تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 166

نام تاپيک: بحث و پاسخ به سوالات درباره تبلت Axtrom Axpad V1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

آقا من هم مموری کارت رو عوض کردم هم چند بار فرمت کردم نشد یکی کمک کنه لطفا
    چون الان هم تاچش از کار افتاده هم رامش عوض نمیشه
    ولی در حالت usb debugging به کامپیوتر وصل میشه راهی بلد نیستید درست شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان من چند تا مشکل دارم با این تب اولی که نمیشه گفت مشکل اما اگه دقت کنید نوع پردازنده رویه خود برچسب تبلت cotex به جای cortex نوشته!من که اول خیلی تعجب کردم اما الان هم وقتی مشخصاتشو تویه تبلت شاپ دیدم اونم اینو نوشته بود که جایه تعجبه سوتی به این بزرگی! دوم میخواستم بدونم سرعت انتقال فایل از سیستم به تب یا از یو اس بی به تبتون هم مثل من پایینه یا تب من مشکل داره؟مثلا شاید گفت در حد 1 مگابایت بر ثانیست یا شایدم خیلی کمتر! در ضمن من تو نصب بازیای گیم لافت مشکل دارم و مطمئنم که راه نصب طبق راهنمایی ها درست میرم اما بازم نصب نمیشن نمونش اسپلینتر سل که حتی اگه از خود بازی هم بخوای به طور مستقیم دیتا رو دان کنی ارور میده!

داره خودمونی میشه alirezaaaa4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلامصدا لک میزنه درسته واسه خیلی از دوستان این مشکل پیش امده.ولوم صدا رو تا اخر باز کنید درست میشه .لک فقط رو ولوم پایین اتفاق میفته.کندتر نشده اورکلاک شده به 1500 شاید و حجم برنامه ها افزایش پیدا کرده. مثل morobo. و ... Sent from my iPad using Tapatalk HD
    سلام و تشکر .یه سوال پیش اومد برام یعنی برای بعضی ها این مشکل صدا ممکنه ایجاد نشه برای بعضی ها نه؟؟؟؟ آره این طوره ؟ از چیشه ..... درست شدنی نیست آخه خیلی رو مخمه و ممنم خیلی فیلم و آهنگ گوش میکنم:(((( یه راه جلو پام بگدارید لطفا ممنون
    Last edited by alirezaaaa4; 09-04-2013 at 11:27.

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام و تشکر .یه سوال پیش اومد برام یعنی برای بعضی ها این مشکل صدا ممکنه ایجاد نشه برای بعضی ها نه؟؟؟؟ آره این طوره ؟ از چیشه ..... درست شدنی نیست آخه خیلی رو مخمه و ممنم خیلی فیلم و آهنگ گوش میکنم:(((( یه راه جلو پام بگدارید لطفا ممنون
    سلام
    برا همه پیش میاد بسته به نوع فریمور
    شما ام ایکس پرو رو نصب کنید بعد تیک vol boost رو بزارید به احتمال زیاد مشکل حل بشه.
    موفق باشید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام من axpadدارم ولی تاحالا نتونستم برنامه هاموبه کارت حافظه منتقل کنم اگر راهی غیراز این دوراهی که درپایین اشاره شده دارید بگید.
    راه اولی که امتحان کردمap2sdبود که جواب نداد البته تبلتم روت هم هست.
    راه دومی همlink2sdبود که اون کارت حافظه رو نمیشناخت.
    خود سیستم عامل هم برنامه هارو انتقال نمیده چه کنم؟

داره خودمونی میشه milad mohebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان... من تبلتم صفحش خراب شده بود یعنی فشار اورده بودم بهش و همه چیز رو سفید نشون میداد
    و خلاصه بردم گارانتی اواژنگ خیابان گاندی برام درستش کردن منتها الان تو خونه روشن میکنم همه چیزو تار نشون میده و وقتی مموری و فلش وصل میکنم بلافاصله هنگ میکنه در صورتیکه قبلا این مشکلاتو نداشت.... به نظر من شاید فریمورشم عوض کردن چون زاویه دیدش بهتر شده ولی در عوض تار نشون میده.

ممنون میشم کمکم کنید

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام دوستان... من تبلتم صفحش خراب شده بود یعنی فشار اورده بودم بهش و همه چیز رو سفید نشون میداد
    و خلاصه بردم گارانتی اواژنگ خیابان گاندی برام درستش کردن منتها الان تو خونه روشن میکنم همه چیزو تار نشون میده و وقتی مموری و فلش وصل میکنم بلافاصله هنگ میکنه در صورتیکه قبلا این مشکلاتو نداشت.... به نظر من شاید فریمورشم عوض کردن چون زاویه دیدش بهتر شده ولی در عوض تار نشون میده.

ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    با تغییر فریمور زاویه دید تغییر نمیکنه.هنگ کردن اولیه برای چک کردن فلش هست که با برداشتن تیک Scan Usb از تنظیمات رفع میشه.
    تار نشون دادن مال باز کردن شاید باشه. شاید هم شما حساس شده اید.

#*....شرط سنجش اخلاق....*#

در آغاز فعالیت arang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام.یه مشکلی پیش اومده واسه این تبلت.فلش بهش وصل میکنی نمیخونه.واسه کسی تا حالا این اتفاق افتاده؟راه حل؟اون دکمه ریز ریست این تبلت چجوری کار میکنه؟ممنون میشم کسی بلده کمکم کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من يه مشكل وحشتناك با اين تبلت پيدا كردم اونم اينكه تبلتم قفل شده. من پترن رو بلدم اما برادرزادم چندين بار پترن رو اشتباه زده و حالا از من اكانت گوگل ميخاد.من اكانت گوگل فعال هم دارم اما مشكل اينجاست كه واي فاي خاموشه و به هيچ وجه اجازه نميده واي فاي رو روشن كنم
    بدجويري گيرم
    اطلاعات و نرم افزارهام هم خيلي مهمه و نميخام فكتوري ريست با فلش كنمش
    خواهش ميكنم كمكم كنيد
    Last edited by reza_azizi2010; 23-04-2013 at 10:03.

داره خودمونی میشه Hassan_Linder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دانيمارك

پيش فرض

ریست فکتوری اکستروم مدل 7102 بدون رفتن به seting خودش چون پترنشو فراموش کردم ایدی جیمیل هم ندارم باید چیکار کنننننننننننننم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •