تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 138 از 141 اولاول ... 3888128134135136137138139140141 آخرآخر
نمايش نتايج 1,371 به 1,380 از 1406

نام تاپيک: سوالات و حل مشکلات در مورد فایل‏های تصویری و فیلمهای دانلودی

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

تعدادی از فیلم های پاک شده روی سیستم رو ریکاوری کردم، ولی بعد از ریکاوری فایل ها باز نمیشن. راهی هست که بشه این فایل ها رو ترمیم کرد؟

تعدادی سایت این روش رو گفتن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی جواب نگرفتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد الرضا

پيش فرض

سلام
    آقا ما چند تا فیلم بلوری گرفتم که بصورت تکه تکه هست حالا موندم چجوری اینا رو به هم وصل کنم
    Puss n Boots.C00
    Puss n Boots.C01
    Puss n Boots.C02
    تعداد فایلهای بالا حدود 30 الی 40 تا است این دوتا فایل زیر هم داخل همه فیلمها هست
    Puss n Boots.p2i
    Puss n Boots.RIF
    از دوستان هر کی راه حلی داره لطف کنه توضیح بده با تشکر

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

درود

این مشکل عدم اجرای فایل هایی که از ----- رکورد شده در کامپیوتر چیه !؟
    دستگاه ACE 2100 هستش و از کانال هایی که کد و HD هستند وقتی رکورد میگیری مثل MTV , دیگه نمیتونی اونا رو توی س کامپیوتر پخش کنی . فقط داخل خود دستگاه نشون میده .

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

درود این مشکل عدم اجرای فایل هایی که از ----- رکورد شده در کامپیوتر چیه !؟دستگاه ACE 2100 هستش و از کانال هایی که کد و HD هستند وقتی رکورد میگیری مثل MTV , دیگه نمیتونی اونا رو توی س کامپیوتر پخش کنی . فقط داخل خود دستگاه نشون میده .
    سلام امید خان دستگاه شما از سی پی یو ali استفاده میکند که متاسفانه از قانون مسخره کپی رایت مربوط به شبکه های شیرینگ پیروی می کند ..برنامه ای براتون قرار میدم که ان را در درایو d از حالت ریپ خارج میکنید فایل ضبط شده رو به000.ts ( البته هرکاری میکنم جایه ts و 000 جا به جا میشه ) تغییر نام یدید و درون فولدر برنامه دانلود شده کپی کنید یعنی مسیر فایل رکورد شده باید به این صورت باشد D:/StarMax Support/000.ts ( البته مسیر فایل رو خودتون میتونید در فایل کانفیگ تغییر بدین )

وبعد برنامه رو اجرا کنید در منو دستگاه هم از قبل این گزینه ها تنظیم باشد در منوی PVR Setting باید گزینه Rcord as Scramble را در حالت NO تنظیم کنید. و Type Record همtsتنظیم شود.اگر جواب نگرفتید در پیام خصوصی در خدمتم موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by SNOW PATROL; 24-03-2014 at 09:06.

5. 3 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

من همیشه فایل های ویدئویی با فرمت mkv رو می تونستم در LED اجرا کنم، ولی یه فایل رو خواستم اجرا کنم LED پیام داد این فایل رو پشتیبانی نمیکنه! مجبور شدم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate دوباره تبدیلش کنم 30 دقیقه طول کشید بعد در LED اجرا شد. فکر کنم به خاطر اینکه در Format settings گزینه CABAC فعال هست. کسی میدونه چطوری میشه بدون استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate و سریعتر فایل رو آماده پخش کرد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من همیشه فایل های ویدئویی با فرمت mkv رو می تونستم در LED اجرا کنم، ولی یه فایل رو خواستم اجرا کنم LED پیام داد این فایل رو پشتیبانی نمیکنه! مجبور شدم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate دوباره تبدیلش کنم 30 دقیقه طول کشید بعد در LED اجرا شد. فکر کنم به خاطر اینکه در Format settings گزینه CABAC فعال هست. کسی میدونه چطوری میشه بدون استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate و سریعتر فایل رو آماده پخش کرد؟
    داخل همه ی mkv ها مثل هم نیست.

اگه تلویزیون به مودم وصل میشه، از کامپیوتر بهش استریم کن. Direct Streaming یا muxing

بوسیله ی نرم افزارهایی مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا plex و ..

8. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام امید خان دستگاه شما از سی پی یو ali استفاده میکند که متاسفانه از قانون مسخره کپی رایت مربوط به شبکه های شیرینگ پیروی می کند ..برنامه ای براتون قرار میدم که ان را در درایو d از حالت ریپ خارج میکنید فایل ضبط شده رو به000.ts ( البته هرکاری میکنم جایه ts و 000 جا به جا میشه ) تغییر نام یدید و درون فولدر برنامه دانلود شده کپی کنید یعنی مسیر فایل رکورد شده باید به این صورت باشد D:/StarMax Support/000.ts ( البته مسیر فایل رو خودتون میتونید در فایل کانفیگ تغییر بدین )

وبعد برنامه رو اجرا کنید در منو دستگاه هم از قبل این گزینه ها تنظیم باشد در منوی PVR Setting باید گزینه Rcord as Scramble را در حالت NO تنظیم کنید. و Type Record همtsتنظیم شود.اگر جواب نگرفتید در پیام خصوصی در خدمتم موفق باشید

درود
    من هم همین مشکل رو داشتم و نیازمند این برنامه هستم حالا... اگه امکان داره دوباره برنامه رو برای دانلود قرار بدین ...ظاهرا لینک قبلی دیگه کار نمیده (فایل پاک شده)
    .:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

درود
    من هم همین مشکل رو داشتم و نیازمند این برنامه هستم حالا... اگه امکان داره دوباره برنامه رو برای دانلود قرار بدین ...ظاهرا لینک قبلی دیگه کار نمیده (فایل پاک شده)

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من یه سری فیلم که با دوربین هندی کم سونی ضبط شده رو توی لپ تاپم ریختم ، فرمتشون M2TS هست و رزولیشن هم 1440 در 1080 و صدا هم شش کاناله و 448 kb هستش .
    مشکل اینجاست ذوربین با hdmi که به تی وی وصله فیلم ها رو خوب نشون میده ولی وقتی فایل های ویدئو رو توی لپ تاپ ذخیره کردم و با kmplayer میخام ببینم هم تصاویر حالت لرزش دارن و هم اینکه صدا ندارن .
    اصلا قابل دیدن نیست ، حالا باید چی کار کنم ؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من یه سری فیلم که با دوربین هندی کم سونی ضبط شده رو توی لپ تاپم ریختم ، فرمتشون M2TS هست و رزولیشن هم 1440 در 1080 و صدا هم شش کاناله و 448 kb هستش .
    مشکل اینجاست ذوربین با hdmi که به تی وی وصله فیلم ها رو خوب نشون میده ولی وقتی فایل های ویدئو رو توی لپ تاپ ذخیره کردم و با kmplayer میخام ببینم هم تصاویر حالت لرزش دارن و هم اینکه صدا ندارن .
    اصلا قابل دیدن نیست ، حالا باید چی کار کنم ؟
    کسی نظری نداره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •