تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 48 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 473

نام تاپيک: ✔ وضعیت خوابگاه دانشگاه ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

یه بار نشسته بودم تو خوابگاه،داشتم با بچه ها حرف می زدم یه دفعه ،یه نفر آمد دو برابر هیکلم،وایساد جلوم،گفت تو منو لو دادی؟اول قرمز شدم،بعد هر چی فک کردم چجوری به این ثابت کنم من نبودم،دیدم راه نداره انگار،اولش یکم سعی کردم با منطق باهاش برخورد کنم ولی فایده نداشت،بعد دیگه چند بار زد تو گوشم ،گفت اعتراف کن دیگه،بازم هیچی نگفتم،دفعه آخر که زد دیدم دیگه نمیشه...دستش رو گرفتم،انداختمش رو زمین،چندتا خوابوندم تو صورتش،همه همینجوری مات و مبهوت مونده ببودن...تازه یه تیکه دستم رو گذاشتم رو گلوش نزدیک بود خفش کنم،بعد دیدم اگه خفش کنم،اعدام رو شاخمه و کسی هم باور نمی کنه که اول اون بوده که شروع کرده و...خلاصه خفش نکردم...
    ...to be continued

میشه یکمم از خوبی های خوابگاه بدید(البته اگه داره)
    من از دیشبه کلا رفتم تو فکر که با این وضعیت، کلا بی خیال سراسری شم
    Last edited by mashaheeer; 06-09-2010 at 15:57.

2. 8 کاربر از mashaheeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من دانشگاه شیرازم از اون براتون گفتم ولی دوباره می گم
    دستشویی که هر اتاق داره
    اینترنت وایرلس هم داره
    ولی ساختش قدیمی هست
    در کل زندگی خوابگاهی زندگی خوبی می تونه باشه اگه خودتون بخوایید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mashaheeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ببخشيد شما با جك باور نسبتي دارين ؟
    نه خیر...بنده استاد نینا مایرز بودم
    ------
    نمی دونم تا چه حد می تونید اینو درک کنید،ولی من یه بچه مذهبیم،حالا دیگه خودتون حسابش رو بکنید،وقتی یه چیزی لو میره اولین کسایی که همه بهشون شک می کنن کیا هستن؟!
    اینه که باعث میشه آدم به این موقعیت ها بیشتر فکر کنه،و از الان خودش رو برای قرار گرفتن تو اون شرایط آماده کنه!

5. این کاربر از mashaheeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

دكتر شدن مگه به درس خوندنه ؟
    صد در صد به درس خوندن نیست. به اسپم دادنه.
    حالا كو تا دي ؟
    در ضمن محض اطلاعتون عرض كنم امروز مثلا امتحان ادبيات و فردا هم امتحان زبان فارسي دارم
    البته بعيده به موقع از خواب بيدار بشم
    بابا با این وضع نا امیدمون می کنی ها.
    روزی یه ساعت بیا اسپم بده. بهت قول می دم اسپم خونت تامین بشه
    بقیش بشین بخون. مخصوصا که رشته ریاضی هستی و می خوای تجربی شرکت کنی. خلاصه زیاد کار داری. حتی برا سال دومم که باشه هم باید از الان تلاش کنی. دکترا آن کس گرفت جان برادر که درس خواند

من دانشگاه شیرازم از اون براتون گفتم ولی دوباره می گم
    دستشویی که هر اتاق داره
    اینترنت وایرلس هم داره
    ولی ساختش قدیمی هست
    در کل زندگی خوابگاهی زندگی خوبی می تونه باشه اگه خودتون بخوایید
    چه رشته ای هستین؟ خوابگاه دانشجویای فنی مهندسیه یا فرقی نمی کنه؟

7. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه parya220's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دانشگاه های آزاد تهران (شمال و مرکزو...)خوابگاه دارن؟

چقده هزینش؟

9. این کاربر از parya220 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چه رشته ای هستین؟ خوابگاه دانشجویای فنی مهندسیه یا فرقی نمی کنه؟
    من رشتم مهندسی شیمی هست
    خوابگاه مفتح برای بچه های پزشکی هست و خوابگاه دستغیب برای بچه های مهندسی و علوم پایه.ولی عین هم هستن

11. این کاربر از bnmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه printemps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول به همه ی قبولیها تبریک میگم و براتون ارزوی موفقیت دارم
    دیدم صحبت درباره خوابگاه شده منم خودم کاردانی و کارشناسی رو تو خوابگاه تو دو تا شهر مختلف بودم گفتم شاید بتونم کمکی بکنم
    اول درباره خوابگاه دانشگاه قزوین بگم که الان دارم اونجا میخونم
    خوابگاه این دانشگاه فقط برای دختراس و تو خود دانشگاه هم هست .. و برای طی مسیر خوابگاه تا دانشگاه اتوبوسی به رایگان هر 10 دقیقه دانشجوهارو از خوابگاه به دانشگاه و بلعکس منتقل میکنه. (البته مسیر اونقدر زیاد نیست و پیاده حدود 20 دقیقه راهه)
    اما برای توضیح بهتر
    این نقشه ی دانشگاهه که البته تو خود سایت دانشگاه هست و میتونید از اینجا ببینید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما چون این نقشه ی کلی دانشگاهه و هنوز قسمتهای ساخته نشده توش هست من تو این تصور اونهارو حذف کردم و توضیحات رو رو همین میدم:

تو این نقشه خوابگاه و دانشکده ها و ... مشخصه و مسیری که قرمز کردم مسیریه که اتوبوس دانشگاه از میدان قلم تا خوابگاه میره و برمیگرده
    تو این مسیر یه قسمت مجتمع تجاری هم هست که شامل انتشارات، سوپرمارکت، نانوایی، دفتر امور خوابگاهها، فروشگاه کتاب و لوازم التحریر و یه کافی شاپ کوچیک وجود داره و جدیدا هم انگار خشک شویی بهشون اضافه شده.
    تقریبا بچه های خوابگاهی اکثر نیازهاشون رو میتونن راحت از مجتمع تجاری تامین کنن.
    از مجتمع به بعد ورود برای اقایون ممنوعه و بقیه مسیر محوطه ی خوابگاه میشه ..
    خوابگاه دانشگاه هم دو تا ساختمون داره که به اسمهای لاله و نرگش نامگذاری شده
    عکس هایی که در بالا اورده شده به جز عکس وسط مربوط به خوابگاه لاله اس. اتاقهای خوابگاه لاله تو یه راهروی سرتاسری قرار داره ... یعن تو مسیر راهرو اتاق اتاق جدا شده و هر دوتا اتاق با هم از نظر سرویس بهداشتی و حمام و اشپزخونه مشترکه.. لاله اتاقهای کوچکتری داره و به همین نسبت هم تعداد نفرات داخل اتاق کمتره.
    خوابگاه نرگس سوییتهای بزرگیه که اکثرا 4 خوابه س و هر خوابی 4 نفر ظرفیت داره. یعنی یه سوییت 16 و بعضیها 25 نفر رو شامل میشه.. ولی خب از نظر سرویس بهداشتی و اشپزخونه و تلویزیون مستقل تره و دلباز تر هم هست..
    تعداد نفرات اولش ترسناک میاد ولی خیلی سخت نیست! چون اکثر بچه ها از شهرهای نزدیک مثل تهران یا کرج یا رشتن و معمولا کلاس نداشته باشن رفت و امد میکنن. واسه همین بعضا ممکنه تو یه روز فقط 3 نفر تو سوییت باشن یا گاهی هم 13 نفر! بعضیا واسه روز مبادا خوابگاه میگیرن و اصلا نیستن! بعضیا هم راهشون دوره یا حوصله ی خونه رو ندارن یا میخوان درس بخونن اکثر روزها هستن.. ولی اگه بچه های خوبی باشن و شما هم خوب باشید و حد و مرزها مشخص باشه مشکلی پیش نمیاد و با هم کلی خوش میگذرونید!
    هر دو خوابگاه هم اینترنت داره که از اینترنت دانشگاه استفاده میشه و مثل همون پولیه ولی سرعت بالایی داره مخصوصا شبها!

خب من هر چی به ذهنم رسید گفتم
    اگه بازم سوالی دارید بپرسید

اهان اینم یادم رفت بگم .. دانشگاه خوابگاه برای پسرا نداره ولی خوابگاههای خصوصی ای هست انگار براشون که خب البته من از یکی شنیدم که خیلی شرایط خوبی از نظر امکانات و ... نداره

13. 6 کاربر از printemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چقدر خوابگاه های قزوین خوب به نظر میاد! کسی قیمتش رو میدونه؟ آدم بهتره خونه بگیره یا بره این خوابگاه؟( البته معلومه که خونه تکی خیلی بهتره ولی برای ترم 1 خونه خیلی سخته!)
    برای پسرا خونه راحتتره ولی برای دخترا به نظر من خوابگاه خیلی بهتره
    مخصوصا اینجا که امکانات خوبی هم داره
    قیمت خوابگاهشم 200 تومان پیش و ماهی 48 تومن اجاره س که شامل هزینه ی برق و گاز هم میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا اومدیم و ظاهرشون گول زنک! بود....اون وقت چه کنیم؟
    اولا سعی کن هر طوری هست با کسایی که مشکل دار هستن رابطه برقرار نکنی.. هر چی از اونها دورتر باشی بهتره
    بعضیا گاهی دلشون میسوزه یا از زندگی طرف میشنون میخوان کمکی بکنن و ... ولی چون همه چیز رو نمیدونن ناخواسته وارد مسائلی میشن که اونهارو هم درگیر میکنه
    بنابراین اولین چیزی که تو خوابگاه (و البته جامعه!) لازمه اینه که به هر کسی اعتماد نکنید. یعنی من که خودم یاد گرفتم اصل رو بر شک بذارم .. یعنی به کسی اعتماد کامل نمیکنم مگر اینکه در طول مدت صداقتش بهم ثابت بشه که خب اونم زمان بره!
    اینو یادتون نره خیلیها دروغ میگن! حتی از زندگیشون! از روابطشون و ... حالا هر کس به دلیلی! پس به هر گفته ای اعتماد نکنید و هر حرفی رو باور نکنید! همیشه جای شک رو بذارید و احتیاط کنید. این تا زمانی که شناختی از اطرافیانتون کسب میکنید و با محیط و ادما مچ میشید لازمه و البته بعدش هم نباید منطق و فکرتونو کنار بذارید!
    هر زمان هم که دیدید نمیتونید با هم اتاقیها کنار بیاید میتونید از اتاقهای کناری اگه اشنایی دارید یا کسی هست که بخواد جاشو با شما عوض کنه راحت اقدام کنید.. اگرم کسی نبود به مسئول خوابگاه بگید معمولا تا جایی که بشه عوض میکنن مگر اینکه مشکل سر موضوعات پیش پا افتاده باشه که معمولا میذارن بچه ها زندگی جمعی رو یاد بگیرن و اگه خیلی وضعیت سوییت حاد شد و نتونستن با هم کنار بیان جدا میکنن.
    پس نگران نباشید فقط دعا کنید بچه های خوبی هم اتاقیتون بشن که اگه اینجوری باشه تمام مدت تحصیلتون خاطره ای میشه براتون که هر لحظه دوست دارید به عقب برگردید و تکرارش کنید.
    در کل سعی کنید از با دوستان بودن لذت ببرید و زندگی جمعی رو یاد بگیرید.
    خوابگاه تجربه ی خیلی خوبیه برای وارد شدن به اجتماع سعی کنید ازش استفاده کنید
    منم نگرانم (با هرکس سر سازش ندارم)
    2تا سوال دومی خیلی مهمتره
    1- ار اعلام نتایج تا ثبت نام چند روز فاصله هست ؟
    2- اگه بخوایم اتاق عوض کنیم میشه ؟؟؟ آخه قراره زندگی کنیم مگه زندانه که مجبور باشیم 1ترم با یکی هم اتاق باشیم .
    اول اینکه سعی کن از حساسیتهای بی موردت کم کنی .. خوابگاه خودش یه کلاس درسه برات که بتونی زندگی جمعی رو یاد بگیری. این واسه ایندتم خیلی خوبه .. اگه بتونی با همه بسازی دوستای بیشتری هم پیدا میکنی و برای خوودتم زندگی راحتتر و قشنگتر میشه
    ولی در کل نگران نباش
    بالا توضیح دادم مشکلی نیست میشه اتاق عوض کرد

اینم بگم سعی کنید از مسائل حاشیه ای توخوابگاه فاصله بگیرید و وارد بازیهای عجیب غریب نشین! این واسه خودتون بهتره
    Last edited by printemps; 07-09-2010 at 15:47. دليل: کد شکلکها اشتباه شده بود

16. 9 کاربر از printemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستام باهاش حرف میزدم چندتا نکته گفت منم اینجا میگم : 1-سوال خودم بود که میشه اتاق عوض کرد گفت بله وخیلیم راحت . . . (از ترم 2 که خوشون میپرسن با کیا می خوای اتاق بگیری) 2- با همه گرم نگیرید که سو استفاده می کنن و خیلی راحت میشن 3- می گفت توی اکثر خوابگاهها دزد پیدا میشه ( مخصوصاَ دزدی از یخچال خوابگاه) حواستون جمع باشه 4- ولی در کل اینجور که خودش می گفت بهترین دوران زندگیه و خوش می گذره ( ار حالت چهرش فهمیدم دلش تنگ شده واسه اون موقع ها )
    معمولا از اول که اتاقا مشخص میشه اگه مشکلی نباشه دیگه تغییر نمیدن حالا نمیدونم شاید خوابگاه دوست شما این امکان رو داشته ولی اگه جا باشه یا دو نفر از دو تا اتاق بخوان جاشونو عوض کنن معمولا خیلی راحت عوض میکنن
    دزدم درسته معمولا هست.. که خب دزدی از یخچال کوچکترینشه .. که گهگاه وجود داره ..
    اینم که میگن با هر کسی گرم نگیرید کاملا درسته
    کلا سعی کنید به صمیمی ترین دوستتون هم از مسائل خصوصی زندگیتون چیزی نگید. اگه میخواید خصوصی بمونه پس خودتون هم سعی کنید خصوصی نگهش دارید. چون وقتی خود شما نتونید موضوعی رو که براتون خیلی مهمه به همون صورت خصوصی نگه دارید از بقیه که براشون هم فرقی نداره نمیتونید انتظار داشته باشید که جایی نگن! و همیشه این احتمال هست که از اون مسائل جایی سوئ استفاده بشه حالا یا مثل باج گیری یا ... شایدم اصلا نشه ولی خب احتیاط شرط عقله!

دوستان آزاد قزوين هم مثل اينكه برا پسرا خوابگاه ميده!
    كسي از وضعيت خوابگاش خبر داره؟
    تو پست قبلیم توضیح دادم
    خوابگاه داره ولی مال خود دانشگاه نیست .. زیر نظر دانشگاهه و خصوصیه و شنیدم وضع جالبی نداره حالا بازم خودتون باید برید ببینید. من خودم ندیدم
    با این تفاسیر خونه دانشجویی بهتره که... نه؟
    شما که پسری برات خونه راحتتره. البته خونه با ادمهایی موجه که بهشون اعتماد داری .. در غیر اینصورت خوابگاه مطمئن تره!!

18. 3 کاربر از printemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •