تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 720 اولاول ... 3910111213141516172363113513 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من موندم با اجرا طرح هدفمند سازی یارانه ها واقعا می شه از وسایل پر مصرف برقی استفاده نمود؟؟؟ از جمله تلویزیون پلاسما؟؟
    دیروز برای اولین بار قبض برق منزل ما 60000 تومان آمد در صورتی که از تلویزیون 29 اینج معمولی استفاده می کنیم و هنوز برق گران نشده؟ خدا به دادمون برسه وقتی گران بشه چقدر قبض برق می آید؟؟
    دیشب در اخبار 20:30 گزارشی از شهرستان ساری پخش کرد که قبض برق افراد 200 تا 300 هزار تومان آمده بود و در عین حال مسئولان بیان می کردند که اشتباهی صورت نگرفته و برق به صورت تصاعدی بالا می رود
    به نظر شما با توجه به این موضوع خرید تلویزیون LED بهتر نیست؟ مثلا C9000 یا C8000 سامسونگ؟
    آیا تفاوت کیفیت بین V20 یا Vt20 با LED سامسونگ خیلی زیاد است؟؟
    ممنون
    Last edited by koh; 20-08-2010 at 09:15.

2. این کاربر از koh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من موندم با اجرا طرح هدفمند سازی یارانه ها واقعا می شه از وسایل پر مصرف برقی استفاده نمود؟؟؟ از جمله تلویزیون پلاسما؟؟
    دیروز برای اولین بار قبض برق منزل ما 60000 تومان آمد در صورتی که از تلویزیون 29 اینج معمولی استفاده می کنیم و هنوز برق گران نشده؟ خدا به دادمون برسه وقتی گران بشه چقدر قبض برق می آید؟؟
    دیشب در اخبار 20:30 گزارشی از شهرستان ساری پخش کرد که قبض برق افراد 200 تا 300 هزار تومان آمده بود و در عین حال مسئولان بیان می کردند که اشتباهی صورت نگرفته و برق به صورت تصاعدی بالا می رود
    به نظر شما با توجه به این موضوع خرید تلویزیون LED بهتر نیست؟ مثلا C9000 یا C8000 سامسونگ؟
    ممنون
    دوست عزیز
    از دید من فکر کنم مشکل از طرز مصرفی است که شما دارین .....( البته به استثنای موارد خاصی که شرکت برق باسه بعضی ها مصرف های نجومی در اورده)
    چون من الان g10 دارم ( که از v20 ها باید مصرف میانگینش بیشتر باشه ) و کلی وسایل قدیمی و جدید ولی مصرف برقم به زحمت به 9 هزار تومن در فصول سرد بود ( که نسبت به سال قبل نزدیک 1200 تومن رشد داشته )....
    تا الان که من محاسبه داشتم تلویزیون پلاسمای من مقدار افزایش مصرف برقم رو حدود 1000 تومن در اوردم ....

حالا باز کسایی که پلاسما و lcd دارن باید محاسبات مصرف برقشون نسبت به قبل رو در بیارن که امار ها بهتر باشه

پ ن:
    امسال بخاطر گرما در چند ماه گذشته و نیامدن قبض برق دو ماه قبل مصرف برق جدید نمی تونم بدم و برای اردیبهشت و خرداد هم زیر 5 تومن برق امده که مصرف نسبت به سال قبلمون کمتر در امده که احتمالا بخاطر خنک بودن هوا در ان موقع باسه ما اینجوری شده......

پ ن:
    اگر قیمت برق واقعی رو بخواین رو همان بخش قیمت برق بدون یارانه رو زده و می تونین بفهمیم بعد از حذف چقدر باید بدین....لازم نیست تخیل کنیم......
    Last edited by zed2; 20-08-2010 at 11:35.

4. 8 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_nnn13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون
    سلام دوست عزیز...

شما اگه تفاوت قیمت این دو رو در نظر بگیرین با یه حساب خیلی ساده میتونید متوجه بشین که شما با خرید یک LCD هم سایز از سری های 7 و 8 و 9 سامسونگ پول برق رو همون لحظه از جیب مبارک تقدیم کردین ! ولی به سازنده TV !
    بگذریم که مصرف برق پلاسماهای 2010 پاناسونیک تقریبا" با LCD های هم سایز خودشون یکی هستش !

من فقط نظر شخصی خودم رو میگم... تفاوت قیمت برقی که برای یک پلاسمای 2010 پاناسونیک هست واقعا" ناچیز میشه ! اگه هم خیلی زیاد بشه ، دیگه بیشتر از 20000 تومن در ماه نیست ! هست ؟!
    12*20=240 ! شما 240 هزار تومن سالیانه در بدترین شرایط ممکن پول بیشتری برای برق میدین ! ولی به صورت قسطی ! با توجه به اینکه ممکنه شما 2 میلیون تومن بیشتر برای خرید LCD با کیفیت بالا هزینه کنید ، این رقم مصرف برق واقعا" بصرفه هستش...

هم از نظر کیفیت تصویر و هم از نظر عمر و قیمت !

انشاالله امام زمان (عج) هرچه زودتر ظهور کنن تا ملت از این بدبختی نجات پیدا کنه...

باز هم میگم که من فقط نظر شخصیم رو عرض کردم... انشاالله بتونین بهترین انتخاب ممکن رو از نظر خودتون داشته باشین و حسابی از انتخابتون لذت ببرین...

موفق باشید...

6. 8 کاربر از ali_nnn13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من تا 20 الی 25 روز دیگه میرم دبی

اونجا میتونم VT 25 پیدا کنم یا فقط VT20 موجود هست؟ کسی اطلاعی داره؟ بعدش اونطور که فهمیدم یه جفت عینک هم باهاش میدن دیگه؟ درسته؟ در آخر اینکه اگر بخوام یه جفت عینک اضافی بگیرم همون نمایندگیش بهم میده؟
    اگر کسی هم دوست داشت میتونه با من هماهنگ کنه تا از اونجا واسش بیارم ! ولی خوب قیمتش بین بانه و تهران میشه دیگه یعنی ما بین این دو

قربان همگی

8. 2 کاربر از sadegh_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بابا پس این v20 50inch چی شد؟ کسی از بانه خبر نداره که اومده یا نه؟

10. 2 کاربر از tigertronica بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون
    دوست عزیز شما حدودا دو سالی هست که هر چند وقت یکبار این سوالو مطرح میکنی برای آخرین بار امیدورام باشه که این سوالو پرسیدین!!
    نحوه محاسبه مصرف برق معادله خیلی پیچیده ای نیست که نشه محاسبه کرد به فرض اگر شما دستگاهی داشته باشین که متوسط 300 وات برق در ساعت مصرف کنه و روزی 10 ساعت روشن باشه از قرار معلوم! میشه روزی 3000 وات یا به عبارتی 3 کیلو وات, قیمت برق بدون یارانه هم برای هر کیلو وات 773 ریال هست که من 77 تومن حساب میکنم بنابراین طبق شرایط بالا:
    3x77=231
    پول برق شما برای اون وسیله روزی 234 تومن هست که ماهی 6930 تومن میشه.

12. 16 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_nnn13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض High Definition 1080p Version 1.2 1920x1080

سلام به همگی دوستان...

دوستانی که میخوان V20 یا VT20 تهیه کنند لینک زیر رو یه نگاهی بندازن ! در مورد ساپورت فرمت Divx هستش که چه رزولوشنی رو میتونه ساپورت کنه !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کلا" تمام دستگاه هایی که میتونند این فرمت رو ساپورت کنن توی لینک هست ! ولی ساپورت رزولوشن ها متفاوته ! که در این بین قطعا" توانایی های تلویزیون های Samsung از بقیه بالاتر هستش...

خوشبختانه این دو مدل از پاناسونیک این فرمت رو با بهترین ورژن و رزولوشن میتونه اجرا کنه !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید...

14. 13 کاربر از ali_nnn13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Terry Bogard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یه چندتا عکس از بازیا روی tv مینداختی

16. این کاربر از Terry Bogard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir_snake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.....به نظر اساتید گرام این v20 کی میاد؟؟ 20 شهریور عروسیمه..نمی خوام g10 بگیرم....زود ترین وقت تهران کی میاد و کجا؟؟؟؟

18. این کاربر از amir_snake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام.....به نظر اساتید گرام این v20 کی میاد؟؟ 20 شهریور عروسیمه..نمی خوام g10 بگیرم....زود ترین وقت تهران کی میاد و کجا؟؟؟؟
    دوست عزیز مبارک باشه.ایشالله به پای هم پیر شین.
    اگه وارد بشه همه نمایندگی ها با هم میارند.اگر هم با کمی تاخیر مواجه شد به نظرم ارزش داره چند روز بدون تلویزیون سر کنی تا بلاخره v20 بخری.

20. 4 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •