تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 163

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کمتر از چهار دقیقه !!! ( آموزش نرم افزار Norton Ghost - نورتون گاست )

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببینم سی دی هات سالمن؟
    بیشتر توضیح بده
    دونه دونه سی دی هاتو بزار تو کامپیوتر و فایلای داخلشو رو کامپیوترت کپی کن (برای تست) همچنین نباید مدت کپی خیلی زیاد بشه
    اگه همشون سالمن ، باید راه دوم رو که گفتم انجام بدی
    یعنی بعد از بوت کامپیوتر و گذاشتن سی دی یک و شروع اکسترکت ، زمانی که سی دی بعد رو خواست ، سی دی رو قرار بده بعد 20 ثانیه صبر کن تا سی دی رو بخونه سپس روی ok بزن.
    چیز سختی نیستا
    اگه مشکل داشتی بگو باز
    اگه دیر جواب میدم پیغام خصوصی بزار که تو فروم بهت جواب بدم
    ممنون اما من كه راه سومي نديدم! شما كه دوباره همون دوتا راهو گفتيد! قسمت 5 اصلا رو هارد كپي نميشه...

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من با isobuster 2.0 بخش 5 رو روي هارد ريختم. درست شد. يعني همه ايميج رو نشون ميده اما در ghost_explorer نميشه قسمتهايي رو روي هارد ريخت! بخش معيوب 300 مگ بيشتر نبود اما حجم بيشتري رو غير قابل بازيابي نشون ميده...
    واقعا اين برنامه Ghost چه فلاكتي براي ما به ارمغان آورد!
    اگه ميشه زودتر جواب بدين من واقعا به اين اطلاعات نياز دارم...
    ضمنا من تنظيمات hsobuster رو بلد نبودم با همون تنظيمات پيش فرض كپيش كردم كه آخر كپي هم گفت تعداد خطاها زياد بود ميخواي اصلا پاكش كني؟!!

حـــــرفـه ای MB_Danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

سلام به دوست عزیزم جناب sherlock_Holmes
    امیدوارم حالتون خوب باشه .
    به هر دلیلی قسمت پنجم این Image خراب شده و حتی به صورت عادی قابل کپی شدن بر روی هارد نیست !!
    به همین دلیل شما دیگه نمی تونید با نرم افزار Norton Ghost این Image رو Restore کنید !
    آیا میشه Norton Ghost رو گول زد ؟
    مثلا قسمت پنجم Image دیگری رو بذاریم جای قسمت پنجم خراب Image خودمون !
    من نزدیک به 2 ساعت تلاش کردم که Norton Ghost رو دور بزنم ، تمام حالت ها رو امتحان کردم ... اما نشد که نشد !
    اگه تونستید با نرم افزار IsoBuster Pro 2.0 ( توصیه می کنم تنظیمات پیش فرض این نرم افزار رو تغییر ندهید ، چون ممکنه نتیجه ی عکس داشته باشه ! ) اون قسمت خراب رو استخراج کنید ، ابتدا با برنامه ی Ghost سعی کنید که Image تان را بازیابی کنید ( مطابق با روشی که در پست 215 گفته شد ) ... اگه بازیابی شد که خدا رو شکر ... ولی اگه Ghost مجددا پیغام خطا داد ، باید از نرم افزار Ghost Explorer استفاده کنید ... ولی دقیقا به همین شکلی که من میگم !
    1 . نرم افزار Ghost Explorer را اجرا کنید .
    2 . اولین قسمت Image تان ( GHO ) را Open کنید .
    3 . Ghost Explorer کادر محاوره ای Open را باز می کند .
    4 . DVD دوم را در DVD ROM قرار دهید و در کادر محاوره ای Open اولین GHS را باز کنید .
    5 . Ghost Explorer مجددا کادر محاوره ای Open را باز می کند .
    6 . DVD سوم را درون DVD ROM قرار دهید و در کادر محاوره ای Open اولین GHS را باز کنید .
    7 . پس از چند لحظه با پیغام زیر مواجه خواهید شد !

8 . شستی Cancel را فشار دهید تا مجددا کادر محاوره ای Open ظاهر شود .
    9 . مجددا شستی Cancel را فشار دهید .
    10 . در این لحظه شما با پیغامی مانند شکل زیر مواجه خواهید شد .

11 . مجددا شستی Cancel را فشار دهید تا دوباره کادر محاوره ای Open نمایش داده شود !
    12 . در کادر محاوره ای Open آخرین فایل GHS را انتخاب و Open نمایید .
    13 . اکنون پیغامی مانند شکل زیر ظاهر می شود .

14 . کلید OK را فشار دهید .
    15 . حالا تمام فایل ها رو Extract ( استخراج کنید )
    16 . ممکنه با پیغامی مانند شکل زیر مواجه شوید .

این پیغام نشون میده که کدوم فایل خرابه ...
    امیدوارم با این روش بتونید بیشتر اطلاعاتتون رو بازیابی کنید .
    موفق باشید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

برنامه Norton Ghost تحت DOS رو نمی تونم از صفحه اول Download کنم هــــــــــا...هاستش میگه همچین فایلی دیگه وجود نداره.

من 2 تامشکل با این Norton Ghost دارم :

یه نوت بوک Dell دارم. با Partition Magic که بررسی کردم همه فضاهای MBR اش به صورت Factory Default اشغال شده است.
    یک فضای Boot برای Media Direct و یکی برای Restore پیش فرض و یکی دیگه رو نمی دونم برای چیه. با فضای بوتی که XP گرفته دیگه Norton Ghost نمی تونه یک Virtual Partition بسازه برای خودش و میگه که :
    "Unable to find a free MBR slot in virtual partition.dll"

سعی کردم با یه CD بیام بالا و در محیط DOS فایل Ghost.exe رو از محل نصب برنامه Norton Ghost 2003 اجرا کردم. اما صفحه اش باز میشه منتها هیچ فرمانی و هیچ کاری نمیشه درش انجام داد و هیچ منویی پیدا نیست.

برای توضیحات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیدا کردم که مربوط به مشکل Free MBR Slot هست و برای مشکل Boot شدن و ساخت Floppy مخصوص خودش با استفاده از Norton Ghost Boot Wizard که نمی تونم انجام بدم و فلاپی بسازم. درآخرین لحظه که میخواد برای Image گیری ویندوز رو Restart کنه همون پیغام فوق صادر میشه.

والا موندم باید چی کار کنم.
    برای حذف و دستکاری پارتیشن های Default که به صورت مخفی هست و برای Media Direct اختصاص داده شده و در ویندوز دیده نمیشه هم اطلاعاتی ندارم که بخوام Repartitioning کنم.
    احتمالا اگه کسی Notebook Dell داشته باشه دارای برنامه Media Direct هم باشه به خوبی متوجه میشه دقیقا مشکلم چیه.
    Last edited by Reza_Sadeghi; 17-03-2007 at 08:14. دليل: لینک گذاری برای ارجاع

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    امیدوارم این راهنما کارتو راه بندازه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

یه سوال برای من باقی مونده
    شما ها چطور با گاست 2003 می تونید ازهارد های Sata ایمیج بگیرید !!!!!!!!!!!!!

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ببخشید یه سوال من یه ویندوز روی C دارم یه ویندوز از قبل ایمیج گرفتم تو هاردمه حالا چجوری میتونم ویندوز دوم رو هم طوری داشته باشم که در هنگام استارت بپرسه که کدوم ویندوز استارت بشه همون زمان 30ثانیه دیگه.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

این حالتی که شما می گی بهش میگن Multi Boot .......به نظر اون سئوال زمانی پرسیده میشه که شما 2 تا ویندوز روی 2 تا درایو متفاوت نصب کرده باشی از قبل.....شاید بتونی اون Image رو روی درایو بعدیت پیاده سازی کنی...البته من بعید می دونم که به این طریق به چیزی که میخوای برسی چون برای این که سیستمت Multi Boot بشه باید 2 تا ویندوز تونسته باشند از قبل با هم ارتباط برقرار کرده باشند که این راهی نداره جز این که یه ویندوز رو به طور کامل پیش سر یه ویندوز دبگه با احتساب اولویت هاشون نصب کنی و بعدش Image بگیری.....فلسفه این Image گیری در کل فقط در صورتیه که شما تصمیم داری از ویندوزت در حال حاضر با کلیه متعلقاتش پشتیبان بگیری و یه روز برش گردونین.

از باقی دوستان درخواست می کنم نظرشونو در این رابطه بگن و به مشکل خودم هم که چند تا پست بالاتر مطرح کردم رسیدگی کنین.
    با تشکر.

داره خودمونی میشه omid_matrix3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض boot.ini

فکر کنم اگه بتونی در boot.ini آدرس ویندوز دومی رو تعریف کنی حل بشه

آخر فروم باز Mahdi_Co_1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

با تشکر فراوان از جناب Harry Potter
    چرا این قدر حجم Acronis True Image Enterprise Server زیاده!!!؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •