تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 133 از 148 اولاول ... 3383123129130131132133134135136137143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,321 به 1,330 از 1471

نام تاپيک: سوالات و هرگونه مشکل در مورد زیرنویس و مباحث مربوط به آن در این تاپیک مطرح شود

در آغاز فعالیت tabbassom_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و خسته نباشید

من یه چند تا سریال دانلود کردم که وقتی اجراشون می کنم زیرنویس انگلیسی همراهش هست و منم زیرنویس دانلود شده فارسی خودم رو که می زارم رو صفحه دو تا زیرنویس رو هم می افتن. می خوام اون زیرنویس انگلیسی برداشته بشه
    این حذف زیرنویس از فیلم هایی با فرمت غیر mkv چطوریه؟ ( مخصوصا دنبال فرمت avi و mp4 هستم)

خواهش می کنم یکی جواب مفصل و کامل بده ... (حتی اگر چند مدله و چند راه مختلف داره )
    خدا خیرتون بده

ممنون
    Last edited by tabbassom_m; 08-03-2014 at 08:31.

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یه چند تا سریال دانلود کردم که وقتی اجراشون می کنم زیرنویس انگلیسی همراهش هست و منم زیرنویس دانلود شده فارسی خودم رو که می زارم رو صفحه دو تا زیرنویس رو هم می افتن. می خوام اون زیرنویس انگلیسی برداشته بشه
    این حذف زیرنویس از فیلم هایی با فرمت غیر mkv چطوریه؟ ( مخصوصا دنبال فرمت avi و mp4 هستم)

خواهش می کنم یکی جواب مفصل و کامل بده ... (حتی اگر چند مدله و چند راه مختلف داره )
    سلام
    زیرنویس همراش هست یا روی فیلم ؟ البته فک کنم منظورتون اینه که روی فیلم هست .
    ببینید avi و mp4 مثلmkv نیستند شما نمی تونید زیرنویس را بردارید اینطوری بگم که زیرنویس روی فیلم حک شده .
    اما می تونید در تنظیمات پلیرتون ، زیرنویس فارسیتون را در کادری مشکی قرار بدید تا با زیرنویس روی فیلم قاطی نشه مثلا در Potplayer در قسمت تنظیمات زیرنویس(Font Style) ، تیک گزینه Opaque Box بزنید و در Kmplayer اگه اشتباه نکم تیک گزینه Background را باید بزنید .

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من جدیدترین نسخه potplayer نسخه 64 بیتی ش رو دانلود کردم ولی یک مشکل دارم این که زیرنویس رو از چپ به راست نشون میده مثل شکل زیر :
    charset رو هم بصورت recommend و arabic گذاشتم فرقی نکرد

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

چطور میشه زیرنویس فارسی که به شکل حروف یونانی دراومده اصلاح کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چطوری میشه به کمک زیرنویس فارسی نسخه معمولی یک فیلم زیرنویس نسخه extended (همون نسخه طولانی ) همان فیلم را هماهنگ کرد

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چطوری میشه به کمک زیرنویس فارسی نسخه معمولی یک فیلم زیرنویس نسخه extended (همون نسخه طولانی ) همان فیلم را هماهنگ کرد
    شما الان یعنی زیرنویس نسخه معمولی فیلمی را داری و میخواهی آن را با نسخه های طولانی تر هماهنگ کنی؟

خب این کار ساده ای نیست. چون معلوم نیست به کدام قسمتهای فیلم، صحنه هایی اضافه شده است. اگر این قسمتها مشخص باشد میتوانی زیرنویس بعد از هرکدام از این صحنه ها را دوباره تنظیم کنی ولی خب، اینطوری قسمتهای اضافه شده به فیلم، زیرنویس نخواهند داشت.

اگر زیرنویس انگلیسی نسخه های طولانی تر را داشته باشی، میتوانی با مقایسه خط به خط دو زیرنویس نسخه های معمولی فارسی و نسخه طولانی انگلیسی، قسمتهای اضافه شده را پیدا کنی و بعد زمان بندی زیرنویس فارسی را درست کنی که البته کار وقتگیری است.

من هر بار که نسخه های طولانی تری برای فیلم می آید، عملا یک بار دیگر خط به خط زیرنویس فارسی نسخه های معمولی را با زیرنویس اصلی نسخه های طولانی تر مقایسه میکنم و قسمتهای جدید را ترجمه میکنم و همزمان هم زمان بندی را درست میکنم.

7. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چطور میشه زیرنویس فارسی که به شکل حروف یونانی دراومده اصلاح کرد؟
    هنگام پخش در کامپیوتر زیرنویس به شکل حروف یونانی درآمده یا اینکه وقتی خود فایل زیرنویس را باز میکنی؟

برای حل مشکل باید در REGION AND LANGUAGE در کنترل پانل در سربرگ ADMINISTRATIVE گزینهCHANGE SYSTEM LOCALEباید PERSIAN یا FARSI را انتخاب کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض درخواست برنامه زیرنویس

سلام
    برنامه ای که بتونه زیرنویسی مث تصویر زیر ایجاد کنه(ترنسپرنت پشت زیر نویس ملاکه) و خروجی با فرمت SUB داشته باشه لطفا معرفی کنید.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

شما الان یعنی زیرنویس نسخه معمولی فیلمی را داری و میخواهی آن را با نسخه های طولانی تر هماهنگ کنی؟

خب این کار ساده ای نیست. چون معلوم نیست به کدام قسمتهای فیلم، صحنه هایی اضافه شده است. اگر این قسمتها مشخص باشد میتوانی زیرنویس بعد از هرکدام از این صحنه ها را دوباره تنظیم کنی ولی خب، اینطوری قسمتهای اضافه شده به فیلم، زیرنویس نخواهند داشت.

اگر زیرنویس انگلیسی نسخه های طولانی تر را داشته باشی، میتوانی با مقایسه خط به خط دو زیرنویس نسخه های معمولی فارسی و نسخه طولانی انگلیسی، قسمتهای اضافه شده را پیدا کنی و بعد زمان بندی زیرنویس فارسی را درست کنی که البته کار وقتگیری است.

من هر بار که نسخه های طولانی تری برای فیلم می آید، عملا یک بار دیگر خط به خط زیرنویس فارسی نسخه های معمولی را با زیرنویس اصلی نسخه های طولانی تر مقایسه میکنم و قسمتهای جدید را ترجمه میکنم و همزمان هم زمان بندی را درست میکنم.
    بهترین برنامه برای این کار چیه ؟؟
    ضمنا زیرنویس انگلیسی هماهنگ نسخه طولانی را دارم .

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بهترین برنامه برای این کار چیه ؟؟
    ضمنا زیرنویس انگلیسی هماهنگ نسخه طولانی را دارم .
    اگر بخواهی خط به خط بررسی کنی و زیرنویس را اصلاح کنی از برنامه subtitle workshop استفاده کن.

الان چه فیلمی مد نظر شماست؟
    مطمئن هستید که زیرنویس برای نسخه طولانی ترش موجود نیست؟

12. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •