تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 123 از 1185 اولاول ... 23731131191201211221231241251261271331732236231123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,221 به 1,230 از 11842

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

امروز چندتا کار تست کردم اونایی که روی کاغذ تست داد هیچی نفهمیدم.
    مثل vancleef arpels midnight in paris
    FRANCOIS CHARLES by RANCE 1795
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    François Charles پسر ناپلئون بوده . خانم فروشنده گفت این عطر رو ناپلئون استفاده میکرده درصورتیکه کارهای 2011 و 2007 هستند(شایدم من منظورشو بد گرفتم )
    Le Roi Empereur by Rance 1795
    کد:
    Parfums de Marly - Darley
    این اخری 180 تومن بود. بدک نیست . بوی خنکی داره edp است
    کد:
    سایت رسمی
    کد:
    epic از amouge رو هم تست کردم. اینم کار خوبیه .میتونیم با هم شریکی بخریم.
    caron pour un homme رو هم برای بار چندم تست کردم. خوبه .ولی نمیتونم بخرم. جالبه شیشه 500 میل هم داره و عطر محبوب شاه بوده مثل اینکه..
    برای بار چندم باز هم azzzaro pour homme رو تست کردم.یک چندبار دیگه تست کنم ممکنه خوشم بیادو بخرم
    Last edited by hike; 23-07-2011 at 13:01.

2. 2 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کسی اینجا RIO Champion رو تست کرده ؟ چطوره ؟ ( کپی Davidoff Champion هستش)

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کسی اینجا RIO Champion رو تست کرده ؟ چطوره ؟ ( کپی Davidoff Champion هستش)
    ریو رو تست نکردم. ولی خود champion رو تست کردم .خوشم نیومد.

بچه ها کسی جایی سراغ داره که بیژن مردانه رو تست بده.خیلی دلم میخواد تستش کنم.

5. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی اینو تست کرده چه مدلیه؟Guccy by Guccy

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.1)چطوری باید از تستر عطر استفاده کرد در مغازه عطر فروشی.؟
    2)آدرس فروشگاه گراد.هاکوپیان.زارا و فروشگاهایی از این دست را در تهران میخواستم..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.میشه لطف کنید آدرس هایلند را دقیق به من بدید.ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان خبر خوب براتون دارم....با کمال خوشبختی باید اعلام کنم که امروز از جلوی مغازه ای که عطر تقلبی شیک رو به بنده انداخت رد شدم و با کمال تعجب دیدم گیفت ستی که از این عطر داره کاملا اریجیناله اما عطر تکی هاش اغلب تقلبی هستند...این بود که طرف را خفت کردیم و با سوال درباره این که چرا عطر تکی هاش با چیزی که در گیفت ستشون هست فرق میکنه فروشنده را در موقعیت انمجام شده قرار دادیم و از اونجا که خودش میدونست من فهمیدم جنس تقلبی بهم انداخته بعد از یه کم جرو بحث حاضر شد شیشه قبلی رو براش ببرم و شیشه ای مطابق اونچه که در گیفت ست موجود بود با زنگ خاکستری و لوله اسپری سفید تحویل بگیرم..بنده هم تا تنور رو داغ دیدم در عرض نیم ساعت شیشه رو آوردم و با یه شیک اریجینال عوض کردم...

دوستان هر کی با چشم باز خرید کنه و به ظواهر اکتفا نکنه به اون چیزی که حقشه میرسه و هر کی چشماشو ببنده و هر چیزی که بهش میدن بدون تحقیق قبول کنه محکومه به این که از همون لذت ببره

10. 2 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام.1)چطوری باید از تستر عطر استفاده کرد در مغازه عطر فروشی.؟
    2)آدرس فروشگاه گراد.هاکوپیان.زارا و فروشگاهایی از این دست را در تهران میخواستم..
    1- تستر (منظور همون شیشه عطره )رو برمیدارید یا روی کاغذ یا روی مچ ساعد بازو لباس تست میکنید. اگر زیاد تست میکنید که پیشنهاد نمیشه همه رو روی کاغذ بزنید برای مقایسه بوها در ساعات اینده. روی سینه هم پیشنهاد میشه . بو را بهتر درک میکنی.
    گراد م فاطمی، هاکوپیان سعادت اباد دیدم.تهران . عطر هاکوپیان میخوای؟
    زارا رو نمیدونم.

12. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

راستی امروز با یاری شانس، ادکلن ویسکی گلد رو هم در بازار بوستان پونک با هزار زحمت پیدا کردم.15 خریدم.دوستانی که مایل به خرید یا تست ادکلن های ویسکی هستند چندان به دلشون صابون نزنند...ورود این ادکلن تا اطلاع ثانوی به ایران ممنوع شده و هیچ جا گیر نمیاد...باید شانس بیارید مغازه ای از خرید قبلیش هنوز داشته باشه...اما حیف شد واقعا ادکلن خوبیه...یه ادکلن خیلی خوب دیگه هم امروز بو کردم که هوش از سرم برد...این یکی خوشبختانه تو بازار فراوونه و از قدیم هم بوده...چون وقتی بوش رو شنیدم مطمئن بودم که قدیما در تهران جوانهای دهه 60 و 70 با این ادکلن دوش میگرفتند و در هر کوی و برزنی بوش به مشام میرسید...اسم این ادکلن چیزی نیست جز Romance By Rasasi ...بویی کمی تا قسمتی زنونه اما کاملا به اسمش میاد و شما رو یاد یه آدم بسیار رمانتیک حساس و شاعر که زهره اش تند تند میترکه میندازه...البته یه کم زیادی لوس و نازنازیه بوی این Romance

14. 4 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jeremy28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

دوستان خبر خوب براتون دارم....با کمال خوشبختی باید اعلام کنم که امروز از جلوی مغازه ای که عطر تقلبی شیک رو به بنده انداخت رد شدم و با کمال تعجب دیدم گیفت ستی که از این عطر داره کاملا اریجیناله اما عطر تکی هاش اغلب تقلبی هستند...این بود که طرف را خفت کردیم و با سوال درباره این که چرا عطر تکی هاش با چیزی که در گیفت ستشون هست فرق میکنه فروشنده را در موقعیت انمجام شده قرار دادیم و از اونجا که خودش میدونست من فهمیدم جنس تقلبی بهم انداخته بعد از یه کم جرو بحث حاضر شد شیشه قبلی رو براش ببرم و شیشه ای مطابق اونچه که در گیفت ست موجود بود با زنگ خاکستری و لوله اسپری سفید تحویل بگیرم..بنده هم تا تنور رو داغ دیدم در عرض نیم ساعت شیشه رو آوردم و با یه شیک اریجینال عوض کردم...

دوستان هر کی با چشم باز خرید کنه و به ظواهر اکتفا نکنه به اون چیزی که حقشه میرسه و هر کی چشماشو ببنده و هر چیزی که بهش میدن بدون تحقیق قبول کنه محکومه به این که از همون لذت ببره
    اینو که گفتی، من یه کم امیدوار شدم برم هایلند، اون عطر زنونه ای که گرفتم رو حداقل با یکی دیگه عوض کنم!

راستی طرف چه جوری حاضر شد عطری رو که استفاده شده بود عوض کنه؟

از فروشنده های تهران بعیده

---------- Post added at 12:42 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

سلام.میشه لطف کنید آدرس هایلند را دقیق به من بدید.ممنون
    خیابان شهید بهشتی (عباس آباد)، انتهای خیابان شهید احمد قصیر (بخارست قدیم)، نزدیک میدون آرژانتین

یه سری تابلوی قرمز رنگ هم به دیوارهای دور و اطراف فروشگاه نصبه!

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

امروز چندتا کار تست کردم اونایی که روی کاغذ تست داد هیچی نفهمیدم.
    مثل vancleef arpels midnight in paris
    FRANCOIS CHARLES by RANCE 1795

François Charles پسر ناپلئون بوده . خانم فروشنده گفت این عطر رو ناپلئون استفاده میکرده درصورتیکه کارهای 2011 و 2007 هستند(شایدم من منظورشو بد گرفتم )
    Le Roi Empereur by Rance 1795

Parfums de Marly - Darley
    این اخری 180 تومن بود. بدک نیست . بوی خنکی داره edp است

epic از amouge رو هم تست کردم. اینم کار خوبیه .میتونیم با هم شریکی بخریم.
    caron pour un homme رو هم برای بار چندم تست کردم. خوبه .ولی نمیتونم بخرم. جالبه شیشه 500 میل هم داره و عطر محبوب شاه بوده مثل اینکه..
    این کارای گرون رو چه جوری بهت تست می دن؟
    چیزی هم خریدی یا همین جوری مفتی بهت تست دادن؟

16. 3 کاربر از jeremy28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •