تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1314 از 1364 اولاول ... 3148141214126413041310131113121313131413151316131713181324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,131 به 13,140 از 13636

نام تاپيک: صندلي داغ

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

سلام برار!
    میگما چرا این blackfox رو ban نمیکنی که نمیاد نمیاد سالی یه باز هم که میاد میزنه تاپیکه " عکسای مردم " رو که کلی زحمت سرش کشیده شده رو به متروشی میده؟!

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

آهان راستی یه موضوع دیگه!

اینهمه عمله ریختی داری ایتن انجمن رو درست میکنی و نو سازی میکنی نمیگی:

تو کله فروم فقط یه داریــــــــــــــــوش داریم که بچه باحاله و فردا تولدشه! کجا براش تاپیکه تولد بزنن؟ ها؟

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    # [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بابک خان فقط یه سوال ازتون میپرسم (سوالم کلی نیست پس کلی جواب ندید.مرسی)
    سلام سلام
    اگه یه روز به هر اتفاقی مثلا عدم ف ی ل ت ر از طرف دولت عوض شدن نظر ملت یا 1001 دلیل دیگه
    هیچ محدودیتی در استفاده از اینترنت و حرف ها و مسایل دیگه(عکس های پ ر ن و . بحث های مذهبی و ...) و چیزهای دیگه (که الان بالطبع در P30world پیرو قوانین ممنوعه) نباشه
    اونموقع باز هم شما این رویه رو (درون سایت) اعمال میکنید

ببخشید اگه شلوغ شد خلاصه اینکه
    اگه هر چیزی در وب(بدون ترس از ف ی ل ت ر) آزاد بشه شما هم تو پی سی ورلد اونرو آزاد میکنید یا
    اینکه همچنان پیرو قوانین کنونی پی سی هستیم؟

خب
    اولا این نوع تصمیمات با ادمین هاست نه من .
    اما
    من خیلی وقت پیش . زمانی که آزادی های اینترنتی بالا بود و بحث قیلترینگ مثل حالا نبود یه تز داشتم درباره فروم .
    عموم فکر میکنن گسترده شدن و عمومی تر شدن مطالب ( جامع شدن ) فی نفسه خوبه . مثلا پی سی بیاد و به همه مقوله های موجود در جهان بپردازه .
    وقتی شما میخوای با یه نفر دوست بشی چقدر ازش اطلاعات میگیری ؟ چقدر دنبال وجه اشتراک ها هستی ؟ وقتی میخوای با کسی ازدواج کنی چی ؟ شما ممکنه فقط بخاطر علاقه به یه سبک موسیقی با یه قاتل با همون علایق دوست بشی . به صرف علاقه به اون نوع موسیقی باهاش ازدواج هم میکنی ؟
    فرومی که توش عضو شدیم تخصصیه . قصدش اصلاح اعتقادات جوانان . مبارزه با استعمار غرب . ورزش بهتر از اعتیاد و اینها نیست . قصدش حل مشکلات کامپیوتره ( حالا با کمی حاشیه بی دردسر )
    منه چپ از شمای راستی یه نرم افزار میخوام . شما در حالتی که اعتقادات وسط نیاد دریغ نمیکنی از من نرم افزارت رو . اما منو شما تو یه تاپیک دیگه سر اعتقادات بحث داشتیم ( ماشالا قربون خودمون برم من تا حالا بحث اعتقادی سیاسی بدون فحش و تهدید ندیدم ) دوباره که اومدیم به تاپیک نرم افزر. شما دیگه نمیدی به من نرم افزارو . { جاسوس وطن فروش من به تو آنتی ویروس بدم که بری متامع دولت های اجنبی بلاد کفر رو تامین کنی ؟ } { میخوام صد سال ندی . بجاش ویروسیت میکنم عنصر رادیکاله متحجر . تا خودتو طالبانت با هم ویروسی بشین } .
    اینجوری انجمن ما از کارکرد خودش خارج میشه . ( یه نمونه این اتفاق زمانی که تاپیک مجلس پی سی ورد به وجود اومده بود بروز کرد )
    از نظر من بحث ها در هر حیطه ای تخصصی بمونه بهتره . بزاریم انجمن هایی دیگه باز بشه و بحث سیاسی مذهبی توش دنبال بشه . اونجا هم نرم افزار به هم ندن .

با تشکر
    دیگه جمع و جورش کردم . امیدوارم چیزی جا نمونده باشه .

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خب آقا بابک. سری سوم.
    ببخشید که اینقدر بین سری 2و 3 فاصله افتاد.
    1. یه انتقاد:
    ببین آقا بابک ، شما اون سری هم که توی بوته زار بودی همین کار رو کردی. اومدی یکی 2 روز به سوالا جواب دادی ، بعد اصلا رفتی که رفتی... اونوقت بعد از حدود یک هفته (حالا باز نری تاریخ دقیق بیاری هان!تقریبی میگم) (در حالی که قرار بود حالا حالاها بازم توی بوته زار باشی) یهو اومدی گفتی من فلان وقت میام همه پستها رو جواب میدم و میرم. خداحافظ .
    خب این کار شما خیلی کار بدیه. واسه اینکه اصلا کاملا قواعد اینگونه بحث ها رو به هم میریزه.
    حالا جدا از اون ، ما فعلا با شما کار داریم. کجا میخوای بری؟ بشین رو صندلی تازه دارن بنزین سوپر میارن داداش.
    درست میگی . اما وضعیت منو لحاظ کن . بقیه میتونن اون چند روز صندلی نشینی تاپیک های دیگه کمتر پست بدن . من میتونم این کار رو بکنم ؟ میان میگن بفرما این همه کار انجمن مونده بابک رفته خاله بازی .
    2. این سوال بالایی از اون سوالاست که 4 ،5 بار میخونی تا جواب بدی هان.
    یه بار خوندم
    3. حالا آقا بابک ، اصلا انتقاد پذیر هستی؟
    فکر میکنم . البته نه فوری . معمولا مقاومت میکنم . بعد از چند ساعت یا چند روز عقب نشینی میکنم .
    4. اگر هستی ، شامل انتقادات اعضای P30 هم میشه؟ اگر نیستی چرا نیستی؟
    معلومه که هستم . به شرط جامع الشرایط بودن اون نقد . ناقد آگاه باشه بر جزیات کار من .
    5. تا حالا کسی بهت خیانت کرده؟
    بله
    6. میشه بدترین خیانتی رو که در حقت کردن بگی؟
    نه . زندگی من رو به گند کشید اما .
    7. راستی آقا بابک ، حرف از بوته زار شد ، اون سری بیشتر سوالات من حول محور امین جان میگذشت و اینا(یادته؟) . اون موقع من فکر کردم امین جان از مدیریت واسه همیشه رفت. اما الان که برگشته. معلوم هست چه خبره؟؟ میشه یکم شفاف سازی کنین؟
    مدیریت از نظر بعضیا خیلی مسئله بغرنجیه شاید . کسی در زمانی شرایطش رو داره میشه مدیر . یه زمانی نداره مدیریتش گرفته میشه یا واگذار میکنه . به همین سادگی . نمیدونم چرا انقدر این مسئله بزرگ جلوه میکنه برای شما .الان من حس مسکنم دیگه نمیتونم مدیر باشم میرم . 6 ماه بعد شاید شرایط عوض شد .
    سوالات صندلی داغی:
    8. خب حالا این همسر آینده رو از کجا پیدا کردیشون آقا بابک؟ (منظورم اینه که چطور آشنا شدین. خدا نکرده برداشت بد نشه)
    نجوم
    9. آیا ایشون تحصیلات دانشگاهی دارن؟
    بله
    10. آیا شما تحت تاثیر ایشون دارین میرین دانشگاه؟
    نه . تحت تاثیر اجتماع نیازمند مدرک این کار رو میکنم
    11. آیا شما واسه اینکه کم نیارین دارین میرین دانشگاه؟
    مطمئن نیستم . فکر نمیکنم
    12. آخه پیام نور هم شد دانشگاه؟ ما که ورودی سراسریش بودیم خیری ندیددیم. چه برسه به شما فراگیرها...
    کاچی بهتر از هیچی
    13. آیا واقعا اینقدر که ما حس میکنیم زن ذلیلی؟ یا بیشتر از این حرفهاست؟ آقا جان زشته...
    از کجا همچین حسی کردی ؟ من نمیدونم زن ذلیلی یعنی چی . من به همسرم شدید احترام میزارم .
    یه نکته . مدارکی دارم که کسانی که شدیدا ادعا میکنن زن ها رو آدم حساب نمیکنن . در واقع جلو خانم ها نفسشون بند میاد .

14. تا حالا به اینکه همسر آینده یهو بگن نه! فکر کردی؟
    بله
    15. اگر آره فکر میگنی چی بشه؟ اگر نه چرا نه؟ حالا فکر میکنی؟

16. عروسیت ایشالا کسی از بچه های P30 هم کسی رو دعوت میکنی؟
    من عروسی نمیگیرم
    17. آیا همسر آینده هم دستی بر آتش در وب و مدیریت تالار و این حرفها دارن؟
    نه
    18. همسر آینده میدونن شما اینجا چکاره ای؟
    بله
    19. اصلا تو سایت عضو هستن؟
    بله . بدون پست
    20. اگر آره چرا نمیان اینجا یکی 2 تا سوا صندلی داغی بپرسن؟

از این بحثا میام بیرون:
    21. میگم آقا بابک ، نظرت چیه که عنوان تاپیک رو تا وقتی اینجا هستی عوض کنیم ، بزاریم
    Goodbye Party با حضور Babak
    آره؟
    من از خیلی وقت پیش میخواستم بشینم رو صندلی . کسی ما رو تحویل نگرفت . خیلی دیر شد متاسفانه
    22. راستی الان رو سر در متفرقه اینو دیدم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (19 نفر در حال ديدن اين بخش)
    محلي براي بحث هايي كه انجمن خاصي برايشان راه اندازي نشده است! [ شمارش پست ها : خاموش ]
    این انجمن در حال تغییر است
    ایجاد تاپیک جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد!
    لطفا با در نظر گرفتن قوانین در تاپیک های موجود پست ارسال کنید

اما ایجاد تاپیک که داریم. نه؟
    تاپیک نه .
    22. حالا در حال تغییر هست؟
    انشالا
    23. اون طرحی که تو قرار ملاقات میگفتی چی شد؟ میشه؟ نمیشه؟ کی میشه؟
    یادم نیست چی گفتم . من شونصد تا طرح دارم
    24. نزاری فرار کنی هان! باید حالا حالاها رو صندلی بشینی.
    نفراریدم
    پانوشت:
    اینجا صندلی داغ است و فرار از زیر سوالات غیر ممکن... آره

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

نقل قول:
    21. میگم آقا بابک ، نظرت چیه که عنوان تاپیک رو تا وقتی اینجا هستی عوض کنیم ، بزاریم
    Goodbye Party با حضور Babak
    آره؟
    بابا شاید نخواد بره زوری میخواید بازنشسته ش کنید
    حقوق بازنشسته گی هم نمیدن به آدم .
    راستی آقا بابک من حاضرم عنوانمو با تو عوض کنم. تو بشی کاربر فعال انجمن من بشم مدیر ارشد اگه خواستی تو پیغام خصوصی بهم بگو بعد من فکرامو میکنم بهت جواب میدم باشه ؟
    فکراتو بکن پس . من از هفته دیگه عنوانمو با هر کسی خواست میعوضم
    واسه اینکه تاپیک منحرف نشه چند تا سوال دیگه بپرسم.

منو میشناسی ؟ قبلا کاربر فعال کدوم انجمن بودم ؟
    فکر کنم موبایل . آره ؟
    به نظرت از بین 260 هزار کاربر ثبت نامی تو پی سی ورد چند تاشون حداقل روزی یه بار سر میزنن به فروم ؟
    روزی 1 بار ؟ 10 هزار تا شاید . حدس بود فقط
    تو محل کارت هم میدونن که اینجا مدیر ارشدی ؟
    دیدن من دارم کارایی میکنم فهمیدن .
    تجهیزات نجومی که تو خونه داری رو بگو ؟ محل فعالیتهای نجومیت کجاست ؟ بالای پشت بوم ؟
    دو تلسکوپ 6 اینچ و 4 اینچ . بیرون از شهر بیشتر پلور و کویر مرنجاب
    از تلسکوپ میشه به عنوان دوربین استفاده کرد ؟ مثلا بخوای یه چیزی تو دوردست رو باهاش ببینی ؟
    آره . البته تصویر تلسکوپ ها برعکسه
    تا حالا پیش اومده وقتی از تلسکوپت به آسمون نگاه میکنی به این فکر بیفتی که آخر دنیا کجاست ؟
    نه .

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بابک جون یکمی سرش شلوغه لطفا دیگه سوال نپرسید تا بیاد همین ها رو جواب بده بعد!
    این یعنی چی ؟ یعنی از اینجا به بعد رفتیم تو وقت اضافه و پنالتی .

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سوال مهم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بابک جان در مورد این تاپیک چی داری بگی(تقریبا این سوال رو همه میخوان ازت بپرسن)
    مخصوصا در رابطه با پست 23 همون تاپیک
    و پست خودت (2)
    چیزی که قابل عرض بود رو همون جا گفتم .
    من و همکار خوبمون با کنایه حرفمون رو زدیم .
    سوالی پرسیدم و دوباره تکرارش میکنم . برای چی عضو شدین ؟ که یوزر ها رو بشمارین ؟ که ببینین ادمین سیبیلشو با ژیلت میزنه یا ماشین ؟ که چرا سهمیه بنزین ماشین سینا بیشتز از سهمیه میثمه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

اقا بابک میخواستم بدونم که چرا تاپیک استقلال یا پرسپولیس رو بستی قرار بود در اون تاپیک هیچ کس نظر نده فقط رای بدند و همین طوری بی احترامی به کسی نمیشد یا حرف های نامربوط به هم نمیزدند.؟؟
    من اینو جواب دادم . ولی نمیدونم چرا یه پست در میون هی میاد جلو چشمام . فکر کنم تب دارم .

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

ادم بداخلاقی هستی نه؟
    به طور مطلق هیچ آدمی بد اخلاق یا خوش اخلاق نیست . من در حیت کار سخت گیرم . همکارام تو اداره منو خوش اخلاق میدونستن . همکارام تو نجوم منو بد اخلاق میدونن . هر کاری شرایط خودش رو داره .

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

با اجازه من هم سوالتم را بپرسم
    من را میشناسی ؟
    نه زیاد
    من را نمیشناسی ؟
    نه چندان
    اولین یوزر من را که بن کردی یادته ؟ iuyt ( یادش بخیر اون روزا من تازه اومده بودم توی پی سی و نمی دونستم که شما مدیر ارشدی رفتم توی انجمن انتقادات یه تاپیک زدم که لطفا مدیران ارشد در انتخاب مدیران بیشتر دقت کنند !!! و یوزر بابک من را بی جهت بن کرده لطفا از مدیریت خلعش کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    این بی جهت بن کردن که کار ما شده دیگه . نشد یکی بگه با جهت بن شده
    چه خبرا ؟
    از کجا تا کی ؟
    آواتارت عکس خودته ؟
    آره
    نطرت در مورد نام کاربری من چیه ؟
    نظری ندارم
    نظرت درباره ی امضام چیه ؟
    جالبه
    اگه قرار باشه تا 5 دقیقه ی دیگه بمیری و توی این 5 دقیقه فقط به یک نفر بتونی زنگ بزنی اون کیه ؟
    همسر آینده
    من چند تا کلمه می گم تو بگو که اونهات چه رنگی هستند + اولین کلمه ای که به ذهنت بعد از خواندن اون کلمه میرسه بگو
    ایران
    من
    تو
    مادر
    پدر
    فقر
    بیمار
    اعتیاد
    پول
    ثروت
    مدرسه
    علم
    سیاست
    بورکینافاسو
    سفر
    عشق
    دوست
    ظالم
    موبایل
    بالاترین
    لینک
    p30world
    من هیچ رنگی با این کلمات به ذهنم نیومد . نکنه کور رنگم ؟ ها ؟
    همین دیگه
    بعدا مزاحم میشم
    مراحمید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •