازي در ليگ نداشته‌اند.

باشگاه ذوب آهن در نامه‌ای به سازمان لیگ نسبت به حضور حسین ماهینی در ترکیب پرسپولیس معترض بود. این باشگاه معتقد است که ماهینی مشکل نظام وظیفه دارد.
    بهروان در این باره هم گفت: فعلا تنها دو بازیکن هستند که طی نامه‌ای به ما اعلام شده حق بازی کردن ندارند؛ بختیار رحمانی و سعید حلافی.
    وی ادامه داد: سایر بازیکنانی که نام‌شان در موضوع کارت‌های پایان خدمت برده شد باید با مراجعه به نظام وظیفه تعیین وضعیت کنند. اگر بعدها مشخص شود که این بازیکنان دارای اشکال هستند، مسئولیت آن بر عهده باشگاه است.

2. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی خسروی کارشناس داوری از تصمیم های علیرضا فغانی بازی استقلال ـ سپاهان حمایت کرد.
    در بازی استقلال ـ سپاهان خیلی ها اعتقاد داشتند خسرو حیدری خطای هند مرتکب نشده است و گل دوم سپاهان در موقعیت آفساید زده شده است.
    با این حال خسروی در گفت‌وگو با "ورزش سه" از فغانی حمایت کرد: در مورد صحنه خسرو حیدری باید بگویم او خودش را محکوم کرد چون گفت توپ به ناخن دستش برخورد کرده است. ناخن هم دست هم جزو خطای هند محسوب می‌ شود. در آن صحنه نظر دادن خیلی سخت است ولی با در تصاویر مشخص بود که خلعتبری دستش را عقب می‌ برد که توپ به دستش نخورد ولی خسرو حیدری دستش را به جلو می‌ برد. به نظر من دست خسرو حیدری از محدوده مجاز بازتر شده بود. باز هم می‌گویم نمی‌ شود مطمئن در مورد آن صحنه حرف زد ولی چیزی که مشخص است این است که داور تشخیصی داد که ما آن را هم در تلویزیون دیدیم.
    او در مورد صحنه گل دوم سپاهان هم گفت: این صحنه واقعا جای بحث نداشت، یک صحنه واضح بود و فکر می‌ کنم کمک داور تصمیم درستی گرفت. آن صحنه به هیچ عنوان نمی‌ توانست آفساید باشد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در واکنش به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی مبنی بر این که سرمربیان باید نسبت به مسائل داوری لال باشند، می‌گوید که کسی نگفته سرمربیان لال باشند، بلکه باید به اصول پای بند بود.

مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد مسائل داوری دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال تهران و نیز اعتراضاتی که بعد از بازی توسط امیر قلعه‌نویی و نیز خسرو حیدری انجام شد، اظهار کرد: خسرو حیدری گفته است که توپ به ناخنم برخورد کرد. حالا من این سوال را می پرسم که آیا ناخن جزئی از دست نیست؟

وی در مورد صحبت‌های امیر قلعه‌نویی مبنی بر این که سرمربیان باید نسبت به مسائل داوری لال باشند، بیان کرد: این مسائل فرافکنی و دور از رفتار حرفه‌ای است، چرا سرمربی ما و دیگر سرمربیان خارجی تیم‌ها این گونه رفتارها را از خود نشان نمی‌دهند؟ ما در فصل قبل دهها بازی بوده که سرمان را بریده‌اند و حتی در بازی با سایپا این موضوع به وضوح مشخص بود. علاوه بر این در بازی‌های آسیایی نیز چنین اتفاقاتی برای ما رخ داده است و اعتراضات خود را نسبت به داوری به صورت مستقیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام ‌کرده‌ایم و داور پس از آن محروم شد.

وی ادامه داد: مجموعه فوتبال کشور باید به سمت اخلاق مداری و حرفه‌ای پیش برود. حتی در هفته‌ قبل شاهد رفتاری از یکی از بازیکنان تیم‌ها نسبت به داوری بودیم که باید بگویم این موضوع ریشه در رفتار مربی و سرمربی دارد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود پس از بازی با استقلال شما به سمت امید ابراهیمی رفته‌اید و با زدن ضربه‌ای به سینه او گفته اید که چرا جان مادرت را قسم خورده ای که به سپاهان می‌آیی؟ عنوان کرد: نه . چنین مساله‌ای نبوده است. من یک پزشک هستم نه ضربه زدن به امید ابراهیمی در شأن من است و نه این که ایشان در حد و اندازه من است.

به گفته خلیلیان امید ابراهیمی قبل از پیوستن به باشگاه استقلال تهران به او گفته بود که من اهل جنگل، کوه و انسان صافی هستم بنابراین دروغ نمی‌گویم و سپاهان را دوست دارم و به سپاهان خواهم آمد.

وی با بیان این که امید ابراهیمی در حالی که مادرش دو بار عمل کرده بود جان او را قسم خورد به سپاهان می‌آید، ‌اظهار کرد: حتی من در این زمینه شاهد دارم که صدای او را بر روی بلندگو قرار دادم.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان درباره دیدار تیمش مقابل استقلال تهران ، اظهار کرد: این دیدار به دلیل تعدد هواداران از حساسیت بالایی برخوردار بود و ما برای هواداران ، بازیکنان و کادر فنی استقلال احترام خاصی قائلیم. امیدواریم این برد برای تیم ما نقطه آغازی برای موفقیت در بازی‌های بعدی باشد. در این دیدار ما سه گل زدیم و همه دیدند که چند گل را نیز به ثمر نرساندیم.

خلیلیان افزود: این بازی برای ما حواشی مختلفی را نیز از جمله دریافت کارتهای زیاد به همراه داشت. هر چند کارت زرد دوم شجاع خلیل زاده درست نبود و ما اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام می کنیم، اما کاملا به نظر داور احترام گذاشته و به قوانین پایبندیم و در این زمینه هیچ گونه موضع گیری نمی‌کنیم.

وی با اشاره به این که برخی سپاهان را شانس اول قهرمانی در لیگ چهاردهم می‌دانند، گفت: من به این مساله به این نحوه نگاه نمی‌کنم. چرا که ما درباره فوتبال صحبت می‌کنیم و باید بدانیم که هیچ چیزی در مورد فوتبال از قبل نوشته نشده است. بسیاری از تیم‌ها بوده‌اند که در ابتدای فصل تیمی قوی داشته‌اند، اما به مرور زمان با ایجاد برخی از حواشی دچار مشکل شده‌اند. بنابراین پیش از این که کسب نتیجه‌ مهم باشد باید بدانیم که این زیر ساخت‌ها و زیربناها باید باشند که مدنظر قرار گیرند.

عسگري: پنالتي سپاهان در بازي با استقلال درست بود

رئيس دپارتمان داوري فدراسيون فوتبال گفت: در اين صحنه دست هاي دو بازيکن حرکت غير طبيعي داشت که در اينگونه موارد در صورت برخورد توپ با دست اعلام خطا درست است.
    عسگري گفت: يکي از مواردي که بارها به آن تاکيد داشته و براي انجام آن اعلام همکاري کرده ايم بحث آموزش قوانين بازي توسط کارشناسان داوري براي بازيکنان باشگاه ها است. چراکه بطور مثال خطاي هند به دليل تفاوت هايي که در شرايط مختلف دارد، داراي ملاحظاتي است که براي تشخيص آن نياز به نظر کارشناسي دارد.
    وي ادامه داد: قانون به صراحت اعلام کرده که چه عواملي نياز است تا خطاي هند به درستي اعلام شود که يکي از آن موارد، آگاهي و نيت بازيکن در برخورد توپ با دست است که در خطاهاي ديگر مسئله آگاهي از درجه اعتبار کمتري برخوردار است. به همين دليل با توجه به اتفاقي که در بازي سپاهان و استقلال هم شاهد آن بوديم، حرکت طبيعي و غير طبيعي دست يکي ديگر از همين ملاحظات قانون هند است که بايد مورد بررسي قرار گرفته شود. حرکت دست بازيکن در حالت هاي ايستاده، دويدن، پريدن و يا تکل مي تواند دليل محکمي بر اعلام خطا باشد که در بازي فولاد خوزستان و پرسپوليس هم شاهد حرکت غير طبيعي دست بازيکن فولاد خوزستان بوديم که بايد در آن صحنه خطاي هند اعلام مي شد.
    عسگري در ادامه درباره صحنه خطاي بازي سپاهان و استقلال بيان کرد: در اين صحنه دست هاي دو بازيکن حرکت غير طبيعي داشت که در اينگونه موارد در صورت برخورد توپ با دست اعلام خطا درست است. خوشبختانه فغاني داور بازي بهترين و کامل ترين زاويه را در جاي گيري اش داشت و از نزديک صحنه خطا را نظاره کرد که اين مسئله نقطه قوت داوري اين ديدار محسوب مي شود.
    عسگري در پايان درخصوص اعتراضات اعضاي تيم ها نسبت به داوري بازي هاي گفت: توصيه اي که به اعضاي تيم ها دارم اين است که ابتدا فيلم بازي ها را بازبيني و با مشاوران داوري مشورت کنند تا بطور عجولانه و بدون بررسي صحنه خطا به قضاوت بازي ها اعتراض نکنند. لازم مي دانم بار ديگر يادآوري کنم که طبق قوانين فدراسيون فوتبال که براي همه تيم ها يکسان است، بازيکنان و اعضاي کادر فني نمي توانند در حيطه داوري اقدام به مصاحبه کنند و حتي در بخش نامه هاي کميته انضباطي، داوران و ناظران داوري هم از اين مسئله منع شده است.

4. این کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

داوران هفته چهارم لیگ برتر ایران ( جام خلیج فارس ) مشخص شدند.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران دیدارهای هفته چهارم
    لیگ برتر ایران ( جام خلیج فارس ) به شرح زیر اعلام شد:

سه‌شنبه 28 مرداد 93

نفت تهران - سپاهان اصفهان، ساعت 18، ورزشگاه تختی تهران
    داور: محمدرضا اکبریان، کمک‌ها: مهدی عالیقدر و رسول ذورقی، داور چهارم: جواد رحیم‌زاده
    ناظر داوری: مسعود عنایت

گسترش فولاد تبریز - پیکان تهران، ساعت 18، ورزشگاه اختصاصی گسترش تبریز

داور: موعود بنیادی‌فر، کمک‌ها: قهرمان نجفی و علی‌اکبر عظیم‌پور، داور چهارم: حمید حاج‌ملک
    ناظر داوری: ابراهیم میرزابیگی

صبای قم - نفت مسجدسلیمان، ساعت 19:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

داور: رضا کرمانشاهی، کمک‌ها: حسین طالقانی و آشور ماهانی، داور چهارم: سعید رحیمی‌مقدم
    ناظر داوری: ابوطالب طاهریان

ذوب‌آهن اصفهان - راه‌آهن، ساعت 19:10، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

داور: البرز حاجی‌پور، کمک‌ها: حمید غمزه و جلیل شعرانی، داور چهارم: علی صفایی
    ناظر داوری: علی‌نقی مصطفی‌نژاد

فولاد خوزستان - استقلال خوزستان، ساعت 19:25، ورزشگاه غدیر اهواز

داور: غلامرضا جباری، کمک‌ها: رحیم شاهین و حمید سبحانی، داور چهارم: جواد شرفی
    ناظر داوری: عبود سنگاشکن

پدیده مشهد - تراکتورسازی، ساعت 17:30، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

داور: پیام حیدری، کمک‌ها: مهدی الوندی و هادی طوسی، داور چهارم: امید سعیدفر
    ناظر داوری: محمدعلی فروغی

استقلال تهران - سایپای البرز، ساعت 19:15، ورزشگاه آزادی
    داور: یدالله جهانبازی، کمک‌ها: محمدرضا منصوری و حسن یوسفی، داور چهارم: رضا عادل
    ناظر داوری: مسعود فلاح

چهارشنبه 29 مرداد 93

ملوان بندرانزلی -
    پرسپولیس، ساعت 18، ورزشگاه تختی بندرانزلی
    داور: حسین زرگر، کمک‌ها: رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی، داور چهارم: بابک وسیله
    ناظر داوری: بهرام مهرپیما

6. 2 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقره داغ خليل‌زاده و معترضان داوري

سرمربي و مربيان دو تيم استقلال و ذوب‌آهن با جريمه و محروميت کميته انضباطي روبه‌رو شدند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان روز 24 مردادماه در حالی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که از سوی مجتبی حسینی، کمک مربی و یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم ذوب‌آهن تخلفاتی پس از پایان دیدار مبنی بر اعتراض داور صورت گرفته است. بر همین اساس کمیته انضباطی حسینی را به دو جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال و گل‌محمدی را به یک جلسه محرومیت محکوم کرد.
    همچنین مسابقه بین دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال از هفته سوم لیگ برتر کشور 23 مردادماه در اصفهان برگزار شد و از سوی هر دو تیم اعتراضاتی نسبت به داوری این مسابقه صورت گرفت. کمیته انضباطی پس از رسیدگی به پرونده این بازی آرای خود را به شرح زیر اعلام کرد:
    * شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال سپاهان پس از دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج و هنگام ترک زمین نسبت به داور این دیدار فحاشی و بعد از سوت پایان بازی به وی حمله کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را سه جلسه محروم و مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه کرد.
    * تیم سپاهان به دلیل تخلف تماشاگرانش، مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه شد.
    * کریم بوستانی، مربی استقلال تذکر کتبی دریافت کرده و به مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
    * امیر قلعه‌نویی، سرمربی، محمود فکری، مربی و علی نظری‌جویباری، معاون ورزشی باشگاه استقلال با انجام مصاحبه و انتشار مطالبی در رسانه‌ها درباره داوری این مسابقه موجب تشویش اذهان عمومی شدند. بر همین اساس کمیته انضباطی قلعه‌نویی را 30 میلیون ریال، محمود فکری را به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال و نظری جویباری را به تذکر کتبی با درج در پرونده و مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
    * خسرو حیدری، بازیکن تیم استقلال، تذکر کتبی گرفت که در صورت تکرار، تنبیهات شدیدتری برای او اعمال خواهد شد.
    * تیم استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانش، مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

8. 2 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

اسپری محو شونده، وارد فوتبال ایران شد.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران استفاده آزمایشی از اسپری محو شونده توسط یک شرکت داخلی را در دستور کار خود قرار داد.

برای نخستین بار در ایران در دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران داور بازی(علیرضا فغانی)
    از اسپری محو شونده برای مشخص کردن فاصله دیوار دفاعی از توپ به هنگام زدن ضربات کاشته استفاده کرد.

این در حالی بود که سایر داوران این اسپری مخصوص را در دیدارهای هفته سوم لیگ برتر در اختیار نداشتند.

بعد از این ماجرا برخی‌ها عنوان کردند که این اسپری سوغات فغانی از جام جهانی است.

او در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به عنوان داور ذخیره حضور داشت و گمانه زنی‌ها بر این بود که وی اسپری مخصوص فیفا را با خود به تهران آورده
    تا در رقابتهای داخلی آن را مورد استفاده قرار دهد.
    اما فغانی با رد این قضیه عنوان کرد که اسپری یاد شده را یک شرکت داخلی تولید کرده و کمیته داوران آن را در اختیار وی قرار داد تا مورد استفاده قرار دهد.

وی در این باره گفت: این اسپری را یک شرکت داخلی تولید کرده که قرار است مورد استفاده قرار گیرد.
    کمیته داوران هم آن را در اختیار من قرار داد تا آن را تست کنم.
    قرار بر این است سه یا چهار هفته این اسپری را آزمایش کنیم تا ایرادات آن را برطرف کنیم.

فغانی در خصوص اینکه چرا اسپری یاد شده را دیگر داوران استفاده نکردند بیان کرد: از آنجا که من در جام جهانی حضور داشتم و تجربه استفاده از آن را بلد بودم
    کمیته داوران آن اسپری را در اختیار من قرار داد تا تست کنم که البته چندین ایراد داشت و آنها را به کمیته داوران گزارش کردم تا ایرادات آن برطرف شود.

این داور تاکید کرد: قرار است در هفته های آینده هم این اسپری را تست کنیم تا همه ایرادات آن را رفع کرده و پس از آن همه داوران از این اسپری استفاده کنند.
    .
    .
    .
    .
    چه قدر خوب

10. 2 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یه ماجرای تازه...
    حرف‌هاي قلعه‌نويي يک اتهام بزرگ است

محمد فنايي کمک داور بازنشسته فوتبال ايران و کارشناس برنامه نود به حرف‌هاي تند امير قلعه‌نويي در کنفرانس مطبوعاتي واکنش تندي نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی امروز گفته است فنایی توجیه شده به این برنامه آمده بود و به کارشناسی او شائبه وارد کرده است، فنایی با عصبانیت در پاسخ به قلعه‌نویی می‌گوید: ایشان باید بدانند که عادل فردوسی پور از استقلال حمایت کرد و به عقیده او پنالتی بازی سپاهان، پنالتی نبود. من هم بنا بر تشخیص خودم عقیده داشتم این پنالتی درست است. من اهل زد و بند با کسی نیستم و کارنامه ام هم روشن است. من داوری هستم که در فینال جام‌جهانی قضاوت کردم و هرگز اعتبار خودم را با این چیزها عوض نمی‌ کنم.

به گفته فنایی حرف‌های قلعه‌نویی به او یک اتهام بزرگ به اوست که سال‌ها با پاکی در فوتبال ایران به کارشناسی مشغول است.

فنایی می‌‌گوید: آقای قلعه‌نویی با این جملات شعور خودش را نشان داده و مطمئنا به جز من هم آدم‌هایی هستند که جواب طرز فکر ایشان را بدهند. من متاسفم که این را بگویم اما من همیشه در مورد آقای قلعه‌نویی فکر دیگری می‌‌کردم و حالا باید درباره حرف‌هایی که پشت سر ایشان زده می‌‌شود بیشتر تعمق کنم. این را خطاب به آقای قلعه‌نویی تاکید می‌ کنم که من هیچ وقت توصیه پذیر نیستم برخلاف ایشان که حرف‌های بازیکنان نشان می‌ دهد چگونه عمل می‌ کند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

داوران هفته پنجم ليگ برتر

فدراسيون فوتبال اسامي داوران هفته پنجم ليگ برتر را اعلام کرد.

بر اساس اعلام سایت فدراسیون فوتبال داوران زیر بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر را قضاوت خواهند کرد:

یکشنبه 93/06/02

پیکان -استقلال ساعت 19:10 در ورزشگاه تختی تهران

احمد صالحی- بابک داوری- حسن ظهیری-جمشید محمدی- ناظر: حاتم بک پور

استقلال خوزستان-ذوب آهن ساعت 19:15 در ورزشگاه غدیر اهواز

بابک وسیله بر- اسد حاج محمد- محمد راهی- محمدحسین ترابیان- ناظر: خداداد افشاریان

تراکتورسازی -صبا ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام تبریز

بیژن حیدری- تورج عیوض محمدی- علی دودانگه- یاسر همرنگ- ناظر: فریدون اصفهانیان

سایپا-نفت تهران ساعت 18 در ورزشگاه انقلاب کرج

شاهین حاج بابایی- آرمان اسعدی- علیرضا کناری- مهدی مرجانزاده- ناظر: اسماعیل صفیری

سپاهان -فولاد ساعت 19 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان

تورج حق وردی- حسین طالقانی- محمدجواد مداح- روح اله شریفی- ناظر: عبداله باعزم

نفت مسجد سلیمان-گسترش فولاد ساعت 19:15 در ورزشگاه شهید محمدی مسجد سلیمان

مهدی سیدعلی- علیرضا ایلدروم- سعید آلوردی- محمدحسین زاهدیفر- ناظر: ایرج نظری

دوشنبه 93/06/03

راه آهن- ملوان ساعت 18 در ورزشگاه تختی تهران

رضا عادل- سعید علی نژادیان- حمید کنعانی- پیام حیدری- ناظر: زاهد بحرینی

پرسپولیس-پدیده مشهد ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی تهران

علیرضا فغانی-علی میرزابیگی- رحیم شاهین- محمد ملکی- ناظر: سعید بطحایی

13. 2 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

قرعه‌کشي جام حذفي فوتبال کشور برگزار شد

قرعه کشي جام حذفي فوتبال ايران با حضور مسئولان سازمان ليگ و نمايندگان باشگاه ها در محل آکادمي فوتبال برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، در مرحله اول این مسابقات قهرمانان جام حذفی استان ها به مصاف یکدیگر می روند. تیم‌های لیگ برتری از مرحله پنجم و یک شانزدهم نهایی وارد این مسابقات می‌شوند .
    در این مرحله هیچ تیم لیگ برتری با یکدیگر بازی نمی‌کند و احتمال رویارویی تیم‌های لیگ برتر در صورت پیروزی مقابل حریفانشان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
    قرعه کشی مرحله اول :
    1-قهرمان کرمان-قهرمان ایلام
    2-قهرمان آذربایجان شرقی-قهرمان گیلان
    3-قهرمان توابع تهران-قهرمان البرز
    4-قهرمان بوشهر-قهرمان کردستان
    5-قهرمان فارس-قهرمان مرکزی
    6- قهرمان آذربایجان غربی-لرستان
    7-قهرمان کهگیلویه و بویراحمد-قهرمان خراسان جنوبی
    8-نماینده خرمشهر-قهرمان خراسان رضوی
    9-قهرمان کیش-قهرمان زنجان
    10-قهرمان قم-قهرمان گلستان
    11- قهرمان قزوین-قهرمان اصفهان
    12-قهرمان یزد-قهرمان هرمزگان
    13-قهرمان خوزستان-قهرمان مازندران
    14-قهرمان چهارمحال و بختیاری-قهرمان همدان
    مرحله دوم حذفی :
    15- قهرمان اردبیل با برنده دیدار اول
    16-برنده دیدارهای دوم و سوم
    17- قهرمان تهران با برنده دیدار چهارم
    18- قهرمان سیستان و بلوچستان-برنده دیدار پنجم
    19- قهرمان سمنان-برنده دیدار ششم
    20- قهرمان کرمانشاه-برنده دیدار هفتم
    21- برنده دیدارهای هشتم و نهم
    22- قهرمان خراسان شمالی-برنده دیداردهم
    23- برنده دیدارهای یازدهم و دوازدهم
    24- برنده دیدارهای سیزدهم و چهاردهم
    مرحله سوم حذفی:
    25-برنده دیدار پانزدهم با فولاد نوین اهواز
    26-گیتی پسند اصفهان-پارسه تهران
    27-گاز فجر جم بوشهر-کاسپین قزوین
    28- فجر سپاسی شیراز با برنده دیدار شانزدهم
    29-ملی حفاری اهواز-ایرانجوان بوشهر
    30-داماش گیلان –بدر بندر کنگ
    31-اتکا گلستان-برنده دیدار هفدهم
    32-نساجی مازندران-برنده دیدار هجدهم
    33-الوند همدان-گل گهر سیرجان
    34-آلومینیوم هرمزگان-نیروی زمینی تهران
    35-فولاد یزد-شهرداری جویبار
    36-مس رفسنجان-خلخال دشت اردبیل
    37-کارگر بنه گز بوشهر-شهرداری دزفول
    38-ذوب آهن نوین اصفهان-پاس همدان
    39-بعثت کرمانشاه با برنده دیدار نوزدهم
    40-راهیان کرمانشاه-برنده دیدار بیستم
    41-استقلال اهواز-ایرانجوان بوشهر
    42-گهر دورود-استقلال آبی تهران
    43-شهرداری اردبیل-یزد لوله
    44-صنعت ساری-مس سونگون ورزقان
    45-شهرداری بندرعباس-ابومسلم خراسان
    46-پرسپولیس گناوه-شهرداری تبریز
    47-بهمن شیراز-برنده دیدار بیست و یکم
    48-صنعت نفت نوین آبادان-برنده دیدار بیست و دوم
    49-خونه به خونه بابل-مس کرمان
    50-نفت و گاز گچساران-صنعت نفت آبادان
    51-شهرداری یاسوج-برنده دیدار بیست و سوم
    52-پرسپولیس شمال-سیاه جامگان مشهد
    53-کاروان اهواز-ماشین سازی تبریز
    54-شهرداری لنگرود با برنده دیدار بیست و چهارم
    مرحله چهارم :
    55-پیام وحدت مشهد-برنده دیدار بیست و پنجم
    56-برنده دیدار بیست وشش و بیست و هفت
    57-برنده دیدار بیست و هشت و بیست و نه
    58-برنده دیدار سی و سی و یکم
    59-برنده دیدار سی و دو و سی و سه
    60-برنده دیدار سی و چهار و سی و پنج
    61-برنده دیار سی و شش و سی و هفت
    62-برنده دیدار سی و هشتم و سی و نهم
    63-برنده دیدار چهل و چهل و یکم
    64-برنده دیدار چهل و دوم و چهل و سوم
    65-برنده دیدار چهل و چهارم و چهل وپنجم
    66-برنده دیدار چهل و ششم و چهل و هفتم
    67-برنده دیدار چهل و هشتم و چهل و نهم
    68-برنده دیدار پنجاه و پنجاه و یک
    69-برنده دیدار پنجاه و دو و پنجاه و سه
    70-نفت امیدیه با برنده دیدار پنجاه و چهار
    مرحله پنجم :
    71-استقلال تهران با برنده دیدار پنجاه و پنج
    72-فولاد خوزستان با برنده دیدار پنجاه و شش
    73-استقلال خوزستان با برنده دیدار پنجاه و هفت
    74-ذوب آهن اصفهان با برنده دیدار پنجاه و هشت
    75-فولاد مبارکه سپاهان با برنده دیدار پنجاه و نه
    76-نفت مسجد سلیمان با برنده دیدار شصت
    77-پرسپولیس تهران با برنده دیدار شصت و یک
    78-راه آهن تهران با برنده دیدار شصت و دو
    79-نفت تهران با برنده دیدار شصت و سه
    80-صبای قم با برنده دیدار شصت و چهار
    81-ملوان بندر انزلی با برنده دیدار شصت و پنج
    82-پیکان تهران با برنده دیدار شصت و شش
    83-پدیده مشهد با برنده دیدار شصت و هفت
    834-گسترش فولاد تبریز با برنده دیدار شصت و هشت
    85-تراکتورسازی تبریز با برنده دیدار شصت و نه
    86-سایپای البرز با برنده دیدار هفتاد

15. 2 کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اسامي محرومان هفته ششم ليگ برتر

کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران، اسامي محرومان هفته ششم ليگ برتر را اعلام کرد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، اسامی محرومان هفته ششم به شرح زیر است:

1-بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان (انضباطی)
    2-مجید حیدری- استقلال خوزستان
    3-محمد نصرتی - پیکان
    4-پیام صادقیان -پرسپولیس (انضباطی)
    5-شجاع خلیل زاده - سپاهان (انضباطی)
    6-اولاف یانسن - مربی راه آهن (انضباطی)
    7-هادی عقیلی - سپاهان
    8-حسین مالکی - نفت مسجدسلیمان
    9-رضا نورمحمدی - پرسپولیس
    10-هادی محمدی - ذوب آهن

مجتبی حسینی مربی ذوب آهن و الیاس تونچی مربی سپاهان در صورت عدم پرداخت جریمه انضباطی، نمی توانند تیم خود را همراهی کنند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

213 هزار نفر تماشاگر برای 5 هفته

پرسپولیس نیوز : در 5 هفته سپری شده از لیگ برتر در مجموع 213 هزار نفر مسابقات این فصل را در ورزشگاه ها تماشا کرده اند. در 5 هفته سپری شده 40 بازی برگزار شده که 39 بازی با حضور تماشاگر و مجموع تماشاگران 213 هزار نفر بوده است. میانگین تماشاگر برای 5 هفته لیگ چهاردهم حدود 5400 نفر بوده است.
    تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی به ترتیب با 42 هزار تماشاگر در 3 بازی خانگی پرتماشاگرترین تیم های این فصل بوده اند و میانگین 14 هزار تماشاگر برای هر بازی را ثبت کرده اند. در واقع حدود 40 درصد کل تماشاگران لیگ برتر متعلق به این دو تیم بوده است. استقلال تهران با 21 هزار تماشاگر در دو بازی خانگی در رده سوم قرار دارد.
    دیدار تیم های پرسپولیس و نفت تهران در هفته اول با 20 هزار نفر پرتماشاگرترین بازی فصل تا پایان هفته پنجم بوده است.
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 28-08-2014 at 13:09.

18. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •