تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1230 از 1783 اولاول ... 2307301130118012201226122712281229123012311232123312341240128013301730 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,291 به 12,300 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

20 دیقه 1 گیگ
    بدک نی
    هرچن بعد یه هفته

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان خواهشا کمک کنید
    من حدود 2 ساله صبانت دارم 1 مگ داشتم 2 مگ داشتم 512 و 128 بعد شبا سرعت دانلود از سرور ایرانی با همه ی سرویس ها عالی بوده ولی با 2 مگ تا 500 هم میرفت ولی ولی شبا سرعت دانلود از سرور خارجی صفر میشه صفر مطلق
    (-273 درجه) میشه یعنی حتی speed test .net هم اصلا به هیچ وجه باز نمیشه با دوتا کامپیوتر هم تست کردم با 5 تا مودم و ...به هیچ وجه درست بشو نیست خود پشتیبانی هم گفت که cario وصل کنی درست میشه نمیدونم شما همچین مشکلی ندارین
    خواهشن این دهمین پسته راجع به این موضوع دارم میگم کسی اهمیتی نمیده
    اصلا speed test باز نمیشه شبا یه خطامون نامحدود شبا قطع میشه و اون خط محدوده 512 مون هم شبا قطع میشه( اتصال به سرور خارجی)
    سرعت دانلود از سرور خارجی 500بایته یا 0.001
    Last edited by pharm; 10-08-2014 at 02:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doublex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان خواهشا کمک کنید
    من حدود 2 ساله صبانت دارم 1 مگ داشتم 2 مگ داشتم 512 و 128 بعد شبا سرعت دانلود از سرور ایرانی با همه ی سرویس ها عالی بوده ولی با 2 مگ تا 500 هم میرفت ولی ولی شبا سرعت دانلود از سرور خارجی صفر میشه صفر مطلق
    (-273 درجه) میشه یعنی حتی speed test .net هم اصلا به هیچ وجه باز نمیشه با دوتا کامپیوتر هم تست کردم با 5 تا مودم و ...به هیچ وجه درست بشو نیست خود پشتیبانی هم گفت که cario وصل کنی درست میشه نمیدونم شما همچین مشکلی ندارین
    اصلا speed test باز نمیشه شبا یه خطامون نامحدود شبا قطع میشه و اون خط محدوده 512 مون هم شبا قطع میشه( اتصال به سرور خارجی)

اینجا همه تو فکر اینن که سرعت دانلود به رخ بکشن .. بگن بیاید بیاید که تموم شد و واحسرتا .

4. این کاربر از Doublex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lamp23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان خواهشا کمک کنید
    رفیق سرور DNS رو عوض کن احتمال داره درست بشه
    میتونی از نرم افزار DNS jumper استفاده که بهترین DNS رو پیدا کنه

6. این کاربر از lamp23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان خواهشا کمک کنید
    شما روزا این مشکل رو نداری؟ یعنی به راحتی سایت‌های خارجی رو مرور می‌کنی و سرعت دانلود ازشون برات خوبه؟
    DNSهایی که ازشون استفاده می‌کنی چی هستن؟ اگه از DNSهای پیش‌فرض خود صبانت استفاده می‌کنی یه چندتا DNS دیگه رو امتحان کن شاید فرجی بشه.
    من البته از صبا اینترنت ندارم. مشترک پارس‌آنلاین هستم. اما واسه ما هم پیش می‌آد که یه وقتایی سایت‌های خارجی باز نمی‌شن و معمولاً با تغییر DNS درست می‌شه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

اقا این پشتیبانی ما گاگوله میخواستم بدونم که من که الان downstremam رو 4096 هست با snr17 و line atten 34 تا چه سرعتی میتونم بگیرم؟ بعد اگه خط نکشه لینک میپره یا سرعتم مییاد پایین یا تایم اوتم زیاد میشه؟ اخه اون اوولا که 6 مگ اوومد شارژ کردم با 4 مگ هیچ فرقی نداشت. لطفا جواب بدین
    شما که میرایی داون‌استریم خطتون 34اه حداکثرش بتونی 8مگابیت رو بگیری که اونم موقع استفاده بیشتر از 7مگابیت برات کار نمی‌کنه. تازه این کار باعث می‌شه SNR داون‌استریمت هم حدود 12 یا 13 تا کم بشه که البته الزاماً باعث مشکل نمی‌شه ولی لب مرز می‌آد. اگه نوسان نویز در طول شبانه‌روز داشته باشی یا مودمت ضعیف باشه ممکنه که یه ساعت‌های از روز قطعی و وصلی (یا همون پرش لینک)ت زیاد بشه. اگه با SNR پایین، لینکت وصل بشه ممکنه به دلیل پکت لاست، یه مقدار سرعتت کمتر هم بشه.

من خطم یه زمانی مثل شما روی 4مگابیت بسته شده بود و SNR داون‌استریم خطم هم 31 یا 32 بود. بعد که پارس‌آنلاین خطم رو به 9مگابیت ارتقا داد، SNR داون‌استریمم اوائل روی 7 بود الآن یه کمی بهتر شده اومده روی 11. اون موقع هم که 7 بود قطعی نداشتم و بدون مشکل وصل می‌شد. فقط با این که 9مگابیته خطم، ولی سرعتم در بهترین حالت‌ها به صورت متوسط از 7.6 مگابیت بالاتر نمی‌ره.

9. این کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    من اینترنت 128 صبانت دارم. از همون اول به سرعت 1مگ دانلود میکردم (نزدیک 6 ساله که از صبانت استفاده میکنم). چند وقت پیش متوجه شدم که سرعت up مودمم روی 8مگ بسته شده. اما من تفاوت سرعتی حس نکردم. آیا ممکنه که خود صبانت داخل سرورهاش محدود کننده دیگه ای گذاشته باشه؟ یا اسنکه کیفیت خط تلفن من برای این سرعت پایینه؟
    دوست عزیز. کلاً برای ADSL و ADSL2+ تو ایران هیچ شرکتی پهنای آپ‌استریم بالاتر از 1مگابیت نمی‌تونه بده. (یعنی از نظر فنی غیرممکنه.) تو مدولاسیون ADSL2+ اگه از Annex M استفاده بشه حداکثر پهنای باند آپ‌استریم 3.3مگابیته نه 8تا. ضمن این که تو ایران از نسخه متداول‌تر Annex A واسه این سرویسا استفاده می‌شه که حداکثر 1مگابیت پهنای باند آپلود می‌ده.

11. 2 کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سرعت چند گرفتی ؟ اول چقدر سرعت شبانت بود ؟ بعد چه مدت محدود شدی ؟ حالا سرعت شبانت چند شده ؟
    512
    حدود 180
    شب چهارم که همون 12 گیگ رو گرفتم
    40 تا 50

13. این کاربر از saeedsajjad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز. کلاً برای ADSL و ADSL2+ تو ایران هیچ شرکتی پهنای آپ‌استریم بالاتر از 1مگابیت نمی‌تونه بده. (یعنی از نظر فنی غیرممکنه.) تو مدولاسیون ADSL2+ اگه از Annex M استفاده بشه حداکثر پهنای باند آپ‌استریم 3.3مگابیته نه 8تا. ضمن این که تو ایران از نسخه متداول‌تر Annex A واسه این سرویسا استفاده می‌شه که حداکثر 1مگابیت پهنای باند آپلود می‌ده.
    درسته
    حق با شماست.
    من اشتباه نوشته بودم. منظور من سرعت دانلود بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

در حال حاضر 128kb دارم ولی می خوام بالاترین سرعت ممکنه را بگیرم.روی خط من تا چه سرعتی جواب میده؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •