تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 221

نام تاپيک: سوال در مورد مصرف سیتالوپرام

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سیتالورامین واسه من تجویز شد، حالت تهوع و اختلال خواب عوارضش روی بنده هستش، فعلا هیچ حسی هم ندارم، قراره دو هفته دیگه دوباره ویزیت شم
    دوست عزیز این حالت تهوع و اختلال خواب از عوارض کلی دارو هست که به مرور زمان با سازگاری بدن به دارو کم کم رفع میشود شما سعی کنین دارو رو در ساعتی معین و دوز مشخصی که پزشک براتون تجویز کرده مصرف کنین و حتما پی گیر درمانتون باشین
    در ضمن کاتولگ خود دارو میتونه خیلی به شما کمک کنه حتما مطالعش کنین
    موفق باشین

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ورقي كه 7 تا دونه قرص توشه . من اول ورقي 6 تومن ميگرفتم . پرسيدم گفتن شده 8 تومن . خدا به خير بگذرونه . . .

3. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ورقي كه 7 تا دونه قرص توشه . من اول ورقي 6 تومن ميگرفتم . پرسيدم گفتن شده 8 تومن . خدا به خير بگذرونه . . .
    یعنی هر دونه ایش می افته 1000 تومن تازه یه خورده بیشتر
    شما چرا از داروی مشابه ایرانیش استفاده نمیکنین

5. این کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یعنی هر دونه ایش می افته 1000 تومن تازه یه خورده بیشتر
    شما چرا از داروی مشابه ایرانیش استفاده نمیکنین
    پاروكستين مشابه ايراني نداره ( تا 1 ماه پيش كه من گرفته بودم !!!!!)
    خارجيشم كه . . . . .

7. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سیتالورامین واسه من تجویز شد، حالت تهوع و اختلال خواب عوارضش روی بنده هستش، فعلا هیچ حسی هم ندارم، قراره دو هفته دیگه دوباره ویزیت شم
    من هم سیتالوپرام مصرف میکنم که روزهای اول عوارضش وحشتناک بود که حتی چند روز قطع کردم مصرف رو برای چند روز، ولی دوباره که شروع کردم بعده یک هفته عوارضش کم شد و از بین رفت و حالا بعد از حدود 2هفته میتونم کاملا اثرات مثبت دارو رو احساس کنم.

پیشنهاد میکنم دارو رو شبها قبل از خواب مصرف کنین تا عوارضش کمتر باشه و بعده حدود یک هفته عوارضش کامل از بین میره.

9. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من هم سیتالوپرام مصرف میکنم که روزهای اول عوارضش وحشتناک بود که حتی چند روز قطع کردم مصرف رو برای چند روز، ولی دوباره که شروع کردم بعده یک هفته عوارضش کم شد و از بین رفت و حالا بعد از حدود 2هفته میتونم کاملا اثرات مثبت دارو رو احساس کنم.

پیشنهاد میکنم دارو رو شبها قبل از خواب مصرف کنین تا عوارضش کمتر باشه و بعده حدود یک هفته عوارضش کامل از بین میره.
    ولی فک کنم مصرفش قبل از خواب اثراتشو مثبتشو کمتر کنه چون وقتی غلظت سرمی دارو بالا هست ما دقیقا خواب هستیم و وقتی بیدار میشم کلی از دارو توسط کلیه و معده و کبد تجزیه شده و غلضت سرمی حسابی پایین اومده
    نظر شما چیه دوست عزیز؟

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ولی فک کنم مصرفش قبل از خواب اثراتشو مثبتشو کمتر کنه چون وقتی غلظت سرمی دارو بالا هست ما دقیقا خواب هستیم و وقتی بیدار میشم کلی از دارو توسط کلیه و معده و کبد تجزیه شده و غلضت سرمی حسابی پایین اومده
    نظر شما چیه دوست عزیز؟
    والا من زیاد اطلاعات پزشکی ندارم ولی برداشت من اینه که این حرف شما کاملا درسته ولی برای داروهایی که طول اثر کوتاه مدت دارن، مثلا ارامبخشها که به طور مثال 4ساعت طول دوره اثرشون هست توی اون 4ساعت اثرگذار هستن و دیگه اثرشون از بین میره.
    ولی برای این دارو سیستم اثر گذاری بلند مدت هست و تاثیر دارو با همون لحظه مصرفش نمایان نمیشه که فقط نزدیک 2هفته طول میکشه تا کم کم دارو اثرات مثبت خودش رو نشون بده و به نظرم مصرف شب یا روز زیاد فرقی نمیکنه چون اثر این دارو در ساعات اولیه مصرف نمایان نمیشه بلکه اثر دارو در طول کل دوره مصرف بعد از مدتی بروز میکنه که یکنواخت و ثابت ادامه پیدا میکنه.

12. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

این قرص برای چی استفاده میشه؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من فقط یکبار با تجویز پزشک نصف این قرص استفاده کردم عجیبترین دارویی بود که استفاده میکردم
    نیم ساعت بعد از استفاده بدنم به شدت عرق کرد تپش قلب و درد قفسه سینه داشتم و احساس ضعف میکردم که به پزشک مراجعه کردم گفتن مشکل خاصی نیست خوب میشی
    اما یه چیزی برام جالب بود این قرص انرزی عجیبی به من داد تا دو رو خوابم نداشتم و انرزی بسیار زیادی هم داشتم اما در کل به نظرم اگر عوارض نداشت این دارو واقعا عالی بو به خاطر انرزی زیادی که به من داد
    اما من همون نصف قرص بیشتر استفاده نکردم و گذاشتمش کنار

15. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من فقط یکبار با تجویز پزشک نصف این قرص استفاده کردم عجیبترین دارویی بود که استفاده میکردم
    نیم ساعت بعد از استفاده بدنم به شدت عرق کرد تپش قلب و درد قفسه سینه داشتم و احساس ضعف میکردم که به پزشک مراجعه کردم گفتن مشکل خاصی نیست خوب میشی
    اما یه چیزی برام جالب بود این قرص انرزی عجیبی به من داد تا دو رو خوابم نداشتم و انرزی بسیار زیادی هم داشتم اما در کل به نظرم اگر عوارض نداشت این دارو واقعا عالی بو به خاطر انرزی زیادی که به من داد
    اما من همون نصف قرص بیشتر استفاده نکردم و گذاشتمش کنار
    مطمعن هستن همین قرص رو مصرف کردین؟

چون این دارو همچین حالتهایی ایجاد نمیکنه مگر خیلی خفیف فقط احساس ارامش در روز اول مصرف وگرنه مثل بعضی داروهای مسکن یا داروهای اعصاب نیست که احساس انرژی خیلی خاصی بده.

17. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •