تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 128 از 128

نام تاپيک: تنظیم خواب ((پرسش و پاسخ))

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب اینطور که بدتر میشه مثلا من ساعت 6 میخوابم ساعت 4 بخوابم نمازعصر هم میپره!

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب دیگه منم نماز میخونم و این مشکل شده بود برام ولبی الان بهتر شد بعد از نماز عشائ خوابم میاد

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

خوب اینطور که بدتر میشه مثلا من ساعت 6 میخوابم ساعت 4 بخوابم نمازعصر هم میپره!
    منظورم از زودتر بخواب این نیست که مثلا از ظهر بخواب تا ...
    منظورم اینه که وقت خوابت رو به مرور تنظیم کنی.
    یعنی کم کم به ساعت عادی برگردونی.
    بد نیست با یه مشاور هم صحبت کنید.
    اینطوری بخواید پیش برید شاید 1 سال طول بکشه جواب بگیرید.ولی مشاور خیلی درست راهنماییتون میکنه .
    شاید مشکل اصلی از نوع تغذیه باشه و یا مسائل دیگه

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان من یه مدت شبها با اینکه اگر حتی صیح تقریبا زود پا شده باشم و در طول روزم نخوابیده باشم اما شب که میشه نمیدونم چرا اصلا دوست ندارم بخوابم

یعنی نه اینکه برم توی رختخواب و بخوام فکر و خیال کنمکه خوابم نبره این طوری نیستش یه حسی هستش که انگار اصلا نیمزاره بخوابم شده چند روز پشت سر هم در طول 24 ساعت 5 ساعت خوابیدم اونم بیشترش روز بوده نه شب

حتی شده روزهایی بوده که روزش از خستگی و بی خوابی دیگه داشت اشکم در میومدش و اگر همون موقعه فرصت خوابیدن بوده باشه در جا خوابم میبرده اما همین که شب شده نه تنها به جای اینکه چون خسته بودم زودتر بخوابم بلکه اصلا بدترم شدم و نتونستم بخوابم و تا صبحش بیدار بودم یعنی هر وقت به شدت خوابم میاد اصلا نمیتونم بخوابم (واقعا نمیدونم این دیگه چه مشکلیه)

البته قبلا هم (هم این مشکل هم مشکل فکر و خیال قبل از خواب رو داشتم) اما وقتی شروع به خوردن قرص دیازپوکساید و یه سری قرص آرام بخش دیگه کردم زیر نظر دکتر خیلی خوب شدم و نهایتش تو نیم تا یک ساعت خوابم میبردش (چند ماهی خوردم) بعد از قطع همه قرص های آرام بخش به جز قرص دیازپوکساید که اون رو تا چند ماه دیگم ادامه دادم بازم مشکل خوابم حل شده بود و بعد از قطع کردن دیازپوکساید هم دیگه تا چند ماه شبها درست خوابم میبردش اما الان باز یه مدت هستش مشکل فکر و خیال قبل از خواب رو زیاد ندارم چون اگر واقعا برم تو رختخواب بعد از نهایت 1 ساعت خوابم میبره (شایدم خیلی زودتر) اما کلا مشکل اینه که دست خودم نیستش اما با تمام خستگی زیاد اصلا نمیخوام بخوابم (یعنی نمیتونم) نمیخوام بازم از قرص استفاده کنم چی کار کنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

با سلام

دوستان من یه مدت شبها با اینکه اگر حتی صیح تقریبا زود پا شده باشم و در طول روزم نخوابیده باشم اما شب که میشه نمیدونم چرا اصلا دوست ندارم بخوابم

یعنی نه اینکه برم توی رختخواب و بخوام فکر و خیال کنمکه خوابم نبره این طوری نیستش یه حسی هستش که انگار اصلا نیمزاره بخوابم شده چند روز پشت سر هم در طول 24 ساعت 5 ساعت خوابیدم اونم بیشترش روز بوده نه شب

حتی شده روزهایی بوده که روزش از خستگی و بی خوابی دیگه داشت اشکم در میومدش و اگر همون موقعه فرصت خوابیدن بوده باشه در جا خوابم میبرده اما همین که شب شده نه تنها به جای اینکه چون خسته بودم زودتر بخوابم بلکه اصلا بدترم شدم و نتونستم بخوابم و تا صبحش بیدار بودم یعنی هر وقت به شدت خوابم میاد اصلا نمیتونم بخوابم (واقعا نمیدونم این دیگه چه مشکلیه)

البته قبلا هم (هم این مشکل هم مشکل فکر و خیال قبل از خواب رو داشتم) اما وقتی شروع به خوردن قرص دیازپوکساید و یه سری قرص آرام بخش دیگه کردم زیر نظر دکتر خیلی خوب شدم و نهایتش تو نیم تا یک ساعت خوابم میبردش (چند ماهی خوردم) بعد از قطع همه قرص های آرام بخش به جز قرص دیازپوکساید که اون رو تا چند ماه دیگم ادامه دادم بازم مشکل خوابم حل شده بود و بعد از قطع کردن دیازپوکساید هم دیگه تا چند ماه شبها درست خوابم میبردش اما الان باز یه مدت هستش مشکل فکر و خیال قبل از خواب رو زیاد ندارم چون اگر واقعا برم تو رختخواب بعد از نهایت 1 ساعت خوابم میبره (شایدم خیلی زودتر) اما کلا مشکل اینه که دست خودم نیستش اما با تمام خستگی زیاد اصلا نمیخوام بخوابم (یعنی نمیتونم) نمیخوام بازم از قرص استفاده کنم چی کار کنم ؟
    سعی کن ساعتهایی که میخوابی رو به همون حالت عادی برگردونی یعنی اگه الان ساعت 3 صبح تازه میری بخوابی ، تمرین کن شب بعدش 2 بخواب (ضمن اینکه 1 ساعت هم زودتر بیدار شو) ، شب بعد 1 و شب بعد 12
    ورزش یا کار سنگین هم بکن که خسته بشی و شبها زود خوابت ببره
    Last edited by F l o w e r; 26-08-2012 at 15:37. دليل: دارای محتوای خلاف قوانین بخش

6. این کاربر از Ice Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سعی کن ساعتهایی که میخوابی رو به همون حالت عادی برگردونی یعنی اگه الان ساعت 3 صبح تازه میری بخوابی ، تمرین کن شب بعدش 2 بخواب (ضمن اینکه 1 ساعت هم زودتر بیدار شو) ، شب بعد 1 و شب بعد 12
    ورزش یا کار سنگین هم بکن که خسته بشی و شبها زود خوابت ببره
    آخه به اندازه کافی خسته هستم و اگر زود هم برم تو رختخواب سریع خوابم میبره (شده 24 ساعت قبلش 5 ساعت بیشتر نخوابیدم) اما اصلا نمیدونم چه حسی هستش انگاری از خواب شب من رو فراری میده بعضی وقتها هم از شدت بی خوابی زیاد سرم درد میگیره ولی کلا نمیزاره بخوابم

8. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان... من مشکل بی‌خوابی شدید و عجیب دارم و ۲ شب یه بار خوابم می‌بره اونم با قرص...

یه شب تا صبح بیدار باشین همه‌اش اینور و انور کنین سر جاتون می‌فهمین چه حالیه!!!

بعد از ۳ یا ۴ ساعت یه دفعه خیس عرق از خواب می‌پرم و دیگه هم خوابم نمی‌بره...

تمرکزم پاک به هم ریخته و افکارم خرابه و اصلا نمی‌تونم درس بخونم... (این تیکه‌اش خیلی بده...)...

در حال حاضر خیلی تحقیق کرده‌ام، ولی یه نفر لطف می‌کنه بهم بگه "قوی‌ترین داروی خواب‌آور" کدومه؟

من اوایل برای تنظیم خوابم (از سال اول دبیرستان که کم‌خوابی گرفتم... الان هم که ترم سه دانشگاهم) زناکس مصرف می‌کردم که خیلی تاثیر نداشت...

فقط می‌خوام یه بار خواب طولانی و آرام و عاری از استرس رو تجربه کنم...

اگه لازمه بدونین: من ورزشم خیلی کمه... قبلا بسکتبال بازی می‌کردم ولی الان تقریبا تعطیل شده... جنبشم خلاصه شده تو چند ساعت پیاده‌روی...

ریشه‌ی سنبل‌الطیب که می‌گن مفیده؟

الان یه قرص خواب نمی‌دونم چی‌چی خورده‌ام مانیتور جلوی چشم داره تاب می‌خوره!!! ولی خوابم نمی‌آد!!!

دوستان یه وقت مشکلی جدی‌ای برام پیش نمی‌آد؟ کم‌کم رنگم داره می‌پره و حواسم پرته... تو باغ نیستم...

این مغز من چشه؟! من به مشاوره و روان‌شناس و روان‌پزشک و روان‌کاو که احتیاج ندارم؟!

مشاور گفت ببرش روان‌شناس، روان‌شناس گفت ببرش روان‌پزشک، روان‌پزشک آدرس روان‌کاو داد...

... خلاصه روان‌کاو هم شماره‌ی متخصص مغز و اعصاب داد و تشخیص دادن که من صرع بزرگ دارم...

تا حالا هم ۱۰ بار دقیقا تشنج کرده‌ام و به خاطرش قرص دپاکین و لاموژین و کلسیوم مصرف می‌کنم...

(این‌ها رو صرفا گفتم شاید لازم باشه بدونین...)
    Last edited by pro_translator; 01-09-2012 at 07:26.

10. این کاربر از pro_translator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام دوستان... من مشکل بی‌خوابی شدید و عجیب دارم و ۲ شب یه بار خوابم می‌بره اونم با قرص...

یه شب تا صبح بیدار باشین همه‌اش اینور و انور کنین سر جاتون می‌فهمین چه حالیه!!!

بعد از ۳ یا ۴ ساعت یه دفعه خیس عرق از خواب می‌پرم و دیگه هم خوابم نمی‌بره...

تمرکزم پاک به هم ریخته و افکارم خرابه و اصلا نمی‌تونم درس بخونم... (این تیکه‌اش خیلی بده...)...

در حال حاضر خیلی تحقیق کرده‌ام، ولی یه نفر لطف می‌کنه بهم بگه "قوی‌ترین داروی خواب‌آور" کدومه؟

من اوایل برای تنظیم خوابم (از سال اول دبیرستان که کم‌خوابی گرفتم... الان هم که ترم سه دانشگاهم) زناکس مصرف می‌کردم که خیلی تاثیر نداشت...

فقط می‌خوام یه بار خواب طولانی و آرام و عاری از استرس رو تجربه کنم...

اگه لازمه بدونین: من ورزشم خیلی کمه... قبلا بسکتبال بازی می‌کردم ولی الان تقریبا تعطیل شده... جنبشم خلاصه شده تو چند ساعت پیاده‌روی...

ریشه‌ی سنبل‌الطیب که می‌گن مفیده؟

الان یه قرص خواب نمی‌دونم چی‌چی خورده‌ام مانیتور جلوی چشم داره تاب می‌خوره!!! ولی خوابم نمی‌آد!!!

دوستان یه وقت مشکلی جدی‌ای برام پیش نمی‌آد؟ کم‌کم رنگم داره می‌پره و حواسم پرته... تو باغ نیستم...

این مغز من چشه؟! من به مشاوره و روان‌شناس و روان‌پزشک و روان‌کاو که احتیاج ندارم؟!

مشاور گفت ببرش روان‌شناس، روان‌شناس گفت ببرش روان‌پزشک، روان‌پزشک آدرس روان‌کاو داد...

... خلاصه روان‌کاو هم شماره‌ی متخصص مغز و اعصاب داد و تشخیص دادن که من صرع بزرگ دارم...

تا حالا هم ۱۰ بار دقیقا تشنج کرده‌ام و به خاطرش قرص دپاکین و لاموژین و کلسیوم مصرف می‌کنم...

(این‌ها رو صرفا گفتم شاید لازم باشه بدونین...)
    قرصی که بخوری بیهوشت میکنه دیازپام 5 هستش اما هیچ قرصی سر خود نخور و شما که میگی تشخیص دکتر صرع بوده پس شاید مشکل از همون باشه دیگه و شما که دچار تشنج میشی خیلی باید بیشتر مراقب خودت باشی و هر قرصی رو بدون نسخه پزشک نخوری به روانپزشک و روانشناس هم کسی مراجعه میکنه که مشکل اعصاب و روان داشته باشه که شما نداری
    اینم بدون که بیش از حد پای pc یا بازی های کامپیوتری نشستن رابطه مستقیم با بی خوابی داره (تجربه خودمه)
    من خودم هر وقت ببینیم یه مدت بی خوابی میاد سراغم یه چند شب قرص دیازپکساید رومیخورم خیلی آرام بخش و تقریبا خواب آور هم هستش بعد از چند روز که درست شدم دیگه نمیخورم

12. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •