تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 1049 اولاول ... 3282122128129130131132133134135136142182232632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,311 به 1,320 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

رایان عزیز

ممنون از راهنماییت . عزیز شما خودت چرا سری RS نمی گیری ؟ کوزه گر و کوزه شکسته ؟
    حقیقتش من منتظرم برم خونه خودم بعدش سیستم مورد علاقم رو بگیرم.فعلا با همون های فای سونی حال می کنم.برای خرید سیستم سینمایی هم یجورایی دنبال مدل های حرفه ای ترم.

2. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zenit52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان

من 787 رو چند روزه تحویل گرفتم اما با توجه به صحبت دوستان در این تاپیک فکر میکردم صداش بهتر از اینها باشه...
    باید بگم با تنظیماتش هم ور رفتم ولی برای تنظیم فقط باس و تریبل داره و auto MCACC هم اجرا کردم بهتر شده اما
    بازم راضیم نکرده... بهتر بگم صداشو تا آخرم زیاد میکنم ولی نمی ترکونه .... یا من انتظارم از این سیستم زیاده ؟
    دوستان برای گرفتم هرچه بهتر صدا از این سیستم تنظیمات ممکنه رو بفرمایند...

در ضمن این سیستم یک ورودی استریو آنالوگ و یک ورودی اوپتیکال داره و برای گرفتن بهترین صدا بدیهی است که باید از ورودی اوپتیکال استفاده کرد لطفا دوستان نحوه استفاده از طریق ورودی اوپتیکال رو راهنمایی کنن
    کابلشو از کجا باید تهیه کنم و بهترین نوعش کدومه؟ و آیا با این ورودی کاملا صدای 5.1 کانال رو میشه داشت یا نه؟

من برای دیدن ماهواره و فیلم از پی سی استفاده میکنم و برای نهایت کیفیت بهتره که خروجی کارت گرافیکنم HDMI داشته باشه و همینطور خروجی کارت صدام خروجی اوپتیکال درسته ؟؟؟ این دو مطلب در عمل واقعا چقدر در کیفیت صدا و تصویر تاثیر میزاره؟؟؟ اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید... ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام دوستان

من 787 رو چند روزه تحویل گرفتم اما با توجه به صحبت دوستان در این تاپیک فکر میکردم صداش بهتر از اینها باشه...
    باید بگم با تنظیماتش هم ور رفتم ولی برای تنظیم فقط باس و تریبل داره و auto MCACC هم اجرا کردم بهتر شده اما
    بازم راضیم نکرده... بهتر بگم صداشو تا آخرم زیاد میکنم ولی نمی ترکونه .... یا من انتظارم از این سیستم زیاده ؟
    دوستان برای گرفتم هرچه بهتر صدا از این سیستم تنظیمات ممکنه رو بفرمایند...

در ضمن این سیستم یک ورودی استریو آنالوگ و یک ورودی اوپتیکال داره و برای گرفتن بهترین صدا بدیهی است که باید از ورودی اوپتیکال استفاده کرد لطفا دوستان نحوه استفاده از طریق ورودی اوپتیکال رو راهنمایی کنن
    کابلشو از کجا باید تهیه کنم و بهترین نوعش کدومه؟ و آیا با این ورودی کاملا صدای 5.1 کانال رو میشه داشت یا نه؟

من برای دیدن ماهواره و فیلم از پی سی استفاده میکنم و برای نهایت کیفیت بهتره که خروجی کارت گرافیکنم HDMI داشته باشه و همینطور خروجی کارت صدام خروجی اوپتیکال درسته ؟؟؟ این دو مطلب در عمل واقعا چقدر در کیفیت صدا و تصویر تاثیر میزاره؟؟؟ اگه اشتباه میکنم راهنماییم کنید... ممنون
    دوست عزیز مبارکت باشه.
    من نمی دونم انتظارات شما از یه سینمای خانگی چی می تونه باشه؟توجه کنید که شما یه سینمای خانگی می خرید نه یک سیستم های فای،کلا اینجور سیستم ها تو زمینه موزیک انتظارات زیادی رو بر آورده نمی کنه ولی برای فیلم فوق العاده خوب عمل می کنه.
    من به بقیه دوستان هم توصیه می کنم که اگر مدلی رو می خوان خرید کنند حتما خوشون هم از نزدیک یه تست صدا بگیرند که بعدا پشیمون نشوند،چون سلیقه افراد و انتظاراتشون توی صدا مختلف هستش.
    ورودی اپتیکال هم برای دریافت صدا به صورت 5.1 هستش ولی این بستگی به خروجی دستگاهی که می خواید بهش وصل کنید هم داره.یه سری از دستگاه ها(که البته تعداد کمی هستند)نمی تونند صدارو به صورت 5.1 منتقل کنند و 2.1 منتقل می کنند.
    HDMI در حال حاضر بهترین خروجی تصویر و اپتیکال بهترین خروجی صدا هستش.

5. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mohsen1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان من مدل RS 30 پایونر رو یه هفته میشه که گرفتم ...
    در مورد تفکیک صدا واقعا خوب عمل کرده ولی شدت صدای زیادی نداره .. مخصوصا اینکه از ولوم 65 به بالا صدا به خرخر میافته حتی با باس منفی و کلا آهنگ بدون باس !!! یعنی کاملا مشخصه که بلندگو ها از لحاظ قدرت نسبت به آمپلی فایر کم میارن . من یه سیستم مینی های فای سونی LBT-GV10AV دارم که حدودا مال هشت سال پیشه (حداقل) از اون مدلهایی که فقط سی دی صوتی میخوره و یه پخش فیلم (VCD) به عنوان یه مزیت بزرگ اون زمان بوده .... صداش فوق العاده بیشتر و بهتر از این هست . امکان نداره صداش کوچکترین خشی برداره حتی تو ماکزیمم حجم ولوم . بیسی که این ضبط تولید میکنه خیلی کوبنده و زیباتر از ووفر پایونر هست . البته مشخصه که طراحی ووفر هر کدوم فرق داره . یعنی یکی مختص موزیک و دیگری مختص فیلم و صحنه های اکشن و ... چیزاست. میدونم قیاس سیستم های فای با سینمای خانگی چندان درست به نظر نمیاد ولی ... جدای از مقایسه ، به تنهایی هم که بخوام بگم باز این مدل چنگی به دل نمیزنه ....
    الان تو فکرم که این سینمای خانگی رو رد کنم بره (بدون ضرر مشتری پاش هست + کرایه حل + هزینه یه هفته آب بندی !) ... و چشمم مدل ddw5500 رو گرفته ... واقعا صرف نظر از تفاوت قیمت ، این مدل سونی بهتر نیست ؟ به خصوص اینکه من کاربردم بیشتر موزیک هست تا فیلم ...
    Last edited by mohsen1388; 05-06-2010 at 23:19.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

در مورد تفکیک صدا واقعا خوب عمل کرده ولی شدت صدای زیادی نداره .. مخصوصا اینکه از ولوم 65 به بالا صدا به خرخر میافته حتی با باس منفی و کلا آهنگ بدون باس !!! یعنی کاملا مشخصه که بلندگو ها از لحاظ قدرت نسبت به آمپلی فایر کم میارن . من یه سیستم مینی های فای سونی LBT-GV10AV دارم که حدودا مال هشت سال پیشه (حداقل) از اون مدلهایی که فقط سی دی صوتی میخوره و یه پخش فیلم (VCD) به عنوان یه مزیت بزرگ اون زمان بوده .... صداش فوق العاده بیشتر و بهتر از این هست . امکان نداره صداش کوچکترین خشی برداره حتی تو ماکزیمم حجم ولوم . بیسی که این ضبط تولید میکنه خیلی کوبنده و زیباتر از ووفر پایونر هست . البته مشخصه که طراحی ووفر هر کدوم فرق داره . یعنی یکی مختص موزیک و دیگری مختص فیلم و صحنه های اکشن و ... چیزاست. میدونم قیاس سیستم های فای با سینمای خانگی چندان درست به نظر نمیاد ولی ... جدای از مقایسه ، به تنهایی هم که بخوام بگم باز این مدل چنگی به دل نمیزنه ....
    الان تو فکرم که این سینمای خانگی رو رد کنم بره (بدون ضرر مشتری پاش هست + کرایه حل + هزینه یه هفته آب بندی !) ... و چشمم مدل ddw5500 رو گرفته ... واقعا صرف نظر از تفاوت قیمت ، این مدل سونی بهتر نیست ؟ به خصوص اینکه من کاربردم بیشتر موزیک هست تا فیلم ...
    این مدل از سونی ضعیفتر از سری های rs پایونیر هست.(به غیر از بیس)شما خودتون می تونید تست کنید تا متوجه بشید.ولی اگر علاقه خاصی به بیس زیاد و قوی دارید مطمئنا این مدل سونی بهترین انتخاب برای شما می تونه باشه.
    و کلا اگر صدای سری rs پایونیر هم نتونسته شمارو راضی کنه بهتره به فکر جمع کردن یه سیستم بهتر باشید چون توی مدل های تجاری دیگه سری های rs از همه بهتر هستند.با حداقل بودجه 1300 شما می تونید یه سیستمی جمع کنید که هم توی موزیک و هم توی فیلم حرفی برای گفتن داشته باشه.

8. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان میشه یکی به من بگه چرا سیستم های های فای برای موزیک بهتر از این سینماها هستند؟ چه برتری دارند؟

مدل 5500 سونی با اون بلندگوها یه جورایی شبیه های فای هم هست. عجیب بزرگه.

راستی کسی این موضوع رو تائید میکنه؟

مخصوصا اینکه از ولوم 65 به بالا صدا به خرخر میافته حتی با باس منفی و کلا آهنگ بدون باس !!! یعنی کاملا مشخصه که بلندگو ها از لحاظ قدرت نسبت به آمپلی فایر کم میارن .
    واقعا توی ذوقم خورد.
    Last edited by amir3408; 06-06-2010 at 00:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بله دوست عزیز البته توی یک محیط تقریبا شبیه به منزل. یک اتاق 4*6 متر با کف موکت شده و یک ردیف مبل جلوی تلویزیون هم با موسیقی و هم با حدود 5 دقیقه فیلم دالبی واقعا کارش عالی بود.

11. 2 کاربر از amadjoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

سلام دوست عزيز ؛

به نظر من علت اينكه در حال حاضر صداي RS30 زياد به دلتون نمي شينه اينه كه يه مدت طولاني با سيستم LBT سوني كار كرديد و گوشتون به صداي فوق العاده اون عادت كرده . من صداي LBT سوني رو بارها شنيدم . اين سري اولين سري سيستم هاي Hi-Fi سوني بود كه مجهز به سوپر ووفر جداگانه براي توليد باس قوي بود و توي صدا واقعا كم نمي ياره.
    البته اينكه مي فرماييد صداي RS30 نويز داره يه كم جاي تعجب داره . چون من با اينكه از 787 استفاده مي كنم و از RS30 ضعيفتره ولي در ولوم بالا هم نويز نداره .

13. 2 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nokia_My_Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehrane Bozorg

پيش فرض

در مورد تفکیک صدا واقعا خوب عمل کرده ولی شدت صدای زیادی نداره .. مخصوصا اینکه از ولوم 65 به بالا صدا به خرخر میافته حتی با باس منفی و کلا آهنگ بدون باس !!! یعنی کاملا مشخصه که بلندگو ها از لحاظ قدرت نسبت به آمپلی فایر کم میارن .
    بیسی که این ضبط تولید میکنه خیلی کوبنده و زیباتر از ووفر پایونر هست . البته مشخصه که طراحی ووفر هر کدوم فرق داره . یعنی یکی مختص موزیک و دیگری مختص فیلم و صحنه های اکشن و ... چیزاست.
    میدونم قیاس سیستم های فای با سینمای خانگی چندان درست به نظر نمیاد ولی ... جدای از مقایسه ، به تنهایی هم که بخوام بگم باز این مدل چنگی به دل نمیزنه ....
    من که کم کم با این حرفها دارم قاطی می کنم.
    البته من صدای RS 70 رو شنیدم ولی بدون Rear ها، فکر کنم صدا روی 67 این ها بود کیفیت صدا عالی بود ولی زیاد کوبش نداشت.
    ولی خر خر من نشنیدم.

15. این کاربر از Nokia_My_Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان میشه یکی به من بگه چرا سیستم های های فای برای موزیک بهتر از این سینماها هستند؟ چه برتری دارند؟

مدل 5500 سونی با اون بلندگوها یه جورایی شبیه های فای هم هست. عجیب بزرگه.

راستی کسی این موضوع رو تائید میکنه؟

واقعا توی ذوقم خورد.
    سیستم های های فای وفاداری بهتری به صدا دارند یعنی شما برای تنظیمات صدای دلخواه دستتون خیلی باز هستش و کلا سیستمش برای گوش دادن به موزیک طراحی میشه بنابراین شما هر مدل موزیک با هر نوع سبک و سلیقه ای که استفاده کنید یه سیستم های فای خوب به بهترین نحو برای شما اجراش می کنه.
    ولی سیستم های سینمایی اصل کارشون بر پایه یه HT طراحی شده اند و در درجه اول برای دیدن فیلم و ایجاد فضای سینمایی هستند و در درجه بعدی برای گوش دادن به موزیک.
    سری های RS یه سیستم homr theater نیست بلکه یه سیستم هم مناسب موزیک و هم مناسب فبلم است که البته توی مدل های تجاری هم از همه یه سر و گردن بالاترند.
    اگر هم کسی حرفی می زنه شما بلافاصله نخوره تو ذوقت،هر کسی از صدا انتظاراتی داره،اشخاصی هستند که سیستم های سینمایی خونشون 20 میلیون به بالاست و این سیستم هارو اندازه یک درصد هم قبلول ندارند ولی این دلیل بر بد بودن این سیستما نیست بلکه به پای پولش فوق العادست،اینجا کسانی هستند که خرید کردند و از خریدشون راضی هستند و کسانی هستند که راضی نیستند،این دیگه به سلیقه شما بر می گرده.بهتره برید از نزدیک گوش بدید و نتیجه گیری کنید.
    مدل 5500 سونی هم مدل خیلی خوبیه،خیلی ها از این مورد خریداری کردند و ازش هم خیلی راضیند چون توقعی که از صدا داشتند یه همچین صدایی بوده.
    بعضی ها هستند صدای یه سیستمی رو که بیس پر قدرتی داره رو می شنوند سریع میگند که عجب صدای فوق العاده ای داره و خیلی ها هم فقط به صدای سازها توجه می کنند و بعضی دیگه به همه چیز و بعضی فقط صدای سینمایی براشون مهمه و بعضی جلو بودن صدا و بعضی عمق داشتن صدا و یا .....
    کلا هر کسی تعریفی از یه صدای خوب برای خودش داره و باید با توجه به اون خریداری کنه.

17. 7 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •