تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1302 از 1319 اولاول ... 3028021202125212921298129913001301130213031304130513061312 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,011 به 13,020 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فکر کنم سرعت دانلود از تورنت محدود شده، چه با نامحدود شبانه و چه با طرح های دیگه سرعت دانلود بالای 250 کیلوبایت نمی ره. ممکنه دوستان یه چک کنن ببین برای اون ها همین طوریه؟
    محدودیتها متفاوت هست. یک منطقه اصلا نداره (مثل پستی که دوستان بالا اشاره کردند) ، یک منطقه دیگه بعضی سیمکارتها بعد 100 گیگ کلا روی 240 محدود میشن. بعضی دیگه سیمکارتها چند روز در میان محدودیتش برداشته میشه دوباره محدودیت برقرار میشه. برای شما محدودیت روی تورنت هست ولی نه دانلود عادی.
    حالا شما دو کار کن. یکی پورت رو عوض کن، دوم محدودیت اپلود رو بردار ببین سرعت دانلودت تغییری میکنه.

داره خودمونی میشه saeid.cyber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

حدود 2 ماه هست که با اینترنت نامحدود همراه اول (1 تا 11 صبح) روزانه حدود 200 گیگ دانلود میکردم. ولی الان 3 روزه که دقیقا از ساعت 1 سرعت اینترنت بین‌الملل رو 250کیلوبایت فیکس میشه. قبلا اگه VPN وصل نبود سرعتم کم میشد اما وقتی vpn رو متصل میکردم یهو سرعت میرفت رو 12 مگابایت

اگر کسی روش بالا بردن سرعت همراه اول رو میدونه لطفا راهنمایی کنه. واسه من با vpn خیلی بالا میرفت. ماه پیش نزدیک 2 ترابایت دانلود کردم

3. این کاربر از saeid.cyber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بعد مدت ها امدم اینترنت همراه اول رو تست کنم، یک سیم کارت قدیمی داشتم، بردم عوضش کردم، بعد با اون ۱۵ گیگ رایگانی که میده، امدم چندتا لینک رو تست کردم،
    روی شبکه 4G متوسط سرعتی که گرفتم ۲۰۰ تا ۳۵۰ بود! (ساعت اش فرقی نداره، هم صبح اینطوری هست و هم بعد از ظهر و شب) دلیل خاصی داره اینقدر کنده؟ یا اینکه همراه اول سرعت رو محدود میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بعد مدت ها امدم اینترنت همراه اول رو تست کنم، یک سیم کارت قدیمی داشتم، بردم عوضش کردم، بعد با اون ۱۵ گیگ رایگانی که میده، امدم چندتا لینک رو تست کردم،
    روی شبکه 4G متوسط سرعتی که گرفتم ۲۰۰ تا ۳۵۰ بود! (ساعت اش فرقی نداره، هم صبح اینطوری هست و هم بعد از ظهر و شب) دلیل خاصی داره اینقدر کنده؟ یا اینکه همراه اول سرعت رو محدود میکنه؟
    حدس من اینه که مربوط به محل تست هستش، حتی یک خیابون بالاتر و پایین تر خیلی متفاوت میتونه باشه. من تو خونه سرعتم حتی از سرعت شما هم معمولا کمتره ولی رفته بودم حدود 700 متر دورتر و تست کردم و سرعت 30 مگابیت بود، تازه محیط بسته. خیلی از جاهای خونمون رو هم تست کردم، سرعت هیچ فرقی نمیکنه حتی برم تو حیاط. قدیم که شبانه رایگان بود از حدود 3.5 صبح سرعت میرفت روی 8 مگ و حدود شش دوباره همون آش و کاسه. شاید اطراف من خیلی دانلود میکنن که بعید میدونم به دلایل مختلف.

6. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خونه ما سرعت دانلود تا 20 مگابایت هم گرفتم با همراه اول
    ولی خیلی وقته که حتی به 5 مگ هم نمیرسه دقت کردم الان دیگه گوشی روی حالت 4g+ هم نمیره و فقط روی 4g میمونه
    در به در دنبال اینم روشی پیدا کنم بتونم باند گوشی رو عوض کنم بلکه شاید سرعت بیشتر شد کسی راهی بلده؟

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی ------ یا شدوساکسی برای دورزدن محدودیت شبانه داره؟
    بخدا با این سرعت اشکت درمیاد دانلود کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام،

نزدیک 2 هفته میشه که دائم قطع و وصلی دارم، اول اینطور بود که فقط سایت باز نمیکرد که DNS رو از روی مودم برداشتم و درست شد ولی الان اینطور شده که قطع میشه و پینگ هم نداره موقع قطعی. گاهی خیلی زیاد میشه مثل 2 به بعد که هر چند ثانیه قطع و وصل میشه و در طول روز گاهی ثباتش بیشتر میشه. پشتیبانی هم که کاری از دستش برنمیاد و حرفهای عجیب میزنه که "refresh" کردم و این خرعبلات.

میخواستم ببینم کسی این مشکل رو داره (تو تهران)؟

ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

--- حذف شود ---
    Last edited by test84; 15-09-2022 at 04:10.

11. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوشنه سوریه، 500 مگ هاتون رو از دست ندین یه وقت ))

13. 2 کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام. دوستان همراه اول بسته شبانه یکروزه یا حتی یک هفته نداره؟ یک ماهه داره و خب نیازی ندارم اونقدرا. چندتا فایل حجیم دارم برای دانلود و همون یکروزه کافی هست برام.

ممنونم از شما

15. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •