تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 138 از 160 اولاول ... 3888128134135136137138139140141142148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,371 به 1,380 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام به همه من نزدیک 5 ماهه که ریزش مو دارم وقتی میرم حموم نزدیک 50 تا 100 تار مو میریزه هر چقدر زودتر هم برم این ریزش کمتر میشه برای درمان این مشکل باید چه کار کنم ممنون
    به نظر شما استفاده از کدوم شامپو بهتره ایروکس یا آلپسین و باتوجه به نظرات میخواستم شامپوی آلپسین کافئین و لیکوئید آلپسین رو بخرم
    سن؟ الگوی ریزش؟چقدر از موی شما کم شده؟
    مشکلات دیگه مثل ریزش موی بدن،لاغری یا چاقی،عدم تحمل گرما و سرما،تغییر اشتها نداشتید؟

2. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

سلام به همه من نزدیک 5 ماهه که ریزش مو دارم وقتی میرم حموم نزدیک 50 تا 100 تار مو میریزه هر چقدر زودتر هم برم این ریزش کمتر میشه برای درمان این مشکل باید چه کار کنم ممنون
    به نظر شما استفاده از کدوم شامپو بهتره ایروکس یا آلپسین و باتوجه به نظرات میخواستم شامپوی آلپسین کافئین و لیکوئید آلپسین رو بخرم
    برا مردان:
    مینوکسیدیل 1 میل 5% روزی یه بار
    فیناستراید 1 میل روزی یکبار ( با در نظر گرفتن احتیاطات)

برای خانما:
    مینوکسیدیل 1 میل 2% روزی یه بار

غیر از این داروی موثر دیگه ای در علم پزشکی برای این بیماری کشف یا اختراع نشده!

4. 2 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سن؟ الگوی ریزش؟چقدر از موی شما کم شده؟
    مشکلات دیگه مثل ریزش موی بدن،لاغری یا چاقی،عدم تحمل گرما و سرما،تغییر اشتها نداشتید؟
    17 سالمه مویی از سرم کم نشده تا اون جایی که میبینم و هیچ مشکلی پیش نیومده مثل اینکه فقط تا مو میاد دستم همین وسط سرم هم مو هست و هی چ جایی خالی از مو یا کم ندارم !

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

17 سالمه مویی از سرم کم نشده تا اون جایی که میبینم و هیچ مشکلی پیش نیومده مثل اینکه فقط تا مو میاد دستم همین وسط سرم هم مو هست و هی چ جایی خالی از مو یا کم ندارم !
    چون 17 سال سن دارید فینستراید مصرف نکنید....

اگر مشکل شما از نوع ارثی باشه همون مینوکسیدیل درمان نهاییست.

7. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

برا مردان:
    مینوکسیدیل 1 میل 5% روزی یه بار
    فیناستراید 1 میل روزی یکبار ( با در نظر گرفتن احتیاطات)

برای خانما:
    مینوکسیدیل 1 میل 2% روزی یه بار

غیر از این داروی موثر دیگه ای در علم پزشکی برای این بیماری کشف یا اختراع نشده!
    ممنون از راهنماییتون کلا نمیخوام از قرص و دارو استفاده کنم بدون قرصا و دارو و با شماپو میشه برطرف کرد یا نه ؟! چون یکی از دوستان تو چند پست قبلی با شامپو و چند تا چیز دیگه برطرف کرده

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون کلا نمیخوام از قرص و دارو استفاده کنم بدون قرصا و دارو و با شماپو میشه برطرف کرد یا نه ؟! چون یکی از دوستان تو چند پست قبلی با شامپو و چند تا چیز دیگه برطرف کرده

از طرف FDA هیچ شامپو و لوسیونی به غیر از لوسیون مینوکسیدیل برای درمان بیماری شما تایید نشده

چون واقعا اثری هم نداره و پول دور ریختنه

مکانیسم این نوع ریزش مو برای ما مشخصه برای همین راه های متوقف کردنش هم برامون شناخته شدست و جز دو مورد ذکر شده بقیه فقط در حد قرص شکر تاثیر دارند! اصلا با عقل جور در نمیاد که شامپو بتونه تاثیری بر این ریزش مو داشته باشه

10. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سن شما کم هست.....هرچند در 16 درصد افراد ظهور ریزش موی ارثی(یا وابسته به هورمون) در سن 15 تا 17 سالگی هست
    در مورد درمان؛در حال حاضر همین دو داروو که دوستمون ذکر کردن تایید شده هست و نحوه استفاده و درصد اثر اونها و همچنین عوارضشون مشخص شده هست

مینوکسیدیل 5 درصد ، یک میلی لیتر با اپلیکاتور موجود،دو بار در روز / فینستراید 1 میلیگرم یک بار در روز
    این دارو ها باید طولانی مصرف بشن،برای شروع اثر چند هفته زمان لازم هست و برای تثبیت اثر دارو باید به صورت طولانی مصرف بشه
    عارضه مینوکسیدیل بیشتر تحریک موضعی و حساسیت موضعی هست
    فینستراید اثر بر روی توانایی و فعالیت جنسی داره که برگشت پذیر هست،و قابل درمان با دارو

این دارو ها با توجه به فرایند بیماری زایی ریزش موی وابسته به هورمون اثر میکنن

در مورد سایر داروها هیچکدوم اثر اثبات شده ای ندارند.....واقعا مشخص نیست مواردی که رویش مو دیده شده تاثیر دارو هست و این تاثیر واقعا چقدر واقعی هست
    حتی مصرف فولیک اسید و روی و ویتامین و اینها هیچ اثر اثبت شده ای ندارن
    بنظر من اگر میخواین درمانی رو شروع کنید از مینوکسیدیل 5درصد استفاده کنین
    البته این نوع ریزش مو اصلا بیماری حساب نمیشه و فقط به علت مشکلات زیبایی درمان میشه

من شخصا مشکل شما رو دارم و باهاش منار اومدم و درمانی انجام ندادم

12. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

از طرف FDA هیچ شامپو و لوسیونی به غیر از لوسیون مینوکسیدیل برای درمان بیماری شما تایید نشده

چون واقعا اثری هم نداره و پول دور ریختنه

مکانیسم این نوع ریزش مو برای ما مشخصه برای همین راه های متوقف کردنش هم برامون شناخته شدست و جز دو مورد ذکر شده بقیه فقط در حد قرص شکر تاثیر دارند! اصلا با عقل جور در نمیاد که شامپو بتونه تاثیری بر این ریزش مو داشته باشه
    این ریزشی که من دارم ممکنه طبیعی باشه یا بعدا منجر به کچلی میشه و نحوه استفاده از ماینوکسیدیل چطوریه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سن شما کم هست.....هرچند در 16 درصد افراد ظهور ریزش موی ارثی(یا وابسته به هورمون) در سن 15 تا 17 سالگی هست
    در مورد درمان؛در حال حاضر همین دو داروو که دوستمون ذکر کردن تایید شده هست و نحوه استفاده و درصد اثر اونها و همچنین عوارضشون مشخص شده هست

مینوکسیدیل 5 درصد ، یک میلی لیتر با اپلیکاتور موجود،دو بار در روز / فینستراید 1 میلیگرم یک بار در روز
    این دارو ها باید طولانی مصرف بشن،برای شروع اثر چند هفته زمان لازم هست و برای تثبیت اثر دارو باید به صورت طولانی مصرف بشه
    عارضه مینوکسیدیل بیشتر تحریک موضعی و حساسیت موضعی هست
    فینستراید اثر بر روی توانایی و فعالیت جنسی داره که برگشت پذیر هست،و قابل درمان با دارو

این دارو ها با توجه به فرایند بیماری زایی ریزش موی وابسته به هورمون اثر میکنن

در مورد سایر داروها هیچکدوم اثر اثبات شده ای ندارند.....واقعا مشخص نیست مواردی که رویش مو دیده شده تاثیر دارو هست و این تاثیر واقعا چقدر واقعی هست
    حتی مصرف فولیک اسید و روی و ویتامین و اینها هیچ اثر اثبت شده ای ندارن
    بنظر من اگر میخواین درمانی رو شروع کنید از مینوکسیدیل 5درصد استفاده کنین
    البته این نوع ریزش مو اصلا بیماری حساب نمیشه و فقط به علت مشکلات زیبایی درمان میشه

من شخصا مشکل شما رو دارم و باهاش منار اومدم و درمانی انجام ندادم
    ببخشید اینو میپرسم شما چند سالتونه و تو سرتون جای خالی ایجاد شده و به مشکل خاصی برنخوردید ؟ اینکه به نظرتون برای تست هم که شده شامپوی آلپسین کافئین و محلول لیکوئین آلپسین استفاده کنم شاید یه فایده ای داشت

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این ریزشی که من دارم ممکنه طبیعی باشه یا بعدا منجر به کچلی میشه و نحوه استفاده از ماینوکسیدیل چطوریه ؟
    همونطور که گفتم ممکن هست شروع ریزش موی وابسته به هورمون باشه
    اگه ریزش شما به صورت منطقه وسیع در وسط سر یا جلوی سر هست،در محل ریزش زخم نمیبینید،این الگوی ریزش موی وابسته به هورمون هست
    همه چیز بستگی به ژنتیک شما داره که مقدار ریزش چقدر بشه،چند سالگی به اوج خودش برسه

درمان با مینوکسیدیل ک فینستراید هم در 40 درصد موارد در حدی هست که تاثیر چشم گیر در زیبایی داشته باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

16. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •