تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 306 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 3052

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوستان من مي خوام اين آنتي ويروس رو دانلود كنم ولي موندم كه بالاخره كدوم ور‍ژنو دانلود كنم ؟؟؟
    7.00.02.35 با KEY يا 7.06.00.308 با كرك
    يعني اگر 7.06.00.308 با كرك رو دانلود كنم ديگه لازم نيست هر چند ماه درخواست KEY بدم ؟
    يه سوال داشتم : آيا وقتي ما يه نسخه از اين آنتي ويروس رو كه نصب كرديم آپديت مي كني (ورژن) هم آپديت ميشه ؟
    ايا امكان داره كه وقتي آنتي ويروسم آپديته از جايي كه اين نرم افزار نصبه يه كپي بگيرم و اون رو به كامپيوترهاي ديگران كه اين نرم افزار رو بدون آپديت دارند در همون پوشه فايلهاشو past كنم و از اين طريق آنتي ويروسه اونها هم آپديت بشه ؟
    دوست عزيز چيزي به نام كرك براي اين آنتي ويروس وجود نداره.منظور از كرك همون Key هايي هستند كه در اينترنت منتشر ميشن كه ممكنه در ليست سياه هم قرار بگيرند.ولي بهترين و طمئن ترين راه استفاده از همون كليدهايي است كه شما بصورت چندماهه و قانوني از شركت دريافت ميكنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز من که رجیستر قانونی این آنتی ویروس را که به مدت 7 ماه میشه استفاده کرد رو براتون گذاشتم.
    در ضمن بهتره از suite استفاده نکنید چون بغیر از یک فایروال ضعیف چیز بیشتری نسبت به Personal Premium
    نداره.
    شما بهتره Avira Personal edition Premium را به همراه یک فایروال جدا استفاده کنید.

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Avira Premium Security Suite 90-day licence

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه cinablue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض AntiVir PersonalEdition Classic 7

AntiVir's main window is clean and spare; it performs a quick system scan on launch, and this caught a number of Trojans and other threats in memory. AntiVir couldn't remove them, though. You can determine whether the program should repair infected files, delete them, or delete only if repair fails. You can also set what types of "Unwanted Programs" (that is, spyware) will be removed, and set which heuristic detection techniques are invoked. But you don't have to meddle with the settings—most users may choose to go straight to a full scan.

AntiVir's full system scanner generates a report that includes details about the system, program versions, settings, and scanned files. The report appears designed for submission to tech support, which is available through AntiVir's online forums.

ScreenShots :

Sort of File : winrar

Size : 17 MB

Password :
    کد:

http://bitab.org/program/AntiVir_PersonalEdition_Classic_7.rar

آخر فروم باز rassool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ساكن شهرفرشتم خيالت ساكن بهشتم

پيش فرض

سلام به دوستان
    من این انتی ویروس را روی کامپیوتر دارم ولی هیچ تروجانی را نمی شناسه مشکل از کجاست.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام به دوستان
    من این انتی ویروس را روی کامپیوتر دارم ولی هیچ تروجانی را نمی شناسه مشکل از کجاست.
    يعني شما اطمينان داريد كه سيستم شما آلوده به تروجان ميباشه و شما متوجه اين قضيه شديد ولي AVira چيزي را تشخيص نميده؟ميتونم بپرسم چطور پي به وجود تروجان در سيستم خود برديد؟آيا از برنامه خاصي براي اين منظور استفاده ميكنيد؟

آخر فروم باز rassool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ساكن شهرفرشتم خيالت ساكن بهشتم

پيش فرض

من خودم تروجان نویسم انتی ویروس nod32 و zonealaram و چند تا دیگه تروجانها رو میشناسن ولی این انتی ویروس مثل ینکه به طور کل خوابه و فقط ویروس میشناسه نه تروجان.

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

من از اين انتي ويروس خيلي راضيم هم سبكه هم قوي تا الان هم با اينكه در معرض الودگي دائم هست كامپيوترم ولي هميشه انتي ويروس برنده شده است فقط يك مشكل دارم باهاش.من يك كامپيوتر دارم كه به نت وصله و اپديت ميشود چطوري ميتوانم از اپديتش براي كامپيوتر ديگرم استفاده كنم؟؟؟ من از نسخه رايگان كلاسيك استفاده ميكنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من از اين انتي ويروس خيلي راضيم هم سبكه هم قوي تا الان هم با اينكه در معرض الودگي دائم هست كامپيوترم ولي هميشه انتي ويروس برنده شده است فقط يك مشكل دارم باهاش.من يك كامپيوتر دارم كه به نت وصله و اپديت ميشود چطوري ميتوانم از اپديتش براي كامپيوتر ديگرم استفاده كنم؟؟؟ من از نسخه رايگان كلاسيك استفاده ميكنم
    سلام.
    شما تمام فایل هایی رو که در عکس زیر اسمشون رو میبینید کپی کنید و در محلی اونها رو ذخیره کنید.

اگر این فایل های آپدیت رو هم نداشتید و یا خواستید دستی اونها رو دانلود کنید همیشه و
    هر زمان میتونید از لینک زیر برای دانلود آپدیت این آنتی ویروس که برای تمامی نسخه ها
    است و فرقی نمیکنه استفاده کنید.

شما در هر تاریخ و هر زمانی که از لینک زیر برای دانلود آپدیت ها استفاده کنید دقیقا تا آپدیت
    همون روز و همون تاریخ رو خواهید داشت.

AntiVir incremental VDF update
    کد:
    . لینک بالا هم برای آپدیت دیتابیس است و هم انجین آنتی ویروس اما لینکی که در زیر قرار
    میدم فقط مربوط به VDF یعنی همون دیتابیس آنتی ویروسه.

کد:
    اگر اطلاع داشته باشید آنتی ویروس آنتی ویروس هر چند روز یکبار انجینش رو هم آپدیت میکنه
    و به همین دلیل حتی اگر شما آنتی ویروس رو بصورت دستی آپدیت هم بکنید اما برای آپدیت
    انجین آنتی ویروس باید حتما اون رو هم آپدیت کنی.

من در عکس بالا تمام فایل ها از دیتابیس بگیر تا آپدیت چک کردن فایل های فشرده و حتی
    انجین آنتی ویروس رو هم نشون دادم شما اگر اونها رو کپی کنید و به مسیر زیر انقال بدید
    فکر نکنم مشکلی پیدا کنید.

C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic

نا گفته نمونه که من هیچ وقت تا بحال بصورت دستی آپدیت نکردم و این هم اطلاعاتاتی بود که
    از سایت آنتی ویر بدست آوردم و براتون اینجا نوشتم.
    Last edited by zhina_gian; 06-02-2008 at 17:09.

10. 9 کاربر از zhina_gian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

سلام.
    شما تمام فایل هایی رو که در عکس زیر اسمشون رو میبینید کپی کنید و در محلی اونها رو ذخیره کنید.

بسیار ممنونم

کمک بسیار شایانی بود

امتحان میکنم.احتمال زیاد جواب میدهد.من قبلا همه پوشه انتی ویروس اپدیت شده را کپی میکردم و به جای پوشه انتی ویروس اپدیت نشده ریپلیس میکردم اما انتی ویروس دیگه اجرا نمیشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •