تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 26 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 259

نام تاپيک: ◄تصادفات , حوادث رانندگی و موارد مرتبط با آن►( گالری عکس )

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واي مهدي جان خيلي ناراحت شدم ، من هميشه از نيسان ميترسم و هرچي تصادف داشتم از پشت بهم زدن . چند روز پيش پشت چراغ قرمز يك عدد دوو ريسر همچين گذاشت عقب ماشين كه منم از جلو رفتم تو ماشين جلوييم كه وانت مزدا بود . كاپوت ماشين يكم فرو رفت . سپر عقب خورد شد و سيني كف صندوق يكم از داخل تا خورد .
    در كل انشالله درست بشه مثل اول . عقب ماشينت رو بيشتر مواظب باش .
    اره دقیقا
    یعنی ادم حواسش به کامیون و تریلی نباشه ولی به نیسانی ها باشه : دی
    من تو اینه دیدم داره میاد سمتم تا اومدم استارت بزنم و را بی افتم زاااارتتتتت

2. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اره دقیقا
    یعنی ادم حواسش به کامیون و تریلی نباشه ولی به نیسانی ها باشه : دی
    من تو اینه دیدم داره میاد سمتم تا اومدم استارت بزنم و را بی افتم زاااارتتتتت
    خیلی وحشتناکه ، مثل این میمونه بابا بزرگ آدم نوه اش رو له کنه ( نیسان با نیسان )
    حتما ماشین رو درست کردی عکساش رو بزار و یه گوسفند بزن زمین ، احتمالا ور چشم افتادی .
    خیلی حیف شد .

4. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب امروز ماشينم رو تحويل گرفتم
    950 تومن خرجش شد
    سپر فابريك روش انداختم كه 280 شد و 400 نقاشي و الباقي هم صافكاري
    خودم خيلي راضيم خيلي خوب در اورده. كلا اون جايي كه رفتم فقط ماشين سنگين درست ميكرد و اونجا فقط سوناتا و ازرا و اين جور چيزا هست

6. 6 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

آفرین مهدی
    کار هرکسی بوده عالی درشآورده البته خودتم خوب فکری کردی و سپر رو عوض کردی چون اونجوری
    هرکاری روش انجام میشد بازم تو چشم میزد این خیلی عالیه.

8. 5 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

Hppy New Car
    آقا عکسش که خیلی خوب شده ، اینشالله که رنگش هم عالی شده باشه ، بتونه کاریش هم کرده ؟؟؟

10. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ایول مهدی جان خیلی عالی شده باور میکنی اخمام واشد وقتی دیدم ماشینت از اولشم بهتر شده.راستی من الان که بی ماشینم ماکسیما خیلی به دلم نشسته .در اولین فرصت ببینم یه ترو تمیزشو میخرم البته شاید با سواریش مشکل پیدا میکنم اونم شاید بخاطر سواری لندکروزیه که قبلا داشتم

12. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Hppy New Car
    آقا عکسش که خیلی خوب شده ، اینشالله که رنگش هم عالی شده باشه ، بتونه کاریش هم کرده ؟؟؟
    از دوستان بسيار ممنونم
    اره ديگه
    چون هم رنگ پريده بود هم قر شده بود بتونه هم زده

سپر معمولي ساخت تايوان داشت كه 180 تومن بود و جا اگزوز هم نداشت ولي فابريكشو 280 تومن دادم انداختم كه جا اگزوز هم داره
    خيلي خوف شده

14. 3 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از دوستای گلم ممنون بابت حرفاشون ممنون
    والا یارو از گا... هم اون بر تر بود
    منه بدبخت دو تا کارگر رو تو اسلامشهر دیدم که زله افتاب منتظر ماشینن بعد سوارشون کردم و به محض اینکه پیاده شودن تو اینه دیدم یه نیسانی که اصلا حواسش نبود اومد توم.
    البته معلوم نیست اگه دعای اون کارگرا نبود چی میشد. شاید تریلی میومد توم : دی
    من کلا کنار خیابون وایساده بودم اما اون داشت موبایلشو که افتاده بود ور میداشت که...
    به ماشینم 1.200 خسارت خورد که از بیمه اون یارو گرفتم و الانم ماشین رو به یه صافکار حرفه ای که بتونه تر تمیز دراره دادم.
    سرعت تقریبی نیسان در لحظه برخورد بین 50 تا 60 بود که راننده هم چون اصلا حواسش نبود اصلا ترمز نکرد و فرمون نیسان به سمت ماشین بیشتر کشیده شد و تموم در هام (هم جلو هم عقب) خط افتاد که بدون رنگ در نمیاد (تو عکس هم مشخصه)
    وقتی سپر ماشین رو برای بیمه کندم جالب بود که دقیقا در پشت سپر تیر اهن کار گذاشته شده بود
    واقعا ماشین به طرز عجیبی محکمه. اگه پراید جای ماشین من بود تا صندلی راننده جم میشد
    نیسان هم بد جوری اسیب دید. یعنی در واقع له شد به طرزه عجیبی انگار کوبونده به دیوار فولادی : دی
    من خودم بارها این صحنه رو دیدم که یکی به یکی کمک میکنه و سریع همونجا یه اتفاق کوچیکی واسش می افته. هم خودم اینجوری شدم هم از چند نفر دیگه شنیدم

به نظر من دلیلش اینه که یه مجازاتی داشتی و وقتی به یکی کمک کردی خدا سبک و سنگین کرده و بقیه اش رو فرستاده واست

مثلا به قول خودت قرار بود با کامیون تصادف کنی اما چون این کار خیرو کردی خدا ضرب در 10 کرده به اضافه 5 تقسیم بر 2 و بقیه اش هم که همون تصادفت بود فرستاده واست
    پس کفر نگی به وقت

یه بار تو بارون و هوای سرد یکی ماشین داغونش خراب شده بود و میخواستم بهش برق برسونم اما یهو کاپوتش در رفت محکم اومد پایین و گرفت به کاپشنم و تا پایین جر داد
    خیلی کم مونده بود بخوره به سرم ولی خوب خدارو شکر کردم که ختم به کاپشن شد. اصلا شاید اگه توجه نمیکردم و میرفتم جلو تر میزدم به یه عابر (گواهی نامه هم ندارم دیگه اعدام میشدم )

16. 5 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وااااي
    خيلي ناراحت شدم
    بدجور داغون شده.
    تصادف منم با نيسان بود :دي
    خدا نسل اين نيسان رو برداره از رو زمين

18. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

فرمانده پليس راه شرق استان تهران خبر داد: تخطي ازسرعت مطمئنه؛ علت واژگوني خودروي وزير راه
    فرمانده پليس راه شرق استان تهران از واژگوني خودروي حامل وزير راه و مسكن در صبح امروز در محور دماوند به تهران خبر داد. سرهنگ مهران كرانيان افزود: در ساعت 9:10 بامداد پنجشنبه در مسير دماوند به تهران، سه كيلومتر بعد از دماوند، يك دستگاه سواري لندكروزر سفيد رنگ حامل مهندس نيكزاد، وزير راه و مسكن و مهندس ملكي، مديركل مسكن مهر و مهندس تابش رييس بنياد مسكن در شيب جاده با برخورد به گاردريل واژگون شده است.
    وي افزود: خوشبختانه با عملكرد به موقع كيسه‌هاي هواي اين خودرو، آسيب جدي به وزير مسكن و همراهان وي وارد نشده و نامبرده به همراه ملكي بلافاصله توسط خودروهاي همراه وزير به بيمارستان‌‌ شهيد چمران تهران و تابش نيز به بيمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شدند. به گفته فرمانده پليس راه شرق استان تهران، حال وزير مسكن مساعد بوده و تنها دچار كوفتگي شده است.
    كرانيان خاطر نشان كرد: بررسي‌هاي كارشناسان تصادفات پليس راه نشان مي‌دهد، علت حادثه تخطي از سرعت مطمئنه از سوي راننده خودروي لندكروزر بوده كه در طي آن كنترل فرمان را از دست داده و پس از برخورد با گاردريل واژگون شده است.

منبع : مجله ماشین 12/5/91

20. 5 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •