تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 214 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130136176 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اگه در کل پوستتون مشکلی نداره و فقط چند تا جوش به صورت موضعی زدید ....یعنی پوستتون کلا پر از جوش های ریز و درشت و زیر پوستی نیست! و فقط چند تا جوش تابلو و موضعی دارید باید مجصولاتی استفاده کند که جوش ها رو سریعا خشک کنند مثل پماد پانوکسیل یا ژل ایرلیک. روی جوش ها به صورت موضعی استفاده کنید بعد از 2 روز خشک میشه کوچیک میشه. از بین میره.

اگه دو تاش رو با هم استفاده کنید که چه بهتر.

فقط روی جوش!
    نه به طور کلی صورتم جوش میزنه

الان 19 سالمه . حدود 3 - 4 سالی میشه که صورتم جوش میزنه

چند ماهی هم فکر کنم میشه که پشت شونه هام یکم جوش های ریز میزنه که برام مهم نیست

فقط میخوام جوش های صورتم کمتر بشه و حداقل چرکی نشه

خیلی ممنون

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نه به طور کلی صورتم جوش میزنه

الان 19 سالمه . حدود 3 - 4 سالی میشه که صورتم جوش میزنه

چند ماهی هم فکر کنم میشه که پشت شونه هام یکم جوش های ریز میزنه که برام مهم نیست

فقط میخوام جوش های صورتم کمتر بشه و حداقل چرکی نشه

خیلی ممنون
    از ژل آکنو میس که ایرانی هست یه شب در میون استفاده کنید این ژل جاوی کلیندامایسین و ترتینوئین هست . البته میتونید هر شب استفاده کنید ولی اگر دیدید داره پوسته پوسته یا ملتهب میشه ..یه شب در میون بزنید

ژل ایرلیک هم هست که حاوی اریترومایسین 4% و ترتینوئین به مقدار کم هست.

این که کدوم یکی از این دو محصول بهتر روی پوست شما جواب بده رو نمیدونم . میران لایه برداری آکنو میس بیشتر هست.

ژل دیفرین هم هست که برای جوش های زیرپوستی و ریز بهتر جواب میده و پوست رو صاف تر میکنه البته کمیاب هست و قیمتشم بالاس 40 تومن.

اینا همه باید شب و قبل از خواب مصرف بشه و بهتره 1 ساعت قبل از خواب روی پوست تمیز شده مصرف کنید.

فقط بهتره که از صابون یا پنی که پوست رو خیلی خشک و آسیب پذیر میکنه قبل از این محصولات استفاده نکنید تا ملتهب نشه پوستتون یه ژل شست و شو باشه بهتره. مگه اینکه پوستتون اینقدر چرب باشه که بعد از شستن با پن هم زیاد خشک به نظر نیاد..
    Last edited by Ali_softcenter; 08-02-2013 at 15:15.

3. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

از ژل آکنو میس که ایرانی هست یه شب در میون استفاده کنید این ژل جاوی کلیندامایسین و ترتینوئین هست . البته میتونید هر شب استفاده کنید ولی اگر دیدید داره پوسته پوسته یا ملتهب میشه ..یه شب در میون بزنید

ژل ایرلیک هم هست که حاوی اریترومایسین 4% و ترتینوئین به مقدار کم هست.

این که کدوم یکی از این دو محصول بهتر روی پوست شما جواب بده رو نمیدونم . میران لایه برداری آکنو میس بیشتر هست.

ژل دیفرین هم هست که برای جوش های زیرپوستی و ریز بهتر جواب میده و پوست رو صاف تر میکنه البته کمیاب هست و قیمتشم بالاس 40 تومن.

اینا همه باید شب و قبل از خواب مصرف بشه و بهتره 1 ساعت قبل از خواب روی پوست تمیز شده مصرف کنید.

فقط بهتره که از صابون یا پنی که پوست رو خیلی خشک و آسیب پذیر میکنه قبل از این محصولات استفاده نکنید تا ملتهب نشه پوستتون یه ژل شست و شو باشه بهتره. مگه اینکه پوستتون اینقدر چرب باشه که بعد از شستن با پن هم زیاد خشک به نظر نیاد..

اینها رو بدون مشاوره با پزشک مصرف کنم مشکلی نداره ؟

به نظرتون یه دکتر پوست برم بهتر نیست ؟

ممنونــــ...

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

صد درصد برید پیش پزشک. اینجا از راه دور کسی نمیتونه نسخه بده براتون. صرفا پیشنهاده و مشاوره . همین. همیشه قبل استفاده از هر داروی پیشنهادی باید با پزشک متخصص مشورت کنید.

6. 6 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنونــــ...
    من به همه توصیه میکنم که بهتره نزد پزشک برن.

اینجا برای مشاوره کلی هست .

8. 3 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza99.99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اول شما باید درمان بشی و از این بابت مطمئن بشی که جوش ها دوباره برنمیگردن در مرحله بعدی نوبت به درمان جای جوش ها می رسه. یعنی اول درمان جوش دوم درمان جای جوش

راجب راکوتان من اینجا توضیح دادم می تونید مطالعه کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما در مورد درمان جای جوش بعد از این که درمان شدید و جوش ها برای همیشه کنار رفتند، رایج ترین درمان همه جای دنیا من جمله ایران لیزر فرکسل یا لیزر Co2 فرکشنال هستش.
    شما اول به یک کلینیک یا مطب مراجعه می کنید و ویزیت می شید و پزشک تشخیص می ده که باید از چه درمانی استفاده کنید و همون پزشک براتون لیزر رو انجام می ده در وقت مشخص و محل مشخص.
    لیزر فرکسل قیمتش جلسه ای 300 هست و ظرف این یک سال و نیم قیمتش همین بوده و تغییری نداشته و متاثر از قیمت دلار و گرونی و کوفت زهرمار فعلی نیستش!
    دکتر نخعی که مطبش اول زعفرانیس می گفت در بیمارستان نرخ دولتی 170 هست و هستند کسایی که یه دوره دیدن و 70 تا 100 هم این کارو انجام می دن.
    سمت پیروزی دکتر نیکزاد هست که لیزر هم انجام میده.
    در مورد روش ها ببینید برای درمان جای جوش همون طوری که گفتم درمان دیفالتش همه جای دنیا لیزر فرکسل هستش .
    من خودم درمان جوشم زیر نظر دکتر نیکزاد بود و زیر نظرایشون کاملا خوب شدم و از شر جوش ها برای همیشه خلاص شدم و در مورد درمان جای جوش من با ایشون صحبت کردم همچنین دکتر نخعی که مطبش اول زعفرانیه بعد پارک وی هست. ولی خوب پیش هیچ کدوم از این ها نرفتم چون تصمیم گرفتم قبلش یک درمان دیگه رو قبل از لیزر انجام بدم.
    ببینید هر بار که شما لیزر می کنید از روی پوست یک لایه برداشته باشه و این لایه برداری از جایی از پوست که سالمه و جایی که فرورفتگی یا اسکار هست به یک میزان انجام می شه. در نتیجه وقتی اسکار ها عمیق هستند باید مدام لیزر کرد تا به اون عمق رسید درنتیجه جلسات درمان خیلییی بالا می ره. من قبل از لیزر از روش سابسیژن ساکشن استفاده کردم این روش هدفش بالاکشیدن جای جوش ها به شکل موضعی هستش بدین شکل که پوست از بافت زیریش درمحل اسکار جدا می شه و با ساکشنی که تا دو هفته روش میره این فرصت پیدا می شه که بافت جدید ساخته بشه و اسکار پر بشه بیاد بالا . من 12 جلسه در کلینیک جردن میرداماد برای سابسیژن و ساکشن رفتم و نتیجش برای من که وضعم خیلی وخیم بود خیلی عالی بود و پوستم همسطح تر شد . از اول پاییز هم ماهی یک بار شروع به لیزر کردم.
    سابسیژن اثر خودش رو تا 3 4 روز نشون می ده و اسکار پر میشه میاد بالا جوری که متوجه می شید ظرف 5 روز مدل جای جوش ها عوض شده. ولی کلاژن سازی لیزر که به عنوان درمان اصلی بعد از سابسیژن انجام می شه بعد از چند ماه خودشو نشون می ده.
    من اگر بلافاصله لیزر رو شروع می کردم قطعا از درمانم راضی نبودم چون که با لیزر خیلی لاکپشتی خوب می شه البته برای اسکارای من خوب طبیعیه!
    در مجموع من از درمانم خیلی راضیم و تا الان سهم اصلیش مدیون سابسیژنایی که تابستون انجام دادم هستش .البته هنوز 3 جلسس که لیزر کردم و حداقل دو جلسه دیگه می رم.
    سابسیژن میتونه بعد از چند جلسه لیزر دوباره تکرار بشه تا اسکارایی که عمیق تر هستند باز هم همسطح تر بشن و لیزر اثر بهتری روش داشته باشه.
    خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
    به نظرم من باید همون روش شما را برم.من یه 3-4 سالی هست که مصرف راکوتانم تموم شده و بعضی مواقع جوش پشت گردنم میزنه و گرنه به ندرت توی صورتم جوش میزنم که اون هم زیاد مشکل ساز نیست
    برای سابسیژن باید مستقیم برم مراکزی که این کار رو انجام میدن؟به غیر از مرکزی که توی جردن جای دیگه هم چنین کاری میکنن؟بخصوص شرق و یا مرکز تهران(البته جای خوب باشه)
    بعید میدونم لیزر و سابسیژن بیمه قبول کنه!!!
    هزینه سابسیژن تقریبا چقدره؟
    ادرس دکتر نیکزاد رو میتونید برای من بفرستید
    دو تا عکس از جای جوشهام میزارم ببیند اوضاع چقدر خرابه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من پوستم خشکه و کمی هم قارچ دارم
    میخواستم ببینم بهترین صابون یا شامپو بده برای من چیه؟ + قیمتش؟
    خیلی خیلی ممنون

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
    به نظرم من باید همون روش شما را برم.من یه 3-4 سالی هست که مصرف راکوتانم تموم شده و بعضی مواقع جوش پشت گردنم میزنه و گرنه به ندرت توی صورتم جوش میزنم که اون هم زیاد مشکل ساز نیست
    برای سابسیژن باید مستقیم برم مراکزی که این کار رو انجام میدن؟به غیر از مرکزی که توی جردن جای دیگه هم چنین کاری میکنن؟بخصوص شرق و یا مرکز تهران(البته جای خوب باشه)
    بعید میدونم لیزر و سابسیژن بیمه قبول کنه!!!
    هزینه سابسیژن تقریبا چقدره؟
    ادرس دکتر نیکزاد رو میتونید برای من بفرستید
    دو تا عکس از جای جوشهام میزارم ببیند اوضاع چقدر خرابه
    اکثر متخصصین پوست لیزر رو انجام می دن ولی سابسیژن رو من ندیدم هرجایی انجام بدن. چون کار وقت گیریه و از سر خودشون باز می کنن!
    من فقط همون کلینیک جردن که در تقاطع جردن و میرداماد هستش رو می شناسم که انجام می دن. درمان های این مدلی بیمه نداره متاسفانه. سابسیژن حالا برای هر جای صورت حداکثر جلسه ای 150 هست .برای گونه ها با پیشونی قیمتش فرق می کنه اصلا ممکنه یک قسمت از صورت نیاز نداشته باشه . شما با توجه به این عکس ها ابتدا حتما باید مفصل سابسیژن کنید و پولتون رو بابت لیزر دور نریزید چون روی این صورت خیلیی طول می کشه جواب بده. با سابسیژن خیلی بهتر خواهد شد. هزینش هم کمتر از لیزر هست و اثر بخشیش هرچقدر بیشتر روی صورتتون کار بشه و روی اسکار های بیشتری کار بشه بیشتر هست.
    در لیزر خیلی خوب کار بشه شما 10 دقیقه لیزر می شید کل صورت ولی در سابسیژن ساکشن فقط برای گونه سمته راستتون یک جلسه 2 ساعته کامل نیاز هست ولی خوب به نظر من هم لازمه و هم ارزششو داره.
    ادرس نیکزاد و ادرس کلینیک جردن رو براتون پ.خ می کنم. در ضمن لزومی نداره دور خونتون دنبال دکتر باشید من دیدم از اهواز تا تهران میومدن برای سابسیژن. نرخ لیزر هم همه جا و توی این یک سال و نیم یک چیزه و ثابته. پس قبلش با دکتر های مختلف صحبت کنید و هرجای تهران بود برید.

12. 2 کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza99.99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اکثر متخصصین پوست لیزر رو انجام می دن ولی سابسیژن رو من ندیدم هرجایی انجام بدن. چون کار وقت گیریه و از سر خودشون باز می کنن!
    من فقط همون کلینیک جردن که در تقاطع جردن و میرداماد هستش رو می شناسم که انجام می دن. درمان های این مدلی بیمه نداره متاسفانه. سابسیژن حالا برای هر جای صورت حداکثر جلسه ای 150 هست .برای گونه ها با پیشونی قیمتش فرق می کنه اصلا ممکنه یک قسمت از صورت نیاز نداشته باشه . شما با توجه به این عکس ها ابتدا حتما باید مفصل سابسیژن کنید و پولتون رو بابت لیزر دور نریزید چون روی این صورت خیلیی طول می کشه جواب بده. با سابسیژن خیلی بهتر خواهد شد. هزینش هم کمتر از لیزر هست و اثر بخشیش هرچقدر بیشتر روی صورتتون کار بشه و روی اسکار های بیشتری کار بشه بیشتر هست.
    در لیزر خیلی خوب کار بشه شما 10 دقیقه لیزر می شید کل صورت ولی در سابسیژن ساکشن فقط برای گونه سمته راستتون یک جلسه 2 ساعته کامل نیاز هست ولی خوب به نظر من هم لازمه و هم ارزششو داره.
    ادرس نیکزاد و ادرس کلینیک جردن رو براتون پ.خ می کنم. در ضمن لزومی نداره دور خونتون دنبال دکتر باشید من دیدم از اهواز تا تهران میومدن برای سابسیژن. نرخ لیزر هم همه جا و توی این یک سال و نیم یک چیزه و ثابته. پس قبلش با دکتر های مختلف صحبت کنید و هرجای تهران بود برید.
    خیلی ممنون.
    تصمیم جدی گرفتم که حتما برای ترمیم جای جوشهام اقدام کنم.
    اگر زیاد سوال میپرسم به خاطر اینه که میخوام با دید کامل و اطلاعات کافی شروع کنم.شرمنده که سرت رو درد میارم
    نفرمودید برای سابسیژن کردن باید مستقیم برم مرکزی که فرمودید یا اینکه باید اول باید برم پیش متخصص پوست؟
    مدت زمان بین جلسات چقدر باید باشه.زمان خاصی داره؟

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان من پوستم خشکه و کمی هم قارچ دارم میخواستم ببینم بهترین صابون یا شامپو بده برای من چیه؟ + قیمتش؟ خیلی خیلی ممنون
    دوستان جواب بدین لطفا به من یکی این صابونو پیشنهاد داد چه جوریاس؟ Sivand Aloe Vera آلوئه ورا سیوند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •