تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 139 از 227 اولاول ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,381 به 1,390 از 2268

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کاهش پهنای باند عادت این شرکت شده است. شبها که هیچ، در طول روز هم چنین مشکلی بوجود می آد. در تماس با بخش پشتیبانی همه ی کاری که انجام می دهند کم و زیاد کردن سرعت ( یه پشتیبان کاهش می ده و اون یکی افزایش ) و گفتن مقداری حرف نامربوط است و در پایان هم کمبود پهنای باند که به آن رسیدگی نمیشه و البته نمی خوان که بشه.
    Last edited by shahram83; 13-03-2019 at 16:38.

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

کاهش پهنای باند عادت این شرکت شده است. شبها که هیچ، در طول روز هم چنین مشکلی بوجود می آد. در تماس با بخش پشتیبانی همه ی کاری که انجام می دهند کم و زیاد کردن سرعت ( یه پشتیبان کاهش می ده و اون یکی افزایش ) و گفتن مقداری حرف نامربوط است و در پایان هم کمبود پهنای باند که به آن رسیدگی نمیشه و البته نمی خوان که بشه.
    من سرعت دانلودم در همه ساعات یکی هست

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

سلام . مودم من با توجه به وضعیت کشش خط تا 16 مگ هم میکشه .

الان خودم مخابرات استان تهران رو دارم اما مشکلش اینه که کلا پشتیبانی صفره . اولین باری که خریدم سرعت آپلود رو گذاشته بودن 64 کیلوبیت ! در ثانیه . یعنی جدود 7-8 کیلوبایت در ثانیه . یه عکس تو واتس اپ ارسال نمیشد با این وضغیت . و پشتیبانی کلا یا نمیتونست عوض کنه یا ....
    با بدبختی و شکایت تو سامانه 195 تونستم سرعت اپلود رو درست کنم . حالا جالب اینجاست هر ماهی که یه سرویس دیگه مثلا اگر 2 مگ هست سرغت برم 4 مگ بخرم سرعت اتوماتیک عوض نمیشه ! باید بری مرکز مخابراتی فرم پر کنی و کلی مسخره بازی دیگه
    من قبلا شاتل هم داشتم که اون هم خوبه و اتوماتیک سرویس و سرعت عوض میشه هر چی که بخری . اما جایی که هستم ارائه نمیشه . جایی که هستم فقط پیشگامان هست و مخابرات
    حالا چند تا سوال داشتم

1- حالا میخواستم بدونم اگر از پیشگامان نت بگیرم مثلا 4 مگ که 80 گیگ هم بین الملل داره . سرعت روی همون 4 مگ یا چیزی حدود 500 کیلوبایت در ثانیه میشه هست یا نه .
    2- و این که اگر ماه بعدی بخوایم سرعت رو تغییر بدم مثلا برم سرویس 8 مگ بخرم . سرعت به صورت اتوماتیک میره رو 8 یعنی داون استریم تو مودم میره روی 8 یا اینکه باید زنگ بزنم پشتیبانی و دردسر داره ؟
    3- جز این 7 تا سرویس ، سرویس دیگه ای هم داره که سرعت بالاتری داشته باشه اما حجم کمتری ارائه بده ؟
    4- کسی اشتراک فیلیمو داره ؟ و آیا واقعا ترافیک این سایت برای پیشگامان رایگانه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

الان خودم مخابرات استان تهران رو دارم اما مشکلش اینه که کلا پشتیبانی صفره . اولین باری که خریدم سرعت آپلود رو گذاشته بودن 64 کیلوبیت ! در ثانیه . یعنی جدود 7-8 کیلوبایت در ثانیه . یه عکس تو واتس اپ ارسال نمیشد با این وضغیت . و پشتیبانی کلا یا نمیتونست عوض کنه یا ....
    با بدبختی و شکایت تو سامانه 195 تونستم سرعت اپلود رو درست کنم . حالا جالب اینجاست هر ماهی که یه سرویس دیگه مثلا اگر 2 مگ هست سرغت برم 4 مگ بخرم سرعت اتوماتیک عوض نمیشه ! باید بری مرکز مخابراتی فرم پر کنی و کلی مسخره بازی دیگه
    من قبلا شاتل هم داشتم که اون هم خوبه و اتوماتیک سرویس و سرعت عوض میشه هر چی که بخری . اما جایی که هستم ارائه نمیشه . جایی که هستم فقط پیشگامان هست و مخابرات
    حالا چند تا سوال داشتم

1- حالا میخواستم بدونم اگر از پیشگامان نت بگیرم مثلا 4 مگ که 80 گیگ هم بین الملل داره . سرعت روی همون 4 مگ یا چیزی حدود 500 کیلوبایت در ثانیه میشه هست یا نه .
    2- و این که اگر ماه بعدی بخوایم سرعت رو تغییر بدم مثلا برم سرویس 8 مگ بخرم . سرعت به صورت اتوماتیک میره رو 8 یعنی داون استریم تو مودم میره روی 8 یا اینکه باید زنگ بزنم پشتیبانی و دردسر داره ؟
    3- جز این 7 تا سرویس ، سرویس دیگه ای هم داره که سرعت بالاتری داشته باشه اما حجم کمتری ارائه بده ؟
    اگه خط میکشه بله مشکلی نداره
    ریت سیستمی تنظیم میشه دردسری نداره
    جشنوارشو گذاشتن چهار پست قبل شما
    فیلیمو رایگانه

6. این کاربر از ehsanehsan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

اون داستان های عجیب و غریب پشتیبانی عموما فقط از مخابرات بر میاد، اگرم حتی مشکلات به این کوچیکی داشته باشید با یه تلفن 5 دقیقه ای حل میشه
    16 مگ 55 تومن 1 ماه 250 گیگ بین‌الملل با 250 گیگ شبانه (سرعتش شبانه 8)
    سرعت 8 هم 42 تومن 1 ماه 200 گیگ بین‌الملل با 200 گیگ شبانه
    جشنواره هاشم که هست، البته جشنواره 5000 گیگ از پنل من واسه خرید حذف شده علتش رو نمیدونم، شاید چون قبلا خریدم ولی احتمالا از پنل همه حذف شده

8. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

حالا چند تا سوال داشتم

پیشگامان خیلی خیلی از مخابرات یهتر هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

پیشگامان، آپلودسنتر رایگان نداره؟
    یعنی جایی که فایلهامون رو داخلش به صورت رایگان دانلود/آپلود کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان آیا پیشگامان نتش بدرد گیم میخوره من نت رو برای گیم میخوام خوزستان هستم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

این td lte پیشگامان که توی سایتش زده داستانش چیه ؟ کسی اطلاع داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •