تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 28 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 278

نام تاپيک: شرایط فروش و مباحث مربوط به تحویل محصولات سایپا

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان با توجه به اینکه سایپا 131 فروش نقدی نداره ومن چندین نمایندگی سر زدم گفتند نداریم ولی یه نمایندگی پیدا کردم که میگه 11.780 میلیون و میگه که تحویل یک ماه تا 3 ماه که اگر بیشتر از یه ماه بشه مدل ماشین 92 میشه به نظرتون کارشون قانونیه؟ چون خود سایت سایپا هم فروش نقدی نداره.
    دوست عزیز
    جوابتون رو در یک تاپیک دیگه دادم
    از زدن پست تکراری تو سایر تاپیک ها خودداری کنید

داره خودمونی میشه abolfazlmarzany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

یه سوال...

مگه پلاک با ماشین نمیاد؟؟؟ چطوری ماشین بدون پلاک رو تحویل گرفتی بردی؟؟ میشه؟ پلیس نمیگیره؟

بعد...ببینم..منی که کل پول رو نریختم....اول دعوت نامه میاد که بیاید بقیه پول رو بریزید تیپ های موجود رو هم انتخاب کنید و اگه رنگ درخواستی وجود نبود تغییر بدید؟؟ بعد از ده روز ماشین میاد؟؟ اینجوریه؟؟
    به قول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشین هر دو صورت تحویل میدن چی بدون پلاک چی با پلاک
    نمایندگی هم یه برگه میده که بتونی ماشین رو تا خونه ببری ولی اگه تصادف بکنی یا بزنی به جایی مقصر خودتی
    برای پلاک هم من روز بعد سایت سایپا رو چک کردم زده بود رفتم نمایندگی نامه معرفی رو گرفتم و بعد راهنمایی و رانندگی پلاک رو گرفتم
    بله اول دعوت نامه میاد که دقت نکردم یه هفته یا 10 روز مهلت بهده میده بقیه پول رو واریز کنی
    برای رنگ هم هر رنگی بگی برات میارن فرقی نمیکنه تیپ و آپشن ها رو هم توش زده که میتونی انتخاب کنی
    از ده روز گرفته تا 1 ماه طول میکشه ماشین رو تحویل میدن
    تا جایی که میتونی آپشن ها رو انتخاب نکن توی بازار ارزون تر برات در میاد

3. 2 کاربر از abolfazlmarzany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه abolfazlmarzany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بخشید استادmohamad skystar
    موقع ماشین رو تحویل گرفتم بقیه ماشین ها نمایندگی دیدم ضبط نداره
    میگن جدیدا اینجوری تحویل میدن ولی ماشین من ضبط داشت شما از این قضیه خبر دارین یا نه ؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

بخشید استادmohamad skystar
    موقع ماشین رو تحویل گرفتم بقیه ماشین ها نمایندگی دیدم ضبط نداره
    میگن جدیدا اینجوری تحویل میدن ولی ماشین من ضبط داشت شما از این قضیه خبر دارین یا نه ؟؟؟
    در مورد پخش ماشین هم 2 حالت وجود داره:

در حالت اول اینکه پخش رو ماشین نمیزارن که این به نفع شماست چرا؟ چون بعد یه حواله بهت میدن میری بانک
    پولش رو میگیری و اینجوری میتونی تصمیم بگیری یه پخش با کیفیت تر و مناسب تر برا ماشینت بخری

حالت دوم اینکه یه پخش CD معمولی ایرانی میزارن رو ماشین که ساخت ایران هست و به هر حال در حد یه CD خوندن بد نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان

من یه 131 Ex ثبت نام کردم به تاریخ 91/7/12 که تو درخواست فروش فوری زده و تحویل 30 روزه یعنی باید 91/8/12 به دستم میرسید ولی تا حالا که نمایندگیش میگه دست ما نیست من چند تا سوال داشتم از خدمت اساتید .
    اولا" اینکه تو قرارداد به ازای تاخیر 30% جریمه نوشته که الان تقریبا" یه 80 روزی میشه که تاخیر داره آیا جریمه رو پرداخت می کنن ؟
    دوما" اینکه من با قیمت 1044000 ثبت نام کردم و بعد سایپا اون مدلو گرون کرد ، و با توجه که من خریدم نقدی بوده و تحویل فوری باید مابه التفاوت بپردازم ؟
    سومآ " ممکنه اصلا" بی خیال شن و بگن بیا پولتو بگیر؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

با سلام به دوستان

من یه 131 Ex ثبت نام کردم به تاریخ 91/7/12 که تو درخواست فروش فوری زده و تحویل 30 روزه یعنی باید 91/8/12 به دستم میرسید ولی تا حالا که نمایندگیش میگه دست ما نیست من چند تا سوال داشتم از خدمت اساتید .
    اولا" اینکه تو قرارداد به ازای تاخیر 30% جریمه نوشته که الان تقریبا" یه 80 روزی میشه که تاخیر داره آیا جریمه رو پرداخت می کنن ؟
    دوما" اینکه من با قیمت 1044000 ثبت نام کردم و بعد سایپا اون مدلو گرون کرد ، و با توجه که من خریدم نقدی بوده و تحویل فوری باید مابه التفاوت بپردازم ؟
    سومآ " ممکنه اصلا" بی خیال شن و بگن بیا پولتو بگیر؟
    به احتمال زیاد ex ندارند چون تولیدش به نسبت بقیه کمتر است
    بله .پرداخت میکنند ,معمولا سایپا توی پرداخت جریمه تاخیر خیلی متعهدتر و مسئول تر به نسبت ایرانخودرو بوده و تمام تاخیر هارو پرداخت کرده
    نخیر شما مابالتفاوت بتون تعلق نمیگیره ,قراردادتون قطعی بوده
    به هیچ وجه اینطوری نمیشه ولی شاید بگن بیاد با مدل دیگه تعویض کنید قراردادتونو که در اون صورت شاید تغییرات قیمت هم لحاظ بکنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

به احتمال زیاد ex ندارند چون تولیدش به نسبت بقیه کمتر است
    بله .پرداخت میکنند ,معمولا سایپا توی پرداخت جریمه تاخیر خیلی متعهدتر و مسئول تر به نسبت ایرانخودرو بوده و تمام تاخیر هارو پرداخت کرده
    نخیر شما مابالتفاوت بتون تعلق نمیگیره ,قراردادتون قطعی بوده
    به هیچ وجه اینطوری نمیشه ولی شاید بگن بیاد با مدل دیگه تعویض کنید قراردادتونو که در اون صورت شاید تغییرات قیمت هم لحاظ بکنند
    با تشکر از جواب تون
    بله اتفاقا" همش می گن بیا با مدل SL تعویض کن ولی SL هیچی نداره . و یه سئوال دیگه خلاصه به نظرتون حداکثر چند ماه تاخیر می تونن داشته باشن . یعنی تا حالا حداکثر تاخیری که داشتن چند ماهه بوده ؟

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

با تشکر از جواب تون
    بله اتفاقا" همش می گن بیا با مدل SL تعویض کن ولی SL هیچی نداره . و یه سئوال دیگه خلاصه به نظرتون حداکثر چند ماه تاخیر می تونن داشته باشن . یعنی تا حالا حداکثر تاخیری که داشتن چند ماهه بوده ؟
    تا 3 ماه تاخیر من دیدم
    ولی عموما چقدر تاخیر داشته باشه رو نمبدونم
    به طور حتم اینور سال تحویلتون میدن
    ولی باید پیگیر باشید ,اگه میتونید هم به سازمان بازرسی شکایت ثبت کنید

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

2 تا سوال

من یه سورنتو به نامم هست...مال کسی بوده قبلا...

پلاکش زوج هست.

الان میخوام دوباره بدم به همونی که ازش گرفتم...یعنی دبواره بریم شماره گذاری و سند و ....از مالکیت من در بیاد

الان اون پلاکی که روی سورنتو هست رو همون رو میدن برای پراید من؟؟؟ درسته؟؟ منظورم شمارش هست ..چون من زوج میخوام!

2- یعنی چی نمایندگی بگه به ما ربطی نداره؟؟؟ نمایندگی سایپا یعنی خود سایپا و وقتی ماشینو نمیدن نباید بگه چرا؟؟؟ پس از کجا میشه پیگیری کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

2 تا سوال

من یه سورنتو به نامم هست...مال کسی بوده قبلا...

پلاکش زوج هست.

الان میخوام دوباره بدم به همونی که ازش گرفتم...یعنی دبواره بریم شماره گذاری و سند و ....از مالکیت من در بیاد

الان اون پلاکی که روی سورنتو هست رو همون رو میدن برای پراید من؟؟؟ درسته؟؟ منظورم شمارش هست ..چون من زوج میخوام!

2- یعنی چی نمایندگی بگه به ما ربطی نداره؟؟؟ نمایندگی سایپا یعنی خود سایپا و وقتی ماشینو نمیدن نباید بگه چرا؟؟؟ پس از کجا میشه پیگیری کرد؟
    پلاک ماشین قبلی شما که فروختین رو همونو دوباره بهتون میدن.
    در مورد سوال دوم اولا من ماشینمو با 30 روز تاخیر گرفتم، دقیقا 30 روز بعد از تحویل ماشین حدود 210 هزار تومن برام ریختن تو کارت نارنجی، دوما پیشنهاد اکید میکنم حتما برین سازمان فروش و بازاریابی سایپا (جاده مخصوص کرج قبل از چهار راه ایران خودرو) به مقداری کافی داد و بیداد راه بندازین، و از اونجا پیگیری کنید
    چون ماشین من رو هم تحویل نمیدادن گیر ایربگ دادن بهش پول ایربگو ریختم بعد از 10 روز هنوز تو سیستم ثبت هم نشده بود رفتم اونجا مقداری داد و بیداد و همون روز برام فاکتور کردن ماشینو فرداش هم تحویل گرفتم.

12. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •