تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 3859 اولاول ... 39101112131415161723631135131013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسی تو سرور Elka بازی نمیکنه ؟

1 نرم افزار برای عکس گرفتن از بازی اگه باشه من سری همه چیزو یاد میدم (البته در حد مبتدی چون خودم همن قدر بلدم ) کسی نمیتونه معرفی کنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره وقتی امظای پست بالاتو دیدم فهمیدم "با تشکر یاشار عطری!" مگه میشه اسمت یادم بره!!!!!!!!!!!!!

خوب برای اینکه خیلی باید ابتدایی بگم گفتم جداش کنم

از اول :

شما وقتی وار اکان خودتون شدید (آنلاین یا آف لاین) پایین صفحه سمت راست نوشته کریت نیو ... وقتی وارد شدین به سلیقه خودتون 1 هیرو بسازین و کریت رو بزنین باید اسمتون از 3 حرف بیشتر باشه .( بالا در مور نوع هیرو بحث شده)

وقتی هیرو تونو ساختین روش کلیک کنین و اینتر رو بزنین تا وارد بشه سب کنین تا مپ لود شه اگه دفعه اولتون باشه که وارد این هیرو میشین 1 دمو از شهر اصلی نشون میده و میاد دوربین پشت سر شما و بازی شروع میشه ( ئهشه با زدن Esc از این مرحله سری رد شود ) بعد شما خودتونو تو شهر اول میبینین که مناسب لول شماس هم کوئست هاش هم لول جونور هاش که معمولن 1 تا 10 لول دارن

ترین چی هست ؟ اسپل هامون کجان؟

خوب شما اگه پایین صفحه رو نگاه کنین عکس 1 کتاب رو می بینین روش کلیک کنین . داخله صفحه بازشده 2 قسمت داره روی هر کوم که بزنین اسپل هاتونو نشون میده (در لول های پایین کم هست ولی به مرور زیاد میشه)

از لول 4 به بعد شما هر 2 تا لولی که بگیرین کارای جدید میتونین یاد بگیرین که باید پول بدین مفت که نیست این یاد گرفتن هارو میگن ترین و کسی که براتون انجامش میده میگن ترینر که ماله هر کلاسی جداس و در هر شهر 1 هست

چطور پول در بیارین؟

وقتی حیونارو میکشین با موس برین روش وقتی خوب نزدیک بشین میبینین موس الامت 1 کیف رنگی رو داره (اگه دور باشین نمیتونین ور دارین و کیف سیاه و سفید هست) خوب واستین و راست کلیک کنین 1 صفحه سمت چپ واز میشه یا با آیتم یا باآایتم بعضی از جونور ها پول هم میدن اما بعضی هم نمیدن برای برداشتن کافیه روشون کلیک کنید .
    کیف : در سمت راست پایین ا کیف میبینن که جای ایتم هاتونه بعضی ها روی هم جم میشن و 1 خونرو اشغال می کنن اما بعضی ها روی هم نمیرن . کیف ها خریده میشن از داخل کسایی که میزنین پیدا میشن و دوخته میشن (بعدن میگم چطور ) کیف ها هر کدوم جای خالی دارن که کم یا زیاده

حالا پول (lol) : خوب شما پولو از چند راه بدست میارین 1 : فروختن ایتم های توی کیف 2: برداشتن از روی اجسادی که پول میدن (بعد از کشتن ) پول ها از کوچیک تا بزرگ : کوپر (برونز) سیلور(نقره ) گولد ( طلا)

چتور ایتم بفروشیم :خیلی ساده میرین رو هرکی که موستون شکل کیف هست (که مثل شمان و دوستن نه رو جنازه ها!!!!!!) 1 مقدار ایتم برای فروش با قیمتشون داره شما کیفتون رو باز کنین و روی ایتم هایی که نمیخواین کلیک راست کنین اما مراقب باشین که هر چیزی که میف روشین ارزون تر از زمان خریدش هست و اگه اشتباه بخرین کمتر ازتون میخرن تو قیمت هم هیچ فروشنده ای با اونای دیگه فرقی نداره

برای خرید هم کافیه روی فروشنده مورد نظر کلیک کنینن و روی ایتم دلخواه کلیک کنین تا بخره

چطور اسپلامو استفاده کنم ؟

زمانی که اون کتابرو باز کردی (که بالا گفتم )می تونی با کلیک چپ کرد و نگه داشتنش بیاریش پایین روی جاهای مشخص شده بزاری تا راهت ازشون استفاده کنی بعزی از اسپلات روی خودت میخوره و به قابلیت هات تا 1 مدتی اظافه میکنه بعزیا هم روی دشمن که تاثیرشون باهم فرق داره بعضیا در 1 مدت زمانی 1 مقدار دمیج میزنن( از خونشون کم میکنن) بعضیا عانی

چطور لول بگیرم ؟

شما 2 راه برای لول گرفتن داری 1 : جونور هارو بزنی . 2 :کوئست حل کنی که بهتین راه هست .کوئست ها به شکل ماموریت هایی هست یا باید چنتا جونرو بکشی یا سر راییس قبیله فلانو میخواد یا با یکی دیگه باید حرف بزنی و... کوئست ها + xp که میدن 1 مقدار پول یا چند تا ایتم ( شمشیر و...) به شما برای حلش میدن اگه 1 کوئست رو شما حل کنی دلیل بر این نیست که به اون کوئست رو به کناریت نده حتی میتونین 1 کوئست رو باهم حل کنین ( نه xp نسف میشه نه ایتم هرکی جدا )
    Last edited by magazi; 18-08-2007 at 02:09.

3. این کاربر از magazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه werewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    مجازی جان دمت گرم یه چیزایی داره دستگیرم میشه!در ضمن نرم افزار خاصی نمیخواد.هر جایی که میخوای عکس بگیری کلید printscreen رو کیبرد رو بزن.البته توی بعضی کیبرد ها اینطوریه=(PrtScr)!
    اگه یه کمی هم بگی چطوری ضربه میزنه ممنون میشم!من هنوز بلد نیستم درست ضربه بزنم.یه بار میزنه یه بار بعد از یه دقیقه میزنه!
    دستت درد نکنه!
    با تشکر یاشار عطری!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب بسنگی داره هیروت چه مودلی باشه و اسلحت هر چند سانیه 1 اتک میده برای فهمیدنش C رو بزن و دمباله اسلحه بگرد موستو روش ببر مشخساتش میاد که چمودلی هست چقدر اتک میده هر چند سانیه 1 اتک میده در لول های بالا چیز هایی میده که پایین میگم به من بگو هیروت چیه تا راهنماییت کنم
    یاشار جان کجا سیو میشه ؟ من هیچ دکمه ایی نمیبینم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

استامینا : هر 1 استامینا 10 تا به هلستون اضافه میکنه (بابا همون خونت دیگه!!!!!!!!!!)(برای همه مهمه اما برای بعضی ها نه زیاد)

اگلیتی : قدرت تو میبره بالا احتماله اینکه ول بدی رو میبره بالا (با 1 شمشیر 1-3 تا 10 تا بزنینن)احتمال گرفتن اتک جوری که بهت نخوره هم میره بالا ( برای وریور و پالادین و هانتر خیلی مهمه )

این تلکت : با هر 1 این تلکت 10 تا به مانا اظافه میشه (برای همه کسایی که اتکاشون مانا میخواد(البته پریست هم که هلس(خون) میده هم خیلی مهمه)

اس پریت : سرعت پر شدن مانا و هلس رو میبره بالا (در زمان درگیری هلس با اس پریت پور نمیشه )

استرنج : نمیدونم چی کار میکنه فقط میدونم برای درگیری خوبه

در کل برای پریس استامینا و اینتلکت مهمه

برای وریور اگلیتی و استامینا (بعضی ها میگن اس ترنج مهمتر از استامیناس)

برای میج مهم ترین نکته این تلکت هست بعد با نوع روش بازیتون انتخاب کنین

در مورد بقیه چیزی نمیگم چون نمیدونم . اگه بگم شاید اشتباه کنم !!!!!!!!!!!!

شما تا لول های بالا نمیخواد نگران باشید که اینا چی هستن
    Last edited by magazi; 18-08-2007 at 13:12.

7. این کاربر از magazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

1 نگته دیگه رو باید وقتی میخواین کسی رو بزنین بهش دقت کنین (هرچند تو لول های 15 به پایین خیلی کمه ) ما 3 جور جونور داریم
    1 : معمولی که خوب با هم لول شدن باهاش راهت میزنیش
    2: Elit طلایی که خیلی سگ بوده و برای زدنش باید چنتا لول بالاتر باشین و به زور بنینش
    3:Elit نقره ای که به همون اندازه زدنش سخته اما ایتم دراپ هست یعنی ایتم های خوبی میده اما اول اگه می تونی بکشش!!!!!!!!!!!!!
    (روی سر این 2 نوع خاص 1 اچدها هست که دور عکسشون رو گرفته1 نوع نقره ایی و اون یکی طلایی)
    از نظر اینکه دوستن یا دشمن خوب روشون کلیک چپ کنین (از دور) کنار عکس شما (سمت چپ بالا )عکس اون میاد اگه بالاش سبز بود یعنی دوسته و نمیتونی بزنیش اگه زرده بهت تا زمانی که کاریش نداشته باشی کاریت نداره اگه قرمز باشه سمتش بری بت حمله میکنه
    Last edited by magazi; 18-08-2007 at 14:08.

9. این کاربر از magazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ممنون از Jigsa و Magazi . چه با DVD چه بی DVD (مخصوصا" JIGI)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mndst's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سریع ترین راه رو برای Lvl Up کردن چیه ؟! من حوصله کوئست رفتنو ندارم ...
    تا lvl60 راهی غیر از quest نداری. اما توی outworld با grind کردن (کشتن و جلو رفتن) بیشتر xp می‌گیری.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mndst's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

1 نرم افزار برای عکس گرفتن از بازی اگه باشه من سری همه چیزو یاد میدم (البته در حد مبتدی چون خودم همن قدر بلدم ) کسی نمیتونه معرفی کنه ؟
    موقع بازی کلید PrtSc یا همون پرینت اسکرین روی کیبور میزنی. عکس صفحه بازی با فرمت tga توی آدرس زیر ذخیره می‌شه. (می‌تونید قبلش Alt+Z فشار بدید تا کادر دور صفحه پاک بشه.)

"C:\Program Files\World Of Wracraft\Screenshots"

بعد یه برنامه ای هم بود میزاشتیش توی فولدر Screenshots اجرا می‌کردی، همه tga ها رو تبدیل به jpg می‌کرد. پیداش کردم ، میزارمش.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

بعد از Patch 2.0.1 فایلها با فرمت Jpeg ذخیره میشن و احتیاجی به تبدیل نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 26 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 26 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •