تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 130 اولاول ... 2777117123124125126127128129130 آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من رتبه کشوریم 160 و با سهمیه منطقه دو ، 53 ... و زیر گروه یکم 46 هست
    برای کلاس کنکور عملی اقدام کردم ولی ب دلایلی نمیتونم برم ... استاد اون آتلیه ب من گفتن که احتمال اینکه حتا پیام نور و یا غیر انتفاهی گرافیک هم قبول بشم نیست !!!
    حتی برای کلاس تهران هم مراجعه کردم ولی هزینه هاش ب شدت بالاست و من نمیتونم واقعن از پسش بر بیام و اتفاقن استاد اتلیه ی تهران هم گفتن خیلی کوه بکنم شااااااااااااید غیر انتفاهی گرافیک قبول بشم .
    من دقیقن از بعد از کنکور سراسری شروع کردم برای طراحی، توی خونه ... ولی چون اطلاعات کاملی نداشتم فقط در حد ژست ها و حرکات بدنرو کار کردم تا همین چند وقت پیش.. ولی ازونجایی ک هنرستانی هستم تا حدودی طراحیم خوبه و پیشرفت خوبی دارم ... ب نظرتون میتونم بدون گرفتن این کلاسها با قیمتای وحشناک گرافیک روزانه هنر تهران قبول بشم؟ چه تاپیک هایی رو کار کنم؟ میتونید بهم کمی نکته بدید برای اینکه کارم سریع تر پیش بره و توی این یه ماه کارم بهتر بشه؟
    وای چقد حرف زدم
    اون اقا منو تا حد مرگ ترسوندن ... میشه کمکم کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بچه هیی ک در مورد موزیک اطلاع دارن من بارتبه 232 منطقه 2 و کشوری 716 و زیرگروه 5 بارتبه صدوخورده ای (خوردش یادم نیس الان) میتونم موزیک تهران یا هنر تهران قبول شم ؟؟؟؟ سلفژمم زیاد خوب نیس تو دیکته هم ک اصلا هیچی(با این وضعیتم چه انتظاراتی دارماااااا

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان کسی موضوع ازمون عملی سه سال اخیر طراحی صنعتی رو میدونه؟
    کلا چه برنامه ای پیشنهاد میکنید برای امادگی این ازمون؟
    کتابی چیزی میشناسید به این منظور؟

پيش فرض

سلام دوستان
    من رتبه کشوریم 160 و با سهمیه منطقه دو ، 53 ... و زیر گروه یکم 46 هست
    برای کلاس کنکور عملی اقدام کردم ولی ب دلایلی نمیتونم برم ... استاد اون آتلیه ب من گفتن که احتمال اینکه حتا پیام نور و یا غیر انتفاهی گرافیک هم قبول بشم نیست !!!
    حتی برای کلاس تهران هم مراجعه کردم ولی هزینه هاش ب شدت بالاست و من نمیتونم واقعن از پسش بر بیام و اتفاقن استاد اتلیه ی تهران هم گفتن خیلی کوه بکنم شااااااااااااید غیر انتفاهی گرافیک قبول بشم .
    من دقیقن از بعد از کنکور سراسری شروع کردم برای طراحی، توی خونه ... ولی چون اطلاعات کاملی نداشتم فقط در حد ژست ها و حرکات بدنرو کار کردم تا همین چند وقت پیش.. ولی ازونجایی ک هنرستانی هستم تا حدودی طراحیم خوبه و پیشرفت خوبی دارم ... ب نظرتون میتونم بدون گرفتن این کلاسها با قیمتای وحشناک گرافیک روزانه هنر تهران قبول بشم؟ چه تاپیک هایی رو کار کنم؟ میتونید بهم کمی نکته بدید برای اینکه کارم سریع تر پیش بره و توی این یه ماه کارم بهتر بشه؟
    وای چقد حرف زدم
    اون اقا منو تا حد مرگ ترسوندن ... میشه کمکم کنید؟
    سلام
    چندتا از طراحي هاتون رو برام بفرستيد تا راهنمايي تون كنم.

پيش فرض

من با رتبه 3400 سهمیه، رشته هنر اسلامی پیام نور شهر ری گرایش نگارگری قبول شدم
    نمیخوام برم. هدفم برای سال بعد رشته نقاشی
    بدون آگاهی این رشته رو انتخاب کردم
    فقط میخوام بدونم چه جور رشته ایه و بازارکارش چطوره؟
    دقیقا چقدر رشته ش با ارزش ِ
    اگر کسی میدونه لطفا جواب بده
    سلام
    اون نتيجه اوليه هست و براي رشته هاي بدون كنكور عملي
    رشته نقاشي كنكور عملي داره و همين امسال هم ميتونيد شركت كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عرض ادب و يلام خدمت همه دوستان
    من ليسانس مديريت دارم و بعد از فارغ التحصيلي رفتم دنبال نقاشي
    به اين رشته علاقه دارم و بعد از كلي كلنجار با خودم تصميم گرفتم كنكور هنر سال 94 رو شركت كنم
    اما خب شايد چند ماهي از سايرين عقب باشم و متاسفانه از دروس امتحاني و منابع آگاهي درستي ندارم
    هدفم هم صرفا رشته نقاشي روزاه تهران يا گيلان (استان خودم) هست
    بخاطر عدم آگاهي درست نياز به مشاوره دارم و ممنون ميشم كمك و راهنمايي لازم رو در اختيارم بزارين

1. دقيقا چه كتابها و منابعي هست كه بايد ابتدا تهيه كنم؟
    2. در كنار منابع اصلي آيا كانون قلم چي يا موسسه ديگه كتاب حاوي درس و تست اين منابع رو منتشر ميكنه كه براي جهت ديي و آشنايي با تستهاي كنكور هنر ازش استفاده كنم و اگر هست چه كتابهايي رو تهيه كنم؟
    3. آزمون عملي رشته هنر دقيقا چه مدت بعد از اعلام نتايج اوليه برگزار ميشه و در مورد رشته نقاشي اين آزمون منحصر به طراحي هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوستان هيشكي به من كه هيچ اطلاعاتي ندارم تازه زمان زيادي هم ندارم كمك نميكنه

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

عرض ادب و يلام خدمت همه دوستان
    من ليسانس مديريت دارم و بعد از فارغ التحصيلي رفتم دنبال نقاشي
    به اين رشته علاقه دارم و بعد از كلي كلنجار با خودم تصميم گرفتم كنكور هنر سال 94 رو شركت كنم
    اما خب شايد چند ماهي از سايرين عقب باشم و متاسفانه از دروس امتحاني و منابع آگاهي درستي ندارم
    هدفم هم صرفا رشته نقاشي روزاه تهران يا گيلان (استان خودم) هست
    بخاطر عدم آگاهي درست نياز به مشاوره دارم و ممنون ميشم كمك و راهنمايي لازم رو در اختيارم بزارين

1. دقيقا چه كتابها و منابعي هست كه بايد ابتدا تهيه كنم؟
    2. در كنار منابع اصلي آيا كانون قلم چي يا موسسه ديگه كتاب حاوي درس و تست اين منابع رو منتشر ميكنه كه براي جهت ديي و آشنايي با تستهاي كنكور هنر ازش استفاده كنم و اگر هست چه كتابهايي رو تهيه كنم؟
    3. آزمون عملي رشته هنر دقيقا چه مدت بعد از اعلام نتايج اوليه برگزار ميشه و در مورد رشته نقاشي اين آزمون منحصر به طراحي هست؟
    سلام برای کنکور هنر منابع دقیقی وجود نداره ولی میتونید از منابع کمک اموزشی استفاده کنید.
    ضمن اینکه میتونید در مقطع ارشد هم در رشته های هنر کنکور بدهید تا جلوتر باشید ...

منابع رشته هنر
    منابع درسي درك عمومي هنر
    كارگاه هنر 1 و 2، تاريخ هنر ايران، تاريخ هنر جهان، سير هنر در تاريخ 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران، مباني هنرهاي تجسمي، آشنايي با هنرهاي تجسمي (هنرستان رشته‌ي نقاشي)، هنر و ادب فارسي، عكاسي 1 و 2، خوشنويسي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، آشنايي با مكاتب نقاشي، طراحي 1 و 2، انسان، فضا، طراحي (بخش تاريخ)، موسيقي، نمايش، پايه و اصول صفحه‌آرايي.

منابع درس خلاقيت تصويري و تجسمي
    سير هنر در تاريخ 1 و 2، تاريخ هنر جهان، كارگاه هنر 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، ميراث فرهنگي و هنري، آشنايي با هنرهاي تجسمي، مباني هنرهاي تجسمي، صفحه‌آرايي، كارگاه چاپ و طراحي 1 و 2.

منابع درسي درك عمومي رياضي ـ فيزيك
    رياضيات هنرستان، هندسه و ترسيم خطي (رشته‌ي معماري و نقشه‌برداري)، هندسه 1 و 2 (رشته‌ي رياضي)،

فيزيك 1 و 2 (رشته‌ي تجربي يا رياضي)، رياضيات (دوره‌ي راهنمايي)

منابع درسي ترسيم فني
    ترسيم فني و نقشه‌كشي، هندسه (مقدمات ترسيم فني رشته‌ي ساختمان) و علم مناظر و مرايا.

منابع درس خلاقيت نمايشي
    هنر و ادب فارسي، انسان، فضا، طراحي و آشنايي با هنرهاي نمايشي.

منابع درس خلاقيت موسيقي
    آشنايي با موسيقي

کتاب کمک اموزشی موسسات دارند مثل گاج
    ازمون عملی هم چون این رشتهه ا نیمه متمرکز هستند تقریبا در ابان ماه هست بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

کسی اینجا در مورد سطح علمی دانشکده هنر تهران مرکز اطلاعاتی داره؟ استاداش با سوادن؟ محیطش درست و حسابیه؟ (من از این دانشجو ها که الکی فقط مو بلند می کنن و چیزی بلد نیستن واقعا بدم میاد.)
    اینم تصورش:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام برای کنکور هنر منابع دقیقی وجود نداره ولی میتونید از منابع کمک اموزشی استفاده کنید.
    ضمن اینکه میتونید در مقطع ارشد هم در رشته های هنر کنکور بدهید تا جلوتر باشید ...

منابع رشته هنر
    منابع درسي درك عمومي هنر
    كارگاه هنر 1 و 2، تاريخ هنر ايران، تاريخ هنر جهان، سير هنر در تاريخ 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران، مباني هنرهاي تجسمي، آشنايي با هنرهاي تجسمي (هنرستان رشته‌ي نقاشي)، هنر و ادب فارسي، عكاسي 1 و 2، خوشنويسي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، آشنايي با مكاتب نقاشي، طراحي 1 و 2، انسان، فضا، طراحي (بخش تاريخ)، موسيقي، نمايش، پايه و اصول صفحه‌آرايي.

منابع درس خلاقيت تصويري و تجسمي
    سير هنر در تاريخ 1 و 2، تاريخ هنر جهان، كارگاه هنر 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، ميراث فرهنگي و هنري، آشنايي با هنرهاي تجسمي، مباني هنرهاي تجسمي، صفحه‌آرايي، كارگاه چاپ و طراحي 1 و 2.

منابع درسي درك عمومي رياضي ـ فيزيك
    رياضيات هنرستان، هندسه و ترسيم خطي (رشته‌ي معماري و نقشه‌برداري)، هندسه 1 و 2 (رشته‌ي رياضي)،

فيزيك 1 و 2 (رشته‌ي تجربي يا رياضي)، رياضيات (دوره‌ي راهنمايي)

منابع درسي ترسيم فني
    ترسيم فني و نقشه‌كشي، هندسه (مقدمات ترسيم فني رشته‌ي ساختمان) و علم مناظر و مرايا.

منابع درس خلاقيت نمايشي
    هنر و ادب فارسي، انسان، فضا، طراحي و آشنايي با هنرهاي نمايشي.

منابع درس خلاقيت موسيقي
    آشنايي با موسيقي

کتاب کمک اموزشی موسسات دارند مثل گاج
    ازمون عملی هم چون این رشتهه ا نیمه متمرکز هستند تقریبا در ابان ماه هست بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر
    ممنون دوست عزيز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •