تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 421 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    I--Teh--ran

پيش فرض

همچی از اول:
    1)من روی n 5010 ویندوز 7 ultimate نصب کردم که مسلما اصل نبود( 2000 تومن خریدمش).صدارو خود 7 شناخت.

2)درایور ها رو از اینجا دانلود کردم

ttp://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=3M9LZG 1&SystemID=inspiron_N5010&os=W764&osl=EN

3)لیست چیزایی که دانلود کردم:

aplication:از این مجموعه quick set
    audio:که فقط 1 درایور داشت idt- driver
    chipset: از این مجموعه turbo boost technology و hm57express chipset family و rts5159 card reader
    input devise driver:از این مجموعه synaptics touch pad
    network: از این مجموعه Dell Wireless WLAN 1520 Half MiniCard و Dell Wireless 365 Bluetooth و Intel Intel (R) WiMAX Link 6250 و Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    sata drivers: از این مجموعه
    Intel Rapid Storage Technology
    video: از این مجموعه
    AMD ATI Mobility Radeon™ HD 5470 و Intel Graphics Media Accelerator HD

این ها کل چیز هایی بودند که من دانلود و نصب کردم .
    فقط کل این فایل ها اول اکستراکت می شن و بعد باید نصب بشن.من از لپ تاپ راضی ام اما اگه دوباره خواستم لپ تاپ بگیرم مدلی می گیرم که cd درایور داشته باشه.
    فقط بلوتوث لپتاب با این که تو دیوایس منیجر شناخته شده اما وقتی فعال می شه می گه bluetooth devices not discoverable

اگه کسی راه حل بلوتوثو پیدا کرد راه حلشو بزاره لطفا.
    سلام
    من بلوتوث رو نصب کردم و کاملا هم درست کارکرد ... همون درایور Dell Wireless 365 Bluetooth با حجم 59 مگابایت
    فقط یک نکته : در قسمت Device Manager کنترل کنید که گزینه Bluetooth در حالت Enable باشه.
    و این درایورها روی سیستم من نصب نشد ... چون مخصوص ویندوز 7 ( 32 بیت ) نبود
    Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    Intel Intel (R) WiMAX Link 6250

برای راه انداختن Webcam ( درایور و نرم افزار مربوطه ) کسی از دوستان اگر موفق شده ، لطفآ راهنمایی کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    I--Teh--ran

پيش فرض

سلام
    من بلوتوث رو نصب کردم و کاملا هم درست کارکرد ... همون درایور Dell Wireless 365 Bluetooth با حجم 59 مگابایت
    فقط یک نکته : در قسمت Device Manager کنترل کنید که گزینه Bluetooth در حالت Enable باشه.

برای راه انداختن Webcam ( درایور و نرم افزار مربوطه ) کسی از دوستان اگر موفق شده ، لطفآ راهنمایی کنه.

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

سلام

با سلام
    تشکر بابت راهنمایی تون
    من 1 نرم افزار نصب کردم که وب کمو را هانداخته اما اسم و رسمشو ندارم( سیستم مال مشتری بود دادم برد)
    اما تو همین p30w مهربون لینک دانلودشو گیر آوردم.
    اینم لینک دانلود:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

خواهش میکنم
    لینک مشخص نیست اما حدس میزنم cpu یی که اونجا نوشته i3-350(2.26) هست
    تو لیست زیگورات هم الان اینو نوشته اما قبلا i3-330 نوشته بود شاید جدیدا تغییر کرده اما برا من که همون i3-330 هست
    راستی در مورد بازی یکی از بچه ها تو پست های قبل اینکارو کرده بود و به خوبی جواب گرفته بود، اگه بازی به دستم برسه و وقت کنم حتما امتحانش میکنم
    الان فهمیدم سایتتون دیجیکالا بود زیاد به اطلاعاتی که میزارن اعتماد نکنید اما چون زیگورات هم جدیدا اینو نوشته احتمالا درسته
    قیمت اصلیش 830 بود اما من یه کیف مجانی + 15 تومن تخفیف گرفتم درضمن ویندوز هم مجانی نصب میکردن ، نمیدونم قیمت کیف چقدره اما 815 تومن به یارو دادم
    راستییییییی یه چیزی یادم اومد
    اینکه کیبورد 5010 هایی که اونجا داشت فارسی نبود، یعنی هیچ کدوم کاراکتر فارسی روش حک نشده بود
    اگه جای کاراکترارو حفظ نباشین باید براش برچسب بخرین که البته من تصمیم گرفتم کاراکترارو حفظ کنم
    البته به عنوان عیب به این موضوع نگاه نکردم چون احتمالا قرار نبوده لپ تاپش ایران بیاد !
    1564 فارسی داشت
    5010 بچه های دیگم فارسی نداره؟
    در درستی اطلاعات digikala شک نکنید چون من اکثرا مطالبشو می خونم و فکر می کنم درستن.
    حد اقل در مورد 5010 که اینطوره.
    در ضمن لپ تاپی که من برا مشتریم با گارانتی ایران دیتا گرفتم گانفیگ i3 350m(2.26) بود و تو اکثر سایت ها این کانفیگ هست . احتمالا موقع خرید دقت نکردی چون زیگورات هم این کانفیگو داره.
    این مدلی که من داشتم کیبورد فارسی داشت.
    به هر حال لپ تاپ خوبی گرفتی.

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در درستی اطلاعات digikala شک نکنید چون من اکثرا مطالبشو می خونم و فکر می کنم درستن.
    حد اقل در مورد 5010 که اینطوره.
    در ضمن لپ تاپی که من برا مشتریم با گارانتی ایران دیتا گرفتم گانفیگ i3 350m(2.26) بود و تو اکثر سایت ها این کانفیگ هست . احتمالا موقع خرید دقت نکردی چون زیگورات هم این کانفیگو داره.
    این مدلی که من داشتم کیبورد فارسی داشت.
    به هر حال لپ تاپ خوبی گرفتی.
    چرا نباید شک کنیم؟
    اتفاقا من میخواستم اول از دیجی کالا خرید کنم، خیلی دربارش تحقیق کردم ، چندتا از بچه ها برا خدمات پس از فروشش به مشکل برخورده بودن ، یکی هم چندتا از اطلاعت اشتباهی رو که برا محصولتش ثبت کرده بود گذاشته بود
    بازم 100% مطمئن نیستم
    من تو 2 ماه اخیر همیشه لیست لپتاپای زیگورات رو دانلود میکردم ، اولین باری که دیدم cpu رو زده i3-350(2.26) برا 1 هفته پیش بود! و منم دیگه حوصله نداشتم صبر کنم تا این مدل به اینجا برسه ، درضمن فاکتور نمایندگی که از زیگورات گرفته بود با تمام مشخصاتشو دیدم ، دقیقا نوشته بود 2.13 و تو کارت گارانتی هم که تمام مشخصات لپ تاپ نوشته و جای شکی نمیذاره
    این لینک مشخصات سرویس تگیه که درایوراشو خودتون گذاشتین، ببینید cpu اون لپ تاپ هم باید i3-330 باشه که فرکانسش 2.13 هست ، برا خودمم دیدم همینه
    کد:

راستی دوستان توجه کنید!!!!!
    امروز زنگ زدم پشتیبانی زیگورات گفت همراه هیچ 5010 ای که از زیگورات تهیه میکنید درایور نیست!!!!!!
    Last edited by sheytoon001; 07-08-2010 at 14:03.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان ، بلوتوث 5010 با همون برنامه Dell Wireless 365 Bluetooth راه میوفته
    چندتا سوال دارم
    1- تو قسمت device manager یه سخت افزار با اسم PCI Simple communication controller رو نشناخته، کسی میدونه این چیه و چجوری نصب میشه(درایورش کدومه؟) من VGA، Bluetooth , اکثر درایورها رو دانلود و نصب کردم
    2- دکمه f3 که روش عکس باتری داره برا چیه؟من هرچی میزنم اتفاقی نمی افته
    3- کیبورد 5010 شما هم فارسی حک نشده؟
    ممنون میشم جواب بدید

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه خبر برا بچه هایی که بعضی برنمه هایی که رو ویندوز سون نصب کردن و برنامه درست کار نمی کنه
    باید روی فایل exe برنامه راست کلیک کنن properties رو بزنن و xp mode رو فعال کنن
    بچه ها کم لطف شدن هیچکی جواب پست قبلیمو نمیده؟ البته فارسی رو که دوستمون گفت داشت اما کلید f3 و PCI Simple communications controller برا چیه؟
    پیشاپیش بگم درایورای communication سایت dell که مربوط به مدم اکسترنال هستن نصب نمیشن و فکر نمیکنم ربطی به PCI simple.. داشته باشن
    لطفا بچه ها یه بررسب بکنن ببینن برا اونام نصب نشده؟
    Last edited by sheytoon001; 08-08-2010 at 10:46.

8. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه armanjoon_gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام من میخوام تازه این لپ تاپ رو بگیرم . بین i3 و i5 گیر کردم.150 تومان فرقشونه . از لحاظ اجرای بازی ها فرق ندارن؟ چون تو باقی موارد جز هارد تفاوتی ندارند.اگه تو بازی فرقی بینشون نباشه همون i3 واسم خوبه . ممنون میشم دوستان کمکم کنند. راستی من امروز زنگ زدم زیگورات شرق گفت i5 980 و i3 830 تومان . لپ تاپو واسه کار های معمول و چنتا بازی مثل فوتبال می خوام. استفاده سنگینی ندارم ازش . زیگورات شرق گفت یه ویندوز نصب میکنند و درایوراشم روش کپی میکنند.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

pci simple communications controller رو یافتم
    یه درایورو دانلود نکرده بودم
    اسمش Intel Management Engine Interface Driver
    و لینکش
    کد:
    درضمن بچه هایی که با دانلود درایورها از سایت dell مشکل دارن از این روش اقدام کنن
    روی درایور مربوطه در سایت dell کلیک کنن و بعد در صفحه مربوطه روی دکمه download راست کلیک کرده و گزینه copy link location رو بزنین
    حالا برنامه Notepad رو باز کرده و گزینه paste رو بزنین ، همونطور که میبینین یک آدرس کپی شده که اکه با دقت داخلش رو ببینین لینک درایور کاملا مشخصه
    حالا کافیه او لینک رو تو browser یا دانلود منیجر کپی کنین تا راحت دانلود بشه
    اینم نمونه برا لینک بالا

کد:
    Last edited by sheytoon001; 08-08-2010 at 12:14.

11. 2 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه armanjoon_gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام میشه سریع تر جواب بدین ، فردا می خوام بخرمش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •