تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 128 از 1125 اولاول ... 2878118124125126127128129130131132138178228628 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,271 به 1,280 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

آخر فروم باز mhaf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان بعد از نصب پارتیشن مجیک برای کم حجم کردن درایو c
    دیدم زمان زیادی داره میبره سیستم رو خاموش کردم حالا 180گیگ از اطلاعاتم نیست درایوام نیاز به فرمت دار چیکار کنم بهترین راه حل لطفا
    نباید این کار رو میکردی
    من یه بار این بلا به خاطر قطع برق سرم اومد هیچ کاری نتونستم بکنم و همه اطلاعاتم پرید

داره خودمونی میشه free28333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به همه عزیزان. من یه مشکلی دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    هارد من به یه دلیل که نمیدونم چیه به صورت یه هارد خام در امده. یعنی وقتی به سیستم وصلش میکنم میگه که باید فرمت شه. اطلاعاتم روشه . فکر کنم اطلاعات مربوط به پارتیشن بندی پاک شده.

میشه به طور ساده واسم توضیح بدین که چی کار باید کنم؟

آخه چرا کسی جواب نمیده ؟ یعنی کسی نمیتونه مشکلو حل کنه؟

داره خودمونی میشه free28333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به همه عزیزان. من یه مشکلی دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    هارد من به یه دلیل که نمیدونم چیه به صورت یه هارد خام در امده. یعنی وقتی به سیستم وصلش میکنم میگه که باید فرمت شه. اطلاعاتم روشه . فکر کنم اطلاعات مربوط به پارتیشن بندی پاک شده.

میشه به طور ساده واسم توضیح بدین که چی کار باید کنم؟

چرا کسی جواب نمیده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

هارد من ide است سرعتش خیلی پایین و شدیدا صدا میده چیکار کنم

ram: 1 gb
    cpu: 3400
    vga:512
    hdd: 80 ide

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

نباید این کار رو میکردی
    من یه بار این بلا به خاطر قطع برق سرم اومد هیچ کاری نتونستم بکنم و همه اطلاعاتم پرید
    دوست عزيز مطمئني كه نميشه اطلاعات يك همچين هاردديسكي رو برگردوند
    !!!

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

همچین مشکلی هم برای من پیش اومده
    اگه قبل از اینکه هارد از کار بیفته متوجه ایراد بودیم می تونستیم با فریم ور به احتمال زیاد مشکل رو حل کنیم اما حالا که هارد از کار افتاده و شناسایی نمیشه آیا راهی برای حل مشکل وجود داره؟
    بله راههاي براي حل مشكل شما وجودداره
    اما معمولا براي اطلاعات عادي صرفه اقتصادي نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

سلام دوستان

امروز که سیستم رو روشن کردم دیدم windows بالا نمیاد

بررسی کردم دیدم هارد شناسایی نمیشه

سرچ کردم دیدم که باید فریمور رو آپدیت کرد

ولی نوشدارو بعد از مرگ سهراب بود

چون دیگه اصلا نمیشناستش که آپدتش کنه

maxtor stm3500320as (500G)
    diamondmax 22
    firmware MX15

حالا باید چه کار کرد؟
    لطفا زود جواب بدید

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

تفرق زدايي هارد ديسك توسط Diskeeper Professional v8.0.478 Full همانطور كه ميدانيد فايل هاي موجود در ديسك سخت بعد از مدتي از هم پراكنده شده و مثل قبل كنار هم نخواهند بود.اين امر معمولا زماني پيش مي آيد كه كاربر ، تعدادي از برنامه هاي موجود بر روي هارد ديسك خودش رو پاك ميكنه و تنها فضاي خالي اونها باقي ميمونه.از اين به بعد هارد ديسك براي خواندن اطلاعات متفرق شده بايد فعاليت بيشتري انجام بده كه اين هم باعث كاهش سرعت و هم فرسوده شدن زودتر هاردديسك ميشه!البته پراكندگي اطلاعات و فايل ها ارتباط مستقيمي داره با نحوه فعاليت شما.چنانچه روزانه تعداد زيادي فايل روي كامپيوتر خودتون كپي ميكنيد يا اونها رو پاك ميكنيد لازمه هر چند وقت يك بار از همچين برنامه اي براي رفع ناهماهنگي هاي ايجاد شده كمك بگيريد! قابليت هاي جديد اين نرم افزار : سرعت بيشتر و انجام موثرتر كارهاي مربوطه...قابليت تفرق زدايي از هارد ديسك هايي با اطلاعات بسيار زياد ، از 100 گيگابايت تا 4 ترابايت!!!!قابليت مديريتي بسيار زياد در محيط هاي شبكه و اعلام گزارش هايي با جزييات بالا.محيط و طراحي جديد براي دسترسي راحت تر به قابليت هاي اين نرم افزار ، قابليت Power management براي كامپيوتر هاي laptop و ....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض موضوع: bad sector یا bad cluster

علت: اين مشکل بخاطر استفاده از نرم افزار های خراب يا بخاطر خراب شدن هارد بوجود می آيد.
    راه حل: اگر شما دستور Scan disk را اجرا کنيد ويا دستور های ديگر مربوطه و به شما پيغام دهد که هارد مشکل
    bad sector دارد بايد از اطلاعات خود Backup بگيريد و درايو مورد نظر را format کنيد تا مطمئن شويد که آیا مشکل به خاطر نرم افزار خرابی می باشد يا هارد شما مشکل bad sector پيدا کرده است.
    اگر شما هارد راformat کردید و پيغام "bad sector error" يا "bad or missing allocation units" دريافت کرديد اين بدان معنی است که هارد شما مشکل بدسکتور بصورت فیزیکی پيدا کرده و بايد رفع شود.
    حال اگر شما چنين پيغامی را دريافت نکرديد اين بدان معنی است که نرم افزار يا اطلاعات درايو مورد نظر مشکل دارد.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض Ssd

به گزارش سایت PCSTATS نتایج آزمایش های انجام شده بر روی یک هارد دیسک مجهز به فناوری SSD Flash Disk با ظرفیت 128 گیگابايت نشان می دهد هارد دیسک مذکور به آسانی یکی از سریعترین هارد دیسک های دنیا یعنی Raptor X را پشت سر گذاشته است.

هارد دیسک مجهز به تکنولوژی SSD در این آزمایش از نوع 2.5 اینچ بوده و مقدار برق مصرفی توسط آن بسیار ناچیز است. از طرف دیگر Raptor X محصول بی نظیر کمپانی Wester Digital است که دارای سرعت 10.000 دور / ثانیه می باشد و قیمت تقریبی آن در بازار ایران با ظرفیت 150 گیگابایت 265.000 تومان است.

هرچند که مهمترین مشکل هاردهای SSD قیمت بسیار بالای آنها می باشد بگونه ای که یک نمونه از این هاردها ممکن است تا 4000 دلار قیمت داشته باشند اما کارشناسان امیدوارند در سال آینده میلادی شاهد کاهش قیمت آنها باشند. هم اکنون ارزان ترین هارد دیسک SSD موجود در بازار با ظرفیت 16 گیگابایت به قیمت 799 دلار فروخته می شود.

از جمله مشکلات دیگری که هاردهای SSD با آن روبرو هستند عدم سازگاری مناسب با کنترلر ICH اینتل است و به همین دلیل نیز در آزمایش صورت گرفته از کنترلر SATA RAID استفاده شده است

منبع: WinBeta

مقاله ي كامل بزبان اصلي با تصاوير بيشتر :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از glc_engineer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •