تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 222 اولاول ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 2220

نام تاپيک: [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اموزش ساخت فایل های w3d در 3d max بصورت تصویری یا متن واضح کجا میتونم پیدا کنم

داره خودمونی میشه Emad-1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

سلام به همه

من خیلی وقت بود دنبال روشی برای آنلاین بازی کردن ژنرال میگشتم که امروز چشمم به اینجا افتاد.

واقعا توضیحات مفید و خوبی داده بودین در رابطه با بازی و پچ ها.

از همه ممنون

فقط من یه مشکلی دارم. تو برنامه hamachi هر کدوم از یوزر و پسوردها رو که وارد میکنم میگه This network Apear to be full .. چی کار باید بکنم.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

موفق باشید .

داره خودمونی میشه alihami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TH

پيش فرض

سلام بر شما دوستان عزیز من تازه عضو شدم نمی دونم وقتی contraoo7 از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ولی همه کارا رو هم میکنم ازل پک 1.04 میریزم بعد میرم تو بازی و میبینم آپدیت شده (یعنی نقشه اضافه شده) بعد یه پشتیبان می گیرم بعد هرچی تو contra007 کپی میکنم تو محل نصب اصلی بازی البته یک فایل exe داره که میزنم یک inestal lunche داره بعد ok میده ولی بعد که میرم تو بازی همه چی روبه راهه ولی تو بازی اولا تیم های قدیم وقتی ساختمان جمع اوری
    پول میزنم از بازی میاد بیرون و eroore tchnical میده و در تیم های جدید هم ساختمان لازم برای ساخت بمب اتم کلا خاموشه
    من 4 ساله دارم جنرال بازی می کنم اینو گفتم که بدونید از بازی سردر میارم ولی مشکلرو نمی فهمم؟؟خواهشا کمک کنید ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TH

پيش فرض

سلام / میدونم این بحثی که میخوام بگم قبلا بحث شده ولی خواهشا کمک کنید؟
    من contra007 را از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم با توجه به اینکه من بازی رو با پک 1.04 اپدیت کردم و تو بازی رفتم و مپ های جدید اپدیت و دیدم 100 درست بعد یه پشتیبان هم گرفتم ولی وقتی contra007 را در محل بازی نصب کپی میکنم چون ویندوز من vista من گزینه copy and replace را میزنم بازی بالا میاد کاملا درست ولی وقتی میرم تو قسمت solo play همه گزینه های usa/china /GLA خاموشن و وقتی میرم تو پایین ترین گزینه که خودت میسازی بازی رو میسازم و میرم تو بازی ولی در تیم های قدیمی ساختمان دریافت پول رو که میزنم بسازم می پره بیرون .....و در تیم های جدید اصلا کلا ساختمان لازم برای ساخت بمب اتم خاموشه و همچنین ساختمان بمب اتم با توجه به اینکه من همه ساختمان های قبل از انها را می سازم مثل برق یا تانک سازی یا سرباز خانه یا نیروهای دفاعی ولی با توجه به اینکه پول هم دارم باز خاموشن چی کار کنم کمک کمک یعنی کار نمی کنه ممنون میشم جواب بدین به ایمیل من خیلی خیلی ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . من پچ reborn رو دانلود کردم ولی تو قسمت Skirmish طرف مقابل که کامپیوتر هست هیچ حرکتی نمیکنه !!!

داره خودمونی میشه Emad-1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

چی شد پس ؟؟؟

کسی نیست کمک کنه به ما ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TH

پيش فرض

سلام /اقای منصوری شما میتونی به من کمک کنی من تعریف شمارا زیاد در سایت دیدم
    من وقتی بازی اپدیت میکنم یعنی فایل 1.04 را کپی می کنم کار میکنه بعد که contra007 را میریزم اخه فایل exe داره که فایله یک گزینه داره inestall and launch میزنم دستگاه میریزه بعد میزه تو بازی همه چی درسته ولی تیم های قدیمی ساختمان لازم باری باز شدن ساختمان بمب اتم خاموش است من همه ساختمان های لازم برای روشن شدنش دا می سازم جالب اینجاست که ساختمانی که در امریکا پول میفرسته روشن میشه ولی بمب اتم و ساختمان قبل ان نه در تیم های جدید نیز خاموشه...خواهشا قبل عید جواب بدین خیلی خیلی ممنون .....

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

سلام به همه

من خیلی وقت بود دنبال روشی برای آنلاین بازی کردن ژنرال میگشتم که امروز چشمم به اینجا افتاد.

واقعا توضیحات مفید و خوبی داده بودین در رابطه با بازی و پچ ها.

از همه ممنون

فقط من یه مشکلی دارم. تو برنامه hamachi هر کدوم از یوزر و پسوردها رو که وارد میکنم میگه This network Apear to be full .. چی کار باید بکنم.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

موفق باشید .
    سلا م
    شما باید بر ید تو قسمت :join existing network و بعد بدو ن حتی یک خط فاصله دقیقا یوز و پسورد دو ستانتو ن رو اضافه کنید

و بعد بدو ن حتی یک خط فاصله دقیقا یوز و پسورد دو ستانتو ن رو اضافه کنید

مکل حتما حل میشه

حتی میتو نید از قسمت Create new network... یک یوزر پسورد اختصاصی بسازید و در این تالار قر ار بدید و با دو ستان قر ار بازی بز ارید ....
    موفق با شید

آخر فروم باز ufo-alien's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران -پیروزی

پيش فرض

سلام /اقای منصوری شما میتونی به من کمک کنی من تعریف شمارا زیاد در سایت دیدم
    من وقتی بازی اپدیت میکنم یعنی فایل 1.04 را کپی می کنم کار میکنه بعد که contra007 را میریزم اخه فایل exe داره که فایله یک گزینه داره inestall and launch میزنم دستگاه میریزه بعد میزه تو بازی همه چی درسته ولی تیم های قدیمی ساختمان لازم باری باز شدن ساختمان بمب اتم خاموش است من همه ساختمان های لازم برای روشن شدنش دا می سازم جالب اینجاست که ساختمانی که در امریکا پول میفرسته روشن میشه ولی بمب اتم و ساختمان قبل ان نه در تیم های جدید نیز خاموشه...خواهشا قبل عید جواب بدین خیلی خیلی ممنون .....
    دو ست من این مشکل مشکل ارور و غیر ه نیست مد contra007 جوری طر احی شده که با گرفتن امتیاز و ستار ه ها به مرور امکانات سا ختش آزاد میشند من فعلا یک مقدار گرفتا رم (گر فتار مد ار تش ایر ان) اگه خو استی بگو تا این سبک رو سر فر صت بر ات تعقییر بدم و به صور ت عادی درش بیارم بعد فایل تعقییر اتشو بر ات بذارم ولی باید یک مقدار صبر کنی ...البته همن طور که گفتم با گرفتن ستاره ها این اتم روشن میشه ....
    موفق باشی

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

سلام . من پچ reborn رو دانلود کردم ولی تو قسمت Skirmish طرف مقابل که کامپیوتر هست هیچ حرکتی نمیکنه !!!
    این مشکل تمام تیمهای جدیده اضافه شده به بازی است این تیمها را هوش مصنو عی بر ای بازی با شما ندارند و تنها بازیکن می تونه او نها رو انتخاب و بازی کنه هوش مصنو عی بازی تنها بر ای 12 تیم اصلی بازی طر احی شده ما در تیم ایر ان تا حدو د زیادی این مشکل رو حل کردیم ولی باز تعدادی از تیمها رو تنها باید بازیکن مدیر یت کنه و نمیشه هوش مصنو عی بهش اضافه کرد این کار بسیار پیچیده و مشکله ....

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TH

پيش فرض

دو ست من این مشکل مشکل ارور و غیر ه نیست مد contra007 جوری طر احی شده که با گرفتن امتیاز و ستار ه ها به مرور امکانات سا ختش آزاد میشند من فعلا یک مقدار گرفتا رم (گر فتار مد ار تش ایر ان) اگه خو استی بگو تا این سبک رو سر فر صت بر ات تعقییر بدم و به صور ت عادی درش بیارم بعد فایل تعقییر اتشو بر ات بذارم ولی باید یک مقدار صبر کنی ...البته همن طور که گفتم با گرفتن ستاره ها این اتم روشن میشه ....
    موفق باشی

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

این مشکل تمام تیمهای جدیده اضافه شده به بازی است این تیمها را هوش مصنو عی بر ای بازی با شما ندارند و تنها بازیکن می تونه او نها رو انتخاب و بازی کنه هوش مصنو عی بازی تنها بر ای 12 تیم اصلی بازی طر احی شده ما در تیم ایر ان تا حدو د زیادی این مشکل رو حل کردیم ولی باز تعدادی از تیمها رو تنها باید بازیکن مدیر یت کنه و نمیشه هوش مصنو عی بهش اضافه کرد این کار بسیار پیچیده و مشکله ....

اقای منصوری خیلی ممنون که جواب من را در کوتاه ترین زمان دادید باتوجه به شلوغ بودن سرتون / خیلی خیلی ممنون میشم اگه واسم بذاریدش تا بتونم بدون ستاره از امکانات استفاده کنم / من صبر میکنم تا شما اونو قرار بدی /بازهم ممنون از جواب هاتون که کامل و بی نقصه ...........من منتظرم ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •