تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1311 از 1545 اولاول ... 311811121112611301130713081309131013111312131313141315132113611411 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,101 به 13,110 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان برای سیم کشی روکار بین سر خط تا واحد چه سیمی رو پیشنهاد میکنید؟
    خودم همچین سیمی مد نظرم هست، دیدم همسایه هاهم از همینا زدن. هم ارزونه حدودا متری 2 تومن زده، هم یه شیلد ساده ای به نظر میرسه داره، هم بیش از حد کلفت نیست

بین 05 و 06 فرق زیادی هست؟ در ضمن مسیری که میخوام سیم بکشم به اون صورت کابل برق خاصی رد نمیشه
    بهشم آفتاب نمیخوره
    دوتا رشته اش هم بیشتر استفاده نمیشه، واسه یک خط تلفن

سعی کن کابل مشکی بگیری

2. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان برای سیم کشی روکار بین سر خط تا واحد چه سیمی رو پیشنهاد میکنید؟
    خودم همچین سیمی مد نظرم هست، دیدم همسایه هاهم از همینا زدن. هم ارزونه حدودا متری 2 تومن زده، هم یه شیلد ساده ای به نظر میرسه داره، هم بیش از حد کلفت نیست

بین 05 و 06 فرق زیادی هست؟ در ضمن مسیری که میخوام سیم بکشم به اون صورت کابل برق خاصی رد نمیشه
    بهشم آفتاب نمیخوره
    دوتا رشته اش هم بیشتر استفاده نمیشه، واسه یک خط تلفن

بین 05 یا 06 فرق خاصی نیست ولی خب 06 رو اولویت بذار بعد این مارکی که عکس دادی بخری خیلی خوبه من داشتم قبلا از این مارک بخری خیلی خوبه منم دقیقا کنار برق نیست ولی افتاب رو دارم جنسش خیلی خوبه
    یا اینکه یه خاکستریشون روش نوشته فقط دو زوج فویل خیلی خوبی داره

4. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام. اتفاقا این کابلی که گذاستید بدرد نمیخوره بعد یک مدت که تو آفتاب و باران و برف و سرما باشه شروع یه خشک شدن و تکه تکه شدن روکش رویی میکنه و دست به هرجاش بزنید میشکنه و پر از ترک میشه. اگه برای فضای داخل ساختمان بخواید خوبه ولی بدرد بیرون نمیخوره. برای فضای باز فقط کابل مشکی مخابراتی. خود مامور های فنی مخابرات هم از همین کابل مشکی ها استفاده میکنند برای فضای باز

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

6. 3 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

این مارک که نه ولی مشابه همین لوشان قزوین گرفتم برای داخل ساختمون
    هم فویل و هم مشما داخلش داره به علاوه این سیم نقره ای محافظ توش هست که نمیدونم قلع هست یا آلومنیویم
    رنگ خود سیم هم خاکستری هست
    06
    یه دو ساعتیه وصله 400 تا crc انداخته که عالیه ولی دیروز سر خط تست کرده بودم حتی یدونه crc هم تو سه ساعت ننداخت
    اگه یه 24 ساعتی crc همینطوری کم بندازه زنگ میزنم شاتل ریت رو ببره 17 و 18
    البته من سر خط خودم رو از ترمینال خارج کردم بعد مستقیم وصل کردم به سیم واحدمون. نمیدونم کار خوبی هست یا نه
    فعلا با چسب برق چسبوندم تا بعدا عدسی ژله ای مخابراتی بخرم اصولی وصل کنم
    Last edited by ERF@NIAN; 26-04-2020 at 15:06.

8. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

سلام. اتفاقا این کابلی که گذاستید بدرد نمیخوره بعد یک مدت که تو آفتاب و باران و برف و سرما باشه شروع یه خشک شدن و تکه تکه شدن روکش رویی میکنه و دست به هرجاش بزنید میشکنه و پر از ترک میشه. اگه برای فضای داخل ساختمان بخواید خوبه ولی بدرد بیرون نمیخوره. برای فضای باز فقط کابل مشکی مخابراتی. خود مامور های فنی مخابرات هم از همین کابل مشکی ها استفاده میکنند برای فضای باز

سلام
    میشه عکس بزاری از این نوع کابل مشکی که گفتی چون مثل اینکه انواع مختلفی داره
    و اینکه دیگه نیاز به خرطومی نداره ؟ چون من هر یکسال سیم و عوض میکنم خشک میشه البته از این سفیداس کلا گفتم امسال از تو خورطومی رد کنم اینقدر سریع خشک و پودر و نابود نشه اما تا حالا به این مشکیا فکر نکرده بودم

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این شاتل شرکت داغونیه. اول ماه ثبت نام کردم تازه بعد از گذشت 7 روز به من می گن امکان داره 15 تا 20 روز رانژه خط طول بکشه. گویا پورت خالی ندارن اما با اطلاع از این موضوع دارند در مرکز مخابراتی منطقه ما سرویس اینترنت می فروشند. می گم منصرف شدم پولمو پس بدین در پاسخ گفتند که این فرآیند هم 3 تا 7 روز طول می کشد.
    کلاهبردارهای حرفه ای هستند. چند نفر مثل من پولشون برای یک تا دو هفته در حساب شرکت می مونه و شرکت از این پول ها سود به جیب می زنه.
    من فکر می کنم باید در 195 از این ها شکایت کنم.
    سلام
    کدوم مرکز هستید؟ من مرکز کرمی هستم. شنبه 30 فروردین مخابرات ثبت نام کردم هنوز رانژه نشده.
    های وب داشتم، با اینکه 2 هفته و حدود 60 گیگم مونده بود بخاطر جشنواره شاتل زودتر تخلیه کردم. اشتباه کردم زنگ نزدم از شاتل بپرسم و به سایتش اعتماد کردم. اولش که شماره رو میخواد چک نمیکنه پورت خالی داره مرکز یا نه، میره جلو و من هم فکر کردم ظرفیت دارن. وقتی تخلیه کردم داشتم ثبت نام میکردم که مرحله پرداخت نوشت مرکز شما ظرفیت نداره!!! ناچار شدم آسیاتک ثبت نام کردم، ولی بعد سه روز زنگ زدم پیگیری کردم میگه پورت نداریم! شماره کارت گرفت پولم رو پس بده. منم مجبور شدم همون روز شنبه 30 فروردین مخابرات رو آنلاین ثبت نام کردم. چند روز بعد زنگ زدم آسیاتک ببینم چرا پولم رو نریختن که گفت مشکل حل شده فرستادیم برای رانژه!!! گفتم من رو حساب حرف شما مخابرات ثبت نام کردم حالا بدون اجازه من رفته برای رانژه؟ گفتم نمیخوام پولم رو بدید گفتن باید مخابرات برگشت بزنه... خلاصه از مخابرات هم پیگیری کردم ولی همش به هم پاس میدادن.آخرش به 195 شکایت کردم، یک ساعت بعدش از آسیاتک زنگ زدن و عذرخواهی کردن و پول رو برگردوند. طرف گفت مشکل مرکز شما اینه که تیم رانژه نداره که انقدر طول میکشه! خلاصه هنوز منتظرم مخابرات وصل کنه. هر چی هم پیگیری کردم و به مرکز زنگ زدم گفت معلوم نیست کی وصل میشه! با اینکه چند روز هم از مخابرات بخاطر تاخیر شکایت کردم اصلا رسیدگی نکردن

تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

اگه موفق شدی کار بزرگی کردی، من چند ساله شاتل دارم اما جز محالات هستش که سرعت سرویسو بیشتر از اونی که خریدی ببندن مگر اینکه سرویس اکو باشه
    سلام گذاشتن رو 16
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.نه نیازی به خرطومی نداره. کابل کرمان هست فکر کنم ۰.۶ هست . من ۲ زوج خریدم.برای من تو باد و باران و برف و آفتاب هست . خودم قبلا از اون طوسی و سفید ها داشتم تجربشو داشتم که ترک میخوره و داغون میشن.

13. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

اگه موفق شدی کار بزرگی کردی، من چند ساله شاتل دارم اما جز محالات هستش که سرعت سرویسو بیشتر از اونی که خریدی ببندن مگر اینکه سرویس اکو باشه
    سلام گذاشتن رو 16
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

گفتم که سرویسای اکو رو می بندن روی 16 مگ ، اما سرویسای fair و امکان نداره ببندن ، جز محالات هستش، اگه سرویس fair و رو 16 تونستی بزاری جاییزه داری

16. این کاربر از ruzbeh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •