تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 77 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 765

نام تاپيک: مانیتورهای aoc مادیران

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همگی .

دوستان به نظر شما مانیتور AOC مدل 2230Fm ارزش خریدن رو داره ؟

به نظر شما این مانیتورها قابلیت و کارائی مثل مانیتورهای سامسونگ رو دارن ؟ بین این مانیتور و مدل LG 2284F و سامسونگ T220 کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

کلا مانیتورهای این برند خوب هستن ؟

مخلصیم .

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان ميانگين قيمت در سايتي كه دوستمون edvin معرفي كردن ، براي aoc2230fm در حدود 1580 يوان است كه در حدود 232 دلار و در حدود 230000 تومان ميشه.
    در همون سايت lg w228f به قيمت 1690 يوان كه در حدود 247 دلار و در حدود 244000 تومان ارائه ميشه.
    در ايران lg w228f با قيمت 302 هزار تومان ارائه ميشه و aoc2230fm با قيمت 225 هزار تومان.
    عكس از aoc2230fm با پس زمينه سياه در همان سايت:

عكس از lg w228f با پس زمينه سياه در همان سايت:

البته اجناس داخل ايران رو نميشه با اجناس خارج از ايران مقايسه كرد.

!!!
    دوست عزیز کسی که توی این سایت 2284F LG رو بررسی کرده خیلی ناشی بوده چون مانیتور خاموش شده و بعد عکس گرفته.در ضمن اکثر عکس هایی که بچه ها گذاشتین نور صفحه رو کم کردین تا BACKLIGHT کم نشون داده بشه ناقلاها
    اینجا مقایسه همین 2284 و چند تا عکس پس زمینه از 3 تا مانیتوره :(ببین 2284 چه میکنه توی BCKLIGHT BLEED)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام به همگی .

دوستان به نظر شما مانیتور aoc مدل 2230fm ارزش خریدن رو داره ؟

به نظر شما این مانیتورها قابلیت و کارائی مثل مانیتورهای سامسونگ رو دارن ؟ بین این مانیتور و مدل lg 2284f و سامسونگ t220 کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

کلا مانیتورهای این برند خوب هستن ؟

مخلصیم .
    نه هنوز هم من نظرم این هست که باید صبر کرد تا aoc امتحانش رو پس بده . T220 p بهتره هرچند که الان کمیاب شده و گرون هستش

داره خودمونی میشه mba2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزيز اميدوارم امشب معرفي كنيش، چون من فردا مي خوام سيستم جمع كنم.
    آقایون اینم تلاش 50 ساعتی بده نصب به ترجمه کامل سایت
    کد:
    کد:
    که به صورت چینی بوده اطلاعات بسیار کامل و جالب هست که گویای 90% سوالات شما در رابطه با مانیتور AOC 2230FM می باشد .ولی در هر صورت بازم نظر نظر خودت هست و جیب پولتون
    مطالب به صورت کتاب آنلاین می باشد و کار کرن باهاش بسیار آسان هست اصلان گیچ نشید
    همه مطالب در ادامه مطلب خود سایت (
    کد:
    کد:
    )یا (AOC-2230FM.blogfa.com) می باشد.
    در کل خودم تصمیم دارم فردا برم یکی از آین مانیتورها را تهیه کنم

کامیاب و موفق باشید

آدرس سایت جهت استفاده:
    کد:
    کد:
    AOC-2230FM.blogfa.com

دوست داشتید تشکر کنید!؟

5. 16 کاربر از mba2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mba2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

6 راهنمای خرید مانیتور aoc 2230fm

این هم ترجمه بخش اول سایت
    کد:
    در مورد علت طراحی این مانیتور
    First
    , foreword: The evil spirit abstains
    the story just was passing at the end of April, AOC has issued its in 2008 the first batch new product.The idea completely which in this year AOC new product issue, we can be able to feel AOC which to be developing the direction and develop: Only the technical time already passed by.Indeed, the present liquid-crystal display domain had the quite serious homogenization problem.
    Will have to go out an independent development in this homogenization aspect the path, AOC has chosen art, the science and technology later is art.The author quite approves AOC this viewpoint.More after the AOC release conference reported in detail everybody may refer to our passing topic "the science and technology is art! In 2008 AOC
    new product release conference".

AOC 2230Fm uses in the high bright mirror surface

screen this new product issue, the host pushes the product is precisely the liquid
    -crystal display which a section named evil spirit abstains.Why is called the evil spirit to abstain? AOC was we told such a story: Finger ring king everybody has looked, including a supreme evil spirit to abstain everybody also all to have the impression, is symbolizing the right, the strength, the desire, even a little evil, we thought all man heart of hearts all has some such plots.
    At the same time, considered the product image positive, the plot which abstained to the evil spirit has made some adjustments, has arranged a story: The chaotic world, too at the beginning of time, creates god of Iraq Lu watt creation world the world! Takes along the apostle to maintain the world revolution together, protects blesses the demon, the dwarf, and human as well as all living thing multiplication lives! The envy evil god plants secretly tree of the desire in the evil spirit bell Reese sierra, because eceives An Du all year long river water nourishing.

برای دیدن و خواندن اطلاعات بیشتر از این سایت بازدید کنیید
    کد:
    کد:

Created the world god to forge three rings, abstention of the strength, abstention of the d
    emon, abstention of the wisdom, granted the Herculean dwarf race abstention of the strength, abstention of the demon grants the good chaste demon race, the humanity which abstention of the wisdom granted the intelligent wisdom, helped them to resist the enticement, tree of the monitoring desire.The evil god angry punitive expedition dwarf, the demon and the humanity, the demon, the dwarf, the humanity is overwhelmed by sheer numbers, passive defense. The god Iraq Lu watt leaned does one's best has forged a supreme abstention, eagerly anticipated other three evil spirit abstention, has defeated the evil god thoroughly! Finally because and their deep Tibet in An Du in the rapids river water, the containment river water moistens tree of the desire.
      Circumstances changes with the time, AOC Engineer spring saw accidentally in a mystical website this fable, and in has finally discovered finally that command innumerable person one's heart rushes toward one's destination supreme abstention.springThe mystical strength which abstains these four evil spirits entrusts with quietly in four section monitor designs, the charm starts to play the role, the new evil spirit imaginary ray bursts out from the AOC monitor, future henceforth might grasp by you, the world might change because of you.Finally ......Finally you must have an evil spirit to abstain the series monitor, can know ......

برای دیدن و خواندن اطلاعات بیشتر از این سایت بازدید کنیید
    کد:
    کد:

7. 2 کاربر از mba2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان . من شغلم فروش كامپيوتر هستش و خودم هم مونده بودم تو انتخاب مانيتور. در حال حاضر L1960TR دارم و رضايت دارم ازش ولي خودم هم قصد دارم يكي از اين AOC2230fm ببرم خونه حال كنم . من تست كاملي از LG Samsung Acer AOC xerox گرفتم . فقط اينو بگم كه در حالت معمولي همشون يكي بنظر ميان . فقط ميزان روشنايي فرق داره . و هر چي كنتراست بالاتر ميره (مثلا 20000:1 ) روشنايي كناره هاي تصوير هم بيشتر ميشه و اين موضوع براي تمام مونيتور ها ست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان یه مورد دیگه AOC 2230fm خرید داشتم و بعد از بررسی کامل هیچ مشکلی نداشت. مورد سایه در زمینه مشکی در نهایت روشنایی و کنتراست خیلی کم و نامحسوس همانند اکثر مانیتورهای الجی و سامسونگه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه و در حد قابل قبوله.
    فقط میمونه خوب در اومدن این برند که نیاز به زمان داره . دوستانی که مدلهای 20 اینچ و ارزونتر AOC رو خریدن و یا تست کردن لطفا نظریات خودشونو اعلام کنند.

10. این کاربر از _edvin_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedtahami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Inferno

9

من قصد داشتم سامسونگ T1900 رو بگیرم اما با دیدن این پست نظرم عوض شد
    و حالا میخوام 2230FM بگیرم چون من با سیستمم زیاد فیلم نگاه میکنم برای همین این AOC بیشتر به کارم میاد چون میتونم فیلم هایی رو که روی کول دیسک دارم رو بدون نیاز به روشن بودن سیستمم ببینم و خودتون که بهتر میدونید بزرگترم که هست (22 اینچ)
    بعد آیا این مانیتور برای فیلم دیدن خوبه یا نه؟
    Last edited by saeedtahami; 24-01-2009 at 12:13.

پروفشنال 3dmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من هم فردا می رم می گیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedtahami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Inferno

9

دوستانی که aoc 2230 fm خریدن لطفا بگن که توی جعبه این مانیتور چه چیزایی هستش ؟ چون میخوام فردا برم بگیرم میخوام چک کنم همه چیزش هست یا نه
    بعد از اساتید یه سئوالی داشتم گرافیک من یه خورده قدیمیه(Nvidia GeForce Fx5500 256 mb ) میخواستم بدونم سیستمم این مانیتور 22 اینچ رو راحت میکشه؟
    با تشکر
    Last edited by saeedtahami; 25-01-2009 at 13:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •