تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 21 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 201

نام تاپيک: دانلود کتب و مقالات مذهبی (فقط در اینجا)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Contractor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

پيش فرض

دریافت فایل متن کامل خطابه غدیر بصورت pdf :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک دانلودی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    میشه از اول آپلود کنید چون لینک دانلودی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض کتابهای حدیث در موبایل

کلیه عزیزانی که مایل به داشتن کتاب مورد نظر (فقط احادیث ) هستند ا ایمیل بنده مکاتبه نمایند تا برایشان در اسرع وقت ساخته شود
    امکانات :
    - تبديل متون فارسي و عربی و كلمات و علامتهاي لاتين به كتاب الكترونيكي همراه (فایل جاوا، آماده براي نصب در تلفن همراه)؛
    - استفاده از استاندارد جاوا كه براي بسياري از دستگاههاي تلفن همراه شناخته شده مي‌باشد؛
    - عدم نياز به Java Runtime Environment، Java Wireless Toolkit و يا هر نرم افزار جانبي ديگر؛
    - سرعت بسیار بالا در هنگام تبديل متن به کتاب جاوا؛
    - حجم فایل بسيار پايين بعد از تبديل (حدود يك سوم حجم متن اوليه!)؛
    - افزودن اطلاعات دلخواه كاربر به صفحه اول کتاب (عنوان کتاب، نام نویسنده، تصویر جلد، و سایر توضیحات لازم)؛
    - ويرايش خودکار متن پیش از تبدیل (اصلاح نقطه گذاري هاي داخل متن)؛
    - رابط كاربري ساده و كاملاً فارسي همراه با توضيحات كافي؛
    - امكان تهيه فهرست موضوعات براي متن مورد نظر؛
    - امکان تعیین میزان متن قابل نمایش در هر صفحه؛
    - قابلیت انتخاب زمینه و قلم پيش فرض برای اولین اجرا در تلفن همراه؛
    - امکان تست کردن فایل خروجی (کتاب جاوا) با استفاده از شبیه ساز تلفن همراه بر روی کامپیوتر؛
    - یادآوری تنظیمات مربوط به هر متنی که قبلاً تبدیل شده است.
    -...

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

12 اعتقاد به مهدويت در اديان مختلف

کتاب : اعتقاد به مهدويت در اديان مختلف

حجم : 94 KB

دانلود »

کد:

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

12 فرشتگان در قرآن

کتاب : فرشتگان در قرآن

حجم : 194 KB

دانلود »

کد:

6. این کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض بوی خمینی - آخرین نفس‌های مقابل (به‌همراه قانون اساسی و اسناد حضرت امام‌ـ‌قدس)

سلـام به اهل معرفت. بسیاری از جنبش‌های مقابل دولت‌ها با وجود پایگاه مردمی به‌تدریج دچار انقلابات درونی می‌شوند و تغییرات روشنی در گفتمانشان دیده می‌شود. این هدیه‌ی خدا و حضرت بقیة‌الله‌ـ آن ذخیره‌ی نا‌کران الهی‌ـ تا این سی‌و‌دومین سال با کمک روشنی‌پژوهان در اقتدار خود کوشیده؛ مقاطع مختلف را پشت سر گذاشته و هنوز بوی همان آرمان، و رنگ همان یک‌پارچگی را دارد. با آرزوی به‌روزی و مهرگستری آن و اجزایش.
    صبح 17 اسفند 1357
    مكان: قم، دبيرستان حكيم نظامى

[FONT="Tahoma"]

بسم اللَّه الرحمن الرحيم.

أُفَوِّضُ أمرِى إِلَى اللَّهِ من براى اولين دفعه‏اى است كه در اين مدرسه وارد شده‏ام.[…] شما جوانان كه اميد من هستید و نويد من هستيد، كوشش كنيد و وحدت كلمه خود را حفظ كنيد. […]اين خيالى است كه آن‌ها به سر خودشان مى‏پزند، كه مملكت ما را باز با فرم ديگر به مصيبت‌هاى سابق بكشند. شما جوانان برومند، شما محصلين ارجمند كه اميد من هستيد و نويد من هستيد[…]آن‌ها مى‏خواهند ملت را منحرف كنند از مسير خود. مسير شما مسير اسلام است. مسير شما اين است كه جمهورى اسلامى را بپا كنيد. من رأى به جمهورى اسلامى مى‏دهم، و از شما تقاضا دارم كه رأى به جمهورى اسلامى بدهيد؛ نه يك كلمه كم، نه يك كلمه زياد: جمهورى اسلامى.
    آن‌ها كه در نوشتجاتشان از «جمهورى» دم مى‏زنند- جمهورىِ فقط-، يعنى اسلام نه؛ آن‌هايى كه «جمهورى دمكراتيك» مى‏گويند، يعنى جمهورى غربى، جمهورى اسلامى نه؛ آن‌ها مى‏خواهند باز همان مصايب را با فرم ديگر براى ما به بار بياورند. آن‌ها اصلًا در اين نهضت دخالت نداشتند.
    آنها كه امروز به خيال خودشان مى‏خواهند سرسفره آماده بنشينند، در اين نهضت به هيچ وجه دخالت نداشتند؛ اين نهضت را شماها، اين نهضت را طبقه محصل، طبقه كارگر، دهقان، بازارى[به بار آوردید]؛ اين نهضت را اين‌ها به بار آوردند و اين‌ها حق دارند. آن‌ها كه در خارج بودند و براى ميوه چينى آمده‏اند، و آنها كه در صدرهاى بالا نشستند و منظره‏ها را نگاه كردند ـ يا كمك كردند به رژيم و حالا به صورت انقلاب[ى‏] درآمده‏اند‌ـ آن‌ها را نپذيريد، و نمى‏پذيريم. آن‌ها كه قلم‌هاى مسموم را گرفته‏اند و برخلاف اسلام چيز مى‏نويسند و «ملى» و «دمكراتيك» و اين حرفها را به ميان مى‏آورند، از آن‌ها نپذيريد .
    ما «اسلامى» را مى‏خواهيم؛ ملت ما اسلام را مى‏خواهد. آنها كه كوشش دارند نهضت ما را تضعيف كنند، دولت ما را تضعيف كنند تا نتوانيم- تا به خيال آنها- نتوانيم در رفراندم‏ موفق شويم، خيال خامى به سر خودشان مى‏پزند. ملت ما يك‌پارچه خواهان جمهورى اسلامى است.
    […]ما بايد به فرياد اين ملت گوش كنيم. قشرهاى مختلف اين مملكت بايد به نداى ملت گوش كنند؛ ببينند ملت چه خواست و چه مى‏خواهد: ملت در طول اين يك سال و چند ماه اخير در خيابانها ريخت و فرياد كرد: «آزادى، استقلال، جمهورى اسلامى»؛ ما بايد تابع ملت باشيم.
    نبايد قلم دست بگيريم و توى منزل بنشينيم و هرچه مى‏خواهيم بنويسيم؛ صلاح نيست. اين برمى‌گرداند آن مسائل و مصايب سابق را؛ خيانت است به ملت. كمونيستها هم بايد جمهورى اسلامى بخواهند.[…]در هر مسلكى كه هست- بايد دنبال ملت برود تا پيروز شود. بايد دنبال همين قشر ملت، همين محصلين، همين محصلين علوم قديمه و جديده، همين بازارى، همين حمّال، همين دهقان، همين كشاورز، همين كارگر، دنبال اينها بروند؛ اين‌ها كشته دادند، اين‌ها خون دادند، اين‌ها سهيم هستند؛ همه سهم مال اين‌هاست، نه مال من و شما،[ نه شماهایی] كه كنار نشستيد[ـ‌نشسته بودیدـ] و حالا قلم دست گرفتيد. قلم‌ها را بشكنيد!
    به اسلام پناه بياوريد. تبليغات سوء را كنار بگذاريد؛ تضعيف ملت را، تضعيف دولت را كنار بگذاريد تا نتيجه ببريد و تا استقلال خودتان را حفظ كنيد. من اميدم به شما جوان‌هاى برومند عزيز، و ساير طبقات ملت است. من نويد پيروزى به شما مى‏دهم: من نويد استقلال، من نويد عظمت، من نويد رفاه، من نويد معنويت، من‏ نويد يك روح پاك، يك روح آزادمنش، يك روح مهذب به شما مى‏دهم. به شرط آنكه همه با‌هم باشيد و ما همه با‌هم به سوى جمهورى اسلامى و به سوى اسلام.
    از خداوند تعالى، عظمت، سلامت و عزت همه ملت اسلامى را مى‏خواهم. از خداوند تعالى توفيق شما جوانان برومند- عزيزان- را مى‏خواهم.
    - والسلام عليكم و رحمة اللَّه و بركاته‏

دریافت صحیفه کامل - مجموعه بیست‌ودو جلد اسناد مربوط به پیشوا آیت‌الله خمینی:

حجم کل: 32 م.ب

گذرواژه:
    کد:
    دریافت:
    کد:
    Last edited by m654; 10-02-2010 at 16:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

قشنگ بود امیدوارم بیشتر ادامه دهید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دعای عهد امام زمان (عج) ، زیارت عاشورا و زیارت جامعه کامله و زیارت امام زمان (عج) در عصر غیبت سفارش شده و بعضیها هر روز می خوانند . توی مفاتیح الجنان هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه haj mohammade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شاهرود

پيش فرض تفسير قرآن ناطق

با سلام من اين كتاب رو مي خواستم .
    اگه كسي داره لطفا بذاره.
    با تشكر.

12. این کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •