تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1317 از 2600 اولاول ... 31781712171267130713131314131513161317131813191320132113271367141718172317 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,161 به 13,170 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

تک کانکشن بدون چیز پی ان
    دوستان ورزشکار دقت کنید که ساعت 2 نیمه شبه !
    ساعت 4 ، 5 صبح وضعیت عادی میشه ، به مدت یکی دو ساعت تا اگه خدایی نکرده ملت با اینترنت کار دارن تو همون ساعات مقدس انجام بدن

2. 2 کاربر از l36320 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

همه این مشکلات بخاطر اینه که به نسبت تعداد کاربرا پهنای باند نخریدن، کم فروشی آشکار!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    داداش کم فروشی فقط در مورد شیر ، خرما ، نخود و کلا این چیزا صدق میکنه
    تازه اون هم محدود به احادیث 1400 سال پیشه و در حد داستان های آموزنده کتاب دبستانیه
    الان زیاد این چیزا مهم نیست
    چه برسه که بخواد در مورد اینترنت صدق کنه
    استغفراله ...

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

تک کانکشن بدون چیز پی ان
    دوستان ورزشکار دقت کنید که ساعت 2 نیمه شبه !
    ساعت 4 ، 5 صبح وضعیت عادی میشه ، به مدت یکی دو ساعت تا اگه خدایی نکرده ملت با اینترنت کار دارن تو همون ساعات مقدس انجام بدن

بیا همدردی کنیم وضع دو تامون خرابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه سوالی از بچه های تاپیک داشتم,لطفا بنده رو راهنمایی کنید
    من میخوام از مخابرات سرویس 2مگ محدود بگیرم.اونطور که شنیدم مخابرات سرعت دانلود رو تو تایم شبانه (تایم رایگان)محدود نمیکنه(یعنی بخاطر دانلود زیاد محدود نمیشی)!ایا درسته؟من به این امید میخوام بیام مخابرات که شبی چیزی در حدود 5گیگ اینا دانلود کنم!ایا میشه شبی 5گیگ دانلود کرد؟محدودت نمیکنن؟(چون الان من از شاتل سرویس میگیرم و حدود 90 درصد روزا محدود هست سرعتم!)راستی مرکز مخابراتی من هم سید الشهدا تهران هست.
    ممنون میشم اگه این مطلب رو برام روشن کنید.مرسی.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه سوالی از بچه های تاپیک داشتم,لطفا بنده رو راهنمایی کنید
    من میخوام از مخابرات سرویس 2مگ محدود بگیرم.اونطور که شنیدم مخابرات سرعت دانلود رو تو تایم شبانه (تایم رایگان)محدود نمیکنه(یعنی بخاطر دانلود زیاد محدود نمیشی)!ایا درسته؟من به این امید میخوام بیام مخابرات که شبی چیزی در حدود 5گیگ اینا دانلود کنم!ایا میشه شبی 5گیگ دانلود کرد؟محدودت نمیکنن؟(چون الان من از شاتل سرویس میگیرم و حدود 90 درصد روزا محدود هست سرعتم!)راستی مرکز مخابراتی من هم سید الشهدا تهران هست.
    ممنون میشم اگه این مطلب رو برام روشن کنید.مرسی.
    اصلا محدود نمیکنه ولی سرعت از سرور های خارجی کم میشه تو ساعت های خاص تقریباً از 8 شب تا 2 صبح
    اما از سرور های داخلی عالیه
    یعنی به پینگ بستگی داره مثلا برای من پینگ bing.com 120 ولی google.com 350 در حالی هر دو سرور در امریکاست

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینم یه تست تک کانکشن از مخابرات با فیلتر شکن.فک کن با این بخای تو یوتیوب ویدیو 1080p ببینی؟؟؟؟؟؟؟؟
    1080 بخوره تو سرش 140p باز کنه من راضی ام

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم میخوام مخابرات بگیرم ولی میترسم سزعت خیلی بالا \ایین داشته باشه که میره رو اعصاب
    همونطور که گفتم و دوباره میگم ، من 1 سال و 4 ماه میشه که مخابرات دارم ، به شدت راضیم ، خداشاهده تا الان مشکلی واسم پیش نیومده
    البته یه نکته ای رو باید دقت کنی ، که عملکرد اینترنت هر مرکز مخابراتی با هم متفاوته ! شاید توی منطقه شما مخابرات با کُندی سرعت و نوسان همراه باشه
    شایدم خوب باشه ، معلوم نیست ، ولی من که ساکن شهرک اندیشه هستم ، مخابرات عالی داره واسم کار میکنه
    تا الان نزدیک 1 تِرا دانلود داشتم ، از فیلم بگیر تا بازی و برنامه و . . .
    البته همونطور که گفتم من پهنای باند 256 دارم که توی IDM نزدیک 32 کیلوبایت میگیرم
    با اینکه هر دانلود مدت زمان خاص خودشو طول میکشه (مثلا یه فیلم 700 مگابایتی ، برای من 7 ساعت طول میشکه)
    ولی خب بخدا ارزششو داره
    شما همینجا برید توی تاپیک اینترنت های شرکتی ، ببینین چقد دارن بدبختی میکشن

9. این کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

همونطور که گفتم و دوباره میگم ، من 1 سال و 4 ماه میشه که مخابرات دارم ، به شدت راضیم ، خداشاهده تا الان مشکلی واسم پیش نیومده
    البته یه نکته ای رو باید دقت کنی ، که عملکرد اینترنت هر مرکز مخابراتی با هم متفاوته ! شاید توی منطقه شما مخابرات با کُندی سرعت و نوسان همراه باشه
    شایدم خوب باشه ، معلوم نیست ، ولی من که ساکن شهرک اندیشه هستم ، مخابرات عالی داره واسم کار میکنه
    تا الان نزدیک 1 تِرا دانلود داشتم ، از فیلم بگیر تا بازی و برنامه و . . .
    البته همونطور که گفتم من پهنای باند 256 دارم که توی IDM نزدیک 32 کیلوبایت میگیرم
    با اینکه هر دانلود مدت زمان خاص خودشو طول میکشه (مثلا یه فیلم 700 مگابایتی ، برای من 7 ساعت طول میشکه)
    ولی خب بخدا ارزششو داره
    شما همینجا برید توی تاپیک اینترنت های شرکتی ، ببینین چقد دارن بدبختی میکشن
    تعرفه ۲۵۶ معمولا همجا یه تعرفه پایدار و بدون نوسان هست
    اخه سرعت دانلود ۳۰ کیلو چیه که کله پاچش چی باشه

شما اول تعرفه های ۱ و ۲ مگ بگیر اگه مخابرات منطقه تون شروع نکرد به اذیت کردن بعد ازش تعریف کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اصلا محدود نمیکنه ولی سرعت از سرور های خارجی کم میشه تو ساعت های خاص تقریباً از 8 شب تا 2 صبح
    اما از سرور های داخلی عالیه
    یعنی به پینگ بستگی داره مثلا برای من پینگ bing.com 120 ولی google.com 350 در حالی هر دو سرور در امریکاست
    اول از همه ممنون بابت راهنمایی
    همونطور که گفتم من میخوام سرویس محدود بگیرم فعلا,یعنی اکثر دانلود هام رو میخوام بذارم تو تایم شبانه!(ساعت رایگان از کی شروع میشه تا چند؟)
    اگه از سرورهای داخل سرعت خوب باشه که میشه دانلود از سرور خارجی رو از طریق سرورهای داخلی انجام داد(یعنی سرعت دانلود رو با سرعت دانلود از سرور داخلی یکی کرد)که در اینصورت عالی میشه!!!
    راستی من وقتی بخوام سرویسم رو سفارش بدم باید برای اینکه سرویس دانلود رایگان شبانه داشته باشم کاری انجام بدم یا اینکه بصورت پیش فرض خودش اعمال میشه؟(یعنی یه وقت بصورت یه اپشن اضافه نباشه؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه jr07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند وقتیه از مخابرات دانلود شبانم محدود شده
    محدودیت به این صورته که فقط 2 برابر حجم خریداری شده میتونم شبانه دانلود کنم
    مثلا اگه 5 گیگ حجم خریدم میتونم 10 گیگ شبانه دانلود کنم
    واسه شما همچین چیزی پیش اومده؟؟ این محدودیت کی رفع میشه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •