تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 227 اولاول ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 2268

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امروز حتی در میانه ی روز، مشکل پهنای باند وجود داره. با تغییر ip range هم مشکل برطرف نمیشه. چند روز بود که نوسان کم یا دست کم در انتهای روز بوجود می آمد.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امروز اتصال اینترنت مشکل اساسی داره. کاهش پهنای باند و افت سرعت شدید گاه و بی گاه، باز نشدن وبسایت yahoo یا بارگذاری نشدن کامل سایت و نیز مشکل در نتیجه های جستجو در گوگل. همچنین time out های زیاد برای سرور 8.8.8.8 و google.com .
    تک کانکشن چه در استریم و چه در دانلود کردن با نرم افزار مدیر دانلود ( از اینترنت و نه اینترانت ) دچار مشکل شدید است و حتی گاهی کاملاً قطع است.

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان عزیز سرویس های پیشگامان از لحاظ پینگ و پکت لاست برا یگیم انلاین چطوره ؟؟ کلا پیشنهاد میکنید از پیشگامان بگیرم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان عزیز سرویس های پیشگامان از لحاظ پینگ و پکت لاست برا یگیم انلاین چطوره ؟؟ کلا پیشنهاد میکنید از پیشگامان بگیرم ؟
    پکت لاست از روز اولی که پیشگامان گرفتم ندیدم، پینگشم با پروفایل گیم همیشه با اروپا 80 یا 90 میده. البته به صورت میانگین، مثلا پینگ 70 هم دیدم یه موقع هایی، از اون سمت پینگ 130 هم دیدم ولی کم پیش میاد اینا، بیشتر 80 میده گاهیم گیر میکنه رو 90.
    فقط من مشکل nat type 3 داشتم چون به من آیپی اشتراکی میدادن. یعنی آیپی داخل مودم با آیپی اینترنت فرق داشت
    چند روز پیش زنگ زدم بهشون اعتراض کردم قرار شد درستش کنن، فرداش درست شد. الآن آیپی اختصاصی بهم میدن که nat 2 میده.
    برای گیم پینگ پارس آنلاین و پیشگامان به طور کلی خوبه، شاتلم برای یه سریا دیدم یا خوب در میاد یا معمولی، صبانت هم مثل شاتل. در مجوع از نظر قیمت و حجم و پینگ پیشگامان بهتره. سمت آسیاتک و های وب و فن آوا و دیدبان و ایناهم اصلا نرو پینگ افتضاح میدن

راستی جدیدا شاتل هم کمبود آیپی پیدا کرده، به یه سریا اشتراکی میده مشکل nat 3 پیداکردن، زنگ زدن شاتل بهشون گفتن حالا پیگیری میکنیم ولی احتمالا باید پول اضافه بدید برای آیپی ثابت
    Last edited by ERF@NIAN; 06-10-2018 at 17:25.

5. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پکت لاست از روز اولی که پیشگامان گرفتم ندیدم، پینگشم با پروفایل گیم همیشه با اروپا 80 یا 90 میده. البته به صورت میانگین، مثلا پینگ 70 هم دیدم یه موقع هایی، از اون سمت پینگ 130 هم دیدم ولی کم پیش میاد اینا، بیشتر 80 میده گاهیم گیر میکنه رو 90.
    فقط من مشکل nat type 3 داشتم چون به من آیپی اشتراکی میدادن. یعنی آیپی داخل مودم با آیپی اینترنت فرق داشت
    چند روز پیش زنگ زدم بهشون اعتراض کردم قرار شد درستش کنن، فرداش درست شد. الآن آیپی اختصاصی بهم میدن که nat 2 میده.
    برای گیم پینگ پارس آنلاین و پیشگامان به طور کلی خوبه، شاتلم برای یه سریا دیدم یا خوب در میاد یا معمولی، صبانت هم مثل شاتل. در مجوع از نظر قیمت و حجم و پینگ پیشگامان بهتره. سمت آسیاتک و های وب و فن آوا و دیدبان و ایناهم اصلا نرو پینگ افتضاح میدن

راستی جدیدا شاتل هم کمبود آیپی پیدا کرده، به یه سریا اشتراکی میده مشکل nat 3 پیداکردن، زنگ زدن شاتل بهشون گفتن حالا پیگیری میکنیم ولی احتمالا باید پول اضافه بدید برای آیپی ثابت
    پروفایل گیم قضیش چیه ؟ چطوری باید درخواست پروفایل گیم کرد ؟ الان یه طرح گذاشته 90 روزه 90 تومن میخواستم اونو بگیرم ولی میخوام پینگش پایین باشه

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پروفایل گیم قضیش چیه ؟ چطوری باید درخواست پروفایل گیم کرد ؟ الان یه طرح گذاشته 90 روزه 90 تومن میخواستم اونو بگیرم ولی میخوام پینگش پایین باشه
    بعد از اینکه اینترنت وصل شد زنگ میزنید براتون پروفایل گیم فعال کنن. در حالت عادی پینگ روی 100 هست، با پروفایل گیم میاد 80
    راحتم فعال میکنن شرط خاصی نداره فقط خط تلفن نباید نویزش زیاد باشه. چون به خاطر ماهیت فنی پروفایل گیم خط حساس تر میشه
    مثل بعضی از شرکتاهم وقتی پروفایل گیم میزارن سرعتو کم نمیکنن. خودم الآن با 16 مگابیت پروفایل گیم دارم

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بعد از اینکه اینترنت وصل شد زنگ میزنید براتون پروفایل گیم فعال کنن. در حالت عادی پینگ روی 100 هست، با پروفایل گیم میاد 80
    راحتم فعال میکنن شرط خاصی نداره فقط خط تلفن نباید نویزش زیاد باشه. چون به خاطر ماهیت فنی پروفایل گیم خط حساس تر میشه
    مثل بعضی از شرکتاهم وقتی پروفایل گیم میزارن سرعتو کم نمیکنن. خودم الآن با 16 مگابیت پروفایل گیم دارم
    الام سرعت دانلود شما روی internet download manager به چه صورتی هستش؟ بعد یعنی هزینه اضافه تری نگرفتن برای پروفایل گیم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

الام سرعت دانلود شما روی internet download manager به چه صورتی هستش؟ بعد یعنی هزینه اضافه تری نگرفتن برای پروفایل گیم ؟
    نه هزینه ای نداره فقط کافیه زنگ بزنی !
    سرعتم باید تقسیم بر 8 کنی الان این دوستمون 16 مگابیت دارن یعنی تو idm سرعتشون 2 مگابایت

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بارندگی باعث شده نوسان پینگ پیدا کنم
    هر بیست سی تا پینگ 100 یکی میپره 200

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پیشگامان واقعاً افتضاح شده. در یک هفته ی گذشته سرعت تک کانکشن از ساعت 8 - 9 بعدازظهر تا 1 - 2 بامداد به شدت کاهش پیدا می کنه. پیشتر هر 2-3 روز، یکبار این چنین بود اما حالا هر روز بدون استثنا این مشکل کاهش پهنای باند اتفاق می افته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •