تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 138 از 1049 اولاول ... 3888128134135136137138139140141142148188238638 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,371 به 1,380 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو "مرکز سونی " دیدم. از کسی که مسئولش بود گفتم مدلش چیه گفت DZ810 .... این دونا مدل Fz900و DZ810 مهمترین تفاوتی که دارن چیه ؟
    (یا بهتره بگم FZ900 که حدود 625 تومنه چه مزایا و برتری هایی نسبت به DZ810 داره که 475 تومنه و این 150 تومن ارزش و اینقدر تفاوت و کارایی داره که این پولو بیشتر بدی)

ممنون که پاسخ میدین .
    Last edited by amin GT; 12-06-2010 at 00:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دلیل اینکه از خروج سونی از بازار دوربین خوشحال میشم اینه که به اصالت جنسی که میخرم شدیدا معتقدم و روش تعصب دارم. تلوزیونی به جز سونی یا لپتاپی به جز دل یا اچ پی یا اپل و ماشین لباسشویی به جز بوش یا کنوود یا ایندزیت و دوربینی به جز کنون یا نیکون و .... هیچ لطفی برام نداره.

چند وقتی هست که سامسونگ هم دوربین تولید میکنه!!!!!
    با شما در مورد اصالت کاملا کاملا موافقم.

در مورد لپ تاپ فکر کنم اصیل ترینشون که اتفاقا در حال حاضر هم با کیفیت ترینشون هست یعنی IBM رو از قلم انداختین.

البته در مورد سینمای خانگی بحث اصالت فوق العاده گران تمام خواهد شد... (اینم واسه اینکه نگفته باشن خارج از موضوع پست زدی)

3. این کاربر از yaghini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nokia_My_Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehrane Bozorg

پيش فرض

منم معتقدم هر برندی توی یه چیز حرفه داره.
    اما در مورد لپتاپ من HP داشتم و اون هایی که دارند هم راضی نیستند !
    به نظرم Apple , Toshiba قابل قبول هستند.
    توی سیستم هم من Pioneer رو قبول دارم.
    دوربین هم Canon !
    Sony به هیچ وجه !

5. این کاربر از Nokia_My_Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه FZDY1350's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من از بچه هایی که Pioneer 787 و یا سری های RS و یا هر مدل دیگه ای رو خریدند خواهش می کنم عیب ها و مزایا و نظر خودشون رو درباره ی سیستم ها و تجربیاتشون بگن تا بقیه که می خوان بخرن یه اطلاعاتی داشته باشن.
    مثل فرمایشات جناب Pemy
    اگر کسی حال فارسی نوشتن نداره متن Finglish به من بفرسته من خودم فارسیش می کنم چاکر بچه های P30World هم هستم.

راستش من الان حدود 2 ماهه كه RS70 را خريدم . نسبت به قيمتش به نظر من بي نظيره . يو اس بي پورت روي خود رسيور از نظر سرعت عملكرد نسبت به پورت موجود بر روي دي وي دي پلير اين پكيج خيلي بهتره . در مجموع در مقايسه با سوني 5500 كه نزديك ترين رقيب موجود در بازاره اصلا قابل مقايسه نيست و چند سر و گردن ازش بالاتره .
    نكات منفي كه در اين مدت كوتاه به نظرم مي آد فقط عبارتند از :
    1- ولوم اصلي صدا زياد تر از حد معمول سفته و براي مواقعي كه نمي خواهيد از ريموت كنترل استفاده كنيد اين سختي كاملا محسوسه در مقابل كليد سلكتور وضعيت رسيور بيش از اندازه نرم و حساسه به طوري كه گاها و ناخواسته با كوچكترين تماس دست عمل مي كند.
    2- شيشه روي پنل اصلي رسيور بايد با حتما با پارچه مخصوص گردگيري ال سي دي غبار گيري بشود چون سريعا مات ميشه و به راحتي خط ميفتد

فعلا اين موارد به نظر من ميرسد . اگر به مورد ديگري برخوردم به عرضتون ميرسونم

7. 6 کاربر از FZDY1350 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehrane Bozorg

پيش فرض

راستش من الان حدود 2 ماهه كه RS70 را خريدم . نسبت به قيمتش به نظر من بي نظيره . يو اس بي پورت روي خود رسيور از نظر سرعت عملكرد نسبت به پورت موجود بر روي دي وي دي پلير اين پكيج خيلي بهتره . در مجموع در مقايسه با سوني 5500 كه نزديك ترين رقيب موجود در بازاره اصلا قابل مقايسه نيست و چند سر و گردن ازش بالاتره .
    نكات منفي كه در اين مدت كوتاه به نظرم مي آد فقط عبارتند از :
    1- ولوم اصلي صدا زياد تر از حد معمول سفته و براي مواقعي كه نمي خواهيد از ريموت كنترل استفاده كنيد اين سختي كاملا محسوسه در مقابل كليد سلكتور وضعيت رسيور بيش از اندازه نرم و حساسه به طوري كه گاها و ناخواسته با كوچكترين تماس دست عمل مي كند.
    2- شيشه روي پنل اصلي رسيور بايد با حتما با پارچه مخصوص گردگيري ال سي دي غبار گيري بشود چون سريعا مات ميشه و به راحتي خط ميفتد

فعلا اين موارد به نظر من ميرسد . اگر به مورد ديگري برخوردم به عرضتون ميرسونم
    تشکر تشکر !
    ممنون که به نکات بسیار ریزی اشاره کردید .
    به نظرتون RS 30 صداش خیلی با RS 70 فرق می کنه ؟

9. این کاربر از Nokia_My_Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو "مرکز سونی " دیدم. از کسی که مسئولش بود گفتم مدلش چیه گفت DZ810 .... این دونا مدل Fz900و DZ810 مهمترین تفاوتی که دارن چیه ؟
    (یا بهتره بگم FZ900 که حدود 625 تومنه چه مزایا و برتری هایی نسبت به DZ810 داره که 475 تومنه و این 150 تومن ارزش و اینقدر تفاوت و کارایی داره که این پولو بیشتر بدی)

ممنون که پاسخ میدین .
    بالاخره چی کار کنم ...

داره خودمونی میشه baharshiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

787 حسابی پنج شنبه حالمو گرفت. صداش خیلی واضح و خوبه ولی اونقدرها بلند نیست در ضمن یه ضد حال اساسی به ما زد که نگو بعد از 15 دقیقه پخش یهو صدا کم میشد و بعد از 1 دقیقه خاموش میکرد هم با فلش هم با سی دی. متوجه شدم که یه چیزی حالت فیوز داره اینکارو میکنه.امروز زنگ زدم پایونیران میگه شاید صداشو زیاد بلند کردین یا اینکه اتصالی داره بلندگوهاتون.

آخه صداش ماکزیمم رو 54 هست و من اونشب تا 50 بالا میبردم. خلاصه که یه جورایی خورد تو ذوقم.

کاش فیلیپس میگرفتم یا تودوروکی

12. 5 کاربر از baharshiraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehrane Bozorg

پيش فرض

787 حسابی پنج شنبه حالمو گرفت. صداش خیلی واضح و خوبه ولی اونقدرها بلند نیست در ضمن یه ضد حال اساسی به ما زد که نگو بعد از 15 دقیقه پخش یهو صدا کم میشد و بعد از 1 دقیقه خاموش میکرد هم با فلش هم با سی دی. متوجه شدم که یه چیزی حالت فیوز داره اینکارو میکنه.امروز زنگ زدم پایونیران میگه شاید صداشو زیاد بلند کردین یا اینکه اتصالی داره بلندگوهاتون.

آخه صداش ماکزیمم رو 54 هست و من اونشب تا 50 بالا میبردم. خلاصه که یه جورایی خورد تو ذوقم.

کاش فیلیپس میگرفتم یا تودوروکی
    واقعاً اینطوری شد ؟
    حیف واقعاً دلم سوخت

داره خودمونی میشه baharshiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

واقعاً اینطوری شد ؟
    حیف واقعاً دلم سوخت
    الان کاملا با مسئولینشون صحبت کردم .میگن دسی بل اسپیکرتون رو آوردیم رو 1 بنابر این بالاتر از 45 نمیتونید بکنید برین دستی بذارین منفی 10 تا آخر زیاد کنید.

ولی صدای آخر اون هم به نظر من زیاد بلند نبود

خلاصه اینکه با وجود اینکه کلا 4 ساعت ازش استفاده کردم حاضرم 50 تومن پایینتر بفروشمش برم rs30 بخرم
    در ضمن اینو هم بگم که سالن من بزرگه که صدا کم میاره اگه کسی سالنش کوچکتر باشه شاید بی نهایت زندگی کنه باهاش.خلاصه هر کی مشتریه بسم الله

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehrane Bozorg

پيش فرض

الان کاملا با مسئولینشون صحبت کردم .میگن دسی بل اسپیکرتون رو آوردیم رو 1 بنابر این بالاتر از 45 نمیتونید بکنید برین دستی بذارین منفی 10 تا آخر زیاد کنید.

ولی صدای آخر اون هم به نظر من زیاد بلند نبود

خلاصه اینکه با وجود اینکه کلا 4 ساعت ازش استفاده کردم حاضرم 50 تومن پایینتر بفروشمش برم rs30 بخرم
    در ضمن اینو هم بگم که سالن من بزرگه که صدا کم میاره اگه کسی سالنش کوچکتر باشه شاید بی نهایت زندگی کنه باهاش.خلاصه هر کی مشتریه بسم الله
    چند متره مساحتش ؟
    RS30 یا Philips ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •